Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

Арестович - це наш Сідней Рейлі
   
Re: Арестович

поняття не мав хто i що до 24/02/2022

але таки пан має рацію

Арестович казав, що до кінця травня росія капітулює.
   
Re: Арестович
nik

Дыбил он конченый

пiвас, у тебе 2 помилки
   
Re: Арестович
nik

Арестович казав, що до кінця травня росія капітулює.


якого року?

РФ рассматривает возможность капитуляции, – Ходжес Источник: https://censor.net/ru/n3341464
   
Re: Арестович
HSM

lawyer2, cьогодні в 15:37
Нікого не цікавлять "моральні якості" Арестовича. Він не політик. Коли ви звертаєтеся до лікаря, вам байдуже чи хороша він людина. Аби був професіоналом. Арестович допомагає "мирному населенню" не збожеволіти. І робить це добре.

Мирне населення його вважає балаболом і нарцисом. І дедалі більше.

 по всякому
моя мама терпіти не може , а діти  слухають  і подобається
мені він пох
   
Re: Арестович

ніякої позитивної ролі нін не відіграє, він створює наратив, що влада бреше, хоча сам не являється владою, треба бути сліпим, щоб цього не бачити
В десятку. ППКС.
   
Re: Арестович
nik

.
   
Re: Арестович
nik

з ваших. тобі сподобається :love:

https://youtu.be/FuZW3Mh5bfc

не можу згадати, коли я тобі в борщ насрав. Але те, що насрав, а ти зїв, то це 100%.  :laugh:
   
Re: Арестович

Ну если Арестович так муляет зрадойопам, шо раз в неделю вокруг него срач, значит годный пропагандист. Кацапы его тоже терпеть не могут.
Це  вже  факт
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

пiвас, у тебе 2 помилки

Одна :)
   
Re: Арестович

Арестовича любить моя знайома росіянка, протихуйлівка, каже, що інтелігентний и красивій и все хорошо розказує. Каже що не пропускає його передач. :)
   
Re: Арестович

Арестович - це опіум для народу.

якщо підсядите - то важко буде злізати B-)
   
Re: Арестович

-Послухав би ти як ригають хлопці з позицій від твого абдристовича...
Он не для них говорит.

Я слушал Арестовича с начала войны короткие сообщения по 2 мин.
И читаю его в Телеге.
Раньше я не мог его слушать, слишком он красовался. Хотя одна статья у него была мощная.

Нравится кому то или нет, но Арестович сейчас наиболее популярный блогер, который пишет про политику.
К него 1,47 млн подписчиков. и  60 видео миллион и более просмотров.

Конечно же Арестовича стало слишком много. Его иногда заносит.

Я подумал, что 1-й раз в офисе президента есть умный человек, который может писать и говорить.
   
Re: Арестович

Тут пишут что Люся что то невнятно бормочет
Я понимаю каждое его слово, все его сложноподчиненные предложения.
Обороты речи и вот это все. Его иронию сарказм и даже его неудачные шутки ( догадываюсь что он имел в виду но не смог донести)
Видео нелепое из чернобаевки
Проебали
Понимаю почему сказал
И какое огромное количество людей не понимает, тоже понимаю
Нелюбовь к оппозиции ему тоже не помогает.
Так что Люся обречен на ненависть. Но оратор прекрасный. Правда последние две недели бесконечно скучный. Простая лента молния в вайбере интереснее
   
Re: Арестович
den

Може російською мовою в нього краще вимова ?

   
Re: Арестович
nik

перстаньте гнать на арестовича - вы просто не умеете его слушать  :gigi:

сегодня он вааще красава был
   
Re: Арестович

Арестовича в Фейгіна зараз, на мою думку, варто слухати перших 5 хв, там де він коротко обмальовує ситуацію на фронті.

Далі, коли починається "геополітика від Олексія" - то вже на дуже рідкісного поціновувача.
   
Re: Арестович
nik

чому рiдкiсного?  :laugh:
   
Re: Арестович

перстаньте гнать на арестовича - вы просто не умеете его слушать  :gigi:

сегодня он вааще красава был
Многие почему-то воспринимают его у Фейгина, как эксперта или как рэчныка офиса, хотя он каждую передачу подчеркивает, шо у Фейгина он - просто собеседник, обозреватель, а не официальное лицо. Отсюда и непонятки. Не нравится - не смотрите, смотрите официальных представителей  Генштаба или Офиса.
   
Re: Арестович
nik

вот именно  (tu)
   
Re: Арестович

Тут пишут что Люся что то невнятно бормочет
Я понимаю каждое его слово, все его сложноподчиненные предложения.
Обороты речи и вот это все. Его иронию сарказм и даже его неудачные шутки ( догадываюсь что он имел в виду но не смог донести)
Видео нелепое из чернобаевки
Проебали
Понимаю почему сказал
И какое огромное количество людей не понимает, тоже понимаю
Нелюбовь к оппозиции ему тоже не помогает.
Так что Люся обречен на ненависть. Но оратор прекрасный. Правда последние две недели бесконечно скучный. Простая лента молния в вайбере интереснее
у нас таких "ораторів" чомусь  3.14здоболами звуть  :shuffle:
   
Re: Арестович

у нас таких "ораторів" чомусь  3.14здоболами звуть  :shuffle:

У вас це де? На кнурофермі?  :pooh_lol:
   
Re: Арестович

Арестовича в Фейгіна зараз, на мою думку, варто слухати перших 5 хв, там де він коротко обмальовує ситуацію на фронті.

Далі, коли починається "геополітика від Олексія" - то вже на дуже рідкісного поціновувача.
даже 5 минут уже неинтересны, потому что если следишь за новостями - уже знаешь что он скажет
   
Re: Арестович

даже 5 минут уже неинтересны, потому что если следишь за новостями - уже знаешь что он скажет

Хто не хоче, той не дивиться...
Я за вамі полкіломєтра бєжала, чтоб сказать, как ви мнє бєзразлічни...  :pooh_lol:
   
Re: Арестович

У вас це де? На кнурофермі?  :pooh_lol:
серед тверезомислячої інтелігенції!  :punish:
   
Re: Арестович

Остання телепердача була аж занадто кончена
анекдоти про карліков і читання віршів з ігри прєстолов виглядало мудакувато
   
Re: Арестович

Остання телепердача була аж занадто кончена
анекдоти про карліков і читання віршів з ігри прєстолов виглядало мудакувато

Він проілюстрував які клєщі готували хуйлостанці...  :facepalm:
   
Re: Арестович

анекдоти про карліков і читання віршів з ігри прєстолов виглядало мудакувато
Пара Ф+А очевидно видихається.
Замітно не по повторам тез а навпаки по спробам замаскувати повтори тез- тобто притягнути метафори і відсилки не в тему.
   
Re: Арестович

серед тверезомислячої інтелігенції!  :punish:
угу,  пояркові одні,  ти не  правильно пишеш про вас  слово інтелігенція, скілько помилок в одному слові
   
Re: Арестович

угу,  пояркові одні,  ти не  правильно пишеш про вас  слово інтелігенція, скілько помилок в одному слові
шо це за набір слів? :shuffle:
   
Re: Арестович

Многие почему-то воспринимают его у Фейгина, как эксперта или как рэчныка офиса, хотя он каждую передачу подчеркивает, шо у Фейгина он - просто собеседник, обозреватель, а не официальное лицо. Отсюда и непонятки.
Не можна у час війни бути "чуток бєрємєнним".
Тут - ліцо офіціальноє, а тут - просто собєсєднік (але якого слухають саме тому, що підозрюють наявність у нього якоїсь ексклюзивної інфи, як ліца офіциального).
Льоші просто варто позбавитись шутовської "посади" внєштатного помічника єрмака - і тоді триндіти собі що завгодно, хоч круглодобово, на правах "собєсєдніка і обозрєватєля".
І все, нікого не буде дратувати, поціновувачі його талантів знайдуть можливість насолодитись.
   
Re: Арестович

шо це за набір слів? :shuffle:
тобі  як слухачу  дояркова без  нецензурної  лайки не  зрозуміло? Інтєлігєнт?
   
Re: Арестович

Та нащо ви нахвалюєте того дурня  :lol:

Я кожен день нажимаю кнопку чекати стріма фейгіна, і як тільки починається стрім виключаю. Слухати не можливо що воно верзе.

Зі, звичайно в нього немає ніяких інсайдів. З цим дурнем ніхто не ділиться. Це стало зрозуміло як на одному стрімі він просто переповідав те що звучало на офіційних каналах, прослушки СБУ з ютубу то що.
В нього немає ексклюзиву якого ви чекаєте.
   
Re: Арестович

тобі  як слухачу  дояркова без  нецензурної  лайки не  зрозуміло? Інтєлігєнт?
казніть ніззя памілавать...  :shuffle:
   
Re: Арестович
nik

Я кожен день нажимаю кнопку чекати стріма фейгіна, і як тільки починається стрім виключаю.
:laugh:
   
Re: Арестович

Я кожен день нажимаю кнопку чекати стріма фейгіна, і як тільки починається стрім виключаю.
"Я пріньос вам пасилку от вашего мальчіка, но вам нє атдам, у вас докумєнта нєту". :lol:
   
Re: Арестович

серед тверезомислячої інтелігенції!  :punish:

тверезомисляча інтелігенція - це дільничний мент, помічник зоотехніка та тво заступника голови колгоспу?)))
   
Re: Арестович

Не можна у час війни бути "чуток бєрємєнним".
Тут - ліцо офіціальноє, а тут - просто собєсєднік (але якого слухають саме тому, що підозрюють наявність у нього якоїсь ексклюзивної інфи, як ліца офіциального).
Льоші просто варто позбавитись шутовської "посади" внєштатного помічника єрмака - і тоді триндіти собі що завгодно, хоч круглодобово, на правах "собєсєдніка і обозрєватєля".
І все, нікого не буде дратувати, поціновувачі його талантів знайдуть можливість насолодитись.

А ось хіба т.зв. "позаштатні радники" виконують свою роботу не безоплатно? Судячи по положенню, їм крім корочки і можливості користування ксероском та шаровим інетом в ВР ніфіга більше і не положено. Так а за які гроші він харчується? Хто йому платить?
   
Re: Арестович

Тут пишут что Люся что то невнятно бормочет
Я понимаю каждое его слово, все его сложноподчиненные предложения.
Обороты речи и вот это все. Его иронию сарказм и даже его неудачные шутки ( догадываюсь что он имел в виду но не смог донести)
Видео нелепое из чернобаевки
Проебали
Понимаю почему сказал
И какое огромное количество людей не понимает, тоже понимаю
Нелюбовь к оппозиции ему тоже не помогает.
Так что Люся обречен на ненависть. Но оратор прекрасный. Правда последние две недели бесконечно скучный. Простая лента молния в вайбере интереснее

Если Люсьен действительно такое сказал, то респект и уважение ему за это.
За правду.
А то как то уже тошнит от сторонников офтоуринотерапии с их аргументами в стиле "если бы укрепили бы Перекоп, то кацапы кинули бы больше войск на Киев"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія