Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

До речі бити по гордості кацапів - фабах з виробництва чіпів. (нехай гівна але ж щось вони там роблять)

Трохи по PATRIOT інформації з посиланнями:

Толково  (tu)

Але є одне але. Думаю в реалі Петріотів у США більше і ТТХ трохи кращі ніж пишуть у відкритих доступних тобі і всім нам джерелах, а от щодо кацапських "аналогов" С400 навпаки - їх набагато менше і ТТХ трохи гірші ніж пишуть у відкритих джерелах.

Всратый вояк - это ты, кроме как пи.деть, ни на что не способен

закрий хлєбало російськомовний житель польщі.  бо наші водії фур можуть нарешті псіханути і тобі його трішки підправити.
forever young [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 22:57
IP/Host: ---.204.105.127.mobile.internet.t-mobile.pl

:bueee:  :bueee:  :bueee:

Толково  (tu)

Але є одне але. Думаю в реалі Петріотів у США більше і ТТХ трохи кращі ніж пишуть у відкритих доступних тобі і всім нам джерелах, а от щодо кацапських "аналогов" С400 навпаки - їх набагато менше і ТТХ трохи гірші ніж пишуть у відкритих джерелах.

Захід занижує публічні ттх власної зброї, в той час як кацапи  завищують, іноді навіть на порядки

Смешиал фор ю для пана Алекса.
Значит мои цифры все же правильные  :)

Тю, так я і не сумніваюсь, що ти маєш доступ до самої супєр-секретної інформації Світу. Через якийсь там Портал на Володимирський Гірці :)

Тре го туватися до продовження. Я думаю Кацапи гатитимуть і завтра, і на всі свята в подібному масштабі.

вже нині вночі продовжать. і лупитимуть щоденно.
російськомовним дописувачам з польскі - памперс купи. може бути що зненацька кацапська ракета попаде у твій дім. як нині у Львові в школу. є загиблі і 20+ поранених. і твоє мєшканє може бути зруйноване. як нині у Львові.
до вас кацапам недалеко - 50 км і ховатися треба щоб не вмерти.

:fuck:  :bueee:

Останнє редагування: 30 грудня 2023 00:10:08 від PRom

скептичний бо бачу медіальну нагонку на Україну
бачу що польща на державному рівні блокує кордони і сг продукцію
вони просто прополокали обісрані на рідко в 2022 році штанці, очухались від страху бо війна десь там далеко і пробують бити лежачого, Україну
тому і кажу, буду радий як якась ракета розпістячить якесь село щоб повернути тих гандонів до реальності і подякувати тим хто їх захищає

На жаль не всі це розуміють в Європі.

Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

закрий хлєбало російськомовний житель польщі.  бо наші водії фур можуть нарешті псіханути і тобі його трішки підправити.
:bueee:  :bueee:  :bueee:

Ну какой ты бандеривець?! Они сражались, а ты?! Не, ты не бандер1вець, ты диван1вець…
Сорри за офтоп

Ну какой ты бандеривець?! Они сражались, а ты?! Не, ты не бандер1вець, ты диван1вець…
Сорри за офтоп
Та харе вам сратись

бачу медіальну нагонку на Україну
бачу що польща на державному рівні блокує кордони і сг продукцію
вони просто прополокали обісрані на рідко в 2022 році штанці, очухались від страху бо війна десь там далеко і пробують бити лежачого, Україну
тому і кажу, буду радий як якась ракета розпістячить якесь село щоб повернути тих гандонів до реальності і подякувати тим хто їх захищає

Гірко читати.
Затягування війни хуйлом (і переляканим НАТО) лише розісре усіх з усіма, а там і триндець недалеко...

До речі бити по гордості кацапів - фабах з виробництва чіпів. (нехай гівна але ж щось вони там роблять)

Дуже гарна ідея. Кацапи по максимуму закладають свої чіпи в військову продукцію. Той же аналоговнєтний Краснопіль цілком на скрєпних чіпах. Достатньо знищити чисті зони в фабах з відповідним обладнанням якого кацапи теж не виробляють самі. Перший раз по Кремнію влітку били по КБ чомусь. Нахєра ті адмінбудівлі всрались, коли там як раз все дуже стандартно і дешевенько навіть в дослідницьких лабах. Кацапський семікон цілком весь в європейській частині. Перенести дуже проблематично.

В Киеве мужчина во время ракетной атаки РФ отогнал свой пылающий автомобиль, чтобы спасти припаркованные рядом машины (гордон) 

TC

Пани всё правильно написала.Ни хрена себе, оказывается 40 километров?

Ніхто після такого не розпочінає війну. Визов посла - стандартна реакція.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш засудив широкомасштабні нічні атаки Росії на українські міста, цивільне населення та об'єкти критичної інфраструктури.

Джерело: речник генсека Стефан Дюжаррік, цитує Укрінформ

Пряма мова: "Генеральний секретар найрішучішим чином засуджує широкомасштабний обстріл Російською Федерацією українських міст і населених пунктів по всій країні, у тому числі цивільних об'єктів та об'єктів критичної інфраструктури".

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш засудив широкомасштабні нічні атаки Росії на українські міста, цивільне населення та об'єкти критичної інфраструктури.

Джерело: речник генсека Стефан Дюжаррік, цитує Укрінформ

Пряма мова: "Генеральний секретар найрішучішим чином засуджує широкомасштабний обстріл Російською Федерацією українських міст і населених пунктів по всій країні, у тому числі цивільних об'єктів та об'єктів критичної інфраструктури".

Ага... UN = Useless Nobody :(   Клуб побалакать за життя, прожерти у США кошти на відрядження, промову якусь виголосити більше для внутрішнього споживання у власній країні...

Останнє і єдине їх рішення, що мало якийсь практичні наслідки, то по Кореї 75 років тому, що було прийняте лише завдяки фізичній відсутності представника СРСР на тому засіданні радбезу...

Єдина відносна користь від ЮНЕСКО і ЮНІСЕФ може і є, про інші агенції навіть не чути... "Миротворці" з них взагалі не працюють там де є хтось більш серьозний, ніж нігер з калашом, бо лячно...

Сучасні РФ і КНР взагалі незрозуміло, на підставі яких статутних положень є членами радбезу... Який, відповідно, жодних рішень прийняти не може, а якщоб і прийняв...

За останні чверть століття жодного позитиву від роботи ООН не спостерігалось...

От у мене особисто ніяких речників не має, але я теж ото засуджую, ось. Але на відміну від Гутерреша, знаходжусь в Україні і не лише засудженнями займаюсь... А два прильоти у із загиблими та постраждалими у Києві від моїх дружини та доньки взагалі меньше кілометру відстань, та в все населення караїни в такій практично ситуації, якщо не гірший...

Тому, пробачте, абсолютно до дупи, що там каже речник того пана. Абсолютно.

Кацапи вирішили до завтра не чекати  :X

Мить, здається :(

Показати зображення...

Бльо
Я б тій курві витягнув очі викруткою

Бльо
Я б тій курві витягнув очі викруткою
штопором !

Я так розумію, мрія Трампа та його прибічників - зробити з США регіональну державу, закуклитися та жити тіпа самостійно, тобто всі цикли виробництва замкнути на себе, тіпа повернутися до старих часів.
Довбойби  :D

Вони отримують неймовірної кількості бонусів саме від того що є емітентом світової валюти і найтехнологічнішою армією світу.

Закуклитися це навіть не на порядок назад стрибок а на два.

Але нехай.

Вже є міцний новий вузькоокий світовий лідер  :love:

Сучасні РФ і КНР взагалі незрозуміло, на підставі яких статутних положень є членами радбезу... Який, відповідно, жодних рішень прийняти не може, а якщоб і прийняв...
Чого ж не зрозуміло. На підставі ядрьоної бомби і її носіїв.

Чого ж не зрозуміло. На підставі ядрьоної бомби і її носіїв.

То КНР на Індію треба міняти :)

Мить з Моздока :(

Не пойму назначение 1го модуля. Зачем в искандере такой оптический сенсор , 2й понятно -гироскоп на эффекте Саньяка.

Знову кацапська крилата ракета над Польщею.

Знову кацапська крилата ракета над Польщею.
лякають пересилку ?

Було?

Сили ППО збили 87 крилатих ракет та 27 ударних БпЛА, всього росіяни запустили по Україні 158 повітряних цілей.

— 87/90 крилатих ракет Х-101;
— 27/36 БПЛА «Shahed-136/131».
— 0/8 ракет Х-22/32.
— 0/5 ракет Х-59/31П.
— 0/14 балістичних ракет (С-300, С-400, Іскандер-М).
— 0/5 гіперзвукових ракет Х-47М2 «Кинджал».

Було?

Сили ППО збили 87 крилатих ракет та 27 ударних БпЛА, всього росіяни запустили по Україні 158 повітряних цілей.

— 87/90 крилатих ракет Х-101;
— 27/36 БПЛА «Shahed-136/131».
— 0/8 ракет Х-22/32.
— 0/5 ракет Х-59/31П.
— 0/14 балістичних ракет (С-300, С-400, Іскандер-М).
— 0/5 гіперзвукових ракет Х-47М2 «Кинджал».

Було... І Мить довбана навколо Моздока вже політала... А кацапів то як ковбасить...

конечно если рассуждать с применением ума, но заметна одна мааалеьнкая деталь.

температура.
7сейчас вот в 12 часов, за окном +7. а будет сегодня +10!
и не праздник и хз что и как. ну уебали бы в 23:55, 31 декабря.
я бы понял - типа поздравили.
уебать должны были когда критично для инфраструктуры, а при +10 днём можно пару дней и без отопления и света посидеть.

но нет - выбрана странная дата.
не выбрано направление, такое ощущение что взяли список целей рандомно, или подразделения отрабатывали сценарии РАЗНЫЕ.
в результате много шума, много пыли, но в пострадавших всего ничего убитыми и ранеными(нет тут конечно сам факт что был хоть 1 пострадавший делает из царьков расейского военного преступника, как и тех кто исполнял это всё, да и тех кто поддерживал это тоже)

но реальный молчок что 100500 генералов убили и ликвидировали 7 штук Патриотов и ещё 48 Леопардов на водопое.
ну нет же заявлений что уебали казарму и убили там 100500 наёмников и нацистов.
или я что-то пропустил и такие заявления есть?

Нет,  простите - но это истерика, "ответ очка".

бессмысленная и беспощадная атака, обошедшаяся в мильярд баксов. хуйнуть 1,2 ярда в никуда... это не один месяц готовятся, с холодной головой и расчётом, серьёзно???
Х-101 это вообще-то носитель ядерного боеприпаса!!!
это примерно как КАМАЗом 10-тонником возить по по огороду картошку, по одной, к каждой лунке когда садишь.
хотя "из пушки по воробьям" тоже подходит.

Поляки досі шукають ту ракету. Не знають чи вона у них впала чи полетіла на Львів. І це Нато , це якісь клоуни.

Поляки досі шукають ту ракету. Не знають чи вона у них впала чи полетіла на Львів. І це Нато , це якісь клоуни.

так вчора ж сказали, що полетіла геть

Показати зображення...

Підміною сенсів займається, кураа

Бо злякалася !

Показати зображення...

я от не розумію
ну ок, якщо б не було фото уражень
Але ж є! Фото ТЦ, фото пологового будинку, фото жилого будинку. Це ж не часи СРСР, коли тільки у газеті "правда" можна було прочитать та побачить
Як так відкрито й нагло можна казати на чорне - біле?

Кажуть в Дніпро прилетіло

Ракета летіла не на Варшаву, а на Львів. Отже, не становила загрози.

Поляки сволочі. Ракета залетіла на їх територію. Замість її збити, дочекалися повернення на Львів... Гниди уєпанські.

Цю тему переглядають:

venergy, pirat, Артем_Днепр, BerenBelgarion, Serg A (aka MG42), els, DiDUS, hyzhak (+ 1 прихованих) і 69 гостей

Повна версія