Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

AliExpress знов всьо...

Re: AliExpress знов всьо...

видали з бровзера усі кукі для сайтів *.ali*
полегшає
:-B
   
Re: AliExpress знов всьо...
OS

видали з бровзера усі кукі для сайтів *.ali*
полегшає
а потім обов'язково знов вибрати "язык"  :weep: 
   
Re: AliExpress знов всьо...

Сенькс.
Убил всех, всё и везде.
   
Re: AliExpress знов всьо...

Попросили купить батарейку на Мавик 2.
Нагуглил кроме всего прочего АлиЭкспресс, попал на ру сайт - цена 104 бакса с фришипом.
Поменял регион в Украину и цена стала 119.6 с фришипом

Покупать с такой долгой доставкой не собирался, но пошёл этот АлиЭкспресс на йух, в черный список его.
   
Re: AliExpress знов всьо...

Все що треба, є в українських інтернет магазинах.

Хочеться "пріключєній на сваю жопу", щоб потім створит тему про те що " замовив але не прийшло"  :gigi:
   
Re: AliExpress знов всьо...

Все що треба, є в українських інтернет магазинах.

Хочеться "пріключєній на сваю жопу", щоб потім створит тему про те що " замовив але не прийшло"  :gigi:

Авжеж. Тільки ціни скотські.
На Алі замовив дещо з військової форми і амуніції. Ціна вдвічі дешевша.
   
Re: AliExpress знов всьо...

Все що треба, є в українських інтернет магазинах.

Хочеться "пріключєній на сваю жопу", щоб потім створит тему про те що " замовив але не прийшло"  :gigi:

Ну да, посмотрел я давеча почем PIC12F675 у нас и на алиэкспрессе и не могу решить кто больший пидераст, наши или китайцы
   
Re: AliExpress знов всьо...

Могли б і дозволити доставку в певні регіони але на страх і ризик самого покупця.
   
Re: AliExpress знов всьо...

Все що треба, є в українських інтернет магазинах.

Хочеться "пріключєній на сваю жопу", щоб потім створит тему про те що " замовив але не прийшло"  :gigi:
какие нахер темы? не пришло - деньги вернулись на карточку
риски почтовой доставки это риски продавца
товар мой когда я его получил, собственно поэтому они и не хотят работать с нами
   
Re: AliExpress знов всьо...

Могли б і дозволити доставку в певні регіони але на страх і ризик самого покупця.

Отут укрпошті і попре :)
Принаймі, деяким співробітникам.
Мені відсотків п'ять безтрекових посилок і в мирний час не надходило.
За всю мою історію спілкування з Аліекспрес лише один раз подзвонили з Укрпошти, мовляв, прийдіть заберіть.
Всі суперечки з Алі закінчувались на мою користь, але здебільшого це був копійчаний товар
   
Re: AliExpress знов всьо...

Отут укрпошті і попре
Принаймі, деяким співробітникам.
Дивно, з 2008 року постійно купую в китайських магазинах. З багатьох сотень відправлень загубились два-три. І то я впевнений, що продавець нічого не відправляв.
   
Re: AliExpress знов всьо...

Отут укрпошті і попре :)
Принаймі, деяким співробітникам.
Мені відсотків п'ять безтрекових посилок і в мирний час не надходило.
За всю мою історію спілкування з Аліекспрес лише один раз подзвонили з Укрпошти, мовляв, прийдіть заберіть.
Всі суперечки з Алі закінчувались на мою користь, але здебільшого це був копійчаний товар
Ну нехай будуть тільки з відстеженням, єдине що самі продавці на Алі можуть цим зловживать, не відправляючи товар.
   
Re: AliExpress знов всьо...

Дивно, з 2008 року постійно купую в китайських магазинах. З багатьох сотень відправлень загубились два-три. І то я впевнений, що продавець нічого не відправляв.

Ну, в мене були й випадки, коли без зайвих розмов відправляли товар замість бракованого.
Як на мене, найбільш гарантована доставка була НП, Мііст теж все доходило, а з Укрпоштою були прикрі випадки.
До України треккод відслідковувався, а потім беззвучна чорна діра...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія