Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Якщо б коп визначив відстань - це і було б попередження "не підходь або буду стріляти". Але цього зроблено не було.
Треба було позначити на асфальті помаранчевою краскою, зрозуміло, думаю внесуть зміни до закону про нацполіцію

А у вас є дома цуценя чи кошеня? Ці малі песики та котики такі милі... А ви спробуйте свого улюбленця смикнути за вухо, за хвостика, за лапу, і знову за вухо, за хвостика, за лапу, і знову, і знову по новій...  ;)
 Скоро цей ваш котик дряпатися починає а цуценя шкірити зуби та всерйоз кусатись. Довели, значиться. :gigi:
  Так і я про те.  ;)

Ось цього бика і вкусило цуценя, якого довели, і бик здох. Закономірно.

Нахуй іди чуркан опущений)

Обличчя української ментівні. Так я вгадав?

Ale

Ну і трєтій куплєт сразу

Чернильница осталась одна
Она привела колдуна
Он ударил в тамтам, и чурка встал и пошёл
Даже мёртвый чурка услышал тамтам и пошёл

[Бридж]
Ну и что, что зомби
Зато он встал и пошёл
Зомби тоже могут
Могут ебать баранов

mar

Сцуко, каждого нарушителя ПДД тягать за ноги из машины. Они вообще не имели права открывать двери машины и вторгаться. Могли через открытое окошко начать розгляд админсправы и строчить протокол. Требование выйти из машины незаконно изначально.

Тут кажуть, що і за ноги і за череп можна. А краще зразу гранату в машину з дітьми кинути.

Ще раз - суд розбереться ти чого долею якогось бикуватого чуркана переймаєшся?)

У правовій державі, навіть останній подонок, якого всі ненавидять, має права. Дуже погано що значана кількість українців цього не розуміє.

Сцуко, каждого нарушителя ПДД тягать за ноги из машины. Они вообще не имели права открывать двери машины и вторгаться. Могли через открытое окошко начать розгляд админсправы и строчить протокол. Требование выйти из машины незаконно изначально.
а в жопу поцеловать обязаны?

Ale

Обличчя української ментівні. Так я вгадав?

Не вгадав, я адвокат але не люблю бикуючих нацменів і ауєшників - їх всіх треба знищити )

mar

Ну і трєтій куплєт сразу

Чернильница осталась одна
Она привела колдуна
Он ударил в тамтам, и чурка встал и пошёл
Даже мёртвый чурка услышал тамтам и пошёл

[Бридж]
Ну и что, что зомби
Зато он встал и пошёл
Зомби тоже могут
Могут ебать баранов

Адвогат ще й стіхопльот.

Не вгадав, я адвокат але не люблю бикуючих нацменів і ауєшників - їх всіх треба знищити )
Схоже держава с тобою не згодна і вже ладна віддати поліціянта чурканам для втіх.

Бо гроші :love:

У правовій державі, навіть останній подонок, якого всі ненавидять, має права. Дуже погано що значана кількість українців цього не розуміє.
та на відео де він повертає, видно, що він в своєму праві.

Via

Що, інопланетянин заокеанський?
Де Україна, а де правова держава?

Тут кажуть, що і за ноги і за череп можна. А краще зразу гранату в машину з дітьми кинути.

Не з дітьми а з лічинкаии!
Папа давай!!!

Діти- то ті, що малюнки малюють нашим Захисникам і радіють кожному забараненому кацапу!
А покійний бик вів себе як кацап- і здох як кацап..
Та і хуй з ним!

Ale

Теж варіант)

Поліцаї (та й ніхто загалом) не мають права вбивати людей. На цьому суперечку варто закривати.

Поліцай убив. Поліцай сяде.

щиро бажаю панові, щоб когось з його рідних таке бидло на авто збило на дорозі

mar

Ти ж не кацап.

Ale

Папа давай!!!

Діти- то ті, що малюнки малюють нашим Захисникам і радіють кожному забараненому кацапу!
А покійний бик вів себе як кацап- і здох як кацап..
Та і хуй з ним!

Ну це ж так весело відпиздити мента, аує і все таке а потім відео в тіктоці виставити - мій папка гєрой) подвьол папка пацаньонка )

Ото мене й дивує це "бик на ягуарі". Та й хоч на бентлі. Якого хєра тягти людину яку підозрюють в порушенні ПДД та нічому більшому? Вимога показати документи є законна, вимога зупинитися є законна. Не зрозуміло як вони його зупинили, чи він сам зупинився? Скоріше сам, бо встиг помінятися з жінкою. Можливо вони кави встигла попити вже...

дуже поагано, що пан не знає
що в  правовій державі, навіть останні дописувач фупу, має обов*язки

щось там про дотримуватись ПДР, виконувати законні вимого предсатвників правоохоронних органів і т.д.
а ще в правовій державі

за спробу нападу на працівника правоохоронних органів при виконанні саджають на довічне, або на дофігіща
а сам працівник має право захищатись і стріляти

Ale

Що, інопланетянин заокеанський?
Де Україна, а де правова держава?
Я не поняв ти на чиєму боці, націоналістка ти наша гамбургська)

Можливо. Згоден.
Але є одне але!
Війна в нас! Дуже страшна Війна!
Й бикувати,( навіть на ягуарі бухим в сраку) я б не рекомендував

Тому я й написав, що розкажеш, коли за ноги витягнуть.
Мене не будуть витягувати, не бачу причин не підкорятися поліції. А ти можеш спробувати наприклад в Іспанії відмовитись вийти з машини на їх вимогу. Побачиш через скільки часу будеш лежати на землі з розбитим лицем і за що тебе витягнуть. Знаю, бо були колеги, які пробували побикувати і чим це закінчувалося.

а в жопу поцеловать обязаны?

Ні, скласти адмінпротокол та передати справу до суду. Усьо.

У будь якій державі громадин має обов'зки передусім. І повинен навчитися жити  в соціумі і виконувати ті обов'язки.

Ну а як ні, то ніких прав він не має. І куля в голову такому бидлу - закономірний результат.

та на відео де він повертає, видно, що він в своєму праві.

Якщо б коп сказав "припини або буду стріляти", може він би і послухався. Але його лишили права отримати попередження.

Ти ж не кацап.

Я гірше!
Я Українець кацапського походження в окупації!

Ale

Ото мене й дивує це "бик на ягуарі". Та й хоч на бентлі. Якого хєра тягти людину яку підозрюють в порушенні ПДД та нічому більшому? Вимога показати документи є законна, вимога зупинитися є законна. Не зрозуміло як вони його зупинили, чи він сам зупинився? Скоріше сам, бо встиг помінятися з жінкою. Можливо вони кави встигла попити вже...
Її попросили вийти - вона не виходила , коли йде про підозру на стан спяніння просять вийти з машини і пройти прямо - в тебе я так поняв машини нема?)

Ну це ж так весело відпиздити мента, аує і все таке а потім відео в тіктоці виставити - мій папка гєрой) подвьол папка пацаньонка )
:good:

Ale

Якщо б коп сказав "припини або буду стріляти", може він би і послухався. Але його лишили права отримати попередження.
А може і не послухався - це сказати справа трьох секунд - за ці секунди поліцейська могла отримати тяжчі травми або позбутись зброї

Ale

Ні, скласти адмінпротокол та передати справу до суду. Усьо.
І відпустити пʼяного водія? )

Ти був мєнтом та мєнт по житті. Вирішив після академії не йти до ментівні, а зайнятися більш прибутковою справою - адвокатурою. Можливо покантувався у ментівні перші кілька років після навчання. Людині з просто юридичною освітою нацмени та ауєшнікі покуй.

його "просили" спочатку газом з балончика, чомусь не дішло, гість видно дуже прошений був, довелось додатково попросити з пістолета, сумно, але справедливо.

І відпустити пʼяного водія? )

Жінка-водій :) Доведено, що був чоловік за кермом? Доведено, що нетверезий? Нікуя не доведено.

погано, що коп не робив попереджувальний постріл

але карати на рік-два максимум

Її попросили вийти - вона не виходила , коли йде про підозру на стан спяніння просять вийти з машини і пройти прямо - в тебе я так поняв машини нема?)

Дхнути у трубочку просять через вікно... Або проїхати на освідчення до лікаря. За відмови зараховують водіння у нетверезому стані.

А може і не послухався - це сказати справа трьох секунд - за ці секунди поліцейська могла отримати тяжчі травми або позбутись зброї

Коли копи будуть незаконно вбивати людей щоб уникнути будь-якої небезпеки, то з ними будуть поступати так само.
Зараз це виняток, але може стати правилом, причому з обох сторін. І люди які виправдовують порушення законів копом наближують Україну до стану "хто сильніше той і прав".
А враховуючі кількість нелегальної зброї, а також те що після війни, як правило, йде катастрофічне зростання злочинності ...

Боже, какая прєлєсть :D
Вибачте, панове, не витримала :weep:

погано, що коп не робив попереджувальний постріл

але карати на рік-два максимум

Так йому і буде перевищення, а не умисне вбивство. Рік там чи більше визначать за обставинами.

2. Теперь при наличии бодикамеры вообще все проще - говори что хочешь, от слова совсем, только руки держи при себе и  так чтобы я видел. Все что наговоришь - приложится к рапорту  и будет оценено при вынесении  решения. Отгрузят в оплату - хрен унесешь. Вот и вся проблема. Люди просто не готовы к службе ни психологически ни методически.

А заработать левак как? Чого та камера вічно у них викдлючина :)
Маю надію, що і тут вона була таки включена.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія