Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків, дуже потужний обстріл

Re: Харків, дуже потужний обстріл

.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл
den

В Києві було таке небо перед вторгненням

Буквально пару днів до 24
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Реально такое небо было?
Та да...
Прикинь, а на прошлой неделе, была ночная радуга...
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Сенс його репліки був: чи зменшилось любителів русского міра і ненависників України в Харкові після ближчого "знайомства з русскім міром"?

В Україні пройшло багато опитувань громадської думки - почитайте
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Родственники в Харькове, заткнулись и озлобились, но не на парашу, а нa Украину.
Украина виновата, Киев и Запад -- вот и вся риторика
І на Київщині таке теж можна почути.. Особисто спілкувалась з людьми з Бородянки - є злі падлюки , які кажуть - " ото б не було вашого(!) Майдану - Пуцін би не напав! Ото якби дураки не стріляли по руских воєнних - нас би не бомбили..вони ж тихо, культурно(!) йшли на Київ.. Нада було нашим не сопротівляться - тоді б нас не убивали."
Суки.суки.суки.
І ще оте вічне " при Януковичу війни не було і харашо жили"
Стукнула на цих курв .
Вези їм гуманітарку  - а вони скиглять ..
Звичайно, таких небагато ( сподіваюсь і вірю) - але дуже вже сміливо вони триндять антиукраїнську пропаганду.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

?single

Останнє редагування: 21 липня 2022 10:08:47 від Муха
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Є поранені. Поцілили в медустанову, зупинку громадського транспорту на одному з ринків міста.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

І на Київщині таке теж можна почути.. Особисто спілкувалась з людьми з Бородянки - є злі падлюки , які кажуть - " ото б не було вашого(!) Майдану - Пуцін би не напав! Ото якби дураки не стріляли по руских воєнних - нас би не бомбили..вони ж тихо, культурно(!) йшли на Київ.. Нада було нашим не сопротівляться - тоді б нас не убивали."
Суки.суки.суки.
І ще оте вічне " при Януковичу війни не було і харашо жили"
Стукнула на цих курв .
Вези їм гуманітарку  - а вони скиглять ..
Звичайно, таких небагато ( сподіваюсь і вірю) - але дуже вже сміливо вони триндять антиукраїнську пропаганду.

Они непробиваемые. Да, не нужно было сопротивляться, Украина и проклятая Америка во всем виноваты
На жаль таких дуже багато
Тупые, бздливые, но хитрые, приспосабливаются к любой ситуации, знают где лучше промолчать, а где прикинуться бедными-несчастными
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

 В результате обстрела одного из жилых районов Харькова 17 человек получили ранения


просто піздєц(
просто терористи
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

тварі підараси :X
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Они непробиваемые. Да, не нужно было сопротивляться, Украина и проклятая Америка во всем виноваты
На жаль таких дуже багато
Тупые, бздливые, но хитрые, приспосабливаются к любой ситуации, знают где лучше промолчать, а где прикинуться бедными-несчастными

задавай зустрічне питання, по їхніх скрєпах, чого сталінград тримали, фортецю в бресті, лєнінград, масі жертв можна було запобігти, при сталіні за такі наративи, про треба здавати без бою, відразу в розхід пускали...
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

при сталіні за такі наративи, про треба здавати без бою, відразу в розхід пускали...
ну так по их понятиям Зеленский нифига не Сталин
А хуйло - совсем другое дело. Он как раз имеет право убивать

У меня родственник такой. Ему 75 лет.
В семье его "коллаборационистом " называют
Типа хрен ему, а не помощь, этому коллаборационисту! :)
Но помогают, конечно, идиоту старому
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

❗️Станом на зараз внаслідок обстрілу одного з районів Харкова російськими «Ураганами» 19 поранених, серед них - 1 дитина. На жаль, 4 людини - у тяжкому стані. 2 людини загинули, - Синєгубов

На місцях влучань продовжують працювати 10 бригад Обласного центру екстреної медичної допомоги.

Ворог б’є виключно по вулицях міста, торгівельних павільйонах, житловій інфраструктурі. Є влучання у житловий будинок, де був розміщений приватний стоматологічний кабінет. Усередині приміщення людей не було.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Станом на зараз внаслідок обстрілу одного з районів Харкова російськими «Ураганами» 19 поранених, серед них - 1 дитина.
Почти каждый день в Харькове или убит ребенок или ранен
Не понимаю, почему детей не эвакуируют родители
Осуждать не могу,но не понимаю
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Почти каждый день в Харькове или убит ребенок или ранен
Не понимаю, почему детей не эвакуируют родители
Осуждать не могу,но не понимаю
Но не все дочь миллионера ебут.
 Из моих знакомых работу нашли трое
Владелец двух зерновозов
Строитель высотник
Мастер холодных установок.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

 :X 18+: жесткие кадры последствий сегодняшнего обстрела Харькова.
19 человек получили ранения, двое людей погибли.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Опять барабан
На Ху Ха есть уже видео
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Но не все дочь миллионера ебут.
 Из моих знакомых работу нашли трое
Владелец двух зерновозов
Строитель высотник
Мастер холодных установок.
Сорі, в Харкові є робота?
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Сорі, в Харкові є робота?
Есть.друг работал в депо сейчас в блогоустри траву косят деревья пилят
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Многие магазины открыты.
ЧП по открывались.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Проблема в основном логистики.
Порты то заблокированные
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

:X 18+: жесткие кадры последствий сегодняшнего обстрела Харькова.
19 человек получили ранения, двое людей погибли.
https://t.me/truexanewsua/54767
Чисто террор по гражданским. С маниакальной настойчивостью.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Есть.друг работал в депо сейчас в блогоустри траву косят деревья пилят
Таку роботу, мабуть, можна знайти в будь-якому місті, де не стріляють.
Сорі, не мені і не тобі щось казати...
Але ота подружня пара, що загинула на зупинці біля власного будинку - батьки друзів моїх близьких людей. Вони в евакуації, на заході України, батьків не змогли умовити виїхати от просто ніяк, хіба зв'язати.
От для чого вони лишались в місті, для чого там лишаються старі і малі, люди, котрі не можуть брати участь у обороні чи щось робити для міста - я не знаходжу аргументів, як би не намагався.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Но не все дочь миллионера ебут.
 Из моих знакомых работу нашли трое
Владелец двух зерновозов
Строитель высотник
Мастер холодных установок.

жінок з дітьми у Європу
з голоду не помруть, одягнуть і хоч якесь житло буде
а далі як прийдеться
хтось вчить мову і вже працювати починає
хтось так і продовжує на мат. допомозі
принаймні, місяців три, а там час покаже
пріорітети мають бути
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

жінок з дітьми у Європу
з голоду не помруть, одягнуть і хоч якесь житло буде
а далі як прийдеться
хтось вчить мову і вже працювати починає
хтось так і продовжує на мат. допомозі
принаймні, місяців три, а там час покаже
пріорітети мають бути
(tu)
абсолютно підтримую..батьки будуть все життя себе корити,якщо що..А зараз поводяться як гравці у руську рулетку..Тому теж наполягаю на евакуації жінок та дітей за кордон.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

(tu)
абсолютно підтримую..батьки будуть все життя себе корити,якщо що..А зараз поводяться як гравці у руську рулетку..Тому теж наполягаю на евакуації жінок та дітей за кордон.
Ви своїх відправили, то й добре. А ось наполягати з виїздом усіх не треба.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Таку роботу, мабуть, можна знайти в будь-якому місті, де не стріляють.
Сорі, не мені і не тобі щось казати...
Але ота подружня пара, що загинула на зупинці біля власного будинку - батьки друзів моїх близьких людей. Вони в евакуації, на заході України, батьків не змогли умовити виїхати от просто ніяк, хіба зв'язати.
От для чого вони лишались в місті, для чого там лишаються старі і малі, люди, котрі не можуть брати участь у обороні чи щось робити для міста - я не знаходжу аргументів, як би не намагався.

 Ну є певна кількість людей, яким вже майже пох-жити чи вмирати. Ну і ракети летять будь-куди
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Ви своїх відправили, то й добре. А ось наполягати з виїздом усіх не треба.
Я тебе ,пля ,питати буду,що мені треба а що не треба?Ти часом щось не поплутало ?На кону життя дітей.Тому не кажі що мені робити,а я не казатиму на яку адресу тобі тре йти..
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Я тебе ,пля ,питати буду,що мені треба а що не треба?Ти часом щось не поплутало ?На кону життя дітей.Тому не кажі що мені робити,а я не казатиму на яку адресу тобі тре йти..
Тебе тут хтось питав вивозити дітей за кордон чи ні, що ти тут зі своїми наполяганнями прийшов?
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Тебе тут хтось питав вивозити дітей за кордон чи ні, що ти тут зі своїми наполяганнями прийшов?
Я пишу з Харкова.Весь час тут.Тому ще раз.Вгамуйся.Це моя справа тут на форумі наполягати на будь чому,а тим більш,на збережннні життя. Хочешь взяти відповідальність за чергову дітячу смерть?То ще раз ,тричі подумай,ніж комусь вказувати..На крові стоїмо.Або чесно кажешь те чо вважаешь потрібним,або мовчиш .Тим більш не затикаеш рота кому і шо казати.. А потім нехай кожен робить власні висновки на підставі різних думок на форумі,але вони повинні бути чесними.

Останнє редагування: 21 липня 2022 16:14:15 від Power
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Я пишу з Харкова.Весь час тут.Тому ще раз.Вгамуйся.Це моя справа тут на форумі наполягати на будь чому,а тим більш,на збережннні життя. Хочешь взяти відповідальність за чергову дітячу смерть?То ще раз ,тричі подумай,ніж комусь вказувати..На крові стоїмо.Або чесно кажешь те чо вважаешь потрібним,або мовчиш .Тим більш не затикаеш рота кому і шо казати.. А потім нехай кожен робить власні висновки на підставі різних думок на форумі,але вони повинні бути чесними.
По-перше, вивезти всіх дітей за кордон, як ти наполягаєш, просто неможливо.
По - друге, подбати про безпеку дитини необхідно. Але , моя думка, це не обов'язково виїзд за кордон.

Мені не зрозуміло чому ти так різко відреагував. У Харкові лячно, я співчуваю тим, хто не може вивезти дитину з міста.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Нi, сталiнград тут нi до чого, совок вони поважають.
А Украïна повинна була триматися бiля параши як бiлорусь i не гратися у незалежнiсть
Вони не сприймають права краïни на незалежнiсть i не розумiють навiщо це
А параша i совок -- то геть iнше, великi держави, клята Америка у всьому винна а тепер i Зеленський

   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Я тебе ,пля ,питати буду,що мені треба а що не треба?Ти часом щось не поплутало ?На кону життя дітей.Тому не кажі що мені робити,а я не казатиму на яку адресу тобі тре йти..

ти це написав жінці. харківянці.
кришу рве ? розумію. але стримуйся.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

краще сходіть сюди https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126520.0 та пообкладайте фуями поясніть со-форумчанину, чому ж у нас виїхало в 10 разів більше, аніж втратило житло
Всяко краще, ніж двом харків"янам кидатись один на одного
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

не всі можуть виїхати не тільки фізично
можливо дехто вважаєщо краще померти вдома ніж жити на чужині

не всі ж такі мобільні як продвинуті фупчики що об'їздили пів світу
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Опять Алексека или Павлово Поле.
На фоне разговора с в телефоне слышал.
   
Re: Харків, дуже потужний обстріл

Макс Розенфельд - зруйнована харківська старіна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія