Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Арестович
nik

поняття не мав хто i що до 24/02/2022

але таки пан має рацію
   
Re: Арестович
nik

красава  [ua] :love: 
   
Re: Арестович

поняття не мав хто i що до 24/02/2022

але таки пан має рацію

Ты, что 2014 проспал? Он тоже успокаивал, что мы РФ победим, если она нападет главное три дня сопротивляться и не слиться в три дня, а дальше они обосрутся.
   
Re: Арестович
nik

проспал....  чесно...

но чувак по делу говорит
   
Re: Арестович

Мені найбільше сподобався його ефір у Фейгіна десь за 1-2 тижні до війни, точних термінів вже не пам’ятаю
Зараз просто слухаю, як вечірню казку перед сном)
Там ніби під 30% ефіру з Фейгіним з нацистської педераціі, для цієї аудиторії він працює майстерно, на мою думку
   
Re: Арестович
nik

Он тоже успокаивал, что мы РФ победим



но таки победим  X(
   
Re: Арестович

Мені взагалі не вдається зрозуміти що він бубонить. Чи я вже занадто заморена його ввечері слухаю.. якийсь він не такий став як був у першій половині березня: то бодра  розповідав, що кацапи за 2 тижні здаються, а зараз чорті що...
   
Re: Арестович

Мені взагалі не вдається зрозуміти що він бубонить. Чи я вже занадто заморена його ввечері слухаю.. якийсь він не такий став як був у першій половині березня: то бодра  розповідав, що кацапи за 2 тижні здаються, а зараз чорті що...


Він працює на кацапський ринок. Наш український Ераст Фандорін))
   
Re: Арестович

поняття не мав хто i що до 24/02/2022



з ваших. тобі сподобається :love:

   
Re: Арестович

з ваших. тобі сподобається :love:

https://youtu.be/FuZW3Mh5bfc
зараз час ділити на ваших і наших?
   
Re: Арестович

Тут є експертна думка з питання Арестовича

та ладно!...Бякуська, як ти докотилася до такого життя? Не знати своїх в обличчя! ...
Арестович спочатку аж всир@вся за Петью, потім сказав що то було нещиро, що його змусили, потім оголосив, що його змусили сказати що він нещиро всир@вся за Петью, і знову став всир@тися за Петью, а потім чомусь знову передумав..
   
Re: Арестович

зараз час ділити на ваших і наших?

чому б ні, стосовно гендерних уподобань?
і да, вовчику, не втягай мене в срач. ;)
   
Re: Арестович

Как человек он мне не нравится но свою функцию он выполняет на отлично.
   
Re: Арестович

Вмикаю на ніч і за 10 филин засинаю.
Всі відео — чітко стоїть час перегляду 10 филин.
   
Re: Арестович

Ты, что 2014 проспал? Он тоже успокаивал, что мы РФ победим, если она нападет главное три дня сопротивляться и не слиться в три дня, а дальше они обосрутся.
він так казав бо не знав, що презом стане петро
   
Re: Арестович

Дристович він, папрашу говорить аб нем точнее
   
Re: Арестович

Мені взагалі не вдається зрозуміти що він бубонить.
(tu) теж помітила що потрібно прикладати зусилля аби розібрати його лепет.
Додала звук - виходить голосний але таки лепет...
Таке враження що йому ліньки говорити :facepalm:

Чи я вже занадто заморена його ввечері слухаю.. якийсь він не такий став як був у першій половині березня: то бодра  розповідав, що кацапи за 2 тижні здаються, а зараз чорті що...
втомлений мабуть, а риторика дійсно змінилась.
   
Re: Арестович

Тут є експертна думка з питання Арестовича

не посперечаєшся, все вірно Мирослава написала.
   
Re: Арестович

(tu) теж помітила що потрібно прикладати зусилля аби розібрати його лепет.
Додала звук - виходить голосний але таки лепет...
Таке враження що йому ліньки говорити :facepalm:

втомлений мабуть, а риторика дійсно змінилась.


Вигорання
   
Re: Арестович
Geo

Люся не просто лайно-людина, а РІДКІСНЕ лайно. Десь з 2010 року знайомий з його "творчістю". Паталогічний нарцис з повною відсутністю принципів і совісті.
   
Re: Арестович
Geo

Я йому колись декілька разів написав в Мордокнигу РОЗЛОГО І З ЙОГО ЦИТАТАМИ і скріншотами, як цей "кобзон" співав абсоолютно протилежні за принципами "пісні", виходячи від того, хто при владі, або хто йому башляє, і хто в нього "начальник". Забанив мене  миттєво. Маніпулятор і лапшемет.
   
Re: Арестович

Дристович він, папрашу говорить аб нем точнее
О служка Мороза гонит на Люсьена возможно Арестович более приличный человек чем я думал
   
Re: Арестович

Маніпулятор і лапшемет.
Это и есть его работа и справляется он с ней норм :-)o
   
Re: Арестович
den

Він - найманець
Хто платить - той і замовляє тему 

Комсомолець типу сурка чи інтрудера



   
Re: Арестович
Geo

Это и есть его работа и справляется он с ней норм :-)o

в позаробочий час теж. Він взагалі такий. Це стан душі.
   
Re: Арестович

в позаробочий час теж. Він взагалі такий. Це стан душі.
Это пофиг в контексте происходящего
   
Re: Арестович
Geo

Він - найманець
Хто платить - той і замовляє тему 

Комсомолець типу сурка чи інтрудера

  (tu)
   
Re: Арестович
Geo

Это пофиг в контексте происходящего

кому як.
   
Re: Арестович

кому як.
Я думаю только экономия на успокоительных для дам за счет его эфиров исчисляется 10ми миллионов USD
   
Re: Арестович

Как-то он мне тоже не очень.Просто он единственный кто озвучивает официальную инфу с некоторыми инсайдами.А так конечно бесит что он один день говорит одно,а через три дня противоположное.Мож ет у него задача такая запутывать кацапов или ещё что то,но я таких людей не воспринимаю.И это я не беру все его зашквары и переобувания до войны.Да и подача его меня тоже выбешивает.Что то мурчит шепотом и постоянно льёт кучу воды не относящейся к теме
   
Re: Арестович

Використовуючи доступ до тіла та інсайдерської інфи в ОП Арестович достатньо ефективно займається самопіаром  :)

Останнє редагування: 15 травня 2022 12:06:12 від villar
   
Re: Арестович
den

Я сприймаю його як блогера а не прес центр

Тобто він від умовно стерненка чи Романенка чи швеця  не відрізняється

Але ті не є офіційними особами

Якщо ставитись до нього як до блогера то інакше все виглядає з його інформацією

П.с. дійсно, вимова в Олексія трохи складна щоб довго слухати

Це завжди було ?


   
Re: Арестович

в позаробочий час теж. Він взагалі такий. Це стан душі.
Да і бог з ним. Його аудиторія дєвочки))), якщо їм подобається та заспокоює, то хай балакає.
 А для тих хто в армії його слухати теж саме що при чергуванні на КП ПС втикати в додаток повітряних тривог))).
PS
 Я його не слухаю як і інших блогера аналітиків. З того що про нього пишуть точніше про його виступи, йому сто відсотків зливають інфу для донесення глядачам/слухачам в завуальованому виді
   
Re: Арестович

«Порошенко переможе на виборах Президента. Для цього достатньо одного чинника», — Олексій Арестович
 28.01.2019, 13:31
 6674
Відомий військовий експерт та аналітик Олексій Арестович вважає, що чинний глава держави Петро Порошенко не тільки вийде у другий тур президентських виборів, але й переможе на них.

В інтерв'ю одному з телеканалів він підкреслив, що прийнято вважати більшою зацікавленість людей у вирішенні економічних питань. І, мовляв, під час обрання Президента потрібно керуватись тим, хто з кандидатів запропонує кращий економічний курс, а не військову доктрину.

«Насправді, таких людей меншість. Військові питання завжди важливіші за економічні. Саме тому зміни Президента України не відбудеться», — наголосив він.

https://wz.lviv.ua/news/384375-poroshenko-peremozhe-na-vyborakh-prezydenta-dlia-tsoho-dostatno-odnoho-chynnyka-oleksii-arestovych
   
Re: Арестович

Є відео, де він цілком серйозно повідомляє, як виганяв біса з хлопчика, в Чернігівській області, десь у монастирі

Питання

Чи можна вірити людині після такого?
   
Re: Арестович

Ну ви як діти, чесне слово!
Люсьєн в прес-центрі і Люсьєн у Фейгіна - це два різних Люсьєни, і не треба їх змішувати докупи. Різні задачі, різна реалізація. Поржав, що на передку Люсьєна не люблять - так він і не для них віщає. Вкотре додам, що він єдиний з усіх "військових їкспєрдів-блогірів" володіє реальною інфою. Але ніколи її не скаже в ефірі, а зливатиме і дуркуватиме дозовано, і саме те, що потрібно залити у вуха. Плюс авторське дуркування.
Кароч, чувак зараз на своєму місці.
   
Re: Арестович

Є відео, де він цілком серйозно повідомляє, як виганяв біса з хлопчика, в Чернігівській області, десь у монастирі

Питання

Чи можна вірити людині після такого?
Я тобі так скажу, якщо йому дають інфу з ГШ і він її трохи прикрашає, то можна вірити ))).
   
Re: Арестович

Шопотом він розмовляє, бо створюється така інтимно-довірлива атмосфера. Трохи втомлений, запрацьований, але спокійний та впевнений у собі та своїх словах мудрець. Він знає дуже багато, і отак тихо, немовби на вушко, ділиться з вами найнадійнішою інформацією, любі слухачі, а особливо, слухачки.
Мурмурмурррр... пшшшшш...Все добре... Засинайте спокійно...
Його посиденьки із Фейгіним - то абсолютний аналог передачі "На добраніч, діти"
   
Re: Арестович

Я тобі так скажу, якщо йому дають інфу з ГШ і він її трохи прикрашає, то можна вірити ))).
Краще вірити більш серйозним людям. Наприклад, здивував Буданов сміливою заявою. Але йому віри більше ніж "ізганятєлю бєсов". Спробую знайти той ролик, там повний треш
   
Re: Арестович

Арестович непоганий маніпулятор, але поганенький піарщик ОП і особисто Єрмака, тому що піар в нього виходить досить прямолінійний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія