Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ про банківську карту, податки

ФЗВ про банківську карту, податки

Ситуація така, що на карту банку має поступити 2 платежі десь по 25 тисяч грв
людина хвилюється чи треба з того платити податки? бо то типу за роботу. але це просто карту поповнять йому
Що сказати?
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Звичайно, треба платити податки з цих сум.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Ситуація така, що на карту банку має поступити 2 платежі десь по 25 тисяч грв
людина хвилюється чи треба з того платити податки? бо то типу за роботу. але це просто карту поповнять йому
Що сказати?

скажіть -що податки треба платити
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

скажіть -що податки треба платити
ага я сказав.
а скільки?
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

17%
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

ага я сказав.
а скільки?
я пожартував
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

перепрошую, але здається вже 18%
якщо не зареєстрований як підприємець

Підприємець платить набагато менше...
   
Ситуація така, що на карту банку має поступити 2 платежі десь по 25 тисяч грв
людина хвилюється чи треба з того платити податки? бо то типу за роботу. але це просто карту поповнять йому
Що сказати?
А з тієї сторони воно офіційно по бухгалтеріі проводиться? Якщо ні то скажете що самі собі поповнили картку щоб по супермаркетам ширятися. Нічого платити не треба
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

а еси не заплатит податков то шо ему будет. можно подумать кого то в неньке сажали занеуплату налогов.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

в Украине по моему все живут в кеше ... и ничо.
   
а еси не заплатит податков то шо ему будет. можно подумать кого то в неньке сажали занеуплату налогов.
Там можуть з тої сторони перевод з рахунку фірми зробити і поставити то у розходну частину. Засвітити у податковій. Але то спочатку повинен бути договір. Якщо нема договору то звичайно треба бути лохом щоб піти і добровільно заявити в податковій що людина хоче з кешу пульнути податок  :facepalm:
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

если это просто карта. не к счету 2600, и будет назначение платежа"За работы согласно акту выполненных работ", то это ведение предпринимательской деятельности без регистрации,
со всеми вытекающими
если просто "пополнение счета" или вообще пусто, то при уплате налога потом придется подавать деку и объяснять происхождение дохода
если деку не подать, то платеж зависнет в налоговой и они сами найдут плательщика и опять придется подавать деку и объяснять происхождение дохода
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

А з тієї сторони воно офіційно по бухгалтеріі проводиться? Якщо ні то скажете що самі собі поповнили картку щоб по супермаркетам ширятися. Нічого платити не треба

з тої сторони попвнюють карту у терміналі ПБ
   
з тої сторони попвнюють карту у терміналі ПБ
Ну тобто звичайний кеш. Тоді нікуди нічого платит не треба. Я так розумію ніяких договорів нема?
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

в Украине по моему все живут в кеше ... и ничо.

В Африці теж.....і нічо....
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Я з жінчиної перекидав на свою і навпаки, поки що проблем не було. Я думаю, що власні кошти перекидати собі та іншим фізособам не проблема.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Ну тобто звичайний кеш. Тоді нікуди нічого платит не треба. Я так розумію ніяких договорів нема?

нема
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

з тої сторони попвнюють карту у терміналі ПБ

в терминале видно кто пополняет?
а может это он сам пополняет?

блин, если ты такой сцыкливый - плати по 17% когда деньги из левого кармана пиджака в правый перекладываешь :laugh:

   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

А чого, власне кажучи, не платити? Комусь платити, а комусь тільки споживати?
У нас вже давно все схвачено податковою. За ІН вона всю інфу має.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Та має, але навряд чи хватає жадних ручонок тою інфою розпорядиться )

   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Нехай  "новою поштою" нал пришлють.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Б...ь, народ, вы больные? Если вы платите с карты ФИЗ лица на карту другого ФИЗ лица, какие к х.ям 17%? За что??? Вы "долги" друг-другу отдаете, какой нахъ доход???
Другое дело, если вы платите на карту со счета 2600 - но тогда и банк просто платеж без объяснений не пропустит. Там должно быть основание например "платеж по договору такому то, от такого то числа". Тогда вы списываете эту сумму со своего дохода в свои расходы и налог с нее сами не платите (если конечно вы не единоналожники), а человек понятно должен платить налог.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Якщо людина так переживає то може їх задекларувати та сплатити податок. Якщо це звичайна картка а не розрахунковий рахунок то можна не паритись.
Гроші можна відправити грошовим переказом, він 100% анонімний.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Б...ь, народ, вы больные? Если вы платите с карты ФИЗ лица на карту другого ФИЗ лица, какие к х.ям 17%? За что??? Вы "долги" друг-другу отдаете, какой нахъ доход???
Другое дело, если вы платите на карту со счета 2600 - но тогда и банк просто платеж без объяснений не пропустит. Там должно быть основание например "платеж по договору такому то, от такого то числа". Тогда вы списываете эту сумму со своего дохода в свои расходы и налог с нее сами не платите (если конечно вы не единоналожники), а человек понятно должен платить налог.

 :laugh:
тим більше якісь смішні 25 000
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

По тих карткових платежах нічого не треба було платити поки банк не стукне в податкову. Приватбанк ніколи не стукав та й інші комерційні банки не стукають до певної суми фінмоніторингом передбаченої. тільки от приватбанк недавно став державний. Їм нічого не заважає цей рік все помоніторити а наступної весни розіслати всім повістки на декларації. Прямо через мобільні додатки чи смски.

Останнє редагування: 9 червня 2017 06:33:32 від maksmm
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

В США податкове законодавство вимагає від манюпаса включати в прибуток навіть подарунки на ДН, які мають вартість більше 50 доларів.  :)
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Нуль.
Это просто пополнение карты, и можно смело посылать налоговую нах.
Да никто и не мониторит такие смешные пополнения.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Ситуація така, що на карту банку має поступити 2 платежі десь по 25 тисяч грв
людина хвилюється чи треба з того платити податки? бо то типу за роботу. але це просто карту поповнять йому
Що сказати?


Если это просто кэш пополнение, то какие налоги? А если деньги пойдут со счёта юр.лица, то юрлицо само должно оформить документы и удержать налоги.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Ситуація така, що на карту банку має поступити 2 платежі десь по 25 тисяч грв
людина хвилюється чи треба з того платити податки? бо то типу за роботу. але це просто карту поповнять йому
Що сказати?
на початку наступного року подавати декларацію в податкову. але спочатку подивитися, чи перевищили максимум. я пам"ятаю, що були періоди, коли максимальну суму рахували за рік, потім за кожен місяць. як зараз - не знаю
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

оформити ФОП по 3-й групі
і робити роботу офіційно

платити ЄСВ+5% і мати спокій

це просто смішні податки

і партнерам юридичним це вигідно
бо є рахунок чи договір
і вони списують цю суму у витрати

можу сказати, що в 2му кварталі 2017 року я буду на 95% чистим перед державою
залишився ще один замовник, який думає, як платити налом чи офіційно
всі інші вже переконались, що вигідніше офіційно
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки
100

Нехай заведе собі картку Payoneer, Paysera, і т.і. - тисячі їх, та спить спокійно.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Ну автор и тупой, ты что не знаешь, что даже если ты свои кровные хранишь в матрасе то каждый месяц надо отчитываться в налоговую и сплачивать налогигосударству?
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Ну автор и тупой, ты что не знаешь, что даже если ты свои кровные хранишь в матрасе то каждый месяц надо отчитываться в налоговую и сплачивать налогигосударству?
да ладно каждый месяц...
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

и еще такой момент
если это деньги за работу, а получатель не субъект деятельности.
то налоги с него должен был удержать тот субъект, которому те работы выполнялись
и не только 18%. но и 1,5% и сверху накинуть 22%
и только потом выплатить оставшееся
и если чел сейчас заплатит налоги и задекларирует полученное,  то сильно подставит на штрафы тех, кто платил

   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Нуль. Это просто пополнение карты, и можно смело посылать налоговую нах.

То гроші за роботу і з них має бути сплачений податок, це так за законом. Твоя заява про нуль або просто тупа, або боезвідповідальна. Інша справа, що порушнику скоріше за все це зійде з рук, але від цього законним ухиляння від сплати податків не стане. Педофілів теж не всіх до відповідальності притягають, а такі як Roger Waters радять їм посилати поліцію нах.

Останнє редагування: 9 червня 2017 10:58:24 від Raha
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

То гроші за роботу

А ты докажи
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

А ты докажи

Зовсім дурний? ТС сам написав, що то гроші за работу - це факт за яким йде обговорення у цій гілці. За законом з цих грошей мають бути сплачені податки.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Зовсім дурний? ТС сам написав, що то гроші за работу - це факт за яким йде обговорення у цій гілці. За законом з цих грошей мають бути сплачені податки.

Однако же он платить 20% налога очевидно, не хочет, именно поэтому работу делал неофициально.
А то, что у нас должны налоги уплачиваться - так нехай спочатку Порошенко заплатит.
Ещё раз: за пополнение карты никто ничего не платит.
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

Зовсім дурний? ТС сам написав, що то гроші за работу - це факт за яким йде обговорення у цій гілці. За законом з цих грошей мають бути сплачені податки.

для этого существует понятие "налоговый агент"
   
Re: ФЗВ про банківську карту, податки

А то, что у нас должны налоги уплачиваться - так нехай спочатку Порошенко заплатит.

Я буду чесним і відповідальним, лише коли інші будуть такими, а поки що буду бидлом - це твій життєвий принцип. Про що з таким говорити?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія