Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Жесть, те, що пише Анатоль, це поза межвми.
Всі знають, що гинуть воїни, що гинуть цивільні особи, всі співчувають.
Прибігає Анатоль і віщає, що це хня псяча - співчувати цівальним

Ви серйозно????? Нема різниці, коли дитина померла від хвороби чи її  було нагло НАВМИСНО вбито????
Різниця є. І велика.
Смерть від хвороби набагато важча.
І для дитини, і для батьків.
Бо триває ця мука довго.

Може цілили в залізну статую над Дніпром?  :shuffle:

(були ранком повідомлення, що летять ракєти по руслу Дніпра - от вам і є)

Діду, в тебе діти є ?

Та звідки вони там взялися

Якщо не бреше про хвороби то потихеньку конає всіма забутий і тільки мріє щоб побільше померло разом з ним

Остання радість приреченого!

"Всі лицемірні п-си. Один я стою в білому красивий!"

По-перше, людина, яка це сказала, була права на 100%, бо так тоді і було.
По-друге перечитайте оповідання Стівена Кінга "Туман". Там дуже яскраво проілюстровано, що в екстремальній ситуації є найбільшим злом для всіх. Підказку надавати не буду.

Це не Ви факи кидали Шахеди та волали "хуйло хуйло", коли він пролітав в прямому сенсі наді мною, трохи-трохи вище за будівлі поруч (я тоді був на вулиці). І поруч так робили діти 6-8 років, ніхто не боявся, ніхто не ховався.  Це травень 2023 року. Ввечері, але десь в 20:05, ще сонце не сіло.

Це справжні кияни, і справжнє відношення до 404, яке все одно сконає. Бо країна штучна, лоскутна, без власної історії і культури приречена на зникнення. І шахеди тут не допоможуть...

Та наxyй від вам здався той пришиблєний?

Ти подивись що кацапи над нами випробовуть.

Замесили дядю Толика... Устроили рассмотрение персонального дела...

Та наxyй від вам здався той пришиблєний?

Ти подивись що кацапи над нами випробовуть.

В особі Анатоля?
Чи Ви про що?

Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Бачу, тут багато хто не знає, що війна.
Що кожен день гинуть сотні людей, що цілі міста зруйновані, що сотні тисяч, чи й мільйони лишились без житла, стали переселенцями, біженцями.

Ну, я не дивуюсь, що кияни не знають, що йде війна.
Тому й така істерична реакція на буденний для війни епізод.

І взагалі ця гілка для істеричних лицемірів.
Які живуть в цілком мирному місті, але і їм хочеться показати свою "участь і страждання" від війни.
Що вони показують охами і ахами про почуті бабахи, читанням Ванька коли киянчегам можна пісяти і спати...
І вважають таку свою "діяльність" важливою і значимою.

І коли їм кажуть, що це лише незначні відгуки тієї страшної війни, яка йде в Україні, на них нападає якась дика лють, готові розірвати того, хто таке каже.
Бо це б означало, що насправді то вони не причетні ні до війни, ні до тих страждань, які вона несе.
А їм так охота вважати себе учасниками і жертвами.

Ну як діти.
О ще одному кияни в борщ насцяли.

Та звідки вони там взялися

Якщо не бреше про хвороби то потихеньку конає всіма забутий і тільки мріє щоб побільше померло разом з ним

Остання радість приреченого!
Всі ми приречені і помаленьку конаємо.
Така природа.

По-перше, людина, яка це сказала, була права на 100%, бо так тоді і було.
По-друге перечитайте оповідання Стівена Кінга "Туман". Там дуже яскраво проілюстровано, що в екстремальній ситуації є найбільшим злом для всіх. Підказку надавати не буду.

Це не Ви факи кидали Шахеди та волали "хуйло хуйло", коли він пролітав в прямому сенсі наді мною, трохи-трохи вище за будівлі поруч (я тоді був на вулиці). І поруч так робили діти 6-8 років, ніхто не боявся, ніхто не ховався.  Це травень 2023 року. Ввечері, але десь в 20:05, ще сонце не сіло.

Це справжні кияни, і справжнє відношення до 404, яке все одно сконає. Бо країна штучна, лоскутна, без власної історії і культури приречена на зникнення. І шахеди тут не допоможуть...

Ще один "і тут я віхажу весь в белом" герой, факи він шахедам тикав. Ото шкоди наніс.

Прилетів би той шахєд тобі на голову а жінка би у держави допомогу отримувала, пенсію там.  Одні збитки державі! Зате факи потикав героічно. Написали би на пам'ятнику "хоробро тикав факи шахедам і цим наніс непоправної шкоди кацапам"

Всі ми приречені і помаленьку конаємо.
Така природа.

Так тільки для дорослого нормально ще за дітей подбати. І хоча б не бажати їм померти раніше за дідів!

Так шо робимо з тривогами в школах та садочках в Києві і в цілому по Україні? Теж наплюєм?

В особі Анатоля?
Чи Ви про що?

По Києву будуть прокорабельним Цирконом стріляти, а Сергій та Паша в сьомому поколінні і якійсь Толік будуть розказувати про теорію влучання особисто в них 0,0051...  :facepalm1:

Хлопці, ви всі в розумі?

Так тільки для дорослого нормально ще за дітей подбати. І хоча б не бажати їм померти раніше за дідів!

Так шо робимо з тривогами в школах та садочках в Києві і в цілому по Україні? Теж наплюєм?
Реально оцінювати ризики.
І якщо вони великі, то робити конкретні кроки по їх зменшенню.
А чим корисним займаються люди в цій гілці?
Нічим.
Тішать лише своє его уявною причетністю до чогось.

На Вінницю йдуть

Імовірно на Старкон летять

По Києву будуть прокорабельним Цирконом стріляти, а Сергій та Паша в сьомому поколінні і якійсь Толік будуть розказувати про теорію влучання особисто в них 0,0051...  :facepalm1:

Хлопці, ви всі в розумі?
А Ви що пропонуєте, циркон спільною молитвою зупинити?

Імовірно на Старкон летять

Мабуть "тестують" ППО.

Пропоную тебе забанити для початку. Але нема у мене таких прав. На жаль.
По цій гілці - можна ще вислати на кацапію.
Вибирай  :)

Реально оцінювати ризики.
І якщо вони великі, то робити конкретні кроки по їх зменшенню.
А чим корисним займаються люди в цій гілці?
Нічим.
Тішать лише своє его уявною причетністю до чогось.

Діду, а ви вибачаюся де мешкаєте? Війну ви де бачили. І як ви уявляєте собі ну прям справжню війну

Можливо я секрет відкрию - але і в Харкові і в Херсоні люди працювати продовжують і навчатися. Там як - справжня війна чи ні?

І в гілці крім вашог дружбана Паші ніхто не верещить що він ветеран бойових дій і герой який тикає факи шахедам

Люди переживають за своїх дітей і свої домівки. І співчувають своїм землякам які в біді. Про яких ти тут пистиш "пустякі дєло жітєйскоє"

Останнє редагування: 7 лютого 2024 23:48:16 від Zhmen

Так його збили сьогодні без молитв і зайвого пистьошу

Так його збили сьогодні без молитв і зайвого пистьошу
І яку роль в цьому зіграли дописи в цій гілці?

І яку роль в цьому зіграли дописи в цій гілці?

А нахуя ти тут тоді пишеш - іди ляж і чекай поки сконаєш

Людей шкода які загинули сьогодні в Україні. Всіх і вйськових і цивільних. Світла їм пам'ять

А ти подумай чи хоч хтось охне як ти дуба даш?

Діду, а ви вибачаюся де мешкаєте? Війну ви де бачили. І як ви уявляєте собі ну прям справжню війну
Я тут не про війну писав, а про дописувачів цієї гілки, які вважають, що займаються чимсь важливим, пишучи про те, що десь бабах почули.

нахуя ти тут тоді пишеш - іди ляж і чекай поки сконаєш
Я ладно, а яка користь з Вашої писанини?

Я тут не про війну писав, а про дописувачів цієї гілки, які вважають, що займаються чимсь важливим, пишучи про те, що десь бабах почули.

Ясно. Підозрюю що якесь село на ЗУ, сирену тільки в телефоні чув.
Ще раз питаю - який зміст твоїх стенань тут на форумі? Прийшов на пам'ять загиблих насрати чи потерпілих які лишилися без житла та автівок?
Твоїй то ясно нічого не загрожує!
Цей пост виклала Наталка Діденко - синоптикиня. Для розуміння не для зборів
----------------------
Сьогодні зранку внаслідок обстрілу Росією Києва постраждало кілька районів моїх близьких друзів... Одна з ракет наскрізь пройшла через квартиру знайомої кіннотниці і собачниці Анастасія Носова ! Помешкання вигоріло, собаки згоріли. Настя в лікарні з черепно мозковою травмою і численними пораненнями

Останнє редагування: 7 лютого 2024 23:59:26 від Zhmen

нахуя ти тут тоді пишеш
Тверезий погляд на речі даю.
Корисно для розширення свідомості.

Тверезий погляд на речі даю.
Корисно для розширення свідомості.

Ні діду. Ніякого розширення свідомості ти не даєш. І правдорубство  твоє -  гівно, придумав собі зміст  свого нікчемного життя

І не тверезий це погляд - По факту ти просто сереш на людське горе. І на людське співчуття. І на турботу за близьких

Підозрюю тому що ти не знав нічого з цього. Просто конаєш один як собака і гарчиш на все оточуюче захлинаючись від злості і заздрощів.

Бо людям є що і кого втрачати

Ясно. Підозрюю що якесь село на ЗУ, сирену тільки в телефоні чув.
Ще раз питаю - який зміст твоїх стенань тут на форумі? Прийшов на пам'ять загиблих насрати чи потерпілих які лишилися без житла та автівок?
Твоїй то ясно нічого не загрожує!
Цей пост виклала Наталка Діденко - синоптикиня. Для розуміння не для зборів
----------------------
Сьогодні зранку внаслідок обстрілу Росією Києва постраждало кілька районів моїх близьких друзів... Одна з ракет наскрізь пройшла через квартиру знайомої кіннотниці і собачниці Анастасія Носова ! Помешкання вигоріло, собаки згоріли. Настя в лікарні з черепно мозковою травмою і численними пораненнями

То не людина. Не зрозуміє :(

Хлопці, не тратьте сили. На все воля Божа...  :brunette:

Останнє редагування: 8 лютого 2024 00:22:10 від PRom

гарчиш на все оточуюче захлинаючись від злості і заздрощів
Якраз навпаки, я даю приклад цивілізованого, толерантного, культурного ведення дискусії.
Нікого не ображаючи, навіть коли мене стараються образити.

А це, можливо, навіть важливіше за зміст.
Бо в образах нема змісту, лише ставлення.

Культура дискусії - це те, чого дуже не вистачає учасникам форуму.
А перепалки образами зводять рівень дискусії до собачих боїв.

Вчіться дискутувати толерантно, без образ опонента.
Це корисно і для людини, для її інтелектуального росту, і для суспільства.

Простіше обізвати когось поганими словами з ким не згоден.
Але корисніше підшукати аргументи на захист своєї позиції.

Образи - шлях до деградації.
І людини і суспільства в цілому.
Культурна дискусія - шлях до розвитку.

...

Я думаю все набагато простіше. Порився я тут в дописах правдоруба

Цитата: Анатоль link=topic=1097278.msg25195835#msg25195835
Думаю, навіть Львів не дозволили б рашистам захопити. Втрутилися б військами. Бо то точно не Росія.

Коли була атака на Київ то реакція Заходу була більш жорсткою.
А щодо сходу і півдня України реакція Заходу слабша, бо розуміють, що там проросійські настрої і це ніби виправдовує в певній мірі Росію.

Це про Київ :

Був я тут в 2014. Тоді мовна ситуація була помітно кращою.
Твердження, що молодь і діти переходять на українську і з часом мовна ситуація буде покращуватись є міфом.
Більше україномовних бачив серед літніх людей. Молодь і діти в сильно переважаючій більшості російськомовні.
Тож тенденція негативна (для українства).

Діду я здається розумію твою логіку

1. На Схід взагалі насрати - там одні кацапомовні за твоїм визначенням. Дніпро, Херсон, Миколаїв, Харків, Запоріжжя - чим більше вмре тим менше російської мови

2. Київ - без істерик, за твоїм визначенням менше половини україномовних. Тому давайте тут без соплів зайвих. Вмерли то й вмерли

Я так розумію справжньою трагедією мав би бути прильот по Франківську чи твоєму селі десь в їпенях Галичини?

Останнє редагування: 8 лютого 2024 00:43:26 від Zhmen

Різниця є. І велика.
Смерть від хвороби набагато важча.
І для дитини, і для батьків.
Бо триває ця мука довго.
:facepalm1: Це щось за межею здорового глузду
Якщо наслідувати вашу "логіку", то - позаяк людина у будь-якому разі рано чи пізно смертна - варто відразу вбивати новонароджених малюків, бо вони ще нічого не розуміють, а надто якщо це зробити швидко і ...неболяче?
Ви взагалі людина?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 14 гостей

Повна версія