Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

а коли це тут хтось про медалькі гавкав чі про контузіі? Ну, може я про коліно, та то вважаеться за поцарап. Сцилу про гавкання про медалькі надасте? Або як хтось перебив 127 сепарів?

це мені гавкали. типу, давай розкажи нам про свої медальки, контужене  :lol:
   
Коротше: я кіно дивитися, а ти шоб тут до ночі все написала - як і де я крала на волонтерстів. Це я до тебе, Свєтка-Манда, звертаюся.
Інакше навіки так і залишишся в аналах ФУПа як тупа киздлива сука  :)
   
спочатку замути те, що я написав.
бутіл-карбітол дуже повільно випаровується. але дуже гарно розчиняє.
входить в склад розчинників старої фарби.
це крутий фірмовий рецепт американського дорогого засобу для військових.
а ви мое спробуйте. Ви кіянин? Якось домовимося якось, літру завезу в подарунок. Після неї - витерти насухо і змастити нейтральною змазкою.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Виварко кущодериста )) ти своєю розжертою сракою не труси ) схуднеш ще від напруги )))
По факту ти обзивала бійців нашої армії мародерами тільки тому що хотіла мене зачепити  ;)  мала таку надію )
Не можеш дотягнутися до мене, намагаєшся доплюнути до інших, проти вітру ) в результаті ходиш сама в своєму блюванні  ;)
   
Воно штиняє дохлою рибою, жирний амін. Вам сподобаеться.
   
Ну то шо, Свєтка-Манда, давай підтверджуй свою брехню - ну або не брехню - то вже як викрутишся :)
Можеш Барсіка покликати - він теж в курсі. Давай, я чекаю: де, як і коли я заробляла на волонтерстві.
Не реагує вона - того тому тут дрищещ як з брансбойта ?  :lol:

Ти пам'ятаєш, як один тернопольський довбойоб відкрив гілку, начеб-то я машину купив на волонтерстві?
Я знаю, хто йому накиздів-нашептав.
Найприкольніше було те, що яна той момент так і їздив на старій, а гроші, що відкладав частково витратив на волонтерство. Тому обнову довелось перенести на 2 роки.
Вілачькі нашлісь...

Через оце паскудство я згодом забив куй на волонтерство. Бо в будь-якому випадку тебе будуть поливати. А красти, щоб терпіти поливання, я не збирався.
   
Воно штиняє дохлою рибою, жирний амін. Вам сподобаеться.
це було не про пост вище Світлани, а вам, Сергію попередження.
   
а ви мое спробуйте. Ви кіянин? Якось домовимося якось, літру завезу в подарунок. Після неї - витерти насухо і змастити нейтральною змазкою.

Та я вже намутив тих бодяг на все життя. дякую.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

це мені гавкали. типу, давай розкажи нам про свої медальки, контужене  :lol:

 :lol:  добре що він в мене в ігнорі , сцилу йому мля на попередню сторінку дай  :weep:

П.с. ну що ? Хоч відповідь Бячки переконала що очєнь даже магла ? ))
   
добре
Як добре, що хтось в когось в ігнорі. Вони ж не чітають, правда?
   
Та я вже намутив тих бодяг на все життя. дякую.
ваша справа. А я б спробував. Нашару же. Можна почати з недорогого, щоб біди не стало.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Ти пам'ятаєш, як один тернопольський довбойоб відкрив гілку, начеб-то я машину купив на волонтерстві?
Я знаю, хто йому накиздів-нашептав.
Найприкольніше було те, що яна той момент так і їздив на старій, а гроші, що відкладав частково витратив на волонтерство. Тому обнову довелось перенести на 2 роки.
Вілачькі нашлісь...

Через оце паскудство я згодом забив куй на волонтерство. Бо в будь-якому випадку тебе будуть поливати. А красти, щоб терпіти поливання, я не збирався.

У виварки дуже вибіркова пам'ять )) вона забуває як фонтанує лайном проти вітру і дуже дивується коли воно їй прилітає назад ) тоді починається істерика і завивання "міня за што"  :laugh:

   
Ти пам'ятаєш, як один тернопольський довбойоб відкрив гілку, начеб-то я машину купив на волонтерстві?
Я знаю, хто йому накиздів-нашептав.
Найприкольніше було те, що яна той момент так і їздив на старій, а гроші, що відкладав частково витратив на волонтерство. Тому обнову довелось перенести на 2 роки.
Вілачькі нашлісь...

Через оце паскудство я згодом забив куй на волонтерство. Бо в будь-якому випадку тебе будуть поливати. А красти, щоб терпіти поливання, я не збирався.

Так  :(
Бо таких, як швєтка_манда_ 73%...і сенс їм щось доводити?
   
ваша справа. А я б спробував. Нашару же. Можна почати з недорогого, щоб біди не стало.

В мене вже відпрацьована техніка чистки. Стріляю я часто. Чистити і смердіти доводиться теж часто.
   
Я в бабський срач не ходок. вибачайте.
   
Технологію майже шарову антіблікову, на пріцил з жиночіх колготок розповім в пріваті, як захочете.
   
Видихніть. Відпочиньте трохи. Я вже й сам втомився.
Ось вам красива картинка.
То не я, то мій клієнт пуляє.
Діаметр сірого круга - 84мм
Дистанція 300м.

   
Технологію майже шарову антіблікову, на пріцил з жиночіх колготок розповім в пріваті, як захочете.

в мене є спеціальні бленди. Але зараз вони не потрібні. )
   
Видихніть. Відпочиньте трохи. Я вже й сам втомився.
Ось вам красива картинка.
То не я, то мій клієнт пуляє.
Діаметр сірого круга - 84мм
Дистанція 300м.

Показати зображення...
це дуже жирний результат.
   
Снайпер, стрілок готовий ходить серед нас.
   
А ось свіжий переможець Українського турніру по мілкану.
Теж мій клієнт. Постійний, я б сказав. )



   
Снайпер, стрілок готовий ходить серед нас.

Іх багато в Україні, але снайпер і спортсмен то дуже різне.
   
Іх багато в Україні, але снайпер і спортсмен то дуже різне.
так. Стрілок, то 98 відсотків часу спостерігач. Та і жити в лісі, полі, степу, лежачі вчітися треба. До того ж є багато чого, що словами просто не описують.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Я в бабський срач не ходок. вибачайте.

Та не питання ) але відповідь ти ж отримав, могла вона чи не могла ? B-)

П.с.
Виварка зараз буде що завгодно шрайбати на своє виправдання, а по факту, намагалася втягувати в своє блювотиння людей що навіть до форуму не мали ніякого відношення   ;)
Колись, на самому початку, всякі йожихи з сьострами так само чіпляли мене за Майдан, спочатку було неприємно, навіть дуже, доки я не зрозуміла що це просто розвод на емоції  :) 
Що вони витворяли потім, вже не мало ніякого значення, був ще момент коли почали чіплятися за родичів і за це вже не банили, але роки тренування згодилися ) майже зразу я на це діло забила, мені все одно чия чорна пелька генерує маячню, якась умовна скабєєва чи бячка )
Зато тепер нічого не стримує у відповідях, геть зовсім  B-)  є в цьому свої плюси  :)




   
А яка тут виварка, шрайбає, крім вас, Світлано?
   
всім цьомкі в етом чатікє.
я - спать.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Добраніч ))

Пілюля для пам'яті на завтра )

Йожиха Шору теж шрайбала що він контужений, мене це тоді вибісило, при тому що Шор порохобот упоротий
Вона не мала ніякого морального права, контузія це реально травма, іноді дуже важка, хочеш обізвати опонента, найди купу слів для того, було б бажання
Але вони роблять це навмисне, це показує їх реальне ставлення, типу воювати пішли одні дурники  :bueee:

Щось не дуже веселе добраніч вийшло  :laugh:
   
Найдут стрелка - станет веселее.
   
Найдут стрелка - станет веселее.
не знайдуть.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

вистава квартал-95
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Правоохоронці оголосили спецоперацію “Сирена” для пошуку зловмисника(ів), який пiдняв руку на друга президента
наразі на розкриття злочину кинуто ВСI сили поліції
ВСI cпецслужби працюють щоб знайти злочинця чи хочаб щось кроме куль ..
на полiцiю, спец служби Украiна витрачає ЯРДИ грошей платникив податкiв
хочеться побачити вiддачу ....
i зрозумiти хто покушався на "реформи" зкленоi влади
скiльки на це потрiбно часу ?

 :S

   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського
den

По одеській трасі стоять нгу по 10 людей з зброєю
З мішків зроблені типу захисту
 
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Виварко кущодериста )) ти своєю розжертою сракою не труси ) схуднеш ще від напруги )))
По факту ти обзивала бійців нашої армії мародерами тільки тому що хотіла мене зачепити  ;)  мала таку надію )
Не можеш дотягнутися до мене, намагаєшся доплюнути до інших, проти вітру ) в результаті ходиш сама в своєму блюванні  ;)
Таки цеєвропа) революцієгідненько)
   
Это был спектакль  по сценарию шафира.
   
А коли буде "сильна відповідь" Вови? Чи це вона і є?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Велика Британія і США допоможуть розслідувати замах на Шефіра, – Єрмак

Велика Британія і Сполучені Штати Америки допомагають розслідувати замах на першого помічника президента Сергія Шефіра.

Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак, повідомляє UA.

За його словами, злочин викликав “шалену реакцію”. ОП отримав багато дзвінків зі словами підтримки від дружніх і партнерських країн.

“Багато хто запропонував і свою допомогу. Сьогодні наші правоохоронці співпрацюють зі США і Великою Британією. Я впевнений, що ми дізнаємося, хто за цим стояв“, – сказав Єрмак.

Він вважає, що за замахом стоять ті, хто не хоче реформ, закінчення війни й очищення України від криміналітету.

Розслідуватиме справу Головне слідче управління МВС. Окрім Великої Британії, допомагатиме українським правоохоронцям Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів Америки.(с)
   
Сергій Гриненко
4 год  ·
Тут появились массовые сообщения, что идут проверки всех владельцев 7.62. Приходит участковый со следователем, осматривают оружие и патроны. Показывают фото гильз которые нашли на месте где растелчли авто Шефира. Задают вопросы, где шо покупали, кто че видел и прочее.
Проверяют даже владельцев 7.62х54… ту типа ж команда пришла проверять 7.62, какая разница, что гильзы от АК. Ну то уже таке. Так или иначе «акция» глупая и не имеет смысла, и делается для виду. 
Походу «акция» заденет всех. Так что рекомендую быть готовым, и «подтянуть хвосты».
Кстат, поступила информация что про продавцом и производителей оружия тоже проверяют.


В мене один зі стволів, записаний не як .300AAC Blackout а альтернативною назвою як 7.62х35 (не 39, а 35)
Цікаво, прийдуть перевіряти? ))
   
Андрей Р...
ко мне пришли рано утром.
но вежливо и спокойно.
зачем то сделали фото капсюля на моих патронах


Макс Б...
У меня еще и номер затвора сфотали


отэто бред какой-то

Наверное, чтобы показать начальству, что таки ходили, а не в кабинете зависали и филькины отчеты писали.
   
и вот спрашивается, зачем тогда нужно каждые три года производить отстрел оружия? Ведь, по идее, гильзы, если оружие зарегистрировано, должны иметься в какой-то базе. Не проще ли по базе работать, а не ходить наугад?
   
Велика Британія і США допоможуть розслідувати замах на Шефіра, – Єрмак
Велика Британія і Сполучені Штати Америки допомагають розслідувати замах на першого помічника президента Сергія Шефіра.

Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак, повідомляє UA.

За його словами, злочин викликав “шалену реакцію”. ОП отримав багато дзвінків зі словами підтримки від дружніх і партнерських країн.

“Багато хто запропонував і свою допомогу. Сьогодні наші правоохоронці співпрацюють зі США і Великою Британією. Я впевнений, що ми дізнаємося, хто за цим стояв“, – сказав Єрмак.

Він вважає, що за замахом стоять ті, хто не хоче реформ, закінчення війни й очищення України від криміналітету.

Розслідуватиме справу Головне слідче управління МВС. Окрім Великої Британії, допомагатиме українським правоохоронцям Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів Америки.(с)

 тут арахамия даже знает что сотрудники ФБР уже ведут какие то следственные действия
https://youtu.be/9S5XujV2SVM?t=149

 Правде не понятно как это в правовом поле реализовано, т.к. за такой помощью можно обращаться если

Стаття 598. Утворення і діяльність спільних слідчих груп

1. Для проведення досудового розслідування обставин кримінальних правопорушень, вчинених на території кількох держав, або якщо порушуються інтереси цих держав, можуть утворюватися спільні слідчі групи.
2. Генеральна прокуратура України розглядає і вирішує питання про створення спільних слідчих груп за запитом слідчого органу досудового розслідування України, державного обвинувача України та компетентних органів іноземних держав.
3. Члени спільної слідчої групи безпосередньо взаємодіють між собою, узгоджують основні напрями досудового розслідування, проведення процесуальних дій, обмінюються отриманою інформацією. Координацію їх діяльності здійснює ініціатор утворення спільної слідчої групи або один з її членів.
4. Слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії проводяться членами спільної слідчої групи тієї держави, на території якої вони проводяться.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія