Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Доброго ранку  тим хто думає!
Zebily  сказились, мабуть кінець бідності зайшов дуже глубоко і почав муляти.
Як каже молодь  , - просто ору.
На жаль, тільки падінням економіки не розплатимся. В моєму оточенні 2 чоловіка до 40 років померли.
   
Прикро що короновірус косить ряди пЕтріотів( не допомагає ні армовір, ні томос, ні навіть масло Петра(.
Може ви слава Україні героям слава не кричите 5 раз на день? Я от кричу славні- і не зворію і петроблагодать завжди зі мною. А сьогодні куплю ще й масла .
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Прикро що короновірус косить ряди пЕтріотів( не допомагає ні армовір, ні томос, ні навіть масло Петра(.
Може ви слава Україні героям слава не кричите 5 раз на день? Я от кричу славні- і не зворію і петроблагодать завжди зі мною. А сьогодні куплю ще й масла .
Вибрав- жери!
   
Ого, як мамчурівську блядоту корчить, любо-дорого глядєть [ua]
   
Ого, як мамчурівську блядоту корчить, любо-дорого глядєть [ua]
і це прекрасно!
   
Доброго понеділка!
Воплі зєбілья доставляють і бодрять  :D
   
Уже  очень давно.когда я глотал книги по одной- две в день,научившись скорочтению..попала сь мне информация ,что в Средние века ведьмовство проверяли  бросанием испытуемой в воду. Если всплывала- значит ведьма с последующим её сожжением на костре.
 Если тонула,значит не ведьма,спаси Бог её душу. Она не винна в ведьмовстве.
Поразмышлял на тем.почему именно так.а не наоборот,но тогда ответа не нашел.
 И вот читая комментарии некоторых на мои тексты, совершенно неожиданно  решение той загадки пришло ко мне через многие десятилетия!
 С ведьмовством это оказывается НЕ СВЯЗАНО! Просто уже в те времена люди знали.что нечистые отходы организма- говно плавает на воде! Говна следует избегать и к нему не прикасаться.
 То-есть плохой,нечистый в мыслях и действиях человек будет плавать на воде как говно,а хороший,тонуть! Вот такая цепочка заключений была для проведения этого теста!

Ви потонете?
   
Прикро що короновірус косить ряди пЕтріотів( не допомагає ні армовір, ні томос, ні навіть масло Петра(.
Може ви слава Україні героям слава не кричите 5 раз на день? Я от кричу славні- і не зворію і петроблагодать завжди зі мною. А сьогодні куплю ще й масла .

Прикро що ви теж перетворилися на зелепня. :(
То тепер і у вас головні вороги - прихильники Порошенка?
   
Доброго понеділка!
Воплі зєбілья доставляють і бодрять  :D
Їх зойки і  вереск - да. Економічні негаразди , то теж таке.  Але ті 2-е хто вмерли , хоч вони і  голосували проти  Порошенко ,  то велика плата за дурість.  В кожного залишилась дружина і  дитина.
Завелика плата за вибір кловуна.
   
Прикро що ви теж перетворилися на зелепня.
Він ним і був.
   
Він ним і був.

Раніше не помічав якогось ставлення до політичних сил.
Всі були для Аеліта однакове гівно.
В тому числі і він сам. :)
   
Всі були для Аеліта однакове гівно.
Мамчурівська блядота завжди глузувала тільки з нарративу Ющенка / Порошенка, ніколи з інших.
   
Мамчурівська блядота завжди глузувала тільки з нарративу Ющенка / Порошенка, ніколи з інших.
Так
   
Їх зойки і  вереск - да. Економічні негаразди , то теж таке.  Але ті 2-е хто вмерли , хоч вони і  голосували проти  Порошенко ,  то велика плата за дурість.  В кожного залишилась дружина і  дитина.
Завелика плата за вибір кловуна.
Жертв насправді набагато більше
Це було передбачувано, що блядво зелене влаштує корономор
І по цьому питанню я з Петром не згодна, що це просто дилетанізм
Вони навмисно все зробили, щоб розповсюдити хворобу
І навмисно все роблять, щоб було побільше жертв
Маємо на те зважати
   
Мамчурівська блядота завжди глузувала тільки з нарративу Ющенка / Порошенка, ніколи з інших.

Сперечатися не буду.
Можливо я просто не звернув уваги.
   
Доброго вечора, добрим, розумним людям. Тримаймося!
   
Доброго зимового ранку!
   
Доброго ранку добрим людям.
З початком українського рамадану :)
   
Жертв насправді набагато більше
Це було передбачувано, що блядво зелене влаштує корономор
І по цьому питанню я з Петром не згодна, що це просто дилетанізм
Вони навмисно все зробили, щоб розповсюдити хворобу
І навмисно все роблять, щоб було побільше жертв
Маємо на те зважати
сперечатися не буду, бо зменшити фінансування на лікарів, це дійсно диверсія. Іх і так немає, звільнілась купа народу. А стане ще менше.
   
Ви потонете?
Я знаю,что всплывут те.кто сознательно работает на раскол украинского социума на абсолютно любой платформе. во вред Украине ,кто блокируется в этой деструктивной работе с явными и бесспорными врагами Украины,российскими пропагандистами- лахтинцами,занятыми той же работой!Они все плавают на воде и воняют, и воняют, и воняют!
   
Прикро що ви теж перетворилися на зелепня. :(
То тепер і у вас головні вороги - прихильники Порошенка?

Ні, у того пана така позиція - чим гірше, тим краще!

От і накидає....
   
Доброго ранку, країно!
   
Прикро що короновірус косить ряди пЕтріотів( не допомагає ні армовір, ні томос, ні навіть масло Петра(.
Може ви слава Україні героям слава не кричите 5 раз на день? Я от кричу славні- і не зворію і петроблагодать завжди зі мною. А сьогодні куплю ще й масла .
Масла!!! Масла !!! Поциенту в другу палату!!! Терминово!!! Плющит!!!! :D
   
ТАки доброго ранку!

От і зима вже почалась, а зелень і досі не вся вимерзла....  :shuffle:
   
Доброго ранку добрии людям!
   
ТАки доброго ранку!

От і зима вже почалась, а зелень і досі не вся вимерзла....  :shuffle:
Зелену плісняву не так просто вивести...
   
Доброго ранку!
В нас туман, залишки мокрого снігу...зима почалась :)
   
   
молодці педрили.
таки перемогли топікстартера.
Уже скільки часу пройшло, а всі півтора оставшихся педрил все так же відмічаються у цій гілці  :super:
Це безперечно перемога, які варто зарахувати до перемог кудлатого вождя педрил:
1. томос
2. людас

 (tu)
   
а всі півтора оставшихся педрил
Хто подався? Можна нікі опрілюднити?
   
Хто подався? Можна нікі опрілюднити?
га
   
приклад інтелектуального спілкування з поціновувачами політичної творчості кудлатого липецького шоколадника  (tu)
   
Ні. Приклад роботи прихильники певної політсили.
   
Ельфе, де півтора? Хто зник?
   
Всі ті самі люди, аж пріемно зранку цю гілку проглядати. Хвала аллаху, майже всі здорові. Що не так?

Останнє редагування: 2 грудня 2020 21:05:59 від beggy
   
Пів ельфа лишилося, то факт, а Людаса чверть. Та, то таке.
   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія