Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наш колишній співвітчизник вчора знищив декілька окупантів!

Хфамілія хероя - Зубков.
Синок того самого Зубкова що тигрів розводить у Криму.
   
Хто це такий модний?
   
22-летний Ярослав Зубков спешил в Симферополь на своём BMW Х5 M. Не заметил знак аварийной остановки — влетел в рено и ниссан, оформлявшие мелкое ДТП в левом ряду.

Водитель и оба пассажира французской легковушки погибли — одному из них было всего пятнадцать.

Водитель рено ехал по посёлку Зуя в сторону Симферополя. Не справился с управлением на скользкой от дождя дороге и влетел в ниссан. В машины врезалась ехавшая там же БМВ. Водитель и пассажирка переднего сиденья рено погибли. Ещё один человек, находившийся в салоне, доставлен в 6-ю горбольницу Симферополя в тяжёлом состоянии.

Движение перекрыто, в обе стороны от места происшествия растянулись километровые пробки. Машины объезжают проблемный участок через Октябрьское.

UPD: Третий пассажир рено — 15-летний подросток — скончался в больнице.
   
Хто це такий модний?

Синок зрадника батьківщини, сепаратист Зубков, парк "Тайган".
   
харашо, но мало
отой пацик-шутер з керченського рогатника був більш ефективним
   
Татко приїхав, весь у сірому, у в'єтнамках!

   
22-летний Ярослав Зубков спешил в Симферополь на своём BMW Х5 M. Не заметил знак аварийной остановки — влетел в рено и ниссан, оформлявшие мелкое ДТП в левом ряду.

Водитель и оба пассажира французской легковушки погибли — одному из них было всего пятнадцать.

Водитель рено ехал по посёлку Зуя в сторону Симферополя. Не справился с управлением на скользкой от дождя дороге и влетел в ниссан. В машины врезалась ехавшая там же БМВ. Водитель и пассажирка переднего сиденья рено погибли. Ещё один человек, находившийся в салоне, доставлен в 6-ю горбольницу Симферополя в тяжёлом состоянии.

Движение перекрыто, в обе стороны от места происшествия растянулись километровые пробки. Машины объезжают проблемный участок через Октябрьское.

UPD: Третий пассажир рено — 15-летний подросток — скончался в больнице.

кто на ком стоял?(с)
перший абзац протирічить другому, нє?
тобто сендвіч чи, таки, в"їхав у стоячі?
   
кто на ком стоял?(с)
перший абзац протирічить другому, нє?
тобто сендвіч чи, таки, в"їхав у стоячі?

Двоє чпокнулися, оформлювали ДТП, і тут приїхав наш херой. (текст писав не я  :rotate: )
   
Двоє чпокнулися, оформлювали ДТП, і тут приїхав наш херой. (текст писав не я  :rotate: )
я зрозуміла, що не ти писав))
посадять хероя, і татко не відмаже
   
Тиграм скормят делов то
   
я зрозуміла, що не ти писав))
посадять хероя, і татко не відмаже

Там і сам татко має проблеми. Можуть присісти обоє.
   
Там і сам татко має проблеми. Можуть присісти обоє.

Кацапи завжди найбільше ненавиділи тих, хто за них топив.
   
Кацапи завжди найбільше ненавиділи тих, хто за них топив.
отож , внутрішньовидова конкуренція жорстока .  там багацько зрадників .
   
Татко герой скандалів нон-стоп. Юля покусала, чи що ..
   
Я ненавиджу кацапів ще більше за те, що тепер не співчуваю загибелі 15-річної людини.

Я не хочу бути жорстокою. Але неможливо ставитись по людські до нелюдів
   
Я ненавиджу кацапів ще більше за те, що тепер не співчуваю загибелі 15-річної людини.

Я не хочу бути жорстокою. Але неможливо ставитись по людські до нелюдів

Так і має бути аж доки вони офіційно не визнають свою вину перед украіною
А вони не визнають бо «тигри не вибачаються»
   
Ти диви, а недавно папа-Зубков скиглив, що в нього немає грошей тигрів годувати.

А синок, бач, на якій автівці катається!

Цікаво, чи відмаже папка свого покидька?
   
Кацапи завжди найбільше ненавиділи тих, хто за них топив.
це не ненависть, це прагматизм… зрадник є завжди зрадником, зрадивши Україну не факт, що він потім не зрадить і кацапію.. тому зрадників завжди використовували і намагалися якнайшвидше від них позбутися
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія