Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очільниця музею Голодомору

Re: Очільниця музею Голодомору

забагато цього сюрреалістичного "гротеску" останнім часом  :(

Що, ще хтось в Україні мордою обличчя чи статурою  відрізняється від Ваших естетських ідеалів про прекрасне?

Угу, там у штаті є  ведуни-проріцатєлі, які  наперед знали, що через рік директорку усунуть від обов'язків,

Зелі дуже продуманно та грамотно пишуть виступи та промови. Настільки грамотно, що я не здивувався б і реальності вашого сарказму.

і тоді - та-даммм! - Леся буде змушена виконувати її обов'язки? :facepalm1:

Що Ви курите? Дайте й мені, пліз.

Ну той факт що це природнє підвищення на посаді частково є підтвердженням.... тим не менше хотілося б знати обставини як її призначили замом для того щоб остаточно закрити цю тему.

Верунчік, це ти? та сама Вера з австрії, що лупашила усіх доповідями в бан?

Вєра, так я не пойняла -це ти чи не ти?
австрячка?

відповідай!

Бльо, скіки пафосу сьодня в темі - "ви зжираєте людину, ви її зіжрали" Ну по перше як то кажуть, це по фрейду. Ніхто її не збирався їсти...., це у вас в голові щось.

По друге критикують не її статуру, а її моральність і етику. У нормальної людини просто у самої б рука не повернулася погодитися на цю посаду в такому вигляді. Просто совісно би стало, просто думки що "ні ну це буде дискредитувати ідею музею, чи викликати неправильні асоціації у відвідувачив, делегацій". Але виглядає(можливо лише виглядає) що їй по барабану на ці тонкі матерії - головне, вау, посада директорки, а тут ще й добудова на пів-мільйярди наближається, ууу.

Ну і по третє, кумедно спостерігати гендерний склад тих хто з піною у рота "відстоює" бодіпозитив  :gigi:  Як ніби себе захищають.

Ларта, я відповідала виключно на ваш допис - з Вашими ж цитатами. Що Вам знову не так?

До речі, розкажіть, будь ласка, що таке ксенофобія у Вашому розумінні. Ну, якщо Ваші натяки про те, що Україною управляють не етнічні

"хто з етнічних українців призначений на високі посади зеленою владою?" - це ж Ваша цитата? Тут зовсім
Ксенофобія є зараз якраз по відношенню до етнічних українців. Їм можна тільки на фронт.
Я поважаю усі національності і вважаю, що усі громадяни можуть займати керівні посади. В тому числі українці теж і не на останньому місці у виборі.
Шуша, я написала виразно?
І щоб до влади потрапляли ті українці, які найбільш достойні ( а таких дуже багато)
, а не безуглі, за яких соромно.
І не перекручуйте більше моїх слів, на грайте вар‘ята. Тут в без вас цирку вистачає,

Зелі дуже продуманно та грамотно пишуть виступи та промови. Настільки грамотно, що я не здивувався б і реальності вашого сарказму.

Ну той факт що це природнє підвищення на посаді частково є підтвердженням.... тим не менше хотілося б знати обставини як її призначили замом для того щоб остаточно закрити цю тему.

придивляйтеся, будь ласка, до смислу слів. "природнє" - це те, чому неможливо перешкодити. тобто людська воля безсильна якимось обставинам протидіяти. а в цій грі людська воля прослідковується всюди.

Взагалі - це феєрично!

Етнічна українка Ларта, яку, як вона впевнена,  цькують суто за етнічною ознакою,  разом з Powerом, напевно, теж етнічним українцем, сидячи на диванах, бідкаються, що "українцям залишається: або воювати, або тікати зі своєї землі, або сидіти тихо під кущем і не відсвічувати", в той час як етнічний єврей Вимушений Киянин боронить їх дупи від кацапів зі зброєю в руках.

Вам не соромно?
А ви таки небезпечна людина. Це м’ягко сказати. Я вже навіть нп шкодую, що вам відповіла, хоч довший час ігнорувала.
Ви себе тут славно проявили,

Вєра, так я не пойняла -це ти чи не ти?
австрячка?

відповідай!

елочка, я в такому тоні відмовляюся з тобою спілкуватися.

куди не зайди, скрізь ЛАРТАшейминг....  :weep:

Що, ще хтось в Україні мордою обличчя чи статурою  відрізняється від Ваших естетських ідеалів про прекрасне?

Комбінації різних факторів в основному. Так щоб фактор зовнішності настільки виперав  - такого ще не було....

Щодо написаних промов, то я з вами на згодна: хоч я ті відосіки не дивлюся,?але кілька разів таки мені аж різануло по вухах:
«Я дякую кожному і кожній» :facepalm:
Що за зворот? Хто так нечемно каже!
Хто кожна?

придивляйтеся, будь ласка, до смислу слів. "природнє" - це те, чому неможливо перешкодити. тобто людська воля безсильна якимось обставинам протидіяти. а в цій грі людська воля прослідковується всюди.

те що ви описали то "неминуче". Природнє - це те що відбувається так як воно і має бути за логікою, законами природи, країни, тощо

А ви таки небезпечна людина. Це м’ягко сказати. Я вже навіть нп шкодую, що вам відповіла, хоч довший час ігнорувала.
Ви себе тут славно проявили,

Ви теж у цій гілці задніх не пасли і цілком показали власну позицію.

Тож не бідкайтесь потім по адмінкам , якщо  Вас знову будуть цькувати - просто згадайте цю гілку і власну позицію щодо хейта людини з гладкою статурою.

Щодо написаних промов, то я з вами на згодна: хоч я ті відосіки не дивлюся,?але кілька разів таки мені аж різануло по вухах:
«Я дякую кожному і кожній»
Що за зворот? Хто так нечемно каже!
Хто кожна?

Там все просто, як на мене.

Якщо згадати, що все оточення та близьке коло Президента - суто російськомовні, то й ті речі пишуться, скоріше за все, талановитою  російськомовною людиною з подальшим перекладом українською. Або одразу українською, але все рівно зі звичною російською "калькой" в голові.

Саме тому там багато фраз, які прийняті та звичні в російській мові, але дико звучать українською. Але  запросити допомогти з перекладом дійсно гарного україномовного перекладача, мабуть, не дозволяє гонор.

Тому і маємо іноді перли, трохи кращі від пекельних борошнів.

Останнє редагування: 28 липня 2023 15:51:21 від шуша

те що ви описали то "неминуче". Природнє - це те що відбувається так як воно і має бути за логікою, законами природи, країни, тощо

логічне мислення є властивістю людини, закони країн теж створюються людьми. закони природи існують незалежно від людської волі.
тому якісь призначення на якісь посади не можуть бути природним актом, а тільки актом людської волі.

Якщо згадати, що все оточення та близьке коло Президента - суто російськомовні, то й ті речі пишуться, скоріше за все, талановитою  російськомовною людиною з подальшим перекладом українською. Або одразу українською, але все рівно зі звичною російською "калькой" в голові.

Саме тому там багато фраз, які прийняті та звичні в російській мові, але дико звучать українською. Але  запросити допомогти з перекладом дійсно гарного україномовного перекладача, мабуть, не дозволяє гонор.

Діма Литвин так, раніше писав російською. Наприклад, у 2011 році доводив, що Україні армія непотрібна взагалі

Діма Литвин так, раніше писав російською. Наприклад, у 2011 році доводив, що Україні армія непотрібна взагалі

Так не так давно теж доводили, що дороги - це набагато краще за додаткові гроші військовим.

Втім, той же Ющенко теж, як став Президентом, почав шаленими темпами скорочувати українську армію, а Гриценко - продавати всі військові "ізлішкі".

Ось це взагалі не вкладається у моїй голові. Показати кацапії, що Україна розгортається від неї до Європи і...почати скорочувати армію.

На що він сподівався? Адже Тузла, коли кацапи спробували захопити шматочок української землі, була ще при Кучмі.

Останнє редагування: 28 липня 2023 16:07:33 від шуша

Есть определенные неписанные правила. Не может быть руководителем шахматной федерации даун, председателем общества кормящих матерей мужчина и т д.
Музеем не обязательно должен руководить человек с конституцией дистрофика, но тут уже явно перебор. Даже если кто-то по недомыслию и назначил такую руководительницу, она должна сама была ответить категорическим отказом. 

Як аргумент наводять, що вона науковець. Може нікому більше Голодомор не цікавий. Хтось читав її наукові роботи?

А призначити на таку роботу етнічного українця, щоб не робив ляпів, то звісно політика не дозволяє. Нізя  і все.
Нехай українці звикають до нового варіанту своєї мови.. як таку назвати?

Як аргумент наводять, що вона науковець. Може нікому більше Голодомор не цікавий. Хтось читав її наукові роботи?

Пишуть, що наукових робіт не вдалось знайти  :weep:

А призначити на таку роботу етнічного українця, щоб не робив ляпів, то звісно політика не дозволяє. Нізя  і все.
Нехай українці звикають до нового варіанту своєї мови.. як таку назвати?
Тобто за 4 роки всі навколо настільки сруться і сцуться, що не могли сказати, що король голий :lol:

Так не так давно теж доводили, що дороги - це набагато краще за додаткові гроші військовим.

Втім, той же Ющенко теж, як став Президентом, почав шаленими темпами скорочувати українську армію, а Гриценко - продавати всі військові "ізлішкі".

Ось це взагалі не вкладається у моїй голові. Показати кацапії, що Україна розгортається від неї до Європи і...почати скорочувати армію.

На що він сподівався? Адже Тузла, коли кацапи спробували захопити шматочок української землі, була ще при Кучмі.

вочевидь, що ющенко не сам додумався до шаленого скорочення армії, а йому хтось допоміг і наставив на істинний шлях. як і кучму хтось в свій час наставив здати ядерну зброю. незадаром, звичайно, він успішно виконав усі настанови.

Таке кажуть

в її представленні говорилося, що вона видатна науковиця, і має численні публікації. Народ вирішив перевірити, які ж це публікації. Інтернет знайшов єдину з назвою типу 'Гендер Донбасу'.

ЛАРТА, тебе почули.....
Цитувати
Музею Голодомору за 574 млн не буде, Зеленський наклав вето (https://t.me/truexanewsua/77104) на законопроєкт, – нардеп Железняк.
п.с. але директрису не забувай....

ну це ж треба. а куди ж ці труди поділися?

А шо не так з ''кожній та кожному''? Очевидно же : українці та українцю, захісниці та захиснику.

А шо не так з ''кожній та кожному''?
совкова школа, наслідки...  :weep:
відмінки і роди то занадто

вочевидь, що ющенко не сам додумався до шаленого скорочення армії, а йому хтось допоміг і наставив на істинний шлях. як і кучму хтось в свій час наставив здати ядерну зброю. незадаром, звичайно, він успішно виконав усі настанови.

звісно, для того, щоб царювати, треба було виконувати деякі невеличкі політичні вимоги
у януковича вони теж були, але від інших замовників

ну це ж треба. а куди ж ці труди поділися?

засекречені, звісно  :weep:

Есть определенные неписанные правила. Не может быть руководителем шахматной федерации даун, председателем общества кормящих матерей мужчина и т д.
Музеем не обязательно должен руководить человек с конституцией дистрофика, но тут уже явно перебор. Даже если кто-то по недомыслию и назначил такую руководительницу, она должна сама была ответить категорическим отказом. 

ну вона теж недомислила. отак і живемо під керуванням недомислячих.

https://t.me/lachentyt/32320
Соломонове рішення , я вважаю  :laugh:

Як так?!
Чергова трагікомедія, якось і не дивно вже.

засекречені, звісно  :weep:

ну правильно. хто ми такі, щоби знати про всі відкриті нею секрети? тільки найвищим керівникам таке доступним може бути. куди там нам.

звісно, для того, щоб царювати, треба було виконувати деякі невеличкі політичні вимоги
у януковича вони теж були, але від інших замовників

не сперечаюся.

Таке враження , що ми в цирку

Тільки щось ні хYя не смішно

Саме час дізнатися хто взагалі розподіляє всі ці ніштяки щедрою рукою