Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Работающих зеб...простите, избирателей зелени ждёт нифиговое покращення

ЧИ було про заборону пенсіонерам отримувати і зарплату, і пенсію?

Це нагально  (tu)

1. Пенсію (крім страхової) и заробітну плату не можно отримувати одночасно  (tu)

2. Ніяки пенсійні виплати солідарної системи ніхто не має права отримувати до досягнення 63 років

3. Загальна виплата солідарної системи всім пенсіонерам у поточному місяці не може перевищувати надходжень до ПФ у попередньому місяці.

Це зараз такий стан України, і ігнорування реальності призведе до ще більших поблем.
   

Думаю, надо гнать... Это ее личные проблемы. А компания - не собес. Пойдет ребенок в школу, можно будет подумать, чтобы взять обратно. Если ответственная. А вообще просто в контракте прописывать - что беременность (или даже замужество) = автоматическое увольнение. Меньше вопросов будет

які ж ви цікаві істоти...
а якщо у вас народиться маля, а вас раптом машина переїде - вас влаштовує, що до вашої дружити з дитиною такий підхід буде?
то ж її проблеми...


   
Цей кодекс - відрижка совка


а ви його читали взагалі?  8-)
   
для прибічників анархії "я царь і всєх уволю!" - деякі факти:

стаття 22 Конституції України говорить, що при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
тобто, прийняття нових законів не може погіршувати існуючі права працівників, тому такий закон не можна приймати, оскільки він суперечить Конституції.

а для забезпечення виконання Конституції у нас є її гарант. [ua]


для тих, хто раптом схоче написати, що ми маємо більшість і Конституцію поміняти, існують і інші факти:

так, Україною надано згоду на застосування у державі міжнародних договорів, наприклад - усіляких конвенцій з прав людини, загальних декларацій з прав людини тощо - чули про такі?
так ось одна з цих конвенцій (буржуйських, звичайно, у яких славетний і бажаний тут багатьма копєталізьм) говорить наступне, наприклад:

Коли жінка  перебуває  у  відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, наказ роботодавця  про  звільнення  її,  виданий  за  її відсутності або строки виконання якого збігаються з її відсутністю, є незаконним.
і ця ж конвенція визначає обов'язки надавати жінкам такі відпустки. і оплачувати їх.

отже, велосипед все ж вигадали давно до вас. з урахуванням побажань усіх учасників такого дійства.

нагадую ще раз - це у нас обов'язкове для виконання, бо Україна на це офіційно погодилася.
аналогічні норми є і щодо захисту прав працівника під час лікарняного, у відпустці та ін.

звичайно, можна ще у додачу до змін в Конституцію вийти і з цих договорів, а разом вже й з безвізу, паралельно увійшовши у безгаз, безбензин, без'їжу та інші ніштяки.


але поки що у нас є гарант Конституції, тому він має забезпечити права людей у цій державі.  [ua]


крім того, є ще й третя сторона медалі:
певні права є гарантією незалежності працівників від свавілля работодавця.

слушно тут хтось висловився про бюджетників.
пофантазуймо: наприклад, у реформованій поліції або податковій заведеться поганий начальник, який захоче, щоб з бізнесу йому збирали і заносили кеш.
і почне напрягати своїх працівників.
але ж вони чесні, реформовані і скажуть йому "ні!"
і тоді... і тоді він їх звільнить саме так просто і без пояснень, як вам хотілося б.
і набере тих, що скажуть йому "так!"...
а потім вони всі гуртом прийдуть до вас...  B-)
як вам така страшна фантазія?

але не будемо розганяти зраду - наш гарант такого не допустить!  [ua]
чи ви думаєте інакше?  8-)
   

Члени парламенту мають намір внести істотні зміни до Трудового кодексу України. Він повинен буде замінити нинішній КЗоТ, “вік” якого незабаром досягне 50-ти років. Про це йдеться в сюжеті випуску новин “Сегодня”.

У профільному комітеті Верховної Ради журналістам повідомили, що зміни будуть внесені до таких законів: “Про оплату праці”, “Про відпустки” та “Про охорону праці”.

“Кардинально новою стане і процедура звільнення співробітників. Трудові відносини повинні бути повністю змінені. Зараз, взяти людину на роботу – те ж саме, що її всиновити, так як простіше розлучитися, ніж когось звільнити”, – коментує зміни прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Гончарук акцентує увагу саме на затяжній і дуже складній процедурі звільнення співробітників. Вона, за його словами, буде змінена в першу чергу. Зараз звільнити працівника можна тільки після винесення двох і більше доган, причому правильно оформлених. Цієї норми, каже чиновник, дотримується мало роботодавців, тому і програють суди, залишаючись зобов’язаними не тільки відновити співробітника на роботі, але і виплатити йому зарплату за вимушені прогули.

Очікується, що ТК змінять в цьому році, а діяти він почне з 2020 р

Хотілки і страшилки
За словами глави комітету ВР з питань соцполітики Галини Третьякової, документ в роботі, і всі, хто хоче, беруть участь, в тому числі профспілки та інші структури. Головних нововведень від депутатів може бути три: перше – дати роботодавцю можливість звільнити працівника, якщо він знаходиться у відпустці, на лікарняному (цим нерідко зловживають чиновники, обвинувачені в корупції), а також звільнити вагітних, які знаходяться в декреті. Зараз це все можливо лише при ліквідації підприємства. При цьому звільненим не зобов’язані виплачувати ніякої вихідної допомоги.

Друге – скоротити оплачувану відпустку (зараз вона дорівнює мінімум 24 календарних дні), скасувати додаткові відпустки пільговикам, в тому числі багатодітним матерям, учасникам бойових дій і чорнобильцям. Зауважимо: раніше пропонували збільшити оплачувану відпустку до 28 календарних днів. Третє – ввести так званий “експрес-лікарняний”, коли працівник може хворіти 1-3 дні без надання виправдувальних документів, але ці дні йому не оплатять. Зауважимо: зараз це називається відпустка за свій рахунок.

(tu)  :-)o зробилицеразом і зробимоїхщераз :gigi:

доженемоіщераззроби мо!  :laugh:
   
якось дивно принишкли борці з вагітними жінками, мамами немовлят і самими немовлятами.   8-)
   
Всім , хто кричать про  совковий менталітет і бажання пільг повинні зрозуміти - для того , щоб країна була успішною і мала майбутнє, потрібно, щроб народжувалися діти.
Потрібно, щоб мами не боялися, що роки декретної відпустки, роки догляду за дитиною будуть викинуті із стажу.
І я вважаю, що держава повинна заохочувати людей , які мають великий трудовий стаж. Тобто за кожен рік понад з5 років збільшувати розмір пенсії на 2-3%
 :pooh_on_b:
   
Всім , хто кричать про  совковий менталітет і бажання пільг повинні зрозуміти - для того , щоб країна була успішною і мала майбутнє, потрібно, щроб народжувалися діти.
Потрібно, щоб мами не боялися, що роки декретної відпустки, роки догляду за дитиною будуть викинуті із стажу.
І я вважаю, що держава повинна заохочувати людей , які мають великий трудовий стаж. Тобто за кожен рік понад з5 років збільшувати розмір пенсії на 2-3%
 :pooh_on_b:
Мбугога !!! А закон (ну или статью в интернете) про пенсионные начисления почитать слабо ? 1% за каждый год стажа, но не более 40% от твоей средневзвешеной ЗП за весь период тебе насчитают при выходе на пенсию. Или минималку назначат, если не дотянула твоя расчетная до минималки. И так уже лет 30.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія