Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

  Школа, ВУЗ, підприємтво, СІЗО тощо.  B-)
  Ви бачите, що навіть тупаки живуть краще і це Вас бісить. Аж тут до Вас підходять, запрошують на співбесіду й в дуже приємній обставці лагідно пропонують підписати угоду про співпрацю. Пропонують різноманітні ніштяки та плюшки. Запевняють, що про цю угоду ніхто довіку не дізнається при умові, що Ви будете дотримуватися підписаних домовленостей про співпрацю. Тут потрібен лише Ваш підпис. Чорнилом, ясна річ. А Ви що подумали? B-) 
  Буває й так, що Ви бачите голод, холод, злидні й при всьому тому процвітання адептів захопившої владу партії (банди).
  Тут все Ви самі шукаюте способи як би в ту банду (партію) вступити. Тут то вже назва банди (партії) особливої ролі не грає - основне щоб прожити безтурботно... (Компартія, ЧК, ОГПУ, МГБ-КДБ, СБУ, ЗСУ, Міліція-поліція, Митниця, Прокуратура, ДБР, ЗМІ тощо...)
  От підписали Ви той договір чорнилом чи кульковою ручкою та непомітно для Вас той підпис перетворюється на підпис Вашою кров"ю.  :X
  Ви вже член тієї спаяної та споєної мафії! Ні, з певної точки зору бути мафіозі неупепенно круто! У Вас необмежена влада, почесті, гроші, розкішні будинки, авто, коханки (коханці) і все тому подібне але... Але це життя на вулкані (пороховій бочці) - ніколи не знаєш коли воно рване...  :shuffle: 
  Хочете дуже швико вибитись в люди й пожити мега-круто? Якщо дуже швидко тоді вже підписати угоду доведеться власною кров"ю.  :facepalm1:
   
   
 :facepalm1: Міліція, ага.. разі що сексотом. Антік, ви були сексотом в міліції?
   
 :facepalm1:

Так накпаки розголошуєш. щоб віднєвувались, але ж ти недостатньо розумний щоб це зробити.
   
Здається в нього хвороба писати маячню і постити.
   
Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

 :take_exam:  :telephone: як ций совковий дурник вже дістав.
   
Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

На будь-якій роботі пропонують. і мусиш дбати про корпративний інтерес.
Або бомжуй.
   
Антік, скажіть яка у вас професія?
Або ким працювали? Або що ви вмієте робити?
   
  І це я пройшов:
                    Вербовка. "Якщо ми станемо друзями..."
  Після того табірного бунту минув тиждень. Приводять мене в слідчу камеру. Там знаходились двоє у цивільному. Один із них показав посвідчення. Я запам'ятав: "Співробітник полтавського КДБ капітан Жежелов". Напарник капітана філософськи сказав: "Саме таким тебе ми собі і уявляли".
  Переказали мені всі ті анекдоти, котрі я "травив" у таборі. В них також був детальний опис моїх розмов із старшиною та завгоспом сусіднього загону. Виявляється, оті знавці Магії і водночас "кумовки" описували мої розмови, і, отримавши нагороду, мене тим чаєм та цукерками щедро пригощали, щоб ще чогось довідатись й нову нагороду отримати. Ясна річ: у таборі їх теж не залишать, щоб не "спалити" агентів, отож злий дух усім нам дав вірну відповідь.
  Комітетники дивились на мене з цікавістю, ніби на якого інопланетянина. І, щоб добити морально, показали… отой самий і вже проявлений мій лист адресований ЦРУ! Усе похололо всередині. Подумалося: - Тепер, справді, вік волі не бачити. Але, - ні. Вмить на столі з'явилися бутерброди із маслом та ковбасою, булочки із сиром. Припрошували лагідно:
  - Це - тобі… Їж, не соромся… Знаємо ми, як тут годують…
  Я зніяковів і тихо запитав: - А чому така честь?
  Пояснюють: - Якщо ми станемо друзями, то щодня будеш так харчуватися, а найголовніше: додому звільнишся раніше.
  Я рішуче сказав: - Ні! 
  А один із них: - Ну, що ж, ти дуже пожалкуєш, що відмовився!
  І я помітив, як злі вогники спалахнули в їхніх очах. Відпустили. Не спиться. Думаю: яку помсту, підлість готують мені комітетники?
                                                                            "Столипінський" вагон.
  Минуло чотири дні. Викликають на етап. Мене та ще шестеро блатних етапували  у в'язницю міста Харків. Через тиждень етапують залізницею кудись у Росію. Хороший конвоїр попався в "столипінському" вагоні - кожному зачитав місце призначення. Кому куди, а мені: Бурятська АРСР, селище Видрино. Почувся голос бувалого в'язня:
  - Ось кому, справді, не пощастило. Зона на виживання. Спецлютий режим. Кулак гуляє.
  Я здивувався: - Як так? Хто має право безпричинно вдарити в'язня? 
  Той кисло посміхнувся: - Приїдеш - побачиш… 
  Як же я помилився! Я вів себе вільно, розкуто, бо думав: Так уже ж сиджу - куди вже далі?  Виявляється, далі є куди - страшніше табору може бути… інший табір!  :X
   
Щось мене ніхто не запрошував, хоча живу в тому ж місці. Мабуть дивляться на "внєшній від".
   
Щось мене ніхто не запрошував, хоча живу в тому ж місці. Мабуть дивляться на "внєшній від".
  Тому, що не жили Ви при совітській чи нацистській окупації: Анатолий Кузнецов "Бабий яр":
          "Горе, если у вас был враг или кто-то вам завидовал".
  Наряду с вылавливанием остатков евреев и цыган начались аресты коммунистов, советских активистов, причем арестовывали по первому же доносу, без всякой проверки, (что для народа, начиная с 1937 года, было уже знакомо, и чужеземное гестапо оказалось точнехонько таким же, как родимое НКВД. Горе, если у вас был враг или кто-то вам завидовал. Раньше он мог написать донос, что вы против советской власти, значит, враг народа – и вы исчезали. Теперь он мог написать, что вы против немецкой власти, значит враг народа – и вас ждал Бабий Яр. Даже терминология у немцев была та же: враг народа!)
     На заборах висели объявления такого содержания: всякий, кто укажет немецким властям скрывающихся евреев, партизан, важных большевистских работников, не явившихся на регистрацию коммунистов (и прочих врагов народа), получит 10.000 рублей деньгами, продуктами или корову.
 :X
 Наш народ навіть вербувати не потрібно: "Я знаю что Сталин сволочь но кто написал 4 миллиона доносов?!(С) С. Довлатов
   
як цей їбанько антік вже саіпав... :facepalm:
   
як цей їбанько антік вже саіпав... :facepalm:
Матюки перетворюють тебе на москаля. (С)
Зміни нік.  :shuffle:
   
Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

  Школа, ВУЗ, підприємтво, СІЗО тощо.  B-)
  Ви бачите, що навіть тупаки живуть краще і це Вас бісить. Аж тут до Вас підходять, запрошують на співбесіду й в дуже приємній обставці лагідно пропонують підписати угоду про співпрацю. Пропонують різноманітні ніштяки та плюшки. Запевняють, що про цю угоду ніхто довіку не дізнається при умові, що Ви будете дотримуватися підписаних домовленостей про співпрацю. Тут потрібен лише Ваш підпис. Чорнилом, ясна річ. А Ви що подумали? B-) 
  Буває й так, що Ви бачите голод, холод, злидні й при всьому тому процвітання адептів захопившої владу партії (банди).
  Тут все Ви самі шукаюте способи як би в ту банду (партію) вступити. Тут то вже назва банди (партії) особливої ролі не грає - основне щоб прожити безтурботно... (Компартія, ЧК, ОГПУ, МГБ-КДБ, СБУ, ЗСУ, Міліція-поліція, Митниця, Прокуратура, ДБР, ЗМІ тощо...)
  От підписали Ви той договір чорнилом чи кульковою ручкою та непомітно для Вас той підпис перетворюється на підпис Вашою кров"ю.  :X
  Ви вже член тієї спаяної та споєної мафії! Ні, з певної точки зору бути мафіозі неупепенно круто! У Вас необмежена влада, почесті, гроші, розкішні будинки, авто, коханки (коханці) і все тому подібне але... Але це життя на вулкані (пороховій бочці) - ніколи не знаєш коли воно рване...  :shuffle: 
  Хочете дуже швико вибитись в люди й пожити мега-круто? Якщо дуже швидко тоді вже підписати угоду доведеться власною кров"ю.  :facepalm1:
 
Для мене загадка, як у вашій чи будь-якій іншій голові поєднується БЕЗТУРБОТНО
з повною залежністю від якоїсь організаціі/секти.
Що то для вас ота безтурботність? Що вам за розкладом тазик з пайкою пропонуватимуть?
   
На будь-якій роботі пропонують. і мусиш дбати про корпративний інтерес.
Або бомжуй.
Що за йібануте ?
   
   Далеке дитинство.  (1968)
  Одного ранку зайшов до мене схвильований товариш: "Посварився з батьками, так що вже не до уроків. Дозволь залишити у тебе портфель". Я погодився, виручив друга. На початку першого уроку до класу вбігла розлючений класний керівник. Попрямувала до мене і на ходу сердито: "Микола, встань!" Лівою рукою вона зняла мої окуляри, а правою долонею почала бити по обличчі, примовляючи: "Кого одурити хочете? Та я знаю кожен ваш крок, кожне ваше слово!"
  Те не від тих побоїв було боляче...
  Та це таке...
  Із почутого філософського вислову: Де для вирішення якоїсь проблеми збираються два українці там третім до них підходить сатана.  :facepalm1:
   
Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

   Далеке дитинство.  (1968)
  Одного ранку зайшов до мене схвильований товариш: "Посварився з батьками, так що вже не до уроків. Дозволь залишити у тебе портфель". Я погодився, виручив друга. На початку першого уроку до класу вбігла розлючений класний керівник. Попрямувала до мене і на ходу сердито: "Микола, встань!" Лівою рукою вона зняла мої окуляри, а правою долонею почала бити по обличчі, примовляючи: "Кого одурити хочете? Та я знаю кожен ваш крок, кожне ваше слово!"
  Те не від тих побоїв було боляче...
  Та це таке...
  Із почутого філософського вислову: Де для вирішення якоїсь проблеми збираються два українці там третім до них підходить сатана.  :facepalm1:
Мємуари. Том 1 "Іздранноє" B-)
Пригадується фраза з "сочінєній" графомана Льоші Пєшкова: "А бил лі мальчік?"
   
Мємуари. Том 1 "Іздранноє" B-)
Пригадується фраза з "сочінєній" графомана Льоші Пєшкова: "А бил лі мальчік?"
"Мальчік" перед вами й готовий до диспуту на будь-які теми.  ;) 
   
Антік, скажіть яка у вас професія?
Або ким працювали? Або що ви вмієте робити?

Тоді повторюю:

Антік, скажіть яка у вас професія?
Або ким працювали? Або що ви вмієте робити?
   
Тоді повторюю:

Антік, скажіть яка у вас професія?
Або ким працювали? Або що ви вмієте робити?
А що пропонуєте робити і яка зарплата погодинно?
   
:facepalm1: Міліція, ага.. разі що сексотом. Антік, ви були сексотом в міліції?
Де він тільки не був - правда не всюди брали але хлопець настирний)
   
А що пропонуєте робити і яка зарплата погодинно?
Ти ж ніхєра робити не вмієш - в тебе трудова діяльність - овочебаза, магазин, охорона, дурка, тюрма, різноробочий - яка бляха зарплата?
   
   Далеке дитинство.  (1968)
  Одного ранку зайшов до мене схвильований товариш: "Посварився з батьками, так що вже не до уроків. Дозволь залишити у тебе портфель". Я погодився, виручив друга. На початку першого уроку до класу вбігла розлючений класний керівник. Попрямувала до мене і на ходу сердито: "Микола, встань!" Лівою рукою вона зняла мої окуляри, а правою долонею почала бити по обличчі, примовляючи: "Кого одурити хочете? Та я знаю кожен ваш крок, кожне ваше слово!"
  Те не від тих побоїв було боляче...
  Та це таке...
  Із почутого філософського вислову: Де для вирішення якоїсь проблеми збираються два українці там третім до них підходить сатана.  :facepalm1:
Треба було з ноги тобі тоді уєбати - може виріс би людиною)
   
А що пропонуєте робити і яка зарплата погодинно?

Ви не відповіли
   
  Ніхто не зрозумів про що я. А про те, що підписавши угоду ти вже стаєш членом тієї мафії. Там вхід рубль а вихід два.  :shuffle:
  Прапори та гімни міняються а мафіозі при тому спритно пристосовуються до нових реалій - спритно міняють маски. Вивіски КДБ поміняли на СБУ а люди то залишились ті самі!  B-)
 При розвалі СРСР усі архіви з анкетами завербованих агентів вивезли у Москву. Анкети вивезли а от "кротів" залишили. А ви дивуютеся звідки вороги знають дислокацію наших військ. П"ята колона то далеко не завжди проживаючі у нас росіяни. Отакеє то от...
   
трясця, він у мене в ігнорі, але ж заголовки доводиться читати  :bueee:
   
тут до Вас підходять, запрошують на співбесіду й в дуже приємній обставці лагідно пропонують підписати угоду про співпрацю

Мені от чисто цікаво, кому така цяця потрібна
Тьху бля..ть
   
  Вчора колядував в оселі однокласника. Він мене за чаркою запитує: - А пам"ятаєш отого пенсіонера з котрим ти сидів за цим столом минулого раку?
  - Звісно, пам"ятаю. Освічений, приємний чоловік.
  - Він колись в КДБ у відділі боротьби з релігією працював - вербував священників, пресвітерів і таке інше.
  - М-да. Завербувати ж то теж вміти потрібно...
 B-)
   
  Вчора колядував в оселі однокласника. Він мене за чаркою запитує: - А пам"ятаєш отого пенсіонера з котрим ти сидів за цим столом минулого раку?
  - Звісно, пам"ятаю. Освічений, приємний чоловік.
  - Він колись в КДБ у відділі боротьби з релігією працював - вербував священників, пресвітерів і таке інше.
  - М-да. Завербувати ж то теж вміти потрібно...
 B-)
а чи не задохуя навколо тебе кегебістів, піздливий діду?


Саме на оцій дрібязковій хуйні ти і спалився, унилий піздун.
   
відділі боротьби з релігією

Закінчуй бути єпланом.
Підписуй вже угоду з дияволом
   
Треба було з ноги тобі тоді уєбати - може виріс би людиною)
А якою ногою, лівою чи правою?
   
Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

а чи не задохуя навколо тебе кегебістів, піздливий діду?


Саме на оцій дрібязковій хуйні ти і спалився, унилий піздун.
Цікава дискусія, хлопці. Просто самому колись опером в карному розшуку довелось попрацювати.   :gigi:
   
   Діагноз: класична параноя.
У Сталіна траплялися напади безумства – бігав вночі з пістолетом коридорами Кремля та дачі, шукаючи ворогів народу. 
У 1927 році він попрохав Володимира Михайловича Бехтерєва обслідувати його. Після обстеження знаменитий лікар під час консиліуму заявив колегам: "Случай хрестоматийный - у сухорукого пациента классическая паранойя". (Параноя - стійка психічна хвороба, котра проявляється систематичними абсурдними ідеями. Усіх, хто не розділяє маніакальних бажань, хворий вважає ворогами.) Хтось із членів комісії (для цієї мети до неї включений) переказав цей діагноз Сталіну. Невдовзі Бехтерєв несподівано помер. Лікар, котрий робив розтин тіла, виявив отруєння і навіть встановив рецептуру отрути. Невдовзі лікаря заарештували. Сім'ю Бехтерєва теж.  :X   
   І ця психічно хвора людина керувала Імперією. Всіх, котрі мислили інакше вождь знищував! :X
  Тут ситуація аналочічна.  :gigi: Мислиш інакше - ворог! Дискутуйте по темі, шановні.  ;)
  А то іноземці зроблять висновок, що у нас усі люди такі... :shuffle:
 
   
Антік, викинь свою заїзджену книжку і поживи трохи далі.
   
   Діагноз: класична параноя.
У Сталіна траплялися напади безумства – бігав вночі з пістолетом коридорами Кремля та дачі, шукаючи ворогів народу. 
У 1927 році він попрохав Володимира Михайловича Бехтерєва обслідувати його. Після обстеження знаменитий лікар під час консиліуму заявив колегам: "Случай хрестоматийный - у сухорукого пациента классическая паранойя". (Параноя - стійка психічна хвороба, котра проявляється систематичними абсурдними ідеями. Усіх, хто не розділяє маніакальних бажань, хворий вважає ворогами.) Хтось із членів комісії (для цієї мети до неї включений) переказав цей діагноз Сталіну. Невдовзі Бехтерєв несподівано помер. Лікар, котрий робив розтин тіла, виявив отруєння і навіть встановив рецептуру отрути. Невдовзі лікаря заарештували. Сім'ю Бехтерєва теж.  :X  
   І ця психічно хвора людина керувала Імперією. Всіх, котрі мислили інакше вождь знищував! :X
  Тут ситуація аналочічна.  :gigi: Мислиш інакше - ворог! Дискутуйте по темі, шановні.  ;)
  А то іноземці зроблять висновок, що у нас усі люди такі... :shuffle:
у всіх країнах і у всі часи, хто грав за ворога під час війни, сам ставав ворогом. Леніна звинувачуєш, а його тезу про поразку свого уряду підтримуєш.
   
Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

А що пропонуєте робити і яка зарплата погодинно?

Хірурга треба
   
Хірурга треба
Паранойя.  :facepalm1:
   
Антік, викинь свою заїзджену книжку і поживи трохи далі.
Слушна ідея. Віза ж то відкрита...  :-)o
   
Цікава дискусія, хлопці. Просто самому колись опером в карному розшуку довелось попрацювати.   :gigi:
                                                       Відвідини знахарки.
   Виникла спокуса дізнатись майбутнє й я пішов до тієї маминої знайомої знахарки. Досі уявляв ворожбитів старими та страшними, але, на мій подив, потрапив у сучасну квартиру, де мене зустріла охайна вродлива жінка. Розкинувши карти, вона сказала мені про те, що було та що буде в моєму житті. Серед усього іншого буде і виклик у міліцію, але все минеться. Розговорились. Виявилося, що її зять працює в органах державної безпеки. Наприкінці розмови ця служниця лукавого запропонувала дуже спокусливу річ: "Якщо бажаєш, я дам тобі щось та навчу, що й як зробити, і тебе полюбить та, котру ти сам захочеш". Я вважав себе порядною людиною і тому відмовився від цієї спокусливої пропозиції.
                                                                                 Анонімка.
Минув тиждень. Та ось мене чомусь викликають в міліцію! Як з'ясувалось пізніше, хтось із відчаю написав на керівників бази анонімку, в котрій було припущення, що мене підкуплено з метою завищення браку в овочевих аналізах. Слідчий усіляко мене залякував, згодом змінив тактику - став лагідним, довірливим і, пригощаючи дорогою цигаркою, намагався  завербувати. Пояснював яку велику буду мати вигоду від дружби з ним. Я, ясна річ, відмовився. Пізніше цю історію я розповів товаришеві, котрий у минулому працював дільничним інспектором. Той посміхнувся й сказав: "Я за півроку таку собі агентуру навербував, що став як ясновидющий - знав усе, що діється на моїй дільниці".
Анонімний лист здавна у нас є ефективною зброєю - написав компромат на людину, котра тобі заважає й її заарештували. Щоправда в період моєї юності часи вже були ліберальніші, але серйозні неприємності ворогові були гарантовані. Це ж як чудово: ворогові нашкодив і сам невиявленим, отож безкарним залишився...
Запам'яталось таке: на обшук приїхали правоохоронці із собакою. Господар до кінолога іронічно: "А ваша собака знає, що шукати і де?". Той у відповідь повчально: "Якщо ваша собака не гавкне, то наша не знайде".
   
тут до Васпідходять
Прям отак і підійшли, з великої літери?
Що ти мусорка корону на себе чипляєш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія