Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

С утра посмотрела новости, как полиция гуманитарку раздает в Лисичанске. Там дети!!! Увезите детей с линии фронта!!!

   
https://t.me/donbasonline/5152
Це окраїна, район Южної. Всі інші вже мають змогу виїхати тільки в окупований бік, але якось там пробираються на нашу територію.
   
Це окраїна, район Южної. Всі інші вже мають змогу виїхати тільки в окупований бік, але якось там пробираються на нашу територію.


Та їдуть і на окупований, аж гай шумить. Рубіжани в основному вата
   
я заметила люди делятся на два типа. Кто то рванул 24 февраля в 6 утра. А кто то готов умереть под градом но в своей хате

Нажаль десь так, ті хто свідомо залишились не розуміють, що роблять велику шкоду нашій перемозі. :(
   
Еще раз повторюсь. Весь этот пафос и героизм до первого прилета. Некоторые буквально сходят с ума. Сейчас еще можно эвакуироваться всем и бесплатно.

Це не пафос і героїзм, а дебілізм.
   
Та їдуть і на окупований, аж гай шумить. Рубіжани в основному вата
Майже все місто може виїхати тільки у окупований бік. В наш, тільки район Южної.
   
Це не пафос і героїзм, а дебілізм.
Всі виїхати не зможуть, надто велика кількість людей.
   
Всі виїхати не зможуть, надто велика кількість людей.

київ і харків виїхали ж більш ніж наполовину - а це щонайменше 2 млн людей. В агломерації рубіжне-сєвєр-лисичанськ, або краматорськ-слов"янськ - народу більше?
   
київ і харків виїхали ж більш ніж наполовину - а це щонайменше 2 млн людей. В агломерації рубіжне-сєвєр-лисичанськ, або краматорськ-слов"янськ - народу більше?
Бачиш, ти ж розумієш, що виїхали " більш ніж на половину". Тобто як мінімум третина залишилася. Теж саме по Рубіжному. Майже всі одноклассники, з якими зписалася виїхали. Але є й залишенці.
Ти у Києві теж залишилася....
   
Бачиш, тиж розумієш, що виїхали " більш ніж на половину". Тобто як мінімум третина залишилася. Теж саме по Рубіжному. Майже всі одноклассники, з якими зписалася виїхали. Але є й залишенці.

я на нашому районі мабуть "наймолодша". Дітей та молодь давно не бачила. Мої діти - у безпеці, далеко звідси.
Мова зараз саме про них - я не розумію взагалі, що коїться в головах тих батьків, які залишають своїх дітей на лінії фронту
   
Влада має зробити все, щоб евакуювати всіх людей з меж донецької і луганської областей.

Жінок з дітьми на західну Україну або закордон.

Чоловіків (які не захищають) треба вивезти просто тому, що в окупації орки їх насильно мобілізують і пошлють воювати проти нас.
   
я на нашому районі мабуть "наймолодша". Дітей та молодь давно не бачила. Мої діти - у безпеці, далеко звідси.
Мова зараз саме про них - я не розумію взагалі, що коїться в головах тих батьків, які залишають своїх дітей на лінії фронту
В кожного є свій порог скільки він може витримати.
Бо люди приживаються у сховищах і вважають прийнятним там пересідити якийсь час. Потім сили закінчуються і вони вирушають у дорогу. І все одно є такі, що залишаються.
В великому місті можна трохи змінити локацію і  почуватися у більшій безпеці.
   
Влада має зробити все, щоб евакуювати всіх людей з меж донецької і луганської областей.

Жінок з дітьми на західну Україну або закордон.

Чоловіків (які не захищають) треба вивезти просто тому, що в окупації орки їх насильно мобілізують і пошлють воювати проти нас.

Владе есть чем заниматься.

Сами, сами.
   
Влада має зробити все, щоб евакуювати всіх людей з меж донецької і луганської областей.

влада робить ВСЕ ТЕ Ж САМЕ, що й останні 40 днів, з початку війни - по всіх інших фронтових місцях
Чи для луг-дон областей потрібно щось інше, або окреме запрошення? Я правда не розумію вибачте


Евакуація з Луганської та Донецької областей: список потягів на 5 квітня
https://тсн/ukrayina/evakuaciya-z-luganskoyi-ta-doneckoyi-oblastey-spisok-potyagiv-na-5-kvitnya-2029057.html
   
Владе есть чем заниматься.

Сами, сами.

Цитувати
Всем необходимым транспортом по определенным маршрутам мы обеспечиваем и четко указываем, каким путем ехать", - отметил Кириленко
   
Майже все місто може виїхати тільки у окупований бік. В наш, тільки район Южної.
пускай выезжают в любой бок
   
пускай выезжают в любой бок
Все так и делают.
С моими связи нет.
   
Все так и делают.
С моими связи нет.
у бегги тоже не было, все живы оказались.
надеемся
   
Влада має зробити все, щоб евакуювати всіх людей з меж донецької і луганської областей.

+
   
Це окраїна, район Южної. Всі інші вже мають змогу виїхати тільки в окупований бік, але якось там пробираються на нашу територію.
да, я в курсе - не могу найти своей знакомой, нет ее в списках старобельских.

у вас родители в Севере или где-то рядом? Они выехали???
   
Всі виїхати не зможуть, надто велика кількість людей.
почему не выезжали когда еще ходили поезда? Конечно теми мини-бусиками да под обстрелами много людей не вывезти
   
да, я в курсе - не могу найти своей знакомой, нет ее в списках старобельских.

у вас родители в Севере или где-то рядом? Они выехали???
В Рубежном. Как раз там, где бои. Без связи, воды и др. Частный сектор.
   
почему не выезжали когда еще ходили поезда? Конечно теми мини-бусиками да под обстрелами много людей не вывезти
ба в принципі неспроможні тверезо оцінити загрозу, і ніякі вмовляння та заклики тут нажаль не допоможуть, бо на те буде викладено купа "причин" щоб не рухатись з місця і гинути самим і підставляти тих хто буде рятувати.  :(
   
ба в принципі неспроможні тверезо оцінити загрозу, і ніякі вмовляння та заклики тут нажаль не допоможуть, бо на те буде викладено купа "причин" щоб не рухатись з місця і гинути самим і підставляти тих хто буде рятувати.  :(
Так, оцінка загрози.
   
В Рубежном. Как раз там, где бои. Без связи, воды и др. Частный сектор.
сил вам, надейтесь на лучшее
   
сил вам, надейтесь на лучшее
Спасибо, пытаюсь надеяться.
   
Майже все місто може виїхати тільки у окупований бік. В наш, тільки район Южної.


Люди через приватний сектор проходять і з окупованої частини міста
   
Хочу сказать, что ВЦА вывозит и вывозила людей практически ежедневно. Вывозили и вывозят всех желающих, никто не остаётся.
   
Спасибо, пытаюсь надеяться.


В районе КБК?
   
Все так и делают.
С моими связи нет.
сили та здоров’я Вам, пані Людмила. Таке складно витримати, але віримо у краще
   
сили та здоров’я Вам, пані Людмила. Таке складно витримати, але віримо у краще


Связи нет и в самом Рубежном, и полностью на оккупированной части Луганщины. Много где нет и инета.
   
Більше 7 млн людей стали біженцями на початок квітня

Половина за межами країни


   
В районе КБК?
Да
   
   
Связи нет и в самом Рубежном, и полностью на оккупированной части Луганщины. Много где нет и инета.
вот еще такой вариант
   
Як вони зможуть всі виїхати?

І головне - куди?
   
Як вони зможуть всі виїхати?

І головне - куди?

Центральна та західна Україна
Та навіть південна (. Одеса )

Питання логістики до речі тут ключове

Щоб підвозити їжу ліки треба багато ресурсів

Які могли б використовуватися на ЗСУ

   
Донецьку вату, що вирішили дочекатись освобождєнія сидячі в Києві, почали затримувати

?single
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія