Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.


   
одразу, коли буде покінчено з некромонгерами в Україні, це відео і інші подібні, необхідно ретранслювати у всі доступні комунікаційні мережі, соцмережі та  сторінки ФБ, вайбер хлопців-фронтовиків, які повині стати авангардом сил, що врешті решт покінчать з цим лайном. Інакше тисячі смертей стануть  марними і іншої можливості уже не буде.
   
Шо там ? Не можу слухати зі звуком....
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Українські олігархи сидять та відпочивають зараз на віллах та яхтах на Лазурному березі (і їх обслуга призивного віку)
Ярославський зокрема

Ахметов, Жеваго, Левочків, деякі судді, колишні керівники нацполіії
До Ахметова приїзжав Абрамович

Останнє редагування: 17 серпня 2022 03:23:27 від Ph.D. Olkam
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

одразу, коли буде покінчено з некромонгерами в Україні, це відео і інші подібні, необхідно ретранслювати у всі доступні комунікаційні мережі, соцмережі та  сторінки ФБ, вайбер хлопців-фронтовиків, які повині стати авангардом сил, що врешті решт покінчать з цим лайном. Інакше тисячі смертей стануть  марними і іншої можливості уже не буде.
:facepalm1:  ось тобі не моя відповідь а Гео (пару днів тут виливав свої і побратимів думки післямереможні ,що кладуть ворогів і оплачують то власною кровю)що передає свою і тих, що його оточують на передку.рішучу дію після перемоги-взяти сімї і за кордон на жебри (бо еміграція власне з цього починається коли без "зологтого запасу" попадаєш туди у віці і з сімєю). Ворога зупинили власною кровю(значить нема мандражу і є рішучість),ле скористатися своїм ПРАВОМ переможця і взяти СВОЄ,зароблене кровю, і закінчити ходіння по граблях- духу не хватає.  залишають зняти "сливки" в руки власне таких "монакців" поки на чужині будуть пуцувати їх ламборжіні(образно кажучи). Бо українцям завжди не вистарчало розуму не тільки боротися але в взяти,що заслужили....але то нічо,пінчуків.ярославських і бень знайдеться тут чимало,щоб .як завжди підібрати спіле яблуко"вирощене чужими руками ,потом і кровю :(  :X .

Останнє редагування: 17 серпня 2022 03:30:12 від cynic
   
эту элиту нужно мочить живьем в силосных ямах вместе со всем прайдом согласно спискам отсутствия на территории Украины.
и пох на то шо скажут борцы за права человека
   
А тепер сухо і цинічно формально.
Вони виїхали туди сім'ями і вивезли автівки, і прислугу з охороною. Отже держава їх випустила, або заздалегідь вони були інформовані, або не повірили найвеличнішому про шашлики. І зауваженнь до них немає з боку держави зараз.
Тому, шановні, це "розслідування" - просто новина. Все. Ніякого криміналу. І в нас демократія -  от в них така громадянська позиція. У вас може бути  інша.
   
А тепер сухо і цинічно формально.
Вони виїхали туди сім'ями і вивезли автівки, і прислугу з охороною. Отже держава їх випустила, або заздалегідь вони були інформовані, або не повірили найвеличнішому про шашлики. І зауваженнь до них немає з боку держави зараз.
Тому, шановні, це "розслідування" - просто новина. Все. Ніякого криміналу. І в нас демократія -  от в них така громадянська позиція. У вас може бути  інша.

Ахметова війна застала саме в Україні. Там чи не один зять Кучми звалив 23 лютого але потім теж повертався в Україну. І ще якийсь час його представники стверджували, що Ахметов тут. Але виходить, що таки звалив, пацюк.
   
А могли б залишитися в Україні, і їх би знищили, як Вадатурського.
Ліквідація (фізична) еліти є для хуйла першочерговою задачею.
   
А могли б залишитися в Україні, і їх би знищили, як Вадатурського.
Ліквідація (фізична) еліти є для хуйла першочерговою задачею.
На відміну від Вадатурського, Суркіси ніяка не еліта, що вони є що їх нема всім пох
   
:facepalm1:  ось тобі не моя відповідь а Гео (пару днів тут виливав свої і побратимів думки післямереможні ,що кладуть ворогів і оплачують то власною кровю)що передає свою і тих, що його оточують на передку.рішучу дію після перемоги-взяти сімї і за кордон на жебри (бо еміграція власне з цього починається коли без "зологтого запасу" попадаєш туди у віці і з сімєю). Ворога зупинили власною кровю(значить нема мандражу і є рішучість),ле скористатися своїм ПРАВОМ переможця і взяти СВОЄ,зароблене кровю, і закінчити ходіння по граблях- духу не хватає.  залишають зняти "сливки" в руки власне таких "монакців" поки на чужині будуть пуцувати їх ламборжіні(образно кажучи). Бо українцям завжди не вистарчало розуму не тільки боротися але в взяти,що заслужили....але то нічо,пінчуків.ярославських і бень знайдеться тут чимало,щоб .як завжди підібрати спіле яблуко"вирощене чужими руками ,потом і кровю :(  :X .
цитую Geo зі згаданої тобою  гілки  - "
Якшо я напишу ВСЕ..  що я знаю на тему ЗСУ, ви охуєєтє. Але це бкде ПІСЛЯ війни, якщо повернемось. АЛЕ! Тисячі нас...побратимів, домовились однвєю фразою: після віійни, хто виживе...підемо до кожної блядіни за домашнею адресою і СПИТАЄМО ЗА ВСЕ! "
 і  ще з тієї  ж  гідки  -
"

Кожна
сука
відповість
після
війни.

Кожна."


Ось є  такі настрої  і думки в окопах  війни.
           
   
А могли б залишитися в Україні, і їх би знищили, як Вадатурського.
Ліквідація (фізична) еліти є для хуйла першочерговою задачею.
загибель Вадатурського це втрата, а от ліквідація, наприклад, Жеваго однозначно корисна Україні ... одним глистом менше було б  :-)o
   
Здається, його будинок потрапив під обстріл випадково, ніхто спеціально не цілився за координатами саме його будинку.
   
А могли б залишитися в Україні, і їх би знищили, як Вадатурського.
Ліквідація (фізична) еліти є для хуйла першочерговою задачею.

Вадатурський з його баблом міг би собі вже залити бункер, де б ночував але не зробив цього. Може у нього і підвал пристойний був. Необачність.
   
Здається, його будинок потрапив під обстріл випадково, ніхто спеціально не цілився за координатами саме його будинку.
теж так думаю, всі хто зараз в Україні під цим ходять, а ті хто в Миколаєві і інших прифронтових населених пунктах і поготів  :(
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Та ніхто б їх не ліквідовував. Ахмєтова з 2014 року можна було ліквідувати стопіцот раз. І де? Не тот фасон на ліквідацію.
   
Не хочу смотреть и тратить свое время
Если украинцы после такой тяжелой и мучительной войны
не уничтожат феодально-олигархический строй
то это все снова рано или поздно повториться
а все жертвы будут напрасны
Эта мерзость которую нам на хребет посадил Кучма должна быть уничтожена
физически
и желательно разом с отцом основателем
Кто мне скажет на каком основании они владеют нашей страной
   
Здається, його будинок потрапив під обстріл випадково, ніхто спеціально не цілився за координатами саме його будинку.
Це ж не градом. Прилетіла ракета з точністю декілька метрів.
   
цитую Geo зі згаданої тобою  гілки  - "
Якшо я напишу ВСЕ..  що я знаю на тему ЗСУ, ви охуєєтє. Але це бкде ПІСЛЯ війни, якщо повернемось. АЛЕ! Тисячі нас...побратимів, домовились однвєю фразою: після віійни, хто виживе...підемо до кожної блядіни за домашнею адресою і СПИТАЄМО ЗА ВСЕ! "
 і  ще з тієї  ж  гідки  -
"

Кожна
сука
відповість
після
війни.

Кожна."


Ось є  такі настрої  і думки в окопах  війни.
         
емоційно,але все це вже було в 14,15.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Коломойский где воюет? Есть данные что украинская сторона вышла из юридического процесса в США по иску ПриватБанка к Игорю Коломойскому,
подарив таким образом ему очередные 675 млн.долл.

Останнє редагування: 17 серпня 2022 08:50:20 від Tyras
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

А могли б залишитися в Україні, і їх би знищили, як Вадатурського.
Ліквідація (фізична) еліти є для хуйла першочерговою задачею.
Щось не впевнений, що це еліта...
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

емоційно,але все це вже було в 14,15.
Це, та не це. Кількісні категорії зазвичай переходять в якісні, після певної межі.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Коломойский где воюет? Есть данные что украинская сторона вышла из юридического процесса по иску ПриватБанка к Игорю Коломойскому,
подарив таким образом ему очередные 675 млн.долл.

Запитай у філатова з бутусовим
   
После войны вся собственность олигархов должна быть национализирована
и продана украинцам для того что бы был сформирован богатый средний класс
который и будет нести ответственность за будущее страны
который не предаст эту страну в самый ответственный момент
и будет отстаивать ее будущее
только так а иначе это просто будет бег по кругу
   
емоційно,але все це вже було в 14,15.

Вже було? Вірніше, так і не було.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Дибільне розслідування. Всі хто відписався - ви ліваки срані чи що? класова ненависть все таке?
А якшо відкинути то шо вони "багаті" то що залишиться? Ну вийди б***ь на вулицю в Київ і доїбись до любого чоловіка - а ти чого не на передовій гніда, давай я твою квартиру заберу, я кровью її заробив.

Короча не займайтесь хуйнею, й дешевими маніпулятивними "розслідуваннями", що направлені на ропалювання ненависті серед охлосу.

   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

После войны вся собственность олигархов должна быть национализирована
и продана украинцам для того что бы был сформирован богатый средний класс


 :weep:
   
А могли б залишитися в Україні, і їх би знищили, як Вадатурського.
Ліквідація (фізична) еліти є для хуйла першочерговою задачею.
Шанувальники Порошенка  на захисті друзів Порошенка.
   
После войны вся собственность олигархов должна быть национализирована
и продана украинцам для того что бы был сформирован богатый средний класс
который и будет нести ответственность за будущее страны
который не предаст эту страну в самый ответственный момент
и будет отстаивать ее будущее
только так а иначе это просто будет бег по кругу

Дело нехитрое, взять все да поделить. (С)
   
Кацапчиги пробують напрям "Знищити Україну руками їх захисників"
Зважаючи на чисто 73%, напрям нажаль перспективний.
   
Кацапчиги пробують напрям "Знищити Україну руками їх захисників"
Зважаючи на чисто 73%, напрям нажаль перспективний.

ЇХ - Її
   
После войны вся собственность олигархов должна быть национализирована
и продана украинцам для того что бы был сформирован богатый средний класс
который и будет нести ответственность за будущее страны
который не предаст эту страну в самый ответственный момент
и будет отстаивать ее будущее
только так а иначе это просто будет бег по кругу
все паделіть... :facepalm1:
дєлітєль,а хто гірший - столар, чи стадо,яке його обирає? і мріє теж стати соларом?
   
Дело нехитрое, взять все да поделить. (С)
Поскольку правящий класс отказался нести ответственность
за судьбу страны которой он владеет
это противоречие в будущем должно быть разрешено
страной должен владеть тот кто несет за нее ответственность
и тот кто защищает ее
   
все паделіть... :facepalm1:
дєлітєль,а хто гірший - столар, чи стадо,яке його обирає? і мріє теж стати соларом?
Я не выбирал никогда ни Столлара ни Порошенко ни Ахметова
ни Беню с его куклами
 в отличии от большинства местных интернет червей
   
Алєжка шо там Рудий :laugh:
   
Алєжка шо там Рудий :laugh:
Самовар абрамовичу разогревает
   
Я не выбирал никогда ни Столлара ни Порошенко ни Ахметова
ни Беню с его куклами
 в отличии от большинства местных интернет червей
хіба я казав ,що ти їх обирав? що ти нервуєш? на особистості  відразу,може брешеш?   а коли ділитимеш, виборцям столара та порошенка щось даси? :gigi:

Останнє редагування: 17 серпня 2022 09:33:18 від хробак
   
хіба я казав ,що ти їх обирав? що ти нервуєш? на особистості  відразу,може брешеш?   а коли ділитимеш, виборцям столара и порошенка щось даси? :gigi:
Аукционы только для украинцев
с номинальной стоимостью акций ( для тех кто воевал скидка 50% )
избиратели столара и порошенка пусть сосут писю у своих хозяев
им и это за щастье
Рабів до раю не пускають
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Ці розігріви плєбсу "а ось після ми все поділимо" я чую кожну революцію. А потім починають  скоглити "оооойй ну р еволюція не досягла мети"

тьху блят
   
Ці розігріви плєбсу "а ось після ми все поділимо" я чую кожну революцію. А потім починають  скоглити "оооойй ну р еволюція не досягла мети"

тьху блят
Так  :(
Плодами революции пользуются подонки,  классика жанра, особенно в Украине .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія