Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знаки з неба? З початку війни почастішали грози з сильними блискавками і громами.


Просто коротко звідки беруться "знаки" і чому вони мають таке банальне пояснення.


============
Дехто скаже що це БОГ злиться чи природа. Правда в тому, що в повітрі щось змінилось. Дійсно за цей час якщо грім чи блискавка бють сильніше і частіше ніж раніше.


Блискавка утворються після того як починає падати дощ. Падає дощ є блискавка. Дощ можливий лише коли є центри конденсації (пилюка). От такий взаємо звязок.

Щоб блискавка стала сильнішою треба щоб центри конденсації змінились і змінилась діалектрична проникність повітря.

В наслідок дій артилерії і польту багато літаків і ракет, скоріше за все так і відбулось. Можливо можна порівняти з локальними катаклізмом вулканом. За короткий час після припинення бойових дій, скільки б вони не тривали це все припиниться. Людська діяльність в короткій переспективі може вплинути так глобально на погоду. Хоча для планети це локальний малий кусочок і він швидко очиститься.

Цікаво спостерігати такі феномени, коли людські дії впливають на таку велику територію.

=============

Хоча антропоморфний вплив на природу дуже перебільшений, але ми стараємось, хочаб дійти до цивілізації першого типу.
   
в києві жодної грози з початку року не було

наш Київський БОГ добрішає

а ваш Мукачевський БОГ шле вам випробування
   
в києві жодної грози з початку року не було

наш Київський БОГ добрішає

а ваш Мукачевський БОГ шле вам випробування
Харківський бог теж вчора розкидався молніями безперервно.
   
у нас гроза и молнии были 1 раз с 24 февраля

вот только с неделю как дожди немного пошли, а то была засуха просто нереальная
   
Вчера мы наблюдали очень сильные всполохи молний, без грома, шума и дождя. Было тихо и безветренно. Все это очень походило на артиллерийские взрывы. Началось часов в 9 вечера и продолжалось до часу ночи, может и больше. Я даже на видео попыталась заснять, очень необычное явище. Знакомый позвонил и поделился впечатлениями от увиденного. Черкассы. Подруга из Винницы сообщила, что у них сильная гроза. У нас дождя так и не случилось. Такой силы свечения похожего на взрывы я никогда не видела.
   
У нас в мае очень часто шли дожди.
   
Вчера мы наблюдали очень сильные всполохи молний, без грома, шума и дождя. Было тихо и безветренно. Все это очень походило на артиллерийские взрывы. Началось часов в 9 вечера и продолжалось до часу ночи, может и больше. Я даже на видео попыталась заснять, очень необычное явище. Знакомый позвонил и поделился впечатлениями от увиденного. Черкассы. Подруга из Винницы сообщила, что у них сильная гроза. У нас дождя так и не случилось. Такой силы свечения похожего на взрывы я никогда не видела.
То ви наше полтавське бачили. Ллє як з відра й бахка вже другу добу
   
То ви наше полтавське бачили. Ллє як з відра й бахка вже другу добу

Точно это ваше направление. Но увиденное впечатлило.
   
"З початку війни почастішали грози з сильними блискавками і громами."

це де так? в нас вчора вперше була гроза, хоча завжди з початку травня чи ще з квітня.
   
точно , щось небесній вісі пороблено   ;)
   
взагалі то зараз весна, згодом літо, якраз час злив із блискавками і громами, очевидно, що після зими таких явищ буде більше, чи далі хочемо вірити в потойбічні сили?
   
За весь травень ні одного нормального дощу...
   
у людей плохая память на погоду.
я вспоминаю грозы и ливни, которые были в 1998, 1999, 2000... таких сильных уже не бывает.
   
у людей плохая память на погоду.
я вспоминаю грозы и ливни, которые были в 1998, 1999, 2000... таких сильных уже не бывает.
Може і були , але цього разу більші краплі і сильна блискавки були сильніші ніж минулі роки. Не всюди але там де були, то люди пишуть що перелякались наче била артелерія по дому.

МОжливо щось подібне було коли в Європі вулкани активізувались в подібний час.
   

Просто коротко звідки беруться "знаки" і чому вони мають таке банальне пояснення.

коли буде перемога?
   
Уже у всіх пройшли нові дощі? :gigi:
   
В травні грози низькі завжди так.
В Києві вчора перша була, так, неприємно.
Але це тому, що у нас нерви ні к чорту.
Я думаю якщо якись коричневоштанько, що сидів на ужгородському фронті, на новий рік запустить петарду я просто його вб'ю. І це не жарт.
   
Але це тому, що у нас нерви ні к чорту.

Насправді не так. Дійсно блискавка стали більш потужні електрично і сильніші громи. Нерви тут ні дочого. Хоча хочеться вірити що це нерви.
   
В Харькове такой звиздец был.
Два часа молнии с интервалом в 5-6 сикунд.
Горизонтальные вертикальные косые.
   
Я вообще сначало подумал что Дергачи с лица земли стирают.
   
Вчора ввечері над Теремками шикарне "светопредставление" було  X(
   
у людей короткая память на погоду.
самые сильные грозы и ливни были в конце 90-х и начале 2000-х.
теперь хорошего ливня в Киеве не было уже давно, лет 10 наверно.
   
у людей короткая память на погоду.
самые сильные грозы и ливни были в конце 90-х и начале 2000-х.
теперь хорошего ливня в Киеве не было уже давно, лет 10 наверно.
А Ви неуважно читаєте... Питання не в опадах, а в тому які краплі і що саме блискавки стали сильніші, розряд блискавок змінився у сторону більш потужну. Про це мова.
   
Знаки були і раніше. Один з них ще в січні 2022
   
А Ви неуважно читаєте... Питання не в опадах, а в тому які краплі і що саме блискавки стали сильніші, розряд блискавок змінився у сторону більш потужну. Про це мова.
и про грозы в том числе. сильной грозы в Киеве не было уже много лет, многие забыли что такое гром и молния.
   
Уже у всіх пройшли нові дощі? :gigi:
нет дождей, сгорает трава, чувствую себя на востоке Украины, 34 в тени  :(
   
и про грозы в том числе. сильной грозы в Киеве не было уже много лет, многие забыли что такое гром и молния.
Це ти так хочеш бачити. Ніхто нічого незабув...  :facepalm1:
   
и про грозы в том числе. сильной грозы в Киеве не было уже много лет, многие забыли что такое гром и молния.

у людей плохая память на погоду. (с) GreenGhost

Самокритичненько :D
   
Дивлюсь у нас сайти по погоді з дощем досить часто помиляються...


Якщо дехвто дивиться в гору на небо, поміти що стало багато хмар які низько літають. Вони рухаються дуже швидко бо нижче находяться.

І раніше були такі хмарки але не так багато. Зараз хмар на нижчій висоті стало утворюватись більше.

Хмарки люблять утворювати і викликати дощ бромистим сріблом, порошком. А тут просто стало більше іншої пилюки і вона нижче.

Цікаво слідкувати за цим. А якби спектром можна було відслідкувати пилюку, хоча б підсвітити різними лазерами. Цікаве було б дослідження. 
   
Ну в мене є зелений. Можу посвітити. І що я повинен побачити?
   
Чисто теоретично зараз під час війни виділяється
в повітря стільки енергії, пилюки та хімії через сотні тисяч вибухів боєприпасів, що з погодою може відбуватись що завгодно.
   
Ну в мене є зелений. Можу посвітити. І що я повинен побачити?
Якщо це і дозволить  то тільки зафіксувати факт частинок певного розміру.

Монохроматична підсвітка і забір повітря і забір води. Монохроматична показала скільки частинок певного розмір і з певним відбиттям у повітрі і на якій висоті.

Там на різних хвилях треба робити.
   
Чисто теоретично зараз під час війни виділяється
в повітря стільки енергії, пилюки та хімії через сотні тисяч вибухів боєприпасів, що з погодою може відбуватись що завгодно.
Вони не теоретично а реально в повітрі находяться. І вони є центрами конденсації з пари у воду.  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія