Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це мене непріємно пригнічує...

Це мене непріємно пригнічує...

 Що не день,то певні відкриття. За своє вже чимале життя я бачив тупорилих холопів мабуть мільон. Но я з певним жахом зрозумів,що скажимо з 40 млн.населення України як мінімум 30 мільонів  безнадійно тупі. Причому деякі з них навіть з вищою освітою. Мислення за допомогою кліше. Що підкинуть,тим і думає.
Один анжанер, дуже розумний в своєї області, мені в 2014-му со оскаженілими очами кричав,що кацапи захопили Крим бо туди вже заходили американці!!!! "У Севастополь вже заходив ЛАЙНЕР!" - я йому: "Круїзний?! - у того ледве піна з рота не пішла. Потім попустило роки за два.
Інший, позавчора спілкувався, був в АТО. "Ненавиджу Пороха!"- кричав він. Чому?-питаю. А він-його аж трусило, з труби солярної Мудачука качав соляру,що у трубі зберігалася (?????) ,якою заправляв БТРи ( ну всі роки війни з одной труби з застоявшийся солярою), і БТРи глохли. Я хотів щось сказати про цю дурню...але зрозумів, що воно щось несе навіть не думаючи,воно просто не може підібрати аргументів. Як наша Мірося... Я її питаю: що не так зробив Порох? -Вона: мені його пика не подобається.  Я намагався спитати по суті: " Вона як заверещить: Іловайськ!!! ;o

 Що Іловайськ? -Вона : коридор обстрілювали. Ну кацапи обстрілювали,хоча Хуйло дав гарантії Меркель,Обамо,Оланду що ніяк не перетне кордон України,а потім вже точно,що дасть відійти. Що кацапів і їх техніки було у 8 разів більше,і ми просто вже нічого не могли зробити,ну може втратити останні сили і повністтю втратити тоді Україну. Що навіть переможці у війні будь хто, у будь які часи зазнавали час від часу поразки. Особливо тоді,коли дуже слабкі. Вона слухала? Ні,вона верещала.

 Справа не тільки в Пороху. Просто нарІд тупорилий. Живе лише емоціями. Тут на ФУПі куча таких,які вважають,що,скажимо з корупцієй можна впоратися  нараз - тре тільки всіх розтріляти. Та проходили вже...Як раз корупціонери відкупляться.а стріляти будуть вас,борцунів. Причому саме корупціонери і стануть керувати розтрілами. Що можна нараз покінчити з контрабандою. Та з нею боряться стільки,скільки існує торгівля,з перших караванів людства. А вони були ще чи то за 5000 років,чи за 8000 років,чи за 20 000 років, ХЗ, до наших днів. Перемогли? Ні. І ніколи не переможуть. Є обмеження-є доход. Обмеження та побори держав -це й тре контрабандистам. Все це потребує довгого часу та наполегливої боротьби,щоб хоча б зробити корупцію,контрабас, і інші злочини якось в цівілізованих рамках.

Ну це не пояснити, бо не те що не слухають, а просто НЕ РОЗУМІЮТЬ НІХ...Я!  Доречі, це не стосується лише України. Пороха,чи навіть прихильники певної політсили. Тупорилих в світі таки 3/4 населення. Реально.

 Нажаль,це все неприємно пригнічує.

Останнє редагування: 21 липня 2021 23:41:57 від Wolter
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

да.. это правильные мысли
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Країна 13+ [ua] Інфантильний народ це мрія будь-якої влади.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1038914.0
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Що не день,то певні відкриття. За своє вже чимале життя я бачив тупорилих холопів мабуть мільон. Но я з певним жахом зрозумів,що скажимо з 40 млн.населення України як мінімум 30 мільонів  безнадійно тупі. Причому деякі з них навіть з вищою освітою. Мислення за допомогою кліше. Що підкинуть,тим і думає.
Один анжанер, дуже розумний в своєї області, мені в 2014-му со оскаженілими очами кричав,що кацапи захопили Крим бо туди вже заходили американці!!!! "У Севастополь вже заходив ЛАЙНЕР!" - я йому: "Круїзний?! - у того ледве піна з рота не пішла. Потім попустило роки за два.
Інший, позавчора спілкувався, був в АТО. "Ненавиджу Пороха!"- кричав він. Чому?-питаю. А він-його аж трусило, з труби солярної Мудачука качав соляру,що у трубі зберігалася (?????) ,якою заправляв БТРи ( ну всі роки війни з одной труби з застоявшийся солярою), і БТРи глохли. Я хотів щось сказати про цю дурню...але зрозумів, що воно щось несе навіть не думаючи,воно просто не може підібрати аргументів. Як наша Мірося... Я її питаю: що не так зробив Порох? -Вона: мені його пика не подобається.  Я намагався спитати по суті: " Вона як заверещить: Іловайськ!!! ;o

 Що Іловайськ? -Вона : коридор обстрілювали. Ну кацапи обстрілювали,хоча Хуйло дав гарантії Меркель,Обамо,Оланду що ніяк не перетне кордон України,а потім вже точно,що дасть відійти. Що кацапів і їх техніки було у 8 разів більше,і ми просто вже нічого не могли зробити,ну може втратити останні сили і повністтю втратити тоді Україну. Що навіть переможці у війні будь хто, у будь які часи зазнавали час від часу поразки. Особливо тоді,коли дуже слабкі. Вона слухала? Ні,вона верещала.

 Справа не тільки в Пороху. Просто нарІд тупорилий. Живе лише емоціями. Тут на ФУПі куча таких,які вважають,що,скажимо з корупцієй можна впоратися  нараз - тре тільки всіх розтріляти. Та проходили вже...Як раз корупціонери відкупляться.а стріляти будуть вас,борцунів. Причому саме корупціонери і стануть керувати розтрілами. Що можна нараз покінчити з контрабандою. Та з нею боряться стільки,скільки існує торгівля,з перших караванів людства. А вони були ще чи то за 5000 років,чи за 8000 років,чи за 20 000 років, ХЗ, до наших днів. Перемогли? Ні. І ніколи не переможуть. Є обмеження-є доход. Обмеження та побори держав -це й тре контрабандистам. Все це потребує довгого часу та наполегливої боротьби,щоб хоча б зробити корупцію,контрабас, і інші злочини якось в цівілізованих рамках.

Ну це не пояснити, бо не те що не слухають, а просто НЕ РОЗУМІЮТЬ НІХ...Я!  Доречі, це не стосується лише України. Пороха,чи навіть прихильники певної політсили. Тупорилих в світі таки 3/4 населення. Реально.

 Нажаль,це все неприємно пригнічує.

Вольтметр Прокинувся з бодуна...  :pooh_lol:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Як наша Мірося... Я її питаю: що не так зробив Порох? -Вона: мені його пика не подобається.
ти не зрозумів сарказму?  :(
співчуваю  :weep:
але причину тобі доведеться долати самотужки :)
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Вольтметр Прокинувся з бодуна...  :pooh_lol:
============================
 Ну ти то дурень з самих нижчих рівнів тупорилості.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

ти не зрозумів сарказму?  :(
співчуваю  :weep:
але причину тобі доведеться долати самотужки :)
=================================
Якщо б справа була тільки в пиці Пороха,то я б не особливо сперечався- ну смаки в тебе такі. А про Іловайськ ти так і не відповіла. Бо нічим.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Справа не тільки в Пороху. Просто нарІд тупорилий. Живе лише емоціями
=================

Ну так і є, нажаль. Мені тут один фермер вирячивши баньки проповідував, що при пороху була ТІЛЬКИ корупція та аферизм. А зараз він оживати почав (фермер в сенсі:).
В чему конкретно це позначилося - сказати відмовився. :pooh_lol:  Довбана  секта  :facepalm1:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

все правильно, тільки не 3/4, а принаймні 9/10
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Ну кацапи обстрілювали,хоча Хуйло дав гарантії Меркель,Обамо,Оланду що ніяк не перетне кордон України,а потім вже точно,що дасть відійти.
Тобі було поставлено два конкретних запитання
1) де був при цьому український головнокомандувач, адже припетро наче не говорили про Україну без України, нє?
2) документальне підтвердження запиту подібних гарантій до Хуйла з боку Меркель, Обамо, Олланда і відповіді Хуйла на цей запит

замість надання підтвердження своїм словам ти взявся брудно матюкатися
хіба ні?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

все правильно, тільки не 3/4, а принаймні 9/10
================================
 Звісно, що ділити на чверті,це грубо. Там є ще певні слої. І серед дурнів від наївних до безнадійних,і серед розумних,та ще бульш розумніх. Але грубо теж підходить.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

"Хуйло дав гарантії " - отокого сказочного персонажа точно хер встретишь  :facepalm1:

оно хуйлу верит  :facepalm1:

и педриле верит  :laugh:

ну о чем тут вобще говорить?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Я довго не хотів в це вірити, все таки Майдани і зсув свідомості від кацапської агресії наче вже зробили неможливим повернення ригоаналів і взагалі кацапських слуг. Але, в 2019 тупорила більшість довела, що їхня чисельність не має меж, а тупість - дна.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Тобі було поставлено два конкретних запитання
1) де був при цьому український головнокомандувач, адже припетро наче не говорили про Україну без України, нє?
2) документальне підтвердження запиту подібних гарантій до Хуйла з боку Меркель, Обамо, Олланда і відповіді Хуйла на цей запит

замість надання підтвердження своїм словам ти взявся брудно матюкатися
хіба ні?
===============================
Гарантії були дані в телефонному режимі,а документ-спогади Оланда,наприклад. Якщо нашим не віриш. А Порох маб би бути спереду на білому коні? Ну бачите ж...реакція яка? Доречі командував операцією в Іловайську хто? ХОМЧАК- міністр оборони при прихильники певної політсили. Зараз. Тоді йому дали коліном під сраку, але прихильники певної політсили твій його поставив на чолі війська. Мабуть "за заслуги". Він то втекти встиг. Саме командувач Хомчак і бросив військо. Ну і?!!! B-)
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

для того і потрібна представницька демократія щоб тупість компенсувати
то не проблема що тупі, проблема що
1. і еліта досить таки тупенька
2. частина виборців підтримує чужу еліту

причому друге - це мабуть навіть гірше ніж перше
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

=================================
Якщо б справа була тільки в пиці Пороха,то я б не особливо сперечався- ну смаки в тебе такі. А про Іловайськ ти так і не відповіла. Бо нічим.
Що я маю відповісти по Іловайську?
Що Петро НАЧЕБТО отримав гарантії від Хуйла, які той НАЧЕБТО грубо порушив, внаслідок чого загинуло декілька сотень наших бійців, і цього разу вже зовсім не НАЧЕБТО?
Де був головнокомандувач, чим був зайнятий, коли коцапи розстрілювали наших солдатів у тому "коридорі"?
Як пояснити після цього дружнє чірікання двох хуйлів по телефону зі жмуруканням, обнімашками, звітуванням про успіхи у побудові владної вертикалі?
І ти чудово усвідомлюєш, що запис подлінний, це вже побічно визнали навіть члени свиноферми
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

щодо "з корупцієй можна впоратися  нараз - тре тільки всіх розтріляти"- у мене є друг, людина з вищою економічною освітою, який цілком серйозно вважає, що для подолання корупції достатньо призначити "чесного" начальника. мовляв, він і не крастиме, і іншим не дасть. я спочатку намагався пояснити, що це трохи не так працює, а тепер тільки головою хитаю...
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Гарантії були дані в телефонному режимі,а документ-спогади Оланда,наприклад. Якщо нашим не віриш. А Порох маб би бути спереду на білому коні? Ну бачите ж...реакція яка? Доречі командував операцією в Іловайську хто? ХОМЧАК- міністр оборони при прихильники певної політсили. Зараз. Тоді йому дали коліном під сраку, але прихильники певної політсили твій його поставив на чолі війська. Мабуть "за заслуги". Він то втекти встиг. Саме командувач Хомчак і бросив військо. Ну і?!!!
так, твій "порох" мав бути попереду на коні
але ти зараз суперечиш сам собі
які претензії до призначеного петро Хомчака, якщо ГАРАНТІЇ!!!
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Що я маю відповісти по Іловайську?
Що Петро НАЧЕБТО отримав гарантії від Хуйла, які той НАЧЕБТО грубо порушив, внаслідок чого загинуло декілька сотень наших бійців, і цього разу вже зовсім не НАЧЕБТО?
Де був головнокомандувач, чим був зайнятий, коли коцапи розстрілювали наших солдатів у тому "коридорі"?
Як пояснити після цього дружнє чірікання двох хуйлів по телефону зі жмуруканням, обнімашками, звітуванням про успіхи у побудові владної вертикалі?
І ти чудово усвідомлюєш, що запис подлінний, це вже побічно визнали навіть члени свиноферми
===========================
Нічого на тих записах нема. Від слова зовсім. Де було про "ЖМУРУКУ ОБНІМАЮ?" Підробка агента ФСБ Деркача? Так американці виявили,що всі його плівки-компьютерна підробка,та ще низької якості. Там він же ж і на них понасирав. Деркача зараз американці чекають на вдачу щоб заарештувати. Оце твої чергові "докази". Порох сказав,що це підробка. А я повинен вірити Деркачу?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

так, твій "порох" мав бути попереду на коні
але ти зараз суперечиш сам собі
які претензії до призначеного петро Хомчака, якщо ГАРАНТІЇ!!!
------------------------------------------
Претензії що втік. А не посадили його саме тому,що були гарантії.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Що я маю відповісти по Іловайську?
Що Петро НАЧЕБТО отримав гарантії від Хуйла, які той НАЧЕБТО грубо порушив, внаслідок чого загинуло декілька сотень наших бійців, і цього разу вже зовсім не НАЧЕБТО?
Де був головнокомандувач, чим був зайнятий, коли коцапи розстрілювали наших солдатів у тому "коридорі"?
Як пояснити після цього дружнє чірікання двох хуйлів по телефону зі жмуруканням, обнімашками, звітуванням про успіхи у побудові владної вертикалі?
І ти чудово усвідомлюєш, що запис подлінний, це вже побічно визнали навіть члени свиноферми

1) пэтро заискивал, бо липецкий вопрос висел не решенным, и не исключу, шо иловайск это цена липецка, хуйло обязалось схоронить фабрику для педры

2) у вговно командувача всегда было одно на уме, заработок. Его заводики обильно посыпались бюджетным баблом, затягивание войны было явно наруку

3) чириканье, это та же поза заискивающего шакала

PS Способность пидрилы к анализу и кризисному управлению - ноль, или же он служит кремлю, иначе объяснить факт размеренного подрыва шести складов не получается.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

є тупі від народження

є хто спився  8-)
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

===========================
Нічого на тих записах нема. Від слова зовсім. Де було про "ЖМУРУКУ ОБНІМАЮ?" Підробка агента ФСБ Деркача? Так американці виявили,що всі його плівки-компьютерна підробка,та ще низької якості. Там він же ж і на них понасирав. Деркача зараз американці чекають на вдачу щоб заарештувати. Оце твої чергові "докази". Порох сказав,що це підробка. А я повинен вірити Деркачу?

как запросто  :facepalm1:

ваши доказательства - не доказательства  :lol:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

1) пэтро заискивал, бо липецкий вопрос висел не решенным, и не исключу, шо иловайск это цена липецка, хуйло обязалось схоронить фабрику для педры

2) у вговно командувача всегда было одно на уме, заработок. Его заводики обильно посыпались бюджетным баблом, затягивание войны было явно наруку

3) чириканье, это та же поза заискивающего шакала

PS Способность пидрилы к анализу и кризисному управлению - ноль, или же он служит кремлю, иначе объяснить факт размеренного подрыва шести складов не получается.
============================
 О! КонспиролоХ выискался. КОВИД хоть есть,или это тоже ЗАГОВОР? Он "не исключает". Пля... Скабеева в штанах. B-)  :facepalm:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

как запросто  :facepalm1:

ваши доказательства - не доказательства  :lol:


ну він же ж не тупий  :laugh:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

А вот госизмены Бубочки есть и это факт. И тут не нужно что-то исключать-не исключать... B-)
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Так американці виявили,що всі його плівки-компьютерна підробка,та ще низької якості.
Справді?
а можна десь прочитати про цей висновок?
Порох сказав,що це підробка. А я повинен вірити Деркачу?
:facepalm1:
твій "порох" коли-небудь казав правду?
що маємо у даному разі?
розмову на плівці, яка повністю вкладається у тодішній перебіг подій, і слово твого "пороха", який не дихне якщо не збреше
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

1) пэтро заискивал, бо липецкий вопрос висел не решенным, и не исключу, шо иловайск это цена липецка, хуйло обязалось схоронить фабрику для педры

2) у вговно командувача всегда было одно на уме, заработок. Его заводики обильно посыпались бюджетным баблом, затягивание войны было явно наруку

3) чириканье, это та же поза заискивающего шакала

PS Способность пидрилы к анализу и кризисному управлению - ноль, или же он служит кремлю, иначе объяснить факт размеренного подрыва шести складов не получается.
(tu)
щонайменше це привід не довіряти подібному персонажу булаву на другий термін
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

 Мирослава,а Турчинов  ПРОДАЛ КРЫМ за СТОМИЛЛИОНОВ? А то мне тут как ты это с пеной доказывали. :D  X(

 Вот я и говорю....
У этого долбня pyav- клише "липеДЗкая хвабрика", у Мироси- плёнки ФСБ доказательства,а слова Оланда -нет. (Кстати, выводы американцев по плёнкам Деркача открытая инфа,ему даже обвинение выдвинули),ну ей надо принести оригиналы ЦРУ и она,вытерев руки после фарша будет их листать,потом брезгливо: так енто ж на английском! Мало ли что напишут!" :D  :facepalm:

 Ну всё... я тут не спорить о Порохе и даже ЗЕ-биле написал,а о вашей тупорылости. Пойду смотреть как львы едят зебр-помогает забыться сном. B-)
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

============================
 О! КонспиролоХ выискался. КОВИД хоть есть,или это тоже ЗАГОВОР? Он "не исключает". Пля... Скабеева в штанах. B-)  :facepalm:

У меня мать умерла от ковида, так шо не парься, лажаешь тут ты
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Мирослава,а Турчинов  ПРОДАЛ КРЫМ за СТОМИЛЛИОНОВ? А то мне тут как ты это с пеной доказывали. :D  X(

 Вот я и говорю....
У этого долбня pyav- клише "липеДЗкая хвабрика", у Мироси- плёнки ФСБ доказательства,а слова Оланда -нет. (Кстати, выводы американцев по плёнкам Деркача открытая инфа,ему даже обвинение выдвинули),ну ей надо принести оригиналы ЦРУ и она,вытерев руки после фарша будет их листать,потом брезгливо: так енто ж на английском! Мало ли что напишут!" :D  :facepalm:

 Ну всё... я тут не спорить о Порохе и даже ЗЕ-биле написал,а о вашей тупорылости. Пойду смотреть как львы едят зебр-помогает забыться сном. B-)

Херь собача, а не пленки ФСБ, теряется объективность в американских расследованиях, вспоминается "миллиард" и "этот сукин сын"
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Я хотів щось сказати про цю дурню...але зрозумів, що воно щось несе навіть не думаючи,воно просто не може підібрати аргументів.
з 40 млн.населення України як мінімум 30 мільонів  безнадійно тупі

ти сам вiдповiв на своє питання з приводу обрання зелюками Зеленського ..

 :shuffle:

   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Мирослава,а Турчинов  ПРОДАЛ КРЫМ за СТОМИЛЛИОНОВ? А то мне тут как ты это с пеной доказывали.
Я??????????
Вольтер, схоже сьогоднішній шмурдяк був особливо неякісним
У этого долбня pyav- клише "липеДЗкая хвабрика", у Мироси- плёнки ФСБ доказательства,а слова Оланда -нет. (Кстати, выводы американцев по плёнкам Деркача открытая инфа,ему даже обвинение выдвинули),ну ей надо принести оригиналы ЦРУ и она,вытерев руки после фарша будет их листать,потом брезгливо: так енто ж на английском! Мало ли что напишут!"
Липедзкая фабрика - брехня, плівки - брехня...
Давай оригінали висновків ЦРУ, цілком можна і англійською, без проблем
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

ото при Порошенко народ був мудрий
здобув власну вiру, побудував армiю, почав вiдродження нацiональноi гiдностi
а при Зелюку, вiн якось подурнiв
жодного досягнення окромя ринку землi
тай те зробили через сраку
а зовнiшню/внутрiшню полiтику
то повний пiзедеЦь ..

   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

здобув власну вiру, побудував армiю, почав вiдродження нацiональноi гiдностi
:facepalm1:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

з 40 млн.населення України як мінімум 30 мільонів  безнадійно тупі. Причому деякі з них навіть з вищою освітою. Мислення за допомогою кліше. Що підкинуть,тим і думає.
Это не так страшно, пользоваться своим разумом в мире могут не более 15% населения.
Страшно что есть примерно 5 лямов оголтелых крикунов и лжецов, которые пытаются представить себя наиразумнейшим большинством.
На практике они боряться за счастье своих задниц, но благодаря своей шумности, наглости и изображению кипучей деятельности
пытаются представить эту борьбу как благодетель для всех.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

ото при Порошенко народ був мудрий
здобув власну вiру, побудував армiю, почав вiдродження нацiональноi гiдностi
повернув втрачені територіі, підняв економіку на рівень Німеччини, розбив ворога в його логові - кремлі,
започаткував свою власну космічну програму, завдяки розвитку мікробіологіі створив власні вакцини від старіння...
А при Зе всі ці комічні проекти були закриті.
Тому чувак, не парься, емігрував ти з Батьківщини не дарма, ти все зробив вірно. :super:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

повернув втрачені територіі, підняв економіку на рівень Німеччини, розбив ворога в його логові - кремлі,
започаткував свою власну космічну програму, завдяки розвитку мікробіологіі створив власні вакцини від старіння...
А при Зе всі ці комічні проекти були закриті.

 :fool:


   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Справа не тільки в Пороху. Просто нарІд тупорилий. Живе лише емоціями.

Ніфіга вони не тупорилі. Навпаки - надто хитрожопі. Самі себе готові на!б@ти, Пороха - об!$рати, а рідну маму - продати, аби лише дістатися до державного корита, звідки жльопати своїми брудними рилами бабло можна.
Думаєш, Мирослава et Co НАСПРАВДІ ненавидять Пороха? Та він їм пофіх. Що Порох, що Лінкольн, що Патріс Лумумба. Їм би лиш було кого об$ирати, на кого лити відра помиїв, щоб лиш добратися до того корита. Бо так робила Юля. Бо вважала і вважає тих, інших - лохами, тупою сірою біомасою, а себе - дочкою Жанни д'Арк і Гебельса. Вважає, що навкола всі - настільки дурні, як вона мудра.
Їй вже ВІДКРИТО народ сказав, що він про це думає, з тріскотом прокативши її і її кодло на виборах, але до тупих вівців це аж ніяк не дійшло - вони дальше бекають на Пороха (і іже з ним), як барани на нові ворота, і пробують його вкусити, - хоч його портрет, хоч статую, хоч 20-річної давності, - бо його самого коло них вже давно нема.
Таке собі отупіле стадо біснуватих овець.

Останнє редагування: 22 липня 2021 02:44:33 від GizmoGremlin
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

 Пєдрілка вірить у "Ато за години"?

 Чи розуміє воно, що його розводять по одній і тій же схемі? Сім років поспіль???

 Ні!

 Бо це тре думать. Легше назвать себе Диртинаном. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія