Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запити від України про надання американських військ не надходили [ua]

(с) конгресмени США в Києві

«Український уряд не просить надіслати війська. Вони сказали: ми будемо боротися самостійно»
[ua]

радіо свобода
   


tone down you, old stupid motherfucker! [ua]
   
На всі ці речі вже неможливо ніяк реагувати. Ні журитись, ні плакати…

Що не день то щось нове…

 :(
   
На всі ці речі вже неможливо ніяк реагувати. Ні журитись, ні плакати…

Що не день то щось нове…

 :(
чого? навпаки, все стає дедалі зрозумілішим навіть для найтупіших фанатів найвеличнішого
   
Воно таки довийобується, що допомогу припинять.

Хоча, скоріш за все, саме цього воно і добивається.
   
дімец, шо там як там? є думки?
   
чого? навпаки, все стає дедалі зрозумілішим навіть для найтупіших фанатів найвеличнішого

Мені все зрозуміло вже давно. Ще з виборчих перегонів. Коли мене забанили, тому що писав про торчка те що і зараз.

А от більшості це чомусь як божа роса…

А може торчок і правий? Правильно каже Байдену «фак офф», тобто від…біться від нас. Більшість населення, як мінімум 73%, такі самі як торчок. Мабуть в Україні в цьому плані повна гармонія - дорога в мордор.

 :(

   
Мені все зрозуміло вже давно. Ще з виборчих перегонів. Коли мене забанили, тому що писав про торчка те що і зараз.

А от більшості це чомусь як божа роса…

А може торчок і правий? Правильно каже Байдену «фак офф», тобто від…біться від нас. Більшість населення, як мінімум 73%, такі самі як торчок. Мабуть в Україні в цьому плані повна гармонія - дорога в мордор.

 :(
та годі, там до речі не 73%, як усі повторюють, а 73 від 61, які прийшли на вибори. тобто реально Ze обрали 49% виборців
   
та годі, там до речі не 73%, як усі повторюють, а 73 від 61, які прийшли на вибори. тобто реально Ze обрали 49% виборців

Та я це знаю. Просто цифра 73% вже як мем.

Але і 49% це дуже немало.
   
Та я це знаю. Просто цифра 73% вже як мем.

Але і 49% це дуже немало.
знаю що мем, але це не коректна цифра, що спотворює реальність. хто хотів за це проголосувати - ті прийшли, їх було 49%. це меншість виборців. а інші не прийшли, тобто не підтримували це.
   
які запити? хлопці, Байден же уже сказав, що посилати солдат не буде
які запити після цього?
   
«Український уряд не просить надіслати війська. Вони сказали: ми будемо боротися самостійно»


https://www.radiosvoboda.org/a/news-ukraina-ssha-viyska/31676494.html

 ;o
   
шо значит уряд не просить? а він хіба має на те право таке просити?
фейком так і бздить

вже хз шо відбувається  :facepalm:
   
шо значит уряд не просить? а він хіба має на те право таке просити?
фейком так і бздить

вже хз шо відбувається  :facepalm:
їбать, а ти думаєш, якийсь чувак з ніком ukraine має повноваження просити військову допомогу? саме уряд і має просити про таке :facepalm:
   
А нащо просити, щоб відкрито послали нах так як німці? Друзі друзів нах не посилають. "Просять" тоді коли вже все узгоджено і військо спаковане б дорогу.
   
«Український уряд не просить надіслати війська.
а что толку просить? Сказали же, что не пошлют
   
гвозді би дєлать із етіх людєй :laugh:
   
а что толку просить? Сказали же, что не пошлют

причем и США и НАТО. (циково, а чого це вони сказали, не того ли, что кто-то их спрашивал непублично)

но где ж зраду выискивать ?
   
Вони сказали: ми будемо боротися самостійно, а не «нє пашлют» :laugh:
   
і Ви кажіть(С)
   
 :S

З великої літери «Ви» пишеться лише за шанобливого звертання до однієї особи. І не будь-де, а тільки у ділових документах або вітальних листівках, запрошеннях чи ділових листах.
   
Україна не просила США надсилати військових -- конгресмен

https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/28/7322095/

А треба просити США  введення американських військ в Україну для захисту України від ймовірної російської агресії. При цьому треба посилатись на Будапештський меморандум, відповідно до якого Америка є гарантом безпеки України. Такий же самий запит треба зробити до Великобританії.

На жаль, якщо прочитати текст Будапештського меморандуму, то можна побачити, що в ньому немає конкретних норм-зобов'язань підписантів за допомогою військової сили захищати суверенітет та територіальну цілісність України. Тобто, наприклад, в тексті Будапештського меморандуму нема слів про те, що у випадку війни, підписанти цього меморандуму введуть свої війська в Україну і за допомогою військової сили будуть захищати суверенітет та територіальну цілісність України. Українські дураки не продумали текст Будапештського меморандуму з такими вимогами.

Треба не те що просити, а волати про допомогу до Америки, Великобританії і НАТО ввести свої війська в Україну та захищати Україну перед ймовірною російською агресією.

Я вважаю, що треба звернутись з відповідною петицією до президента України Зеленського та Верховної Ради з відповідними вимогами. Це треба робити якнайшвидше, поки не пізно.
   
ви ще не зрозуміли, що йому допесди ті петиції? можна ще на change org петицію створити, резалт буде той самий…
   
Показати зображення...
tone down you, old stupid motherfucker! [ua]


свиняча жирафа. сколько раз можно постить одну и ту же муйню? ты, плять, дочитай до конца статью, которую постишь, жопо голов :fool:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія