Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Об'єднана тема біженців

Тепер країни ЄС - це наш тил. Йде масова евакуація жінок з дітьми і це є сурова необхідність. Найперша мета цієї гілки - надання інформації для безпечної і впорядкованої евакуації.
   
Re: Об'єднана тема біженців

с приграничных территорий не может быть беженцев
   
Re: Об'єднана тема біженців
Ser

Тут є багато інфи по темі
https://prykhystok.in.ua/
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ukraine conflict: Children on their own, parents stay behind
https://www.bbc.com/news/world-europe-60539104



In the three days since the invasion began, more than 115,000 have crossed into Poland alone - some travelling for more than two days, others joining queues 15km (10 miles) long at border points.
Those fleeing are mostly women and children, as all Ukrainian men aged 18 to 60 are being told to stay and fight - in some cases separated from their families. BBC correspondents met them at the borders.
За три дні з початку вторгнення понад 115 000 осіб перетнули Польщу – одні подорожували більше двох днів, інші встали в черги довжиною 15 км (10 миль) на прикордонних пунктах.
Втікають переважно жінки та діти, оскільки всім українським чоловікам віком від 18 до 60 років наказують залишатися і воювати, а в деяких випадках відокремлювати від сімей. На кордоні їх зустріли кореспонденти ВВС.
   
Re: Об'єднана тема біженців

24-hour queue
By Lucy Williamson, Palanca, Moldova

Seen from the Moldovan border, Ukraine is a nation of women. Mothers and grandmothers, wheeling suitcases to safety, leading their children into the unknown.
Ana arrived at the Palanca crossing point after more than 24 hours waiting in a queue on the Ukrainian side of the border - her little yellow car stuffed with bags, her six-year-old granddaughter singing to herself in the backseat.
Ana and her stepdaughter had driven straight from the southern city of Odesa - some 50km away and now a key target for Russia in the war.
But Ana's calm smiling manner crumbled as soon as she began to speak. Breaking down in tears, she described how she'd had to leave her husband behind to defend their country.
"I hope the West will help us get out of this terrible situation, because right now we're facing the Russian aggressor alone."
Around her, local volunteers from Moldova's towns and villages waited to offer lifts to Ukrainians arriving here on foot.
But, like Ana, many who turn up here have thought only of escaping Ukraine, and have little idea of what happens now - for their country or themselves.

24-годинна черга
Автор: Люсі Вільямсон, Паланка, Молдова

З боку молдовського кордону Україна є нацією жінок. Мами та бабусі, везучи валізи до безпечного, ведуть своїх дітей у невідомість.
Ана прибула до пункту пропуску «Паланка» після більш ніж 24-годинного очікування в черзі на українській стороні кордону – її маленька жовта машина, набита сумками, її шестирічна онука співає собі на задньому сидінні.
Ана та її падчерка виїхали прямо з південного міста Одеси – приблизно за 50 км від нього, і тепер він є ключовою мішенню для Росії у війні. Але спокійна усміхнена манера Ани зруйнувалася, щойно вона почала говорити. Розплакавшись, вона описала, як їй довелося залишити чоловіка, щоб захищати свою країну. «Я сподіваюся, що Захід допоможе нам вибратися з цієї жахливої ​​ситуації, тому що зараз ми стикаємося з російським агресором наодинці».
Навколо неї чекали місцеві волонтери з міст і сіл Молдови, щоб запропонувати ліфти українцям, які прибувають сюди пішки. Але, як і Ана, багато хто з тих, хто прийшов сюди, думали лише про те, щоб втекти з України, і мало уявляють, що зараз відбувається – для своєї країни чи для себе.
   
Re: Об'єднана тема біженців

No men allowed

By Mark Lowen, Przemysl, Poland

The overnight train from Kyiv, via Lviv, pulled in carrying Europe's new refugees. They arrived at the 19th Century train station at Przemysl, which is now a modern-day reception centre. Kateryna Leontieva's journey was long - her return to Ukraine could be a lot longer "It took us 52 hours to get here," said Kateryna Leontieva, who had travelled from Kharkiv with her teenage daughter. Clutching their Ukrainian passports, and carrying a rucksack of belongings, they stepped out into eastern Poland - and safety.
When I asked how it felt to be here, Kateryna welled up with emotion. "I don't know yet - the tears are just coming," she said. "I didn't feel anything - but now I'm starting to realise. I hope it's just a short trip and we'll be back soon." In the waiting room, we found Irene and her two young children. Her husband had remained in Lviv to defend their homeland. "Only women and children are allowed to go," she said. "The men want to stay, fight, and give blood. They are heroes." How did she feel about her husband staying behind, I asked? "I'm afraid," she replied, her voice beginning to break. "We believe everything will be alright. And we're praying for them." Woman in waiting room at station

Чоловікам заборонено
Автор: Марк Ловен, Перемишль, Польща

Нічний потяг із Києва через Львів приїхав з новими біженцями з Європи. Вони прибули на залізничний вокзал 19-го століття в Перемишлі, який зараз є сучасним центром прийому. Дорога Катерини Леонтьєвої була довгою – її повернення в Україну могло бути набагато довшим. «Нам знадобилося 52 години, щоб дістатися сюди», – розповіла Катерина Леонтьєва, яка приїхала з Харкова з дочкою-підлітком. Стиснувши українські паспорти та несучи рюкзаки з речами, вони вийшли у східну Польщу – і в безпеці. Коли я запитав, як це було тут, Катерина була вражена. «Поки що не знаю, сльози тільки течуть», – сказала вона. «Я нічого не відчув, але тепер я починаю розуміти. Я сподіваюся, що це лише коротка подорож, і ми скоро повернемося». У приймальні ми знайшли Ірену та двох її маленьких дітей. Її чоловік залишився у Львові захищати Батьківщину. "Тільки жінкам і дітям дозволено йти", - сказала вона. «Чоловіки хочуть залишитися, битися і здавати кров. Вони герої». Я спитала, як вона ставиться до того, що її чоловік залишився? «Я боюся», — відповіла вона, її голос почав ламатися. «Ми віримо, що все буде добре. І ми молимося за них». Жінка в залі очікування на вокзалі
   
Re: Об'єднана тема біженців

Dropping off the kids
By Nick Thorpe, Beregsurany, Hungary

Victoria came from Irshava, in western Ukraine. "I came to Hungary with my two daughters. I'm leaving them with relatives who are waiting here at the border and returning to my husband," she says amidst nervous laughter. Are you afraid to go back? "Honestly, I'm not afraid. I only worry about my daughters, that's all. I see that things are not good for Ukraine, but I cannot leave my country. We have to be patriotic." And her defiance continues. "My husband is ready if necessary to protect Ukraine for the future, for our children. I don't want it but we must save our country. "He will go to the military office because he has received a letter."

Відвозити дітей
Автор: Нік Торп, Берегсурани, Угорщина

Вікторія родом із Іршави, що на заході України. «Я приїхала в Угорщину з двома доньками. Залишаю їх у родичів, які чекають тут, на кордоні, і повертаюся до мого чоловіка», – каже вона серед нервового сміху. Ти боїшся повертатися? «Чесно кажучи, я не боюся. Я переживаю лише за своїх дочок, і все. Я бачу, що в Україні не все добре, але я не можу покинути свою країну. Треба бути патріотичними». І її непокора триває. «Мій чоловік готовий у разі потреби захистити Україну для майбутнього, для наших дітей. Я цього не хочу, але ми повинні врятувати нашу країну. «Він піде на військову службу, бо отримав листа».
   
Re: Об'єднана тема біженців

тема, ДОБРА, сам думав, відкрити - давати ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНУ інфу для людей

1. від ВВС інфа НЕ ПОВНА - нема переходу Нребенне (ПЛ)

2. (поки що не провірив, вихідний) - Норге казали що будуть приймати біженців (але тільки тих хто має біометрію)

3. поляки приймають ВСІХ (навіть, якщо нема тестів від Корони) - але просять вибачення, що провіряти будуть

4. литовці також їдуть на польські переходи, щоб взяти, хто хоче в Литву


ПС. якщо хтось має питання Норег, Литва- пишіть в приват, по можливості допоможу
   
Re: Об'єднана тема біженців

Parents stayed behind

By Rob Cameron, Vysne Nemecke, Slovakia

In the tiny village of Velke Slamence, the latest gaggle of refugees walked briskly down the road, eyes searching anxiously for a familiar face, followed by a shout of recognition, a hug, a kiss.
For a fleeting moment the scene felt joyful - light-hearted almost. But then it was punctured by a sharp, piercing cry. A woman's face crumpled in anguish before she was led swiftly away.
"Uzhhorod," said a teenage girl, when I asked where she was from, a city of 100,000 just across the border. Before World War Two that city was part of Czechoslovakia. There are bonds of kinship and solidarity in these plains beneath the Carpathian Mountains that go back a century.
That was almost all she would tell me. She clutched the hand of her little brother, a shy boy. Their parents had stayed behind. It was unclear who they were waiting for.
Men are on the other side of the border
Image caption,
The men are the ones waiting for the displaced Ukrainians to come
Tanya left Kyiv 20 years ago, and now lives with her partner in Stuttgart. But here she was, standing by the roadside, waiting to rescue an old friend as their home city was engulfed by chaos.
Surveying the scene was villager Jan Toth.
"They're not letting men leave, Putin or Zelensky," he told me. "It's a catastrophe."
Батьки залишилися

Автор: Роб Кемерон, Вишне Немецке, Словаччина

У крихітному селі Велке Сламенце остання зграя біженців жваво йшла дорогою, очі тривожно шукали знайоме обличчя, а потім пролунав крик впізнання, обійми, поцілунок. На мить мить ця сцена була радісною — майже легкою. Але потім його проколов різкий, пронизливий крик. Жіноче обличчя скорчилося від болю, перш ніж її швидко відвели. «Ужгород», — сказала дівчина-підліток, коли я запитав, звідки вона, 100-тисячне місто, що знаходиться за кордоном. До Другої світової війни це місто входило до складу Чехословаччини. На цих рівнинах під Карпатськими горами, які сягають століття назад, існують узи споріднення та солідарності. Це було майже все, що вона мені сказала. Вона схопила за руку свого маленького брата, сором’язливого хлопчика. Їхні батьки залишилися. Було незрозуміло, кого вони чекали. Чоловіки по той бік кордону Таня покинула Київ 20 років тому, а зараз живе зі своїм партнером у Штутгарті. Але ось вона, стоячи на узбіччі дороги, чекала, щоб врятувати старого друга, оскільки їхнє рідне місто охопив хаос.

це переклад https://www.bbc.com/news/world-europe-60539104
   
Re: Об'єднана тема біженців

МАРК, ВИБАЧ !!!!

може все-таки пишемо тут ІНФУ !!!

а"лозунги" пізніше будемо постити


ПС. Дякую, за порозуміння !!! :-B
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пане модератор,
тема українськіх біженців стала вагомою складовою всіх телевізійних новин країн ЄС. І важливість цього гуманітарного і політичного питання зростає з кожним днем. Прошу приєднати цю гілку до пріоритетних.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Порубне на Румунію - стоять в черзі вже по 1.5 доби.
Чому не відкриють додаткові переходи та не запустять потяги (раніше ходили)?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Донька з онуками вже в Познані.
2 доби перетинали кордон з11-кілометрової черги.
Зять відвіз і повернувся.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Порубне на Румунію - стоять в черзі вже по 1.5 доби.
Чому не відкриють додаткові переходи та не запустять потяги (раніше ходили)?

Дякую за інфу.
саме в цьому і мета цієї гілки - привернути увагу до цієї ГУМАНІТАРНОЇ проблеми.
Тут має бути СПІЛЬНЕ рішення урядів України, Румунії, Молдови і Польщі.
   
Re: Об'єднана тема біженців

На кордоні з Угорщиною цілодобово працюватимуть ще два пункти пропуску, - Держприкордонслужба . Джерело: https://censor.net/ua/n3319672

"До уваги громадян, які планують перетинати кордон. Доводимо до Вашого відома, що на кордоні з Угорщиною змінюється режим функціонування пунктів пропуску "Дзвінкове" та "Косино"", -йдеться у повідомленні.
Оформлення осіб та транспортних засобів у вказаних пунктах пропуску буде здійснюватися цілодобово.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Прошу надавати інформацію з пунктів пропуску. Чи діє позачерговий пропуск жінок з дітьми до 7 років?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Прошу надавати інформацію з пунктів пропуску. Чи діє позачерговий пропуск жінок з дітьми до 7 років?

так, вчора дзвонив з Ужгорода іноземець, сказав, що поставили його в кінці черги після жінок з дітьми
він так і не пробився, пішов в готель в місті
я запропонував йому дочекатись в Ужгороді новини про самогубство хуйла в бункері
   
Re: Об'єднана тема біженців

так, вчора дзвонив з Ужгорода іноземець, сказав, що поставили його в кінці черги після жінок з дітьми
він так і не пробився, пішов в готель в місті
я запропонував йому дочекатись в Ужгороді новини про самогубство хуйла в бункері

Дякую за позитивну інфу. Дядечкі з іноземними пашпортами можуть зачекати в готелях, а діти чекати не можуть.
   
Re: Об'єднана тема біженців

UN: Over 150,000 refugees thus far out of Ukraine
Filippo Grandi, the UN's High Commissioner for Refugees, said on Twitter that the number of Ukrainians who have already fled to neighboring countries has now surpassed 150,000.  "Displacement in Ukraine is also growing but the military situation makes it difficult to estimate numbers and provide aid," he added.

ООН: Понад 150 000 біженців покинули Україну
Філіппо Гранді, Верховний комісар ООН у справах біженців, повідомив у Twitter, що кількість українців, які вже втекли до сусідніх країн, тепер перевищила 150 тисяч. "Переміщення в Україні також зростає, але військова ситуація ускладнює оцінку чисельності та надання допомоги", - додав він.

   
Re: Об'єднана тема біженців

Немецкий DB (железные дороги) перевозят беженцев с Украины из Польши бесплатно.

https://www.t-online.de/region/berlin/news/id_91738068/bahn-gefluechtete-aus-der-ukraine-umsonst-nach-deutschland.html
   
Re: Об'єднана тема біженців

Немецкий DB (железные дороги) перевозят беженцев с Украины из Польши бесплатно.

https://www.t-online.de/region/berlin/news/id_91738068/bahn-gefluechtete-aus-der-ukraine-umsonst-nach-deutschland.html

дякую,
лише додам що соціальна допомога біженцям в Німеччині кращя. Хоч фрау Меркель вже не при владі, але і без неї справляться згідно загальноєвропейсько го законодавства.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Bonjour, la France va t elle ouvrir ses frontières pour accueillir les réfugiés?
monique
Bonjour Monique,

La France « prendra sa part » dans l’accueil des réfugiés ukrainiens a annoncé Emmanuel Macron vendredi, relayée par les maires de métropoles et de collectivités. Une annonce saluée par les associations d’aide aux migrants.
 чи відкриє Франція кордони для біженців?
Макрон: "Франція візьме участь у прийомі українських біженців"
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вчора показували по ТВ станцію в Жешуві. Повністю забита людьми. Інтервю з якоюсь кобітою зі Львова, яка радісно розповідала шо вони "поїдуть в Італію, вона там буде шукати роботу". Нарід трохи наївний. Зараз Польща перша країна згідно Дубліна. Як там не буде місця то буде розподіл по інших. Журналіст сказав шо кобіта потім була засмучена, бо іх відправлкяють в Краків, де виділили місця. Треба більше інфо їм надавати.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вчора показували по ТВ станцію в Жешуві. Повністю забита людьми. Інтервю з якоюсь кобітою зі Львова, яка радісно розповідала шо вони "поїдуть в Італію, вона там буде шукати роботу". Нарід трохи наївний. Зараз Польща перша країна згідно Дубліна. Як там не буде місця то буде розподіл по інших. Журналіст сказав шо кобіта потім була засмучена, бо іх відправлкяють в Краків, де виділили місця. Треба більше інфо їм надавати.
Все так. Но Польша одна не вытянет столько людей. Поэтому я думаю никто не будет препятствовать тем кто доберется до немецких поездов. Да и немцы будут принимать очень охотно - настроение тут кардинально поменялось.

Останнє редагування: 27 лютого 2022 14:24:00 від Rumata
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вчора показували по ТВ станцію в Жешуві. Повністю забита людьми. Інтервю з якоюсь кобітою зі Львова, яка радісно розповідала шо вони "поїдуть в Італію, вона там буде шукати роботу". Нарід трохи наївний. Зараз Польща перша країна згідно Дубліна. Як там не буде місця то буде розподіл по інших. Журналіст сказав шо кобіта потім була засмучена, бо іх відправлкяють в Краків, де виділили місця. Треба більше інфо їм надавати.

Так я для того і писав - КИДАТИ ТІЛЬКИ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ

лозунгами на всіх мовах світу - "ми приймемо всіх" забитий весь інтернет....
   
Re: Об'єднана тема біженців

Правило "першої країни" не працювало у випадку Сирійськіх рефюжі. Зрозуміло що сусідні з Україною країни не можуть прийняти всіх шукачів притулку. Тому на статус біженця напевно можна подавати в інших країнах таких як Німеччина чи Франція. Але це моє припущення, то скажіть як на практиці.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Правило "першої країни" не працювало у випадку Сирійськіх рефюжі. Зрозуміло що сусідні з Україною країни не можуть прийняти всіх шукачів притулку. Тому на статус біженця напевно можна подавати в інших країнах таких як Німеччина чи Франція. Але це моє припущення, то скажіть як на практиці.
Если DB принял такое решение (бесплатный проезд из Польши) значит правило уже не работает. Тем более это государственная компания , а не частная.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Если DB принял такое решение (бесплатный проезд из Польши) значит правило уже не работает. Тем более это государственная компания , а не частная.

от треба це почути від тих хто вже у Німеччині.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Угринів
там быстро
   
Re: Об'єднана тема біженців

Угринів
там быстро

як зашвидко?
   
Re: Об'єднана тема біженців

як зашвидко?

дуже швидко друже
 :)
   
Re: Об'єднана тема біженців

а что наши карточки Привата?
 в Польшах Германиях платить картой можно?
 :S

   
Re: Об'єднана тема біженців

знайома з дітьми пробиралась, каже наші місцеві люди попри трасу перед кордоном, готують їжу, гарячі напої, хотіла заплатити насварили щоб навіть про таке не думала, наші люди непереможні  (tu)
   
Re: Об'єднана тема біженців

и полякі неймовірні теж
але все ж добре було б, щоб і карточкі працювали.
фантастика у такий час звісно
а раптом так і є?
   
Re: Об'єднана тема біженців
dmp

и полякі неймовірні теж
але все ж добре було б, щоб і карточкі працювали.
фантастика у такий час звісно
а раптом так і є?

Картки Укрсіббанку навіть в Іспанії працюють.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Картки Укрсіббанку навіть в Іспанії працюють.

саме зараз, так?
вот эти четыре дня
тогда может и другие банки ни чем не хуже.

Останнє редагування: 27 лютого 2022 16:08:13 від kasia
   
Re: Об'єднана тема біженців
dmp

саме зараз, так?
тогда может и другие банки ни чем не хуже.

Утром работали, про остальные ничего не скажу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Утром работали, про остальные ничего не скажу.

 (tu)  (tu)
   
Re: Об'єднана тема біженців

знайома з дітьми пробиралась, каже наші місцеві люди попри трасу перед кордоном, готують їжу, гарячі напої, хотіла заплатити насварили щоб навіть про таке не думала, наші люди непереможні  (tu)

Доньку після перетину кордону відразу взяв підвезти до Варшави колишній киянин.
Це було в 23 з копійками, а сам він не спав з третьої години попередньої ночі.
Довіз до Варшави, допоміг оформити безкоштовний квиток на інтерсіті
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія