Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собаки проти котів: кого українці люблять більше. + Перекличка

Ето твой какао?
Я тока попробую!

   
Брехливая бабенка

Ти шо, дурак, б***ь?  ;o  Я тобі кажу, як воно є. У мене все дитинство пройшло у стресах від втрати котів. Від року до трьох - це середньостатистични й вік котів у мене був. Коти дуже чемні були - не любили як голосно розмовляють - підходили і покусювали за ноги, за руки, за щоки. Один кіт по шестеро мишей у зубах тримав, коли кукурудзу перелопачували у хатинці на курячих лапках.... Я можу тобі майже про кожного свого сільського кота розказати, чим він відрізнявся від інших. І всі вони загинули під колесами автомобілів. Крім одного. За тим батько дуже плакав....
   
Ето твой какао?
Я тока попробую!



 :facepalm: То не какао - то бульйон, і ложка відповідна, і чашка без ручки.
   
:facepalm: То не какао - то бульйон, і ложка відповідна, і чашка без ручки.

Ручка у чашки  с другой стороньі. Ето сложно для тебя, тьі просто поверь.

А в чашке вообще ничего нет,  ето тень от вспьішки,  там только  пенка молочная на стенках)) 

Ну, когда архументов нет, можна ни стого ни с сего  и  к чашке приебаться )

    Мозгов то у тебя,  как у божьей корофки)

   
Від року до трьох
Тю!

Так их кормить надо. Тьі не знала?

И не супика насьіпать, а три крьіла куриньіх дать, и сердечко.


   
Ручка у чашки  с другой стороньі. Ето сложно для тебя, тьі просто поверь.

А в чашке вообще ничего нет,  ето тень от вспьішки,  там только  пенка молочная на стенках)) 

Ну, когда архументов нет, можна ни стого ни с сего  и  к чашке приебаться )

    Мозгов то у тебя,  как у божьей корофки)

Чашка, сука, грязна - ти б хоч би її помив, перш ніж фоткать, ві курячого жиру із дрібно посіченою зеленню на поверхні бульйону куриного.  :facepalm:
   
Тю!

Так их кормить надо. Тьі не знала?

И не супика насьіпать, а три крьіла куриньіх дать, и сердечко.

Ідіот, кіт - це мисливець. І скільки його не годуй, а в полі миші добріші. От іменно КАСТРОВАНИЙ кіт ні на яке поле не попреться, бо йому і того, що дають достатньо і не дуже то воно йому і потрібне ще за кимось ганятися та жир розтрясати.

У мене коти мишолови у селі були і крисолови, а не домашні іграшки для згодовування крилець та сердець.
   
Чашка, сука, грязна - ти б хоч би її помив, перш ніж фоткать, ві курячого жиру із дрібно посіченою зеленню на поверхні бульйону куриного.  :facepalm:

Я не чашку фоткал, а КОТа, которьій всегда проверяет, полностью ли я допил какао))

 Какая зелень?  Какой бульйон?   Зачем тьі  жостко так бухаешь?

   
Я не чашку фоткал, а КОТа, которьій всегда проверяет, полностью ли я допил какао))

 Какая зелень?  Какой бульйон?   Зачем тьі  жостко так бухаешь?


Кокоє кокао?  :facepalm:  від кокао буде пінка опускатися смужками, якщо це точно какао, а не якась бредятина. А от від бульйону ЖИР буде залишатися на стінках клаптями. і оті цятки подекуди - то точно не какао, а зелень.


Ну, хочеш щоб ота ЖОВТА  срань у тебе какаом називалася - хто ж тобі дохтур.  :weep:
   
Ідіот, кіт - це мисливець. І скільки його не годуй, а в полі миші добріші. От іменно КАСТРОВАНИЙ кіт ні на яке поле не попреться, бо йому і того, що дають достатньо і не дуже то воно йому і потрібне ще за кимось ганятися та жир розтрясати.

У мене коти мишолови у селі були і крисолови, а не домашні іграшки для згодовування крилець та сердець.


  Тьі срьіваешся на оскорбления, просто потому что неумная. Не умеешь аргументировать, и вьіваливаешь свой интеллект всем на обозрение.


    Вот у тебя именно и домашня играшка,  кастрированная, без возможности продолжить свой род.  И кормишь тьі его понятно, не крьільішками и сердечками а сушкой класса екононом.  Ну дешевле же!

  А вот мой кот и мьішков ловит.   Что не отменяет необходимости кормить зверя.
   
Кокоє кокао?  :facepalm:  від кокао буде пінка опускатися смужками, якщо це точно какао, а не якась бредятина. А от від бульйону ЖИР буде залишатися на стінках клаптями. і оті цятки подекуди - то точно не какао, а зелень.


Ну, хочеш щоб ота ЖОВТА  срань у тебе какаом називалася - хто ж тобі дохтур.  :weep:

Кончай бухать
   
  Тьі срьіваешся на оскорбления, просто потому что неумная. Не умеешь аргументировать, и вьіваливаешь свой интеллект всем на обозрение.


    Вот у тебя именно и домашня играшка,  кастрированная, без возможности продолжить свой род.  И кормишь тьі его понятно, не крьільішками и сердечками а сушкой класса екононом.  Ну дешевле же!

  А вот мой кот и мьішков ловит.   Что не отменяет необходимости кормить зверя.
Я сриваюся, бо не можу зрозуміти, як можна бути таким тупим далбайобом, коли тобі вдовбують, що мені немає де взяти на 5-му поверсі мишей у місті.

Мій Іканом-класс тягне мені на 300-500 грн. у місяць, бо купую йому відповідний корм по 200+ грн. за кг. Це щоб тобі було зрозуміло, і щоб ти більше всякої хуйні не вигадував, що я і де роблю. Крім того, ще купую і субпродукти - кисті крил, шийки, селезінку, легені  та нирки гамняжі....

б***ь, заїбав із своєю тупою брехнею. :bueee:
   
Кончай бухать

Для того, шоб закончіть бухать, нада сначяла начять бухать. Таг шта ти апять саврамші, каг всіхда, педрушка.
   
Вот жеж склочная бабенка
   
капєц....

вот же ж брехливий пєтрушка.
   
педрушка

А можно  линк или пруф на  вот ето вот?

Ну, чтоб не просльіть конченой пиzдуньей?

А то я как бьі  совсем наоборот, и чувство обостренной справедливости  призьівает меня  наказать за клевету))
   
Я сриваюся, бо не можу зрозуміти, як можна бути таким тупим далбайобом, коли тобі вдовбують, що мені немає де взяти на 5-му поверсі мишей у місті.

Мій Іканом-класс тягне мені на 300-500 грн. у місяць, бо купую йому відповідний корм по 200+ грн. за кг. Це щоб тобі було зрозуміло, і щоб ти більше всякої хуйні не вигадував, що я і де роблю. Крім того, ще купую і субпродукти - кисті крил, шийки, селезінку, легені  та нирки гамняжі....

б***ь, заїбав із своєю тупою брехнею. :bueee:

Что имеем.

Котяре, , которогоое тьі   завела, необходимьіе условия для его полноценного существования  тьі обеспечить не можешь. 
 
 Поетому тьі отрезала ему яйца.

 Ето все, что мне надо про тебя знать.



П.С.

 Исключительно для  здоровья твоего недокота.  Нельзя мешать в кормлении сушку и  натуралку. Там совсем по разному настраивается пищеварение.  Если кормить смешанно, ресурс  органов пищеварения  расходуеться   гораздо бьістрее,  и может привести к  херовьім заболеваниям, которьіх можно бьіло избежать.

  Не удивлен, что тьі такой елементарщиньі не знаешь   лУбительница жьівотньіх.

 
 
   
А можно  линк или пруф на  вот ето вот?

Ну, чтоб не просльіть конченой пиzдуньей?

А то я как бьі  совсем наоборот, и чувство обостренной справедливости  призьівает меня  наказать за клевету))

А ким ти ще можеш бути у Харків і окрєст? Чюдной.... Не йульог жеж.
   
Что имеем.

Котяре, , которогоое тьі   завела, необходимьіе условия для его полноценного существования  тьі обеспечить не можешь. 
 
 Поетому тьі отрезала ему яйца.

 Ето все, что мне надо про тебя знать.



П.С.

 Исключительно для  здоровья твоего недокота.  Нельзя мешать в кормлении сушку и  натуралку. Там совсем по разному настраивается пищеварение.  Если кормить смешанно, ресурс  органов пищеварения  расходуеться   гораздо бьістрее,  и может привести к  херовьім заболеваниям, которьіх можно бьіло избежать.

  Не удивлен, что тьі такой елементарщиньі не знаешь   лУбительница жьівотньіх.

 
 

А ти чіво такой тупой? Роблю йому перерву в тиждень і годую виключно мнясом і молочькою. А шо?

Ти до цього не додумався?  :facepalm:

Нє учі ацца єбацца.
   
Шо за бред?  накуя такое делать?  тьі только расшатьіваешь его пищеварение.

  Обьясни , с какой целью    систематически радикально менять  кошаку  способ кормления, если у него уходит только неделя -   другая чтоб вьійти на режим?
   
А ким ти ще можеш бути у Харків і окрєст? Чюдной.... Не йульог жеж.


   Пруф или  пиzдливая  * неприемлимое оскорбление*

Останнє редагування: 18 лютого 2019 04:55:34 від Miki Mastiffo
   
   Пруф или  пиzдливая  шмара

держите себя в руках
такие оскорбления неприемлемы

Останнє редагування: 18 лютого 2019 04:30:00 від Рамзан Духовноскреперов
   
Три кошки и одна собака. Я их люблю и они меня тоже. Я людей не люблю. Никак не могу отделаться от чуства что общаюсь с обезьянами.
Співчуваю. Я кайфую від спілкування з людьми, тому не маю ні кішки, ні собаки.
   




Останнє редагування: 18 лютого 2019 11:05:51 від Potato
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія