Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Там в Раде всем пороблено?

Там в Раде всем пороблено?

Как попадают туда в кресла, так как черти на них садятся , или я не прав?
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

а шо це чпо в Раде тоже?
   
Re: Там в Раде всем пороблено?
ATF

1. Як в Європі не буде. Бо ми вам бісовим холопам зробимо так, щоб для вас штани були за розкіш.
2. Коли машина дешевше в Європі ніж в Україні - це популізм.
3. Ми будемо підвищувати податки прикриваючись пенсіонерами. Бо розвивати економіку і вести діалог з бізнесом і суспільством нам ліньки.
4. Всі комуналки, ротердами і податки в нас розумні. Не дивлячись, що всі їх принципи формування таємниця.
Я щось пропустив?
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

1. Як в Європі не буде. Бо ми вам бісовим холопам зробимо так, щоб для вас штани були за розкіш.
2. Коли машина дешевше в Європі ніж в Україні - це популізм.
3. Ми будемо підвищувати податки прикриваючись пенсіонерами.
4. Всі комуналки, ротердами і поадтки в нас розумні. Не дивлячись, що всі їх принципи формування таємниця.
Я щось пропустив?
п***а, когда от тебя ничего не зависит, можно что угодно, но:
1. И рыбку съесть и науй сесть обычно не выходит.
2. Приходится или трусы одевать или галстук снимать.
А так, да. Пороблено конечно.  B-)
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

1. Як в Європі не буде. Бо ми вам бісовим холопам зробимо так, щоб для вас штани були за розкіш.
2. Коли машина дешевше в Європі ніж в Україні - це популізм.
3. Ми будемо підвищувати податки прикриваючись пенсіонерами. Бо розвивати економіку і вести діалог з бізнесом і суспільством нам ліньки.
4. Всі комуналки, ротердами і податки в нас розумні. Не дивлячись, що всі їх принципи формування таємниця.
Я щось пропустив?

Вони в Європі випускаються тому логічно, що вони там дешевші. Багато чого в Європі, дорожче ніж в Україні, але Вам вигідно це не замічати.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?
ATF

Вони в Європі випускаються тому логічно, що вони там дешевші. Багато чого в Європі, дорожче ніж в Україні, але Вам вигідно це не замічати.

Вірно кажете. Головне згадати, що "мама не палучіт пєнсію". І в Європі все дорого, а ви не знаєте. А те що поміж пересічним мешканцем ЄС і пересічним Українцем прірва в прибутках і витратах... То таки так. Не помітно.
Доречі. Чи так доступний пересічному Українцю  "Ланос", чи ще щось з асортименту "вітчизняного автовиробника", як пересічному Європейцю простий "Форд", чи "Опель", чи "РЕно", чи що там можна прирівняти до нашого "автопрому"...

Останнє редагування: 1 березня 2017 22:22:36 від ATF
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

По речам того художника, потерявшего реальность,  можно сделать только один вывод:

Чтобы платить пенсионерам больше пенсию - надо больше АВТО-салонов, где будут продавать новые ланосы и богданы по конским ценам, и с налогом на них в 250%.
Иначе - мы хитрожопые!
 B-)
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Вірно кажете. Головне згадати, що "мама не палучіт пєнсію". І в Європі все дорого, а ви не знаєте. А те що поміж пересічним мешканцем ЄС і пересічним Українцем прірва в прибутках і витратах... То таки так. Не помітно.
Якщо Ви не будете сплачувати податків, то і прибутків не буде. В Європі податкова політика держави в масах не обговорюється, а повірте податки чи маленькі. А Вам дай все на дурняк і побільше.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Я сплачую в рік, страховий поліс 500Є, дорожний збір 200Є, плюс платні дороги, цьго Ви не бачите, бачите тільки те, що Вам хочеться.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?
ATF

Якщо Ви не будете сплачувати податків, то і прибутків не буде. В Європі податкова політика держави в масах не обговорюється, а повірте податки чи маленькі. А Вам дай все на дурняк і побільше.

Справа в тому, що пересічний манюпас податки сплачує. ВСІ. І мова не прохаляву. Мова про НЕПОМІРНІ податки. Давайте введемо податок на один новий дешевенький "форд" в розмірі півтора мільйона гривень і скажемо, що це для пенсіонерів.
А хто проти - той ворог пенсіонерів.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?
ATF

Я сплачую в рік, страховий поліс 500Є, дорожний збір 200Є, плюс платні дороги, цьго Ви не бачите, бачите тільки те, що Вам хочеться.
Порівняйте З\П в Європі і Україні. Бо ви її бачу так само не бачите, як я європейські податки.
І бажано уявіть все це у відсотковому співвідношенні до місячного прибутку.
Бо в нас з\п в 500 євро це ДУУУУЖЕЕЕЕ хороша з\п.

Останнє редагування: 1 березня 2017 22:30:12 від ATF
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

По речам того художника, потерявшего реальность,  можно сделать только один вывод:

Чтобы платить пенсионерам больше пенсию - надо больше АВТО-салонов, где будут продавать новые ланосы и богданы по конским ценам, и с налогом на них в 250%.
Иначе - мы хитрожопые!
 B-)

Що заважає купувати вживаний автомобіль на Українських номерах?
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Порівняйте З\П в Європі і Україні. Бо ви її бачу так само не бачите, як я європейські податки.
Щоб були високі зарплати, потрібно сплачувати високі податки. Іншого шляху нема.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?
ATF

Щоб були високі зарплати, потрібно сплачувати високі податки. Іншого шляху нема.

 :facepalm:
Без коментарів...
Пане, прошу, гляньте структури витрат пересічного європейця і українця. Благаю.
З чого пересічному українцю сплатити вищезазначені вами 500 + 200 євро? Коли його місячний прибуток ледь сягає 400 євро. (і це вважайте дуже оптимістичний українець). Решта манюпасів отримує ще менше.
Хоча ви звичайно можете процитвати ВВХ - "А зачєм вам машіна, когда і вас дорог дєнег нєту"?
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

:facepalm:
Без коментарів...
З чого пересічному українцю сплатити вищезазначені вами 500 + 200 євро? Коли його місячний прибуток ледь сягає 400 євро. (і це вважайте дуже оптимістичний українець). Решта манюпасів отримує ще менше.
Хоча ви звичайно можете процитвати ВВХ - "А зачєм вам машіна, когда і вас дорог дєнег нєту"?
Де я сказав, що Ви маєте сплачувати такі суми. Говорю, що Ви бачите тільки те, що Вам вигідно. Наприклад, дешевші авто. Що не вигідно, не замічаєте.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Вы цены видели на авто в Украине???
А знаете почему они такие высокие? потому что нет рынка как такового, даже касательно новых машин, В Украине сейчас новых машин на душу населения как кот наплакал (дорогие авты не в счет) рынок лежит , никто ничего не зарабатывает именно из за зарегулированностью и лобби наверху.
В нынешней Украинской ситуации вообще надо убирать пошлины и ндсы, Авто по большей части относится к средству производства и зарабатыванию денег, а не так как там кому то кажется
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

мдааа, ппц полнейший...

 :X

 (td)
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Пускай эти пидарасы расскажут что им элитные авто ДАРЯТ и что они их ввозят вообще без растаможки или банально угнанные. Напиздили бабло, а про пенсов говорит ) Аж смешно б***ь.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?
ATF

Де я сказав, що Ви маєте сплачувати такі суми. Говорю, що Ви бачите тільки те, що Вам вигідно. Наприклад, дешевші авто. Що не вигідно, не замічаєте.

///Щоб були високі зарплати, потрібно сплачувати високі податки. Іншого шляху нема.///

Ваші слова?

Добре. Я не люблю наводити цей приклад, але гляньте наскільки здорожчає авто, коли його купити в ЄС і завезти в Україну, сплативши всі "розумні податки".
Пан Поярков так акцентує на "розумних податках", що це мені нагадує "розумну і обгрунтовану" комуналку. Мета якої збагатити власників генерації.
Що ж це за вітчизняний автовиробник?

http://www.winnerauto.ua/cars/ford/focus-wagon/#equipments

http://www.rolf-ford.ru/models/focus_2015/prices/

http://zaz-vida.infocar.ua/vida_id1547.html

Тобо нам пропонують купувати ЗАЗ "Форза" за ціною "Фокуса".

   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Вы цены видели на авто в Украине???
А знаете почему они такие высокие? потому что нет рынка как такового, даже касательно новых машин, В Украине сейчас новых машин на душу населения как кот наплакал (дорогие авты не в счет) рынок лежит , никто ничего не зарабатывает именно из за зарегулированностью и лобби наверху.
В нынешней Украинской ситуации вообще надо убирать пошлины и ндсы, Авто по большей части относится к средству производства и зарабатыванию денег, а не так как там кому то кажется
Это все хорошо, но вспомните кому принадлежит корпоцация БОГДАН (для тех кто не в курсе - Порошенко) и Вы поймете почему этот п***а не закончится пока барыг не уберут от корыта или физически.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?
ATF

Пускай эти пидарасы расскажут что им элитные авто ДАРЯТ и что они их ввозят вообще без растаможки или банально угнанные. Напиздили бабло, а про пенсов говорит ) Аж смешно б***ь.

Є схема,за якою подаровані вам за кордоном авто не оподатковуються.  ;)  Є такий закон, ним користуються деякі українці. Колись був сюжет по ТБ.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Що заважає купувати вживаний автомобіль на Українських номерах?

Разница в состоянии покупаемого. В этом проблема.
А так - да, было одно время, даже люди с небольшим достатком - могли сесть за руль, путешественники -  посмотреть свою страну, кто-то - начать бизнес, другим - купить своему малому (на убой) "первый автомобиль", чтобы не убивать домашнюю тачку.
Все это заправлялось, парковалось, обслуживалось, под это завозились запчасти и создавались "разборки", и целые региональные центры по переоборудованию.
И самое главное - быстро заменялось вновь поступившим. 3-4 года и меняли.
Сейчас докатывают до последнего.
 Хе-хе.


Сейчас на рынке, машины с украинской регистрацией уже проданы внутри Украины по 2-3 разу, а то и больше.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

 (td)
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

пороблено не в раде

рада непричем

пороблено тем людям которы ТАК голосуют ... выборы это сито .. это как  машина на производстве если в результате отсева через сита на выходе говно и гайки  то проблема не в говне и гайках  - проблема в том что сита настроенны неправильно ибо они отбрасывают нужный вам продукт а выдают говно  ...

так чинить надо не результат!! -  чинить надо СИТА   .. надо настроить машину чтобы сита работали отсеивая говно и гайки  и выдавая нужный продукт


то же самое и с ВР .. люди ТАК ВЫБИРАЮТ 25 лет...  на верх они выбирают говно каждый раз говоря ой нас обманули!! то не вас обманули придурки - то ваши критерии выбора дибильные и ведут к выбору говна с вероятностью 90%

не ВР надо сжигать а сами себя по голове бейте пока из нее не веветрится весть тот бред которым вы руководствуетесь выбирая депутатов!!
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

а шо це чпо в Раде тоже?

прикольно -він не є депутатом...але як тільки  якийсь репортаж з ради -завжди в кадрі
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Как попадают туда в кресла, так как черти на них садятся , или я не прав?
https://www.facebook.com/carsnotaxes/videos/1392360870814791/

що це за уєбан ? гівна кусок

бля, або я радикалізований або злий ...
я б його п***а коліном об носяру , поки бля там мягко не стало ...
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

Как по-государственному мощно задвинул Поярков  :weep:
он не депутат
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

знайшли кого слухати
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

ВЫ ВСЕ ВРЕТИ!! :D
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

потянул пол минуты, он ебанутый напрочь.
   
Re: Там в Раде всем пороблено?

double facepalm
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія