Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович и "хорошие" русские.

Re: Арестович и "хорошие" русские.

Сірожа_Д а що ти пропонуєш робити зі 140 млн кацапів в перспективі скажімо 30 років?

Кацапів як таких там і мільонів 10 не буде... Вирішення одне - розділ кацапії на 40-50 незалежних держав, від Чечні з Дагестаном до Бурятії з Якутією та Чукоткою, через Калмикію, Татарстан та решту транзитом. І ліквідація централізованої пропаганди.

І все, проблеми немає. Ядерний цикл ніхто з них окремо відтворити не зможе. З збройними силами - те саме, власно.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

що робити з хорошими рускімі це не проблема арестовича... це вони мають думати як інтегруватись в україну (у випадку переїзду) так щоб вони прийняти українську культуру а не навпаки.
Мені здається шо він просто собі соломку стелить на випадо окупації і вчергове змінити хозяїна : на допиті шепотом "а чьто, я вот говоріл про вєлікую русскую культуру, я не фашист, и украинствующих я ненавижу как и вы, я свой!" "Я всєгда бил за славянскоє єдінство"
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Кацапів як таких там і мільонів 10 не буде... Вирішення одне - розділ кацапії на 40-50 незалежних держав, від Чечні з Дагестаном до Бурятії з Якутією та Чукоткою, через Калмикію, Татарстан та решту транзитом. І ліквідація централізованої пропаганди.

І все, проблеми немає. Ядерний цикл ніхто з них окремо відтворити не зможе. З збройними силами - те саме, власно.
Я принципиально согласен с вами начёт сделать так, чтобы РФ рассыпалась на территориальные  фрагменты, но не согласен с вашим количеством этих государственных новообразований.
Имхо, рационально  для экономического самообеспечения этих ньюгосударств чтобы их  стало бы  порядка 10-15.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

що робити з хорошими рускімі це не проблема арестовича... це вони мають думати як інтегруватись в україну (у випадку переїзду) так щоб вони прийняти українську культуру а не навпаки.
Мені здається шо він просто собі соломку стелить на випадо окупації і вчергове змінити хозяїна : на допиті шепотом "а чьто, я вот говоріл про вєлікую русскую культуру, я не фашист, и украинствующих я ненавижу как и вы, я свой!" "Я всєгда бил за славянскоє єдінство"
А я всегда был убеждён. что главная цель, чтобы все этнические украинцы общались со всеми в Украине на украинском языке.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Имхо, рационально  для экономического самообеспечения этих ньюгосударств чтобы их  стало бы  порядка 10-15.
там одних республік - 21
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Наоборот, нам надлежит РАСПРОСТРАНЯТЬ  разнообразное полезное нам  влияния Украины на эту территорию.
Так і РАСПРОСТРАНЯЙТЕ там. Але ж ви русифікуєте тут Україну. Цим знищуючи її.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

там одних республік - 21

Ладно, пусть будет 21 ньюгосударство на территории РФ. В начале. :) А  затем там будет как будет.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Я принципиально согласен с вами начёт сделать так, чтобы РФ рассыпалась на территориальные  фрагменты, но не согласен с вашим количеством этих государственных новообразований.
Имхо, рационально  для экономического самообеспечения этих ньюгосударств чтобы их  стало бы  порядка 10-15.
Народна мудрість каже, що не варто ділити шкуру не вбитого ведмедя.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

А я всегда был убеждён. что главная цель, чтобы все этнические украинцы общались со всеми в Украине на украинском языке.
Робочою мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України має бути українська.
І етнічне походження громадян України (чи гостей) не має жодного значення.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Так і РАСПРОСТРАНЯЙТЕ там. Але ж ви русифікуєте тут Україну. Цим знищуючи її.
Вы элементарно сознательно лжёте! Или тупо не понимаете происходящих процессов в Украине!
 Сейчас так или иначе идёт украинизация Украины как сверху ( абсолютно недостаточно для стимулирования ускоренного развития украинской культуры в широком значении),а также спонтанная украинизация на сознательном уровне для многих русифицированных украинцев. И это хорошо! В идеале чтобы все этнические украинцы перешли на  общение со ВСЕМИ в Украине  на украинский язык. И это процесс постепенно идёт своим закономерным ходом.
Распространеие влияния Украины на постхуйловскую территорию бывшей РФ есть ПОЛЕЗНО как для экономики Украины, так и в политическом разрезе. И абсолютно не есть "русификация Украины". Успешная послевоенная Украина должна быть центром притяжения этнических украинцев, ныне россиян. Они пополнят количество украинцев и неизбежно, попав в основном украиноязычное окружение с поощерением ( категорически не принуждением!!!) возвращения на язык их украинских предков, со временем это сделают. По крайне мере их дети, так обязательно.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Народна мудрість каже, що не варто ділити шкуру не вбитого ведмедя.
Вы против " убийства медведя"?
Вы против распада РФ на 21 государственное новообразованме?
 
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Робочою мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України має бути українська.
І етнічне походження громадян України (чи гостей) не має жодного значення.

Ваша мечталка,чтобы все в Украине общались только на украинском языке, не сбудется по естественным причинам!
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Кацапів як таких там і мільонів 10 не буде... Вирішення одне - розділ кацапії на 40-50 незалежних держав, від Чечні з Дагестаном до Бурятії з Якутією та Чукоткою, через Калмикію, Татарстан та решту транзитом. І ліквідація централізованої пропаганди.

І все, проблеми немає. Ядерний цикл ніхто з них окремо відтворити не зможе. З збройними силами - те саме, власно.

для цього вам треба вирішити питання  наявності яо в режима хуйла, далі чиїми руками дробити, і далі контроль за тими новими образованіямі, я не бачу як без української ідеї в тілі раші це все практично реалізувати
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

"так может бить нужна защітіть пуцкагаварящіх " (с)

відгадайте кого зацитував
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

для цього вам треба вирішити питання  наявності яо в режима хуйла, далі чиїми руками дробити, і далі контроль за тими новими образованіямі, я не бачу як без української ідеї в тілі раші це все практично реалізувати
И это придётся делать ВСУ на территроии поверженной РФ. Кроме нас-в европейской части некому. Ну если не считать Китая, который обязательно откусит большой шмат территории  Сибири бывшей РФ  под себя, а также США на  Дальнем востоке. Но США сделают это через гуманитарную помощь немногочисленному там населению. В обмен на присутствие там США для  доставки и распределения этой помощи.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

що робити з хорошими рускімі це не проблема арестовича... це вони мають думати як інтегруватись в україну (у випадку переїзду) так щоб вони прийняти українську культуру а не навпаки.
Мені здається шо він просто собі соломку стелить на випадо окупації і вчергове змінити хозяїна : на допиті шепотом "а чьто, я вот говоріл про вєлікую русскую культуру, я не фашист, и украинствующих я ненавижу как и вы, я свой!" "Я всєгда бил за славянскоє єдінство"

що за х ти несеш, як ти бачиш щоб 100 млн навіжених кацапських фашистів хотіли б інтегруватися в українську культуру

навіть якщо повідпадають кавкази владікі сібірі, по суті це ж буде те саме гімно, навпаки тим режимам ще краще буде контролювати і трахати в мозг одне покоління за другим як в ірані чи в тій же кореї, які будуть постійно тероризувати сусідів
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

И это придётся делать ВСУ на территроии поверженной РФ. Кроме нас-в европейской части некому. Ну если не считать Китая, который обязательно откусит большой шмат территории  Сибири бывшей РФ  под себя, а также США на  Дальнем востоке. Но США сделают это через гуманитарную помощь немногочисленному там населению. В обмен на присутствие там США для  доставки и распределения этой помощи.

питання яо залишається відкритим, дивіться на корею думаєте південна разом зі штатами, бритами короче з усім світом не хотіла б завалити пончіка, та навіть без яо з тим же кастро нічого не могли зробити, венесуєла знову ж таки

я вже багато думав над тим, ще як тільки все почался, єдиний варіант наразі це прошивання мізків критичній масі кацапів якої буде достатньно для повалення хуйла і встановленню так сяк демократичного режиму, і саме перше після цього ліквідація яо в раші за їдло чи гуманітарку чи силою, тільки тоді світ може зітхнути з полегшенням
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

а хто буде вирiшувати "хороший" московит чи "поганий" i по яких критерiях?
Арестовiч?
чи може комiсiю/комiтет ВР створим?
чи референдум?
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.


я вже багато думав над тим, ще як тільки все почался, єдиний варіант наразі це прошивання мізків критичній масі кацапів якої буде достатньно для повалення хуйла і встановленню так сяк демократичного режиму, і саме перше після цього ліквідація яо в раші за їдло чи гуманітарку чи силою, тільки тоді світ може зітхнути з полегшенням
Я тоже думал на эту тему.
И пришел к выводу,что рабам прошивать мозги идеей свободы непродуктивно и бесполезно. Свобода для раба- безнаказанно грабить,насильничать  и убивать других.
 Хуйло или сам сдохнет,или всех двойников вместе с ним уничтожат  свои же.
 Не будет там никакого " демократического" режима власти. Россиянам прошили мозги " дерьмократией"! Вначале в большинстве ньюгосударств будет внешнее  комендантское управление, как было в послевоенной Германии. С подконтрольными местными управленцами. С подкармливанием населения гуманитаркой.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Вы элементарно сознательно лжёте! Или тупо не понимаете происходящих процессов в Украине!
 Сейчас так или иначе идёт украинизация Украины как сверху ( абсолютно недостаточно для стимулирования ускоренного развития украинской культуры в широком значении),а также спонтанная украинизация на сознательном уровне для многих русифицированных украинцев. И это хорошо! В идеале чтобы все этнические украинцы перешли на  общение со ВСЕМИ в Украине  на украинский язык. И это процесс постепенно идёт своим закономерным ходом.
Распространеие влияния Украины на постхуйловскую территорию бывшей РФ есть ПОЛЕЗНО как для экономики Украины, так и в политическом разрезе. И абсолютно не есть "русификация Украины". Успешная послевоенная Украина должна быть центром притяжения этнических украинцев, ныне россиян. Они пополнят количество украинцев и неизбежно, попав в основном украиноязычное окружение с поощерением ( категорически не принуждением!!!) возвращения на язык их украинских предков, со временем это сделают. По крайне мере их дети, так обязательно.
Що таке етнічні українці і як Ви їх вираховуєте?
І навіщо?
А етнічні греки в Україні мають розмовляти грецькою?
Всі громадяни України в усіх сферах суспільного життя мають користуватись українською.
І не лише громадяни.
Якщо іноземець не володіє українською має бути обов'язковий переклад його виступу на українську.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

а хто буде вирiшувати "хороший" московит чи "поганий" i по яких критерiях?
Арестовiч?
чи може комiсiю/комiтет ВР створим?
чи референдум?

На 5 канал подзвонимо, там список нададуть...
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

На 5 канал подзвонимо, там список нададуть...

можна ще у путiна спитать ..
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

[quote author=Анатоль link=topic=1125882.msg26644925#msg26644925 date=1656319183]

Що таке етнічні українці і як Ви їх вираховуєте?

[/quote]

Анатоль, cьогодні в 09:54
Розгорнути попередні цитати...
Народна мудрість каже, що не варто ділити шкуру не вбитого ведмедя.\
Георгиу
Вы против " убийства медведя"?
Вы против распада РФ на 21 государственное новообразование?

 Сначала ответьте на мои вопросы, а затем я постараюсь ответить на ваш!
 
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Я тоже думал на эту тему.
И пришел к выводу,что рабам прошивать мозги идеей свободы непродуктивно и бесполезно. Свобода для раба- безнаказанно грабить,насильничать  и убивать других.
 Хуйло или сам сдохнет,или всех двойников вместе с ним уничтожат  свои же.
 Не будет там никакого " демократического" режима власти. Россиянам прошили мозги " дерьмократией"! Вначале в большинстве ньюгосударств будет внешнее  комендантское управление, как было в послевоенной Германии. С подконтрольными местными управленцами. С подкармливанием населения гуманитаркой.

Як варіант послати в потрібний момент того ж арестовича в запечатаному вагоні робити революцію  :laugh:
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Як варіант послати в потрібний момент того ж арестовича в запечатаному вагоні робити революцію  :laugh:
Полном плацкартном вагоне революционеров! :D
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

[quote author=Анатоль link=topic=1125882.msg26644925#msg26644925 date=1656319183]
Що таке етнічні українці і як Ви їх вираховуєте?

Анатоль, cьогодні в 09:54
Розгорнути попередні цитати...
Народна мудрість каже, що не варто ділити шкуру не вбитого ведмедя.\
Георгиу
Вы против " убийства медведя"?
Вы против распада РФ на 21 государственное новообразование?

 Сначала ответьте на мои вопросы, а затем я постараюсь ответить на ваш!
[/quote]
А Ви проти, щоб на Марсі яблуні цвіли?
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

на свiтi так багато "хороших" людей, давайте iх запросимо
нх тi кацапи зараз?
будь якi ..
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

По поводу хороших русских. Я ничего против не имею однако мне ближе позиция Цимбалюка - никакой второй россии тут не будет и даже и не думайте. Тут Украина. Кроме того как правило хорошие русские рвутся на украинском вопросе. Вопрос только когда. Вот недавно смотрел "сводки с русланом левиевым". И чот этот русский либерал начал рассуждать про легитимные цели для Украины. Мол вышки бойка не все так однозначно. А х ты ж падла..
После всего, что они тут натворили ..
Мы можем на них и ядерную бомбу скинуть и это будет наша нормальная и легитимная цель.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

После всего, что они тут натворили ..
Мы можем на них и ядерную бомбу скинуть и это будет наша нормальная и легитимная цель.
(tu)
Не існує хорошіх рускіх.
ВСІ москалі відповідальні за вбивства та розруху в Україні!
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

а хто буде вирiшувати "хороший" московит чи "поганий" i по яких критерiях?
Арестовiч?
чи може комiсiю/комiтет ВР створим?
чи референдум?

тоша говнозад

агітував за паспопрт невзорову
овсяннікова у нього героїня і тд
єто очєнь харошіє рускіє...ми н\ імєєм права атказать (с)
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Кацапів як таких там і мільонів 10 не буде... Вирішення одне - розділ кацапії на 40-50 незалежних держав, від Чечні з Дагестаном до Бурятії з Якутією та Чукоткою, через Калмикію, Татарстан та решту транзитом. І ліквідація централізованої пропаганди.

І все, проблеми немає. Ядерний цикл ніхто з них окремо відтворити не зможе. З збройними силами - те саме, власно.
дуже слушно, але ж свобода, то дар до якого кацапи не готові, там знову будуть "ліхіє 90і", як не крути навіть в кращому випадку нам ще років тридцять жити біля рабів-боголєпов...
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.
fam

когда эта война закончится не совсем так, как нам хочется, тогда, может быть, некоторые начнут немного соображать и зададут себе простой вопрос: были ли все эти кноподонки и им подобные кремлевскими ботами или просто самовлюбленными дураками-мазохистами, считавшими себя патриотами?

самое забавное то, что до сих пор ни один такой умник не предложил очистить ВСУ от русскоговорящих (и в первую очередь, конечно, от граждан рф, сражающихся на стороне Украины) и не предложил себя в качестве замены. Почему так?
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

До речі Фейгіна можна віднести до "хороших рускіх", хоча він на половину єврейський.
Гарний у нього був випуск десь місяць тому на тему відношення руських лібералів до України. Мені сподобався.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

самое забавное то, что до сих пор ни один такой умник не предложил очистить ВСУ от русскоговорящих (и в первую очередь, конечно, от граждан рф, сражающихся на стороне Украины) и не предложил себя в качестве замены. Почему так?
Мабуть з тої ж причини, що ніхто не пропонує очистити прямо зараз ВСУ від радянської зброї що б замінити її сучасною натівською.
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

самое забавное то, что до сих пор ни один такой умник не предложил очистить ВСУ от русскоговорящих (и в первую очередь, конечно, от граждан рф, сражающихся на стороне Украины) и не предложил себя в качестве замены. Почему так?


Твердження про «російськомовних" захисників Украіни стає маніпулятивний прийом який активно застосовувують проросійські покидьки
По-перше, російськомовні бійці, очевидно, воюють з москалями не за російську мову і точно не проти розвитку української, так само як і україномовні
По-друге, Московія сама робить все для того, щоб на території  Украіни відбулася дерусифікація
По-третяк, "хороші рузкіє" чи нерузкіє можуть розмовлять будь якою мовою
навіть кацапомовним дописувачам фуп це не заборонено ..


Останнє редагування: 30 червня 2022 00:18:51 від Good-Luck
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

когда эта война закончится не совсем так, как нам хочется, тогда, может быть, некоторые начнут немного соображать и зададут себе простой вопрос: были ли все эти кноподонки и им подобные кремлевскими ботами или просто самовлюбленными дураками-мазохистами, считавшими себя патриотами?

самое забавное то, что до сих пор ни один такой умник не предложил очистить ВСУ от русскоговорящих (и в первую очередь, конечно, от граждан рф, сражающихся на стороне Украины) и не предложил себя в качестве замены. Почему так?

axyeть! Вони курва кликали узкій мір, вибирали нам зека в президенти, молились на хуйла а тепер хочуть втекти у Львів? А львів'яни  повинні за них воювати?

Та по чесному проганяти узкій мір повинні саме русскоговорящие, а вони тут сотнями тисяч Львівську область заполонили - "умнікі"
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

Твердження про «російськомовних" захисників Украіни стає маніпулятивний прийом який активно застосовувують проросійські покидьки
По-перше, російськомовні бійці, очевидно, воюють з москалями не за російську мову і точно не проти розвитку української, так само як і україномовні
По-друге, Московія сама робить все для того, щоб на території  Украіни відбулася дерусифікація
По-третяк, "хороші рузкіє" чи нерузкіє можуть розмовлять будь якою мовою
навіть кацапомовним дописувачам фуп це не заборонено ..

саме так, з усіх «російськомовних" лише 5% на фронті, це не дає права 95% прикриваються ними

а ті хто киває на «російськомовних" захисників Украіни, ті і є справжніми проросійськими покидьками
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.


харошіє узкаязичниє
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

саме так, з усіх «російськомовних" лише 5% на фронті, це не дає права 95% прикриваються ними

а ті хто киває на «російськомовних" захисників Украіни, ті і є справжніми проросійськими покидьками

А з україномовних скільки на фронті?? (не у львівській теробороні)
А не пішов би ти накуй?
   
Re: Арестович и "хорошие" русские.

По-перше, російськомовні бійці, очевидно, воюють з москалями не за російську мову і точно не проти розвитку української, так само як і україномовні

А з якого хера ти стверджуєш що російськомовні взагалі проти розвитку української мови???

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія