Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гончаренко ответил за базар (tu)

Гончаренко ответил за базар (tu)

   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

сбстн молодець
якщо все правда)
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Примеры похожие с форума - Десантник , Олежка. Были за Януковича , считая что это лучший выбор для Украины. События 2013- 2014 поменяли их взгляды.
Я в юности был идейным комсомольцем.
Доступ к информации раскрыл глаза.
Кстати по Данко, интересно , он по прежнему сторонник Януковича ?

 
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

я вступал за партию регионов патамушо  там фсьо организовывал Пеца Поросенок
и потом я остался верным холуем Пецы Поросенка = пошел заним как преданный раб....


 :bueee:
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Примеры похожие с форума - Десантник , Олежка. Были за Януковича , считая что это лучший выбор для Украины. События 2013- 2014 поменяли их взгляды.
Я в юности был идейным комсомольцем.
Доступ к информации раскрыл глаза.
Кстати по Данко, интересно , он по прежнему сторонник Януковича ?

Алєзка і був і залишився за бабло і хазяїна АХ.
Там нічого не змінилось...

У Льошика тех саме, він за АХ і зараз...
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

красівваа пітушок прокукарєкал пра НАТА, ніхатєл шо наши деті уміралі в афганістанє і іракє, а скока їх там могло ваабще умірєть ? 5 -10 -20 ? а хто там должен бил умірєть ? тє хто падпісалі кантракт і пошлі на работу каторую самі вибралі ?

а шо в результаті, маєм не 5-10-20, а ДЕСЯТКИ ТИСЯЦ ЗАГИБЛИХ ВІД ЙОБАНИХ КАЦАПІВ

а всьо пачіму он так думал шо рядом сасєді і друз’я ?

патаму что она сам й-й кацап
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Алєзка і був і залишився за бабло і хазяїна АХ.
Там нічого не змінилось...

У Льошика тех саме, він за АХ і зараз...

А ты на халяву зеленый прутень смокчишь, ну и кто из вас умный.
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Хто б міг подумати в часи Майдану, що національний рух осідлають недобиті москвороті риги?
Епізодична українська мова в їхній пащеках нагадує українізацію 1920-х років, незначну тимчасову вимушену поступку-ширму московських окупантів, яка була миттєво згорнута та викинута на смітник при першій нагоді.
А ці «українізуються» лише на камери та перед стадом баранів. Та й то не завжди.

   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

красівваа пітушок прокукарєкал пра НАТА, ніхатєл шо наши деті уміралі в афганістанє і іракє, а скока їх там могло ваабще умірєть ? 5 -10 -20 ? а хто там должен бил умірєть ? тє хто падпісалі кантракт і пошлі на работу каторую самі вибралі ?

а шо в результаті, маєм не 5-10-20, а ДЕСЯТКИ ТИСЯЦ ЗАГИБЛИХ ВІД ЙОБАНИХ КАЦАПІВ

а всьо пачіму он так думал шо рядом сасєді і друз’я ?

патаму что она сам й-й кацап

 (tu)
Я не вірю жодному слову цього москворотого рига.
Він завжди брехав, як власне все оточення кнуря, там йде підбір кадрів по ступеню "гавністості" як людини.
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Риготня привела в Україну узкій мір, але жити в ньому не захотіла і бігом натягла на себе вишиванку  :lol:
Маладой плідєр свиноферми ))
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Риготня привела в Україну узкій мір, але жити в ньому не захотіла і бігом натягла на себе вишиванку  :lol:
Маладой плідєр свиноферми ))
Угу, чмошник з "молодих рєгіонав" тут нам щось буде втирати [KA]
синьо-жопі ригі просто змінили "вивіску".

   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Льошик просто знайшов собі нового "папіка".
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

А я ему верю
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Не успел Шарий залить про него ролик,как он тут же побежал оправдываться  :weep: Я жил бедно…грабил мусорные баки и разгружал трамвайные вагоны
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Не успел Шарий залить про него ролик,как он тут же побежал оправдываться  :weep: Я жил бедно…грабил мусорные баки и разгружал трамвайные вагоны

а патом тесть з газпрома занял 700 тис баксів  :weep:
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)
smx

я хоть его и не переношу, но лайк поставил
достойно ответил, правда не знаю правду или нет, но звучит убедительно
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

На фоне 90% пидарасов в раде , он таки дАртаньян
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Примеры похожие с форума - Десантник , Олежка. Были за Януковича , считая что это лучший выбор для Украины. События 2013- 2014 поменяли их взгляды.
Я в юности был идейным комсомольцем.
Доступ к информации раскрыл глаза
Ви дійсно вважаєте, що той перевертень не мав інформації й несвідомо вступив до лав ПР? Тоді він, вибачаюсь, повний інфантіл, бо що таке ПР було всім відомо ще з самого початку, принаймні з середини. Дехто мав надію, що Янук "прослизне" як той вуж, але вже його перші кроки чітко означили, що воно таке разом з однопартійцями. Але, НМД, він не інфантіл, а звичайний пристосуванець, яких в нашому політикуму хоч греблю гати. Якщо треба й на коліна встане - лише біля годівниці залишитися. 
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

19 лютого 2020 

Льошик-флюгер і "Гражданская Вайна" :facepalm:

   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

я вступал за партию регионов патамушо  там фсьо организовывал Пеца Поросенок
и потом я остался верным холуем Пецы Поросенка = пошел заним как преданный раб....


 :bueee:

Ім'я користувача:фулюганович
Дата реєстрації:6 березня 2016 22:56:16
Повідомлень:86 (~0 в день)Вік:не зазначений
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Ви дійсно вважаєте, що той перевертень не мав інформації й несвідомо вступив до лав ПР? Тоді він, вибачаюсь, повний інфантіл, бо що таке ПР було всім відомо ще з самого початку, принаймні з середини. Дехто мав надію, що Янук "прослизне" як той вуж, але вже його перші кроки чітко означили, що воно таке разом з однопартійцями. Але, НМД, він не інфантіл, а звичайний пристосуванець, яких в нашому політикуму хоч греблю гати. Якщо треба й на коліна встане - лише біля годівниці залишитися.

И шо тебе дураку было понятно в 1997 году.

Ты даже о ней и не слышал.

Партия участвовала в парламентских выборах 1998 года (Верховную Раду III созыва), однако получила 0,9 % голосов
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

В петином сброде гнида номер один, второй Герасимов…
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

я вступал за партию регионов патамушо  там фсьо организовывал Пеца Поросенок
и потом я остался верным холуем Пецы Поросенка = пошел заним как преданный раб....


 :bueee:


Смайлик по теме  (tu)
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

В петином сброде гнида номер один, второй Герасимов…

+++++++

Третья- Ирка Геращенко
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

И шо тебе дураку было понятно в 1997 году.
  Ну як тобі, дебіле, не було відомо, то я тут до чого? Кон'юнктурна контора, що з приходом Янука остаточно означила напрямок діяльності. А в часи, коли там Гончаренко з'явився - то тільки альтернативно обдаровані но розуміли, що там до чого.
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Льошег хорош хотя бы одним лишь тем., что болотных квакушек от него пучит так, будто им встромили соломинку в жопу и надули. Все, что им остается - это как нашим фуповским долбоебам-некропостерам вспоминать былые дни, ведь ни на что другое они не способны по жизни.
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Льошег хорош хотя бы одним лишь тем., что болотных квакушек от него пучит так, будто им встромили соломинку в жопу и надули.
А й дійсно. Партії Петра ще сільотка потрібна з ганусею! Тільки так переможемо  :D
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Ви дійсно вважаєте, що той перевертень не мав інформації й несвідомо вступив до лав ПР? Тоді він, вибачаюсь, повний інфантіл, бо що таке ПР було всім відомо ще з самого початку, принаймні з середини. Дехто мав надію, що Янук "прослизне" як той вуж, але вже його перші кроки чітко означили, що воно таке разом з однопартійцями. Але, НМД, він не інфантіл, а звичайний пристосуванець, яких в нашому політикуму хоч греблю гати. Якщо треба й на коліна встане - лише біля годівниці залишитися.

 (tu)
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

от Чечетов ответіл за базар

а це так, подставіл жопу в чергове
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Аргументы у него просто железные.Ну подумаешь переспал разок с мужиком и 9 лет топил за лгбт.Другие этим регулярно занимаются ,а я осознал и теперь за крепкие семейные ценности
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Примеры похожие с форума - Десантник , Олежка. Были за Януковича , считая что это лучший выбор для Украины. События 2013- 2014 поменяли их взгляды.
Я в юности был идейным комсомольцем.
Доступ к информации раскрыл глаза.
Кстати по Данко, интересно , он по прежнему сторонник Януковича ?

вроде уже нет..
хотя могу ошибаться.
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

  Ну як тобі, дебіле, не було відомо, то я тут до чого? Кон'юнктурна контора, що з приходом Янука остаточно означила напрямок діяльності. А в часи, коли там Гончаренко з'явився - то тільки альтернативно обдаровані но розуміли, що там до чого.
Овощь там присосался в 2001 году.

Я так понимаю ты тогда еще писю мусолил.
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

А я ему верю

Аха …я верю в честность президента
И неподкупность постовых
В заботу банка о клиентах
В русалок верю, в домовых…
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)


Черчілль. Біографія
Переходив з партії в партію, міняв коаліції. Він міняв партії і міністерські пости. Був консерватором, потім в 1904 р. став лібералом, потім в 20-х рр. знову повернувся в ряди тори.
Щоразу отримуючи від переходу максимум переваг...
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Овощь там присосался в 2001 году.

Я так понимаю ты тогда еще писю мусолил.
А коли там гончарьониш з'явився нагадаєш? Чи у тебе вже старечий маразм?
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Аха …я верю в честность президента
И неподкупность постовых
В заботу банка о клиентах
В русалок верю, в домовых…

А когда обосралась, веришь что то все происки империалистов?
   
Re: Гончаренко ответил за базар (tu)

Я взагалі-то допускаю, що люди можуть змінювати свою думку, і навіть інколи переконання, під впливом життєвого досвіду і нових знань. Я таких навіть знаю :D
Але на 99% процентів вважаю, що в даному випадку змінюється лише колір шкірки під навколишнє середовище. Така природа політичних тваринок.
І чим вони вище видряпалися, тим сильніша така природа.
Бо інакше в нашій країні з них чучелок зроблять, коли вони від влади відпадуть. Отож і доводиться кольори міняти бідосям.
Головне, правильно відчути момент і напрямок змін. От тут найбільш талановиті і проявляються. І стають лідерами  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія