Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

F16 :peremoga: ?

Re: F16 :peremoga:  ?

два є !я зона
ю про більше, ніж двадцать

от не бреши. наші пілоти 30 річного віку не знають англійськоі. без сумнівів. :D

Яж про екскурсовода розказую. Про пілотів - чесно, не знаю :)

я зона
ю про більше, ніж двадцать

Двадцять це теж файно!

Двадцять це теж файно!
я не знаю скільки.

я не знаю скільки.

військова таємниця. але знають пацани мову . не пармося. я їхні інтервю в гАмериці англійською бачив ще минулого року.

військова таємниця. але знають пацани мову . не пармося. я їхні інтервю в гАмериці англійською бачив ще минулого року.
теж чув. Тому саме не знаю скільки.

Щоб кудись не сталося, я завжди не знаю, скільки

давайте забудьмо про мови , бо уся натівська техніка якою воює ЗСУ ту точно написано все різними мовами : від французької німецької до шведсько англійської і швейцарсько- німецько - англійськоі.

патріоти іриски нассамси і хаймарси плюс цезарі французькі танки, шведські бмп леопарди і бредлі точно неукраїнізовані.
те саме з літаками.
все буде добре.

теж чув. Тому саме не знаю скільки.

всьо пацани шарять. будьмо спокійні.

всьо пацани шарять. будьмо спокійні.

ти як ксьондз на казанні - будьмо уважні!  :gigi:

Все буде Добре!

ти як ксьондз на казанні - будьмо уважні!  :gigi:

ага.

Зара тобі всю секретну інфу викладуть, ага.
Казковий ти довбограй, ботяра. Мозку як не було, так і нема досі

це ти про себе довбограй

це ти про себе довбограй

Про тебе, ботяра дурна

ще льотчикам і обслузі літаків півоку вчитися. причому. головна проблема. англійська мова  B-)
Сподіваюся наші застосують усі можливі методи інтенсифікації навчання.

ЗСУ розповіли, які виклики можуть бути з F-16 в Україні

21.08.2023, 10:06

Сідали на аеродромі Миргород. ЗСУ розповіли, які виклики можуть бути з F-16 в Україні
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат розповів, з якими викликами може зіткнутися Україна після передавання винищувачів F-16. Про це він повідомив в ефірі національного телемарафону.

За його словами, F-16 вже сідали в Україні на аеродромі у Миргороді під час чемпіонату Європи з футболу у 2012 році та "почувалися добре".

"Чекаємо зараз на реалізацію рішення, відразу, звичайно, ми війну не виграємо, але F-16 здатний змінити перебіг подій. Найбільше нам потрібна перевага в повітрі. Це ключ до успіху на землі, ми повинні це розуміти", — сказав Ігнат.

Він зазначив, що українські злітно-посадкові смуги збудовані з бетонних плит зі швами, які необхідно "загладжувати".

"Наші інженерні служби працюють над цим. Ще F-16 має проблему з низьким повітрозбірником, може засмоктувати сторонні предмети, це небезпечно, потрібно стежити, тримати смуги в чистоті", — заявив спікер ПС.

Також Ігнат наголосив, що готувати потрібно не лише смуги, а й логістику з інфраструктурою, щоб росіяни не могли знищити літаки на аеродромах.

"Ми навчилися берегти людей та техніку, адаптувалися до умов", — резюмував він.

Эх... как же они нужны прямо сейчас

Як вони всі з+++ли.

ЗСУ розповіли, які виклики можуть бути з F-16 в Україні

21.08.2023, 10:06

Сідали на аеродромі Миргород. ЗСУ розповіли, які виклики можуть бути з F-16 в Україні
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат розповів, з якими викликами може зіткнутися Україна після передавання винищувачів F-16. Про це він повідомив в ефірі національного телемарафону.

За його словами, F-16 вже сідали в Україні на аеродромі у Миргороді під час чемпіонату Європи з футболу у 2012 році та "почувалися добре".

Він зазначив, що українські злітно-посадкові смуги збудовані з бетонних плит зі швами, які необхідно "загладжувати".

"Наші інженерні служби працюють над цим. Ще F-16 має проблему з низьким повітрозбірником, може засмоктувати сторонні предмети, це небезпечно, потрібно стежити, тримати смуги в чистоті", — заявив спікер ПС.

Також Ігнат наголосив, що готувати потрібно не лише смуги, а й логістику з інфраструктурою, щоб росіяни не могли знищити літаки на аеродромах.

мало би нато міцніші яйця, могли би базувати та обслуговувати літаки в тому ж ряшеві, виліт на виконання завдання в україну, повернення на базу в польщу, плюс паралельно розбудовували би внутрішню інфраструктуру, щоб не гаяти час та пристусовувати наші аеродроми під необхідні вимоги

Тепер Апачі непогано було б до купи.

Ser

Тепер Апачі непогано було б до купи.
тепер А-10 - САМЕ ТЕ ЩО ТРЕБА
і вони саме в цю мить сотнями гниють на складах в сша

И Апач и А10 не помешали бы.

Ser

И Апач и А10 не помешали бы.

шкода наших героїв..... - ті апарати могли б рятувати тисячі життів - але видно згниють без потреби

шкода наших героїв..... - ті апарати могли б рятувати тисячі життів - але видно згниють без потреби

Почалося  :facepalm1:
Яким чином?

Це ще до Данії Зеленський не добрався  ;)

Там ще 30 шт +11 шт навчальних F16.

Так що може вийти 83 шт на виході.

+41 F/A-18 Hornet, модернізовані до рівня A++ з Австраліі

Почалося  :facepalm1:
Яким чином?

Я так розумію, що А10 то легка ціль для кацапів, через те прокацапські тролі їх і рекламують всюди.

Я так розумію, що А10 то легка ціль для кацапів, через те прокацапські тролі їх і рекламують всюди.

То есть Су-25 это хорошая машина, стелс практически, а Ми-8, пускающий НАР с кабрирования это сложная цель.
Всему есть место и правильное применение.

То есть Су-25 это хорошая машина, стелс практически, а Ми-8, пускающий НАР с кабрирования это сложная цель.
Всему есть место и правильное применение.

Як вони щось можуть покращити на фронті?

F-16 для України: умови передачі та застосування
ТЕКСТ: ОЛЕСЯ КРАСНОЛУЦЬКА,  21 серпня 2023, 20:43
Європейські союзники нададуть Києву винищувачі F-16. Перші літаки від Данії прибудуть в Україну до Нового року.
Тур президента України Володимира Зеленського 19-20 серпня в Нідерланди та Данію завершився історичними домовленостями. Амстердам та Копенгаґен зобов'язалися передати Києву винищувачі F-16.
Ця довгоочікувана подія має допомогти Україні заповнити важливу прогалину в її обороноздатності. То ж коли чекати перші F-16 і скільки літаків може отримати Україна читайте в сюжеті Кореспондент.net.
Скільки винищувачів пообіцяли Києву
"Сьогодні ми можемо оголосити, що Нідерланди та Данія зобов’язуються передати літаки F-16 Україні та українським ВПС у тісній співпраці зі Сполученими Штатами та іншими партнерами, як тільки умови для такої передачі будуть виконані", – заявив прем'єр-міністр Нідердандів Марк Рютте 20 серпня на авіабазі Ейндговен разом із президентом України Володимиром Зеленським.
Рютте сказав, що у Нідерландів є 42 F-16, але не уточнив, чи будуть передані Україні всі чи лише частина. Остаточне рішення, за його словами, буде після переговорів із союзниками.
Пізніше того ж дня Данія заявила, що передасть Україні 19 літаків американського виробництва.
Зеленський назвав домовленість "проривною угодою" і уточнив, що Києву поступово передадуть понад 60 літаків.
  Умови передачі та строки
Прем'єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен під час зустрічі із Зеленським анонсувала, що перші шість винищувачів F-16 від Данії прибудуть до України до кінця цього року. У 2024-у прибудуть ще вісім F-16. Інші п'ять – ще за рік.
Також Фредеріксен додала, що на територію Данії вже прибуло понад 70 осіб з України для навчання на винищувачах.
Пізніше в пресслужбі Збройних сили Данії заявили, що перед початком навчання українці повинні пройти перевірку на безпеку та перевірити стан свого здоров’я та знання мови.
"Очікується, що навчання триватиме щонайменше шість місяців. Скільки саме часу знадобиться, щоб навчити українців керувати засобами F-16, точно сказати не можна, оскільки це залежатиме, серед іншого, від їхнього досвіду та володіння мовою", – йдеться у заяві.
Зазначимо, що Нідерланди не розкрили свої строки передачі літаків, проте Марк Рютте назвав головні умову для отримання F-16 - це власне навчання пілотів та обслуговуючого персоналу і "інфраструктурні умови".
"Також слід завершити процес авторизації, ухвалення, щоб це відбувалося паралельно. F-16 не зможуть допомогти військовим зусиллям негайно, але загалом це буде частиною оборонної системи України. Ми хочемо, щоб вони пішли в експлуатацію якомога скоріше", – сказав очільник уряду Нідерландів.
Він додав, що Нідерланди передадуть свої F-16 для тренувань українців в Данію, а пізніше в Румунію.
"Щодо термінів – у майбутньому якомога скоріше розпочнеться військове навчання. Потім воно перейде до Румунії. Це буде робитися дуже швидко", – пояснив Рютте.
В свою чергу міністр оборони Данії Якоб Еллеманн-Єнсен сьогодні уточнив, що Україна зможе використовувати винищувачі F-16, які нададуть Данія й Нідерланди, лише на своїй території.
"Ми передаємо зброю за умови, що вона буде використана для вигнання ворога з території України. І не більше того", – сказав Еллеманн-Єнсен.

F-16 принесуть швидку перемогу?
Зараз Україна використовує старі літаки, такі як МіГ-29 російського виробництва та літаки Су. F-16 мають новішу технологію та можливості прицілювання. Вони також більш універсальні, кажуть експерти.
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат вважає, що обіцяні 60 винищувачів зможуть лише "змінити перебіг війни", а для отримання переваги в небі і перемоги Україні необхідно 128 літаків.
При цьому він зазначив, що якщо Києву передадуть 42 F-16, то можна буде створити близько чотирьох авіаційних бригад.
"Зрозуміло, що війна може внести свої корективи, але понад 100 літаків дійсно таки потрібно, щоб розосередити їх на різних аеродромах, щоб вони реагували на різні виклики і завдавали ударів по різних цілях. І по літаках, і по наземних і по тилах противника, зокрема", - сказав він.
Думку Ігната розділяє військовий аналітик і головний редактор Swiss Military Review Александр Вотраверс. За його словами передача F-16 "суттєво не змінює правила гри, але дозволяє Україні залишатися в грі".

За його словами передача F-16 "суттєво не змінює правила гри, але дозволяє Україні залишатися в грі".
А без передачі F16 Україна вибуває з гри? :facepalm1:

А без передачі F16 Україна вибуває з гри? :facepalm1:
:facepalm1:
як це зрадойоб розумововідсталий мазєпа вже дістав.
і не банять того мазєпу зрадойоба.

Думку Ігната розділяє військовий аналітик і головний редактор Swiss Military Review Александр Вотраверс. За його словами передача F-16 "суттєво не змінює правила гри, але дозволяє Україні залишатися в грі".
Мазєпа - застрілься разом із тими хто пише таке сміття.

як це зрадойоб розумововідсталий мазєпа вже дістав.
і не банять того мазєпу зрадойоба.

розумовідсталий бандерівець, навіть не розуміє, що це слова не Мазепи, а експертів, включаючи із ЗСУ.

Багато питань
Саме велике питання по радару...
Одні пишуть що AN/APG-66(V)2... Другі що для модернізації F-16A/B Бельгії, Данії, Норвегії, Португалії та Нідерландів використовували APG-66(V)2A...
Хто пише що дальність до 100, хто до 150...
Реально в срециіфікації,  в умовах перешкод до 83 км.
https://www.scribd.com/document/306614446/AN-APG-66
Друге питання, чи зможе цей радар підтримувати найбільш далекобійні ракети, родини АІМ.
А саме AIM-120C-7(120 км) та AIM-120D(180 км)...
Враховуючи що керування, коректировка та виведення в район перехоплення здійснює саме РЛС літака...
І тільки на дальностях 16-18 км, спрацьовує активна ГСН ракети...
Третє питання, а що нам дадуть, з комлекта озброєння...
І чи не вийде, що спроможності буде достатньо, тільки гоняти КР та шахіди...

Друге питання, чи зможе цей радар підтримувати найбільш далекобійні ракети, родини АІМ.
Як я розумію, радар не єдине джерело цілевказання. Це може бути ДРЛО, інфа з супутників тощо... Власне тому рашисти й пов'язують поставки Ф16 з прямою участю НАТО.

Багато питань
Саме велике питання по радару...
Одні пишуть що AN/APG-66(V)2... Другі що для модернізації F-16A/B Бельгії, Данії, Норвегії, Португалії та Нідерландів використовували APG-66(V)2A...
Хто пише що дальність до 100, хто до 150...
Реально в срециіфікації,  в умовах перешкод до 83 км.
https://www.scribd.com/document/306614446/AN-APG-66
А саме AIM-120C-7(120 км) та AIM-120D(180 км)...
Враховуючи що керування, коректировка та виведення в район перехоплення здійснює саме РЛС літака...
І тільки на дальностях 16-18 км, спрацьовує активна ГСН ракети...
Третє питання, а що нам дадуть, з комлекта озброєння...
І чи не вийде, що спроможності буде достатньо, тільки гоняти КР та шахіди...
Сука  :lol: .
 Це п***а

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія