Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

https://t.me/vanek_nikolaev/18306

Не все в порядку.
8 приходів в 1 місце...
2 хвилі по 2 групи шахедів пройшли одним курсом через всю Одесу (зайшли через Фонтан-Аркадію, вийшли через Лєнпосьолок та Заставу)
Приходи в районі Дачне-Велика балка :(

Не все в порядку.
8 приходів в 1 місце...
2 хвилі по 2 групи шахедів пройшли одним курсом через всю Одесу (зайшли через Фонтан-Аркадію, вийшли через Лєнпосьолок та Заставу)

це ваньок так написав. зрозуміло, що недостатньо засобів ппо

Не все в порядку.
8 приходів в 1 місце...

єППО

Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Зима на порозі

Раніше була десь табличка - скільки вони всього запустили шахідів, хочеться зрозуміти скільки їх виробляють

Вночі українські захисники збили 26 із 36 шахідів — Генштаб.

UPD: в Повітряних Силах України уточнили, що збили 27 шахідів.
неможливо ВСЕ збити

тут мають бути симетричні відповіді - "виносити" термінали, кораблі, судна, газо- і нафто- провводи, нафтобази, танкери, ТЕЦ, трнасформатори. Воєнні обєкти само собою.
Чим більше супутньої шкоди і нервів цивілям (не кажу про жертви але хай вікна повибиває ннах по всьому Краснодару/Сочі/Новоросійстку) - тим краще.

метою має бути - щоб русня в смузі 1000км від україни лягала спати в страху не знаючи що їх чекає вночі.

a49

неможливо ВСЕ збити

тут мають бути симетричні відповіді - "виносити" термінали, кораблі, судна, газо- і нафто- провводи, нафтобази, танкери, ТЕЦ, трнасформатори. Воєнні обєкти само собою.
Чим більше супутньої шкоди і нервів цивілям (не кажу про жертви але хай вікна повибиває ннах по всьому Краснодару/Сочі/Новоросійстку) - тим краще.

метою має бути - щоб русня в смузі 1000км від україни лягала спати в страху не знаючи що їх чекає вночі.
Саме так!
 Самая жирная ціль! Мумія!

https://www.google.com/maps/search/%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%BD%D0%B0,+%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB.,+%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%8F+%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B4/@55.7538546,37.619404,162m/data=!3m1!1e3?entry=ttu

Бідний Миргород.

стісняюсь спрасіть - на "можєм павтаріть" вже задонатив?

стісняюсь спрасіть - на "можєм павтаріть" вже задонатив?
які до мене претензії? я тут як Капітан очевидність

п.с. цілу ракетну програму України я не поятгну фінансово ))
але в міру можливостей регулярно підкидаю на 54-ту бригаду.

В Їзмаїлі 3 прильоти, дуже близько від мене. ППО взагалі не чути. Що за херня?

Останнє редагування: 12 жовтня 2023 00:01:11 від Adjuster

Внаслідок падіння БПЛА в Білгородській області загинули три людини, серед них дитина, каже місцева влада.

Про те, кому належав БПЛА, не повідомляється, але прогнозовано, що оголосять українським. Це і так ясно.

Цікаво, що з півночі в той же час тривала атака «Шахедами» по Харкову та Харківській області.
Совпадєніє ? Нє думаєм.

а по Киеву пауза якась -   щось замишляють, падлюки!

а по Киеву пауза якась -   щось замишляють, падлюки!
А що тут "замышлять" ... чекають холодів і накопичують ракети і мопеди, ну і будуть дорозвідувати ППО періодичними пусками різного всякого малими партіями .  :-)o

будуть дорозвідувати ППО

ну воно ж переміщується час від часу?
не стоїть у одному місці місяцами?

ну воно ж переміщується час від часу?
не стоїть у одному місці місяцами?

кількістть зручних позицій кінечна

100 гр цьому пану  (tu)

? що воно таке

як у анекдоті  - шукаю не там де загубив, а де фонар світить?

? що воно таке
"Зручно" по відношенню до ППО це цілий комплекс вимог, серед яких і можливості прикриття критичних обєктів, можливість маскування від свого населення яке воно прикриває (бо як би не просили не знімати завжди зявиться той хто здасть цю позицію), можливість швидкої евакуації. І ще багато чого ... та "цивіл" нажаль почує лише слово "зручно" і знайде "зраду"  :-)o

"Зручно" по відношенню до ППО це цілий комплекс вимог, серед яких і можливості прикриття критичних обєктів, можливість маскування від свого населення яке воно прикриває (бо як би не просили не знімати завжди зявиться той хто здасть цю позицію), можливість швидкої евакуації. І ще багато чого ... та "цивіл" нажаль почує лише слово "зручно" і знайде "зраду"  :-)o

ховатися від цивіла зручно за 50км десь глибоко у лісі.
як тоді прикривати обьекти?

ховатися від цивіла зручно за 50км десь глибоко у лісі.
як тоді прикривати обьекти?
Тому і мало "зручних" позицій в самому місті, добре що хоч поки є великі зелені зони і інтесивно ремонтують дороги для швидкого перекидання ППО в нічний час на критичні ділянки. Але постійні запуски малих партій ракет і мопедів з часом дозволяють ворогу визначити всі потенційні місця де можуть в місті розміщуватись пускові і радари. Але це не зможуть ніколи нажаль зрозуміти "цивіли"  :(

причому тут цивіли?..

головне аби місця вистачило для розгортання.
забезпечення маскування, скритності то теж забота їхня.

а то "мені тут невдобно, тут посторонні ходять"  - смішно..

причому тут цивіли?..

головне аби місця вистачило для розгортання.
забезпечення маскування, скритності то теж забота їхня.

а то "мені тут невдобно, тут посторонні ходять"  - смішно..
При чому тут "мені невдобно?"  :facepalm1:  ППО працює скрізь де треба кожен раз ризикуючи своїм життям, а ваша зверхність і закиди  говорять про те що ви або не розумієте цього або просто невдячний дурень. Що ви кацап я сумніваюсь, але пишете як вони.  :-)o
смішно бля йому бач

При чому тут "мені невдобно?"  :facepalm1:  ППО працює скрізь де треба кожен раз ризикуючи своїм життям, а ваша зверхність і закиди  говорять про те що ви або не розумієте цього або просто невдячний дурень. Що ви кацап я сумніваюсь, але пишете як вони.  :-)o
смішно бля йому бач

:facepalm1:

дядьку - ви від Слава заразилися кацапоманіей.

це коли ляпнули дурню і замість поправитись чи визнати, починаєте нести ще більшу дурню.
а потім - " ти кацап!" як "вирішальний" аргумент.

:laugh:

Останнє редагування: 12 жовтня 2023 13:00:50 від kleynod

:facepalm1:

дядьку - ви від Слава заразилися кацапоманіей.

це коли ляпнули дурню і замість поправитись чи визнати, починаєте нести ще більшу дурню.
а потім - " ти кацап!" як "вирішальний" аргумент.

:laugh:
І яку ж я дурню ляпнув? Поки із ідіотськими коментами про наше ППО виступаєте ви ... дядьку, таке враження що ви зараз не в Україні тому і несете таку дурню

І яку ж я дурню ляпнув? Поки із ідіотськими коментами про наше ППО виступаєте ви ... дядьку, таке враження що ви зараз не в Україні тому і несете таку дурню

шота вас понесло....  ніби завжди такі адекватні були

може спробуєте водички холодної попити?
а то доведеться вас у ігнор поместити...

шота вас понесло....  ніби завжди такі адекватні були

може спробуєте водички холодної попити?
а то доведеться вас у ігнор поместити...
Давай краще в  ігнор, маю друзів в ППО і тому ігнор від вас сприйму як честь

as u wish..

done

Цю тему переглядають:

holic і 9 гостей

Повна версія