Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві вбито бійця 95 ОДШБр

У Києві вбито бійця 95 ОДШБр
Ant

Бійця 95 ОДШБр – Вадима з позивним Фізрук, вчора (17.07.2023) не стало.
Вадим від початку повномасштабного вторгнення служив добровольцем.
Він був розвідником, ветераном і висококласним фахівцем з розвід-БПЛА. Але смерть застала його зовсім не на фронті, а у нашій столиці – у Києві.
Вадим загинув на території Київської міської клінічної лікарні #4, Солом'янського району, де проходив лікування.
Чотири години він лежав і вмирав на вулиці і ніхто нічого не зробив щоб йому допомогти! Його побратим, безуспішно закликаючи працівників лікарні виконати свій обов'язок, був змушений викликати карету швидкої допомоги, яка їхала з ІНШОГО МЕДЗАКЛАДУ!

Re: У Києві вбито бійця 95 ОДШБр

Чотири години він лежав і вмирав на вулиці і ніхто нічого не зробив щоб йому допомогти! Його побратим, безуспішно закликаючи працівників лікарні виконати свій обов'язок, був змушений викликати карету швидкої допомоги, яка їхала з ІНШОГО МЕДЗАКЛАДУ!
Мало чому дивуюсь в цьому світі, але тут - не вірю.

А якісь підробиці є?

Ant

Підозрюють, що побила охорона лікарні, тому медики себе так повели.

Ant

У Снайпера у ТГ вся історія з продовженням. Слідча, яка прибула на виклик написала у протоколі ,,раптова смерть,, .

Ant

У Снайпера у ТГ вся історія з продовженням. Слідча, яка прибула на виклик написала у протоколі ,,раптова смерть,, .

охорона лікарні
мунварта кличковська?

"Побратими Вадима намагалися привернути увагу медперсоналу, проте допомогу йому надали лише через 4 години, коли побратими викликали швидку з іншої лікарні. Тільки після цього військового занесли у приміщення лікарні №4, але замість надання належної допомоги, його поклали на ліжко та привʼязали руки і ноги. Також йдеться про те, що жодної потрібної допомоги загиблому не надали, лише через 16 годин оголосили раптову смерть.  За словами рідних загиблого, на даний момент справу про загибель розвідника намагаються замʼяти"

Тобто, протягом чотирьох годин побратими намагались привернути увагу медперсоналу?
Каламутна якась історія.

"Побратими Вадима намагалися привернути увагу медперсоналу, проте допомогу йому надали лише через 4 години, коли побратими викликали швидку з іншої лікарні. Тільки після цього військового занесли у приміщення лікарні №4, але замість надання належної допомоги, його поклали на ліжко та привʼязали руки і ноги. Також йдеться про те, що жодної потрібної допомоги загиблому не надали, лише через 16 годин оголосили раптову смерть.  За словами рідних загиблого, на даний момент справу про загибель розвідника намагаються замʼяти"

Тобто, протягом чотирьох годин побратими намагались привернути увагу медперсоналу?
Каламутна якась історія.
рив’язали до ліжка ?  ;o

?single

Таке пишуть  :(

А якісь підробиці є?

Є. В тг Сирійця

рив’язали до ліжка ?  ;o
Для чого? Та вспливуть подробиці. Лютий треш якийсь.

Для чого? Та вспливуть подробиці. Лютий треш якийсь.

Да капець в ФБ пишуть.
Ніби його "білка " схопила , тому й вязали

Невідомі його побили до непритомності, а потім віднесли в палату, де помирав на протязі двох годин

Чотири години він лежав і вмирав на вулиці і ніхто нічого не зробив щоб йому допомогти!

:S

Невідомі його побили до непритомності, а потім віднесли в палату, де помирав на протязі двох годин

Чотири години він лежав і вмирав на вулиці і ніхто нічого не зробив щоб йому допомогти!

:S

Тобто його лікарі побили?

Тобто його лікарі побили?

Швидше всього охорона і побила, а плтім тихенько притягли у палату. Але побачимо, розкрутять то вбивство швидко

Обставини такої смерті не сховати.
Написано ж: багато людей займається.
Гадаю, за декілька годин все більш-менш буде зрозуміло. 

рив’язали до ліжка ?  ;o

Це на фото хіба прив"язування? Синіми хустинками, та тільки руки?
Так "прив"язують", коли роблять седацію або вводять у наркоз. Бо людина втрачає над собою контроль та може висмикнути собі катетери та трубки.

Якщо і інші подробиці такі само "реальні" як і про "прив"язування" по фото, то варто почекати офіційних роз"яснень. 

може, ПТСР вхопив, наслідки контузії? а чого одразу - білка? що, є свідки?

скоріш за все, з птср госпіталізований.
яка білка в частині, яка на лбз..

day 2 images

Я х.з.
Шопопало пишуть.
Шо в тому бомбосховищі перед тим було і з ким він там був...

якась мутна історія

якась мутна історія

Значить, треба просто терпляче чекати висновку слідчої комісії, а не розкидатися всякими божевільними версіями  8-)

До речі за минулий місяць я і не тільки я спостерігаємо якийсь дикий сплеск "активної ненависті" мєнтів проти військових. Таке собі відкрите полювання, зокрема на дорогах за авто. А в місті йти пішки у військовій формі то для мєнтів ніби мішень на спину повісити.

До речі за минулий місяць я і не тільки я спостерігаємо якийсь дикий сплеск "активної ненависті" мєнтів проти військових. Таке собі відкрите полювання, зокрема на дорогах за авто. А в місті йти пішки у військовій формі то для мєнтів ніби мішень на спину повісити.
Якщо це дійсно так, то можливо десь військовий грохнув мента  :-)o

незнаю в нас такого немає
ти чосом не сам це придумав?

незнаю в нас такого немає
ти чосом не сам це придумав?

у вас це в тернополі?
так у вас вже для всіх війна закінчилась, нема її, все, забули.
недавно зїздив у львів до батьків у відпустку так офігів по саме не хочу від картини рєпіна. я думав що в києві народ розслабився так виявляється є ще куди рости і рости.
і таки про мєнтів - по трасі як тільки проїжджаєш рівне в сторону львова так їх як насрано на кожному повороті - стоять толпами і тормозять камуфльовані і кривономерні машини аж гай шумить.

Вже відома причина смерті, попередні висновки судово-медичної експертизи?

у вас це в тернополі?
так у вас вже для всіх війна закінчилась, нема її, все, забули.
недавно зїздив у львів до батьків у відпустку так офігів по саме не хочу від картини рєпіна. я думав що в києві народ розслабився так виявляється є ще куди рости і рости.
і таки про мєнтів - по трасі як тільки проїжджаєш рівне в сторону львова так їх як насрано на кожному повороті - стоять толпами і тормозять камуфльовані і кривономерні машини аж гай шумить.
у нас полиция появилась только 2 дня назад. стоит на старом посту гаи

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія