Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Граблі на Майдані (Про мінору)

Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Вия! Прежле чем позориться незнанием истории, изучи мат.часть -  кто у кого отобрал.

Хоральная синагога Бродского (укр. Синагога Бродського, идиш ‏בראדסקי שול‏‎) — синагога в городе Киеве. Построена в 1897—1898 годах по проекту архитектора Георгия Шлейфера строительной конторой Льва Гинзбурга на деньги Л. И. Бродского.
 
А размещение советской властью детского театра кукол с 1955 года в здании хоральной синагоги иначе как издевательством над иудеями не назовешь.
Я в курсі всієї історії. Синагога є, там менора не так виглядатиме? Треба через кілометр від синагоги аж на Майдані втулити? Полегшило?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Бродський ще й Бесарабській ринок мріє відвоювати, бо його пращур будував.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Планетарій в пролетарів теж відібрали і віддали католикам :laugh:
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Планетарій в пролетарів теж відібрали і віддали католикам :laugh:
Хіба католикам, там якісь мусульмани чи індуси.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Я в курсі всієї історії. Синагога є, там менора не так виглядатиме? Треба через кілометр від синагоги аж на Майдані втулити? Полегшило?

Мне безразлично, что на Майдане иудеи установили менору в честь своего праздника ханука при условии, чтоина этом месте никто не погиб.

Если христиане установят там же рождественскую елку буду только рад.

Пусть люди веселятся в соответствии со своими обрядами и обычаями.
 
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Хіба католикам, там якісь мусульмани чи індуси.
одним словом румини :weep:  :lol:
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Хіба католикам, там якісь мусульмани чи індуси.

Вия! Ты даже не понимаешь, что над тобой уже стебутся.

Ну почитай историю Киева, чтобы впредь не писать чепухи.

Кафедральный собор Святого Александра (укр. Церква Святого Олександра, лат. Ecclesia Catholica S. Alexandri) — католический собор в Киеве. Кафедральный собор диоцеза Киева-Житомира. Вмещает около пяти тысяч прихожан. Храмовый праздник — 4 мая. Собор является самой старой католической церковью Киева. Расположен по адресу: Костельная 17.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Вія знана киянка)))
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Мне безразлично, что на Майдане иудеи установили менору в честь своего праздника ханука при условии, чтоина этом месте никто не погиб.

Если христиане установят там же рождественскую елку буду только рад.

Пусть люди веселятся в соответствии со своими обрядами и обычаями.
А тепер включи мізки і згадай, що 7 років тому Київрада прийняла рішення на Майдані нічого не ставити і ніяких свят не проводити
Чи ти не киянин, чи совість відшибло, чи сам тут не кічівся, як ти з Найємом на Майдан першим прибіг?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

З 30 учнів в класі моєї мами двадцять було жидами .Жиди мають право відзначати в Києві свої свята. Їхній клад в розвиток та культуру мого Города є неоціненний.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Вия! Ты даже не понимаешь, что над тобой уже стебутся.

Ну почитай историю Киева, чтобы впредь не писать чепухи.

Кафедральный собор Святого Александра (укр. Церква Святого Олександра, лат. Ecclesia Catholica S. Alexandri) — католический собор в Киеве. Кафедральный собор диоцеза Киева-Житомира. Вмещает около пяти тысяч прихожан. Храмовый праздник — 4 мая. Собор является самой старой католической церковью Киева. Расположен по адресу: Костельная 17.
Я в них не розбираюся, байдуже. Знайомий один будист шукав житло поряд з цим храмом, якась енергетика там йому потрібна дуже, здалеку приїздив. І купола там круглі.
Хтозна, хто там що.
І музей Леніна вигнали з Центральної Ради. Життя мінливе.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Я в них не розбираюся, байдуже. Знайомий один будист шукав житло поряд з цим храмом, якась енергетика там йому потрібна дуже, здалеку приїздив. І купола там круглі.
Хтозна, хто там що.
І музей Леніна вигнали з Центральної Ради. Життя мінливе.
комуняки вигнали в 80х? :laugh:
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

А тепер включи мізки і згадай, що 7 років тому Київрада прийняла рішення на Майдані нічого не ставити і ніяких свят не проводити
Чи ти не киянин, чи совість відшибло, чи сам тут не кічівся, як ти з Найємом на Майдан першим прибіг?

Если честно, то не знаю о решении Киевсовета не устраивать праздников на том месте, где установили менору. Если опубликуешь, то буду признателен.

Как по мне, то праздники нежелательно проводить там где были баррикады и горели шины. А на другой стороне. Майдана вполне допустимо.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Если честно, то не знаю о решении Киевсовета не устраивать праздников на том месте, где установили менору. Если опубликуешь, то буду признателен.

Как по мне, то праздники нежелательно проводить там где были баррикады и горели шины. А на другой стороне. Майдана вполне допустимо.
А тому стули пельку і не дзявкай! Майдан це місце, де загинула Небесна сотня, а не місце, де паскудники поставили менору.
Рішення знайдеш сам, у нас слуг нема.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

З 30 учнів в класі моєї мами двадцять було жидами .Жиди мають право відзначати в Києві свої свята. Їхній клад в розвиток та культуру мого Города є неоціненний.

Из за таких как Вия и уехали самые умные евреи из Киева. И прекрасно живут и развивают другие страны. А мы остались с Вией.

Маємо те що маємо...
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

комуняки вигнали в 80х? :laugh:
Та треба було і комуняк вигнати ще тоді. Але заднім умом всі кріпкі :(
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

А тому стули пельку і не дзявкай! Майдан це місце, де загинула Небесна сотня, а не місце, де паскудники поставили менору.
Рішення знайдеш сам, у нас слуг нема.
Ты написала - ты и должна представить доказательство. Может ты соврала?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Из за таких как Вия и уехали самые умные евреи из Киева. И прекрасно живут и развивают другие страны. А мы остались с Вией.

Маємо те що маємо...
Так недаремно ж остався, Майдан зорганізував, тепер менору захищаєш. Араби притискають, сюди все одно тиснетеся, плацдарм для повернення готуєш соплемінникам?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Так недаремно ж остався, Майдан зорганізував, тепер менору захищаєш. Араби притискають, сюди все одно тиснетеся, плацдарм для повернення готуєш соплемінникам?
отож соплемінникам аж не терпітся появитися тут саме в розпал кацапсько-української бійні B-)
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

отож соплемінникам аж не терпітся появитися тут саме в розпал кацапсько-української бійні B-)

Угу.Украинцы ездят в Израиль на заработки,а Вия все мечтает что они приедут сюда ее захватывать.Это как из Лондона переехать захватывать Жмеринку
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Так недаремно ж остався, Майдан зорганізував, тепер менору захищаєш. Араби притискають, сюди все одно тиснетеся, плацдарм для повернення готуєш соплемінникам?

Я украинец. И мне стыдно, что среди нас есть такие как ты.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Угу.Украинцы ездят в Израиль на заработки,а Вия все мечтает что они приедут сюда ее захватывать.Это как из Лондона переехать захватывать Жмеринку

Из-за таких как Вия многие не хотят даже приехать к друзьям в Киев.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Я украинец. И мне стыдно, что среди нас есть такие как ты.
Українці говорять українською і всюди ставлять тризуби. Запиши це собі у зошит.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Угу.Украинцы ездят в Израиль на заработки,а Вия все мечтает что они приедут сюда ее захватывать.Это как из Лондона переехать захватывать Жмеринку
ксенофобія в чистому вигляді
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

ксенофобія в чистому вигляді
Я сіоністка. Зайве не треба приписувати
А от гору Сіон берегти треба.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Їхній клад в розвиток та культуру мого Города є неоціненний.

 :lol:   Результати їх керування всі можуть відчути.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Українці говорять українською і всюди ставлять тризуби. Запиши це собі у зошит.

 (tu)
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Я сіоністка. Зайве не треба приписувати
А от гору Сіон берегти треба.
Вія, чави цих ханукістів!
І менорастів!
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Вважаю, менора в великих містах, кацапська провокація.
Українці якось не суються в синагогу, щоб повісити над входом тризуб.
Хоча підстав для цього мають набагато більше, ніж установщики менор.

ЗІ. Узгодженість цієї провокації наштовхує на думку про кацапський слід.
До речі, в пройдешні роки ці менори також широко встановлювались?

   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Вважаю, менора в великих містах, кацапська провокація.
Так це було зрозуміло з самого початку.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Во в мне,на сколько мне известно ,нету ни капли еврейской крови,а уж их порядки и обычаи для меня совсем темный лес.
Щось, пригадую, колишня легенда про інакше мовила.
І майте на увазі, що для інших "іх обичаї" - не зовсім темний ліс.
Можу в двох словах розповісти.
У місті Ряшів (тепер Жешів) євреям не дозволяли селитися на центральній площі, а виділили трохи далі інше місце. Бо знали, що викинуть усіх інших з Ринку. Вони могли свої товали і послуги надавати виключно своїм.
І от сталося - пустили одного на Ринок. Через пару років там вже жило 6 родин.
Це їхнє правило і звичай - тягнути усіх своїх і відбирати фінансові потоки, тобто вибивати грунт з-під ніг.

Зеленський нам це довів.




Останнє редагування: 7 грудня 2021 10:15:30 від ЛАРТА
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

тебе просто українці бісять.
І багатьох тут.
Справа не в менорі, справа у тому, щоб задавити українців. А українці це розуміють і противляться. Бач, які!
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Угу.Украинцы ездят в Израиль на заработки,а Вия все мечтает что они приедут сюда ее захватывать.Это как из Лондона переехать захватывать Жмеринку
Так от треба, щоб українці не їздили на заробітки, тільки єврей Зеленський про ценіколи не дбатиме, а лише за те, куди влізти зі воєю менорою.
Самі провокують, самі потім будуть за голову хапатися, ...або вигадувати нові "менори".
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Я украинец. И мне стыдно, что среди нас есть такие как ты.
Ніякий ви не українець. "Не надо" нас дурить. (виділене в лапках - читати твердо).
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Все, менору на Майдані демонтували.
Це тим, хто питав, чи вона там назавжди.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Все, менору на Майдані демонтували.
Це тим, хто питав, чи вона там назавжди.
Ханука скінчилася, Вія.
Тому і демонтували.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

В Одессе их давно ставили и никому они не мешают.Для меня это тест на быдло.Нормального человека не могут оскорбить меноры и прочий религиозный или культурный бред,если оно конечно не мешает окружающим шумом,запахами или езе чем то.Просто это дикое стадо это калька с российских скрепоносцев.Тех тоже все оскорбляет и они все ломают и запрещают.Просто их родные братья.А что касается Пети,то он лично извинялся перед евреями за украинцев,на что его никто не уполномочивал
Нет, быдло здесь никаким боком. Если вы написали этот пост, значит вчера я плохо об,яснила. Попробую еще раз. Мне очень нравилось бы, если бы на Хануку менора была везде. В крупных ТЦ, в маленьких магазинчиках/ парикмахерских/ аптеках и тп, где хозяин- еврей. Или не еврей, но хочет поставить. В витрину, на подоконник,   около кассы, да хоть на потолке. Иллюминацию в городах можно сделать очень красивую. Менора везде, но не на Майдане. Потому что Майдан, на мое имхо, это символ памяти, скорби, борьбы за свободу. Туда нужно приводить детей, показывать, рассказывать, что на этом месте гибли люди,  чтобы ты жил в свободной Украине, а не в надцатом округе России. Или губернии, как там правильно. И елок это касается точно так же. Там, где лилась кровь за  Украину, за ее будущее- не место для веселухи.
Вот я о чем.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Я украинец. И мне стыдно, что среди нас есть такие как ты.

  а чого ти блеєш по-хуйлячому?

  ось що в Америці робили з мовою ворожої країни:

  "Після вступу США у Першу світову війну в 1917 році в американській громадськості взяли гору антинімецькі настрої. Німецьких американців, особливо іммігрантів, звинувачували в співчутті Німеччині; говорити по-німецьки вважалося непатріотичним. Приміром, хот-дог був так названий в ході Першої світової, до того він називався "франкфуртер". Багато німецьких сім'ї в цей час додали своїх прізвищ більш англійське звучання (Шмідт - в Сміт, Шнайдер - в Тейлор, Мюллер - в Міллер і т. п.), практично всі різко скоротили вживання німецької мови. Багато штатів заборонили публічне використання і вивчення німецької. В Огайо, Айові та Небрасці викладання німецької було заборонено навіть у приватних школах.  ... Німецька мова практично зникла з публічного вжитку."

 


   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Нет, быдло здесь никаким боком. Если вы написали этот пост, значит вчера я плохо об,яснила. Попробую еще раз. Мне очень нравилось бы, если бы на Хануку менора была везде. В крупных ТЦ, в маленьких магазинчиках/ парикмахерских/ аптеках и тп, где хозяин- еврей. Или не еврей, но хочет поставить. В витрину, на подоконник,   около кассы, да хоть на потолке. Иллюминацию в городах можно сделать очень красивую. Менора везде, но не на Майдане. Потому что Майдан, на мое имхо, это символ памяти, скорби, борьбы за свободу. Туда нужно приводить детей, показывать, рассказывать, что на этом месте гибли люди,  чтобы ты жил в свободной Украине, а не в надцатом округе России. Или губернии, как там правильно. И елок это касается точно так же. Там, где лилась кровь за  Украину, за ее будущее- не место для веселухи.
Вот я о чем.
(tu)
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

ось що в Америці робили з мовою ворожої країни:
Датчани теж відмовилися від німецької, не вчать, ігнорують. Тільки англійська.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія