Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибухи у Шевченківському суді

Re: Вибухи у Шевченківському суді

Если бы крыголам не мутил  свои терки с жульем парень был бы жив и сейчас воевал на фронте

окей. То чому криголам не амністував його у лютому-22, коли випускали з тюрем і сізо усіх колишніх атошників і силовиків - задля війни з орками?

Якщо йожа забанять без почуття гумора за порохоботство, я буду волати.

Via

Пруфов не будет?
Ось тут скрін-шот є
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6478035025610527&id=100002122821781

Так чи інакше, але вцілому будуть ще якісь радикальні або ПТРС випадки. Хтось стрільне, хтось підірве... війна такої жорстокості дарма на проходить. Нажаль...

Все було мутно з самого початку.
Мені шкода пацана. Він не терорист.

Якщо йожа забанять без почуття гумора за порохоботство, я буду волати.
:(
зараз запитаюсь, скільки на мене вже доповідей -X-

окей. То чому криголам не амністував його у лютому-22, коли випускали з тюрем і сізо усіх колишніх атошників і силовиків - задля війни з орками?
Ты оговорилась, не крыголам а буба. У меня к Бубе вообще нет вопросов, он постоянно находится в прострации и тупо выполняет то что втирают Ермак и Татаров. Для кацапов лучше было бы чтобы такие хлопцы не воевали а сидели по тюрьмам

Думаю, що КОРДівці забаранили небезпечного придурка.

Я бы спустя 8 лет помиловал бы его и послал бы на фронт
что бы дальше господь бог решал его судьбу
Но прихильники певної політсили и прихильники певної політсили решили иначе
одни посадили в СИЗО на 8 лет не доказав его вины
другие не дали амнистии через 8 лет и не дали шанса для искупления своей вины
кому из этого лучше ХЗ
может местным прихильники певної політсили и зеботам отметившихся в этой ветке

Останнє редагування: 5 липня 2023 20:26:32 від vadym

Вія була під Верховною Радою і не помітила сто поранених

весь світ бачив, а ти осліпла?

U2

Скіко?

Ты оговорилась, не крыголам а буба. У меня к Бубе вообще нет вопросов, он постоянно находится в прострации и тупо выполняет то что втирают Ермак и Татаров. Для кацапов лучше было бы чтобы такие хлопцы не воевали а сидели по тюрьмам
ні, я не обмовилась
криголам все замутив, всюди насрав, хорошу людину звинуватив і в сізо закрив по мутній схемі. Так? Тут поки що ок, погоджуюсь.
далі: у 19 міняється влада, міністри, генпрокурори, силовики, президенти тощо. Хороша людина продовжує стирчати в сізо. Так?

окей, у зелі не було часу відволікатись на такі дрібниці / то все деміурги кацапів єрмако-татарови / потрібне вставити. Хороша людина ще 3 роки проводить в сізо.
ладно. проїхали, бува.

у лютому-22 оголошується амністія порушникам-силовикам і атошникам заради допомоги на фронті. Голосно, з трибуни.  З тюрем і сізо виходить чимало людей, які до війни були відвертими покидьками, хоч і атошники.
А хороша людина досі сидить в сізо, ще 1,5 роки.

висновок: це все криголам винний. Ну або вже буба. Ідеаліті. Залізна логіка...  (tu) Може, таки справа не в них, а в хорошій людині?..

а якщо в щільний збитий натовп і зверху, а не під ноги? Повідривало бошки, попробивало очі-шиї і всьо

Щільний натовп стримає осколки. А там поранених було кілька десятків...!

Цікаво, у кого можна дізнатись таку важливу інформацію?

Доречі...по Закону Савченко він міг би вийти на волю вже в залі суду.

Via

Я бы спустя 8 лет помиловал бы его и послал бы на фронт
что бы дальше господь бог решал его судьбу
Но прихильники певної політсили и прихильники певної політсили решили иначе
одни посадили в СИЗО на 8 лет не доказав его вину
другие не дали амнистии через 8 лет
Не було приводу милувати, бо він ні в чому не був винний.
Його арештували тільки за те, що він був найнижчий зростом, десь на відео побачили, що кидав ту гранату низенький чоловік.
Він 8 років просидів в СІЗО ні за що, Аваков зник з горизонту, зеленим було пофіг, закривати справу не хотіли, бо всі б обісралися.
Загинув в катівні :(

Скіко?
дивина, кажуть поки жодної :-o але думаю до вечора це виправлять
Цікаво, у кого можна дізнатись таку важливу інформацію?
місця тре знати

Via

Вія була під Верховною Радою і не помітила сто поранених
весь світ бачив, а ти осліпла?
Весь світ не був під Верховною Радою, а я була. Ціла, неушкоджена, не поранена, не бачила жодного пораненого.
Вибух чула.

Його арештували тільки за те, що він був найнижчий зростом, десь на відео побачили, що кидав ту гранату низенький чоловік.

Тобто все-таки гранату під Радою хтось кидав?

Євген Карась

В Шевченківському суді Києва взірвав взривпакет Ігор Гуменюк. Взяв у заручники двох конвойних нацгвардії та зачинився в одному з приміщень суду.

Гуменюк був учасником штурму коли загинула Небесня Сотня.

Далі постійно воював на фронті добровольцем 2014-2015-й рік.

В 2015-му у Верховну Раду депутати влади подали законопроект про зміни до Конституції України та автономії Донецької та Луганської областей, фактично перший крок до визнання окупації Донбасу та Криму.

Гуменюку інкримінується теракт під стінами Верховної Ради, кинув уламкову гранату в ряди правоохоронців.

Безумовно, якщо це правда, то тяжкий злочин, як і тяжкий злочин - зміни до Конституції України.

Просто депутати шукали як би сторгуватися державою, їхній метод, торгувати. А методи  Гуменюк воювати за державу і тому він вірогідно кинув ту гранату.

Сподіваюсь зараз ніхто не загинув з конвою. І сподіваюсь не загине і далі ні Гуменюк, ні правоохоронці.

Він купу разів(як я чув, сам я точно не знаю, малознайомі з ним) просився під час війни аби відпустили воювати з-за грат.

Я би його і справді віддав в радикальний штурмовий підрозділ спецслужб.

Але на жаль, такі рішення в силах прийняти лише Президенту. І після сьогодняшніх подій - чи це взагалі можливо.

Побачимо, як далі буде розвиватися ситуація.

Особа зробила злочин проти держави заради відвернення злочину проти держави.

І зараз Гуменюк захопив в заручники конвой, аби мати можливість поміняти тюрму на фронт. Сюрреалістична трагедія.

Щоправда ми ще не чули його вимог, але думаю буде саме так.

Шкода. Вся історія дуже прикра.

Без пафоса: этот парень спас Украину. Только благодарность за это оказалась вот такой

Via

Тобто все-таки гранату під Радою хтось кидав?
Хтось щось кинув, був гучний вибух. Далі тривав мітинг, билися з Беркутами, чи як там звуть тих, що в очепленні ВР стояв. Через годину роз'їхалися по домівках.
По дорозі додому біля ВР бачила штук тридцять порожніх Швидких.
Через годину на виїздах з міста арештували десятки свободівців, було багато судів.
Про криваву бійню дізналася вдома з новин.

Без пафоса: этот парень спас Украину.

Яким чином? Гранату під Радою він не кидав, кажуть однопартійці що то була провокація влади...

Євген Карась

В Шевченківському суді Києва взірвав взривпакет Ігор Гуменюк. Взяв у заручники двох конвойних нацгвардії та зачинився в одному з приміщень суду.

Гуменюк був учасником штурму коли загинула Небесня Сотня.

Далі постійно воював на фронті добровольцем 2014-2015-й рік.

В 2015-му у Верховну Раду депутати влади подали законопроект про зміни до Конституції України та автономії Донецької та Луганської областей, фактично перший крок до визнання окупації Донбасу та Криму.

Гуменюку інкримінується теракт під стінами Верховної Ради, кинув уламкову гранату в ряди правоохоронців.

Безумовно, якщо це правда, то тяжкий злочин, як і тяжкий злочин - зміни до Конституції України.

Просто депутати шукали як би сторгуватися державою, їхній метод, торгувати. А методи  Гуменюк воювати за державу і тому він вірогідно кинув ту гранату.

Сподіваюсь зараз ніхто не загинув з конвою. І сподіваюсь не загине і далі ні Гуменюк, ні правоохоронці.

Він купу разів(як я чув, сам я точно не знаю, малознайомі з ним) просився під час війни аби відпустили воювати з-за грат.

Я би його і справді віддав в радикальний штурмовий підрозділ спецслужб.

Але на жаль, такі рішення в силах прийняти лише Президенту. І після сьогодняшніх подій - чи це взагалі можливо.

Побачимо, як далі буде розвиватися ситуація.

Особа зробила злочин проти держави заради відвернення злочину проти держави.

І зараз Гуменюк захопив в заручники конвой, аби мати можливість поміняти тюрму на фронт. Сюрреалістична трагедія.

Щоправда ми ще не чули його вимог, але думаю буде саме так.

Шкода. Вся історія дуже прикра.

то може петіцію нехай Карась робить? з особистим получительством? в штрафбат, на самій гострий кінчик.

Через годину на виїздах з міста арештували десятки свободівців

Арештовували тільки тих свободівців які виїжджали з міста? Киян-свободівців не чіпали?

билися з Беркутами,
вот жеш істота тупа кацапська
бєркути в неї. У 15 році. Ще блєт напиши "наші рєбята"

зате я тепер знаю, де беруться потвори, які потім на камеру заливають про мальчіков в трусіках. Війка їм майстер-класи проводить

то може петіцію нехай Карась робить? з особистим получительством? в штрафбат, на самій гострий кінчик.
він загинув

За это я Петра люто ненавижу: ну,подписал ты х.й.ю,ты же понимал что эта хуйня приведёт к развалу страны, так  скажи же,сука,что у нас парламентская республика и я ничего не могу поделать так как депутаты отказываются голосовать

віє, а ти в тернопільській гілці теж захищаєш Українця і золото Нації?
там. де ще один твій однопартієць бабло тирить?

За это я Петра люто ненавижу: ну,подписал ты х.й.ю,ты же понимал что эта хуйня приведёт к развалу страны, так  скажи же,сука,что у нас парламентская республика и я ничего не могу поделать так как депутаты отказываются голосовать

Так депутати ж проголосували тоді, правда в першому у читанні. І там багааато проголосувало депутатів з Солідарності Порошенка.

Via

Арештовували тільки тих свободівців які виїжджали з міста? Киян-свободівців не чіпали?
І киян чіпали, але почали з іногородніх, одразу на виїзді з Києва зупиняли бусіки, якими з інших міст свободівці приїздили, зручно, швидко, десятками пакували.

Via

віє, а ти в тернопільській гілці теж захищаєш Українця і золото Нації?
там. де ще один твій однопартієць бабло тирить?
Іди з блескоту, заради Бога!
Головко повернувся на посаду, твій гівно-Слав обтікає, бо обісрався.

Мдя .. вийшло так як я спрогнозував годину тому: "підозрюваний підірвав себе"... Кінці в воду(((

Моя думка по цій справі: вибух - мєнтовска  провокація.
Аргументи:
1. Вбити трьох людей одною гранатою практично неможливо. Якщо допустити таке, то тре допустити, що дядя Бог сильно не любив тих нацгвардійців...
2. В той самий день в мас-медіа мелькала інфа, що було вбито і поранено багато людей з АВТОМАТИЧНОЇ ЗБРОЇ! Потім та інфа була оперативно потерта...
3. Вийшли всі т.зв. "співучасники". Без строків!!!
4. Справу тягнули 8(вісім!!!) Років. Чому???

Що відбулось тоді?(імхо)
Авакафф&ко підірвали під ВР щось потужніше ніж граната.  Той пацан щось таки кидав...і не він один. Димовухи кидали багато...

Його тримали вісім років в СІЗО. Голова поїхала((( Хтось (швидше всього підставний...  В падєльників не вірю) підкинув йому тему пробігу. Крім того, дав гранати і накачав психіку темою "в разі чого помреш як герой". При потенційному вироку "пожиттєве" він запросто наважився на такий крок...

Результат: "нема тіла - нема діла".

*Десь в Італії підленько либиться авакафф*...

Яким чином? Гранату під Радою він не кидав, кажуть однопартійці що то була провокація влади...

Та блд, всі все розуміють, що то він кидав гранату.

Тому й ВО Сволота зникла - вони виявилися нездатними брати відповідальність за свої дії.

Головко повернувся на посаду,
кажу ж, що не п***а галаслива - то або злодій, або пристосуванець, або крадій.
одне слово - справжній свободівець (tu)  Золото (тм) "Нації"
....блєт

по другому нельзя біло тогда остановить хуйла, в Украине не было армии

Via

кажу ж, що не п***а галаслива - то або злодій, або пристосуванець, або крадій.
одне слово - справжній свободівець (tu)  Золото (тм) "Нації"
....блєт
На х*, тварь!

На х*, тварь!
репетируєш наступний майстер-клас, як верещати про чергових ворогів і мальчіков в трусіках?
мая умнічька. Правильно, бо за тишу й мовчання грошей ніхто не дасть

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія