Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Зеленський має піти...

Re: Чому Зеленський має піти...

:facepalm: Основний аргумент не голосувати за Зе був:
1. Віддасть Приват Бені
2. Підпише капітуляцію перед хуйлом

Наша Війка он в красках розписувала як Зе у Франції підпише капітуляцію і там його жде літак Хуйла, щоб забрати його...

По 1-му пункту - Бєня вже отримав грошову компенсацію з держбюджету за Приват.

Через справедливі українські суди.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

+===============================================================+
Ждуни мають чекати. А кому цікаво - можуть подивитися ФУП з початку року.

Как обычно, за свои слова не отвечаем.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

+==========================+
А я - кацапізм хуйлових посіпак!
=========================
Ти цілувальник ЗЕлених дуп!
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну я так розумію прихильники Зеленського від нього цього не очікували, тому стільки захвату. Я теж не очікувала, тому мій респект.
+========================================+
У мене нема заперечень проти дій Зеленського.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

По 1-му пункту - Бєня вже отримав грошову компенсацію з держбюджету за Приват.

Через справедливі українські суди.

Так судова ж реформа...
Отак всі $млрд. і отримав?
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

спілкуюся з біженцями які переважно жінки з дітьми яких вже біля 5 мільонів. Вони живуть за правилами казарми або в приймах. Їх чоловіки залишилися в Україні, воюють. А як воюється при Зе, можете дізнатися наприклад тут
https://censor.net/ua/blogs/3360877/snaryadniyi_golod
Не п***а - нема ніяких 5 мільйонів жінок біженців як і 5 мільйонів їх воюючих чоловіків, а то це вже схоже на 8 лєт дамбілі бамбас)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

+==============================+
А нащо переконувати кацапоязікіх?

Да никого не надо, ну если согласится что п..бол.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну если не знаешь, то чего стоят твои слова?

Стоят..
Я свидетель, как Зе бежал с буковеля в хайфу  и ростов.
И как войска обкд будут стоять под радой по призыву Зе. И ники помню, кто топил эту фуйню тут.
И в истории есть.
С начало войны был договор, прекратить полит войну местную и подавляющая часть фупа присоеденилась. Ни кто почти из прошлого не тащит посты, по тому и я не стану. А Вы по моему провоцируете, типо такого не было..
   
Re: Чому Зеленський має піти...

дозвольте вам нагати про те що вже було в історії новітньої України :shuffle:
 
Сотник, який переломив хід історії
вийшов на сцену якись парубок і сказав що презик має піти... Так і в цьому випадку -
Зе має піти бо народ від нього теж втомився!
P.S. Неважливо хто виходить на історичну сцену, важливо що і коли на сцені сказано.
+=====================================+
Ось на виборах українці скажуть свою думку.
А поци під час війни роблять  :zrada:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Я спросил кто, ты сказал я не знаю. Предложение смотри что то, где то, то таке.
Мысль о том что Зеленский крут бо не сбежал я встречаю довольно часто, независимо от симпатий пишущего, потому и не совсем понимаю чем это обосновано.
А ну хоть одного не с твоей секты покажи :lol:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

:facepalm: Основний аргумент не голосувати за Зе був:
1. Віддасть Приват Бені
2. Підпише капітуляцію перед хуйлом

Наша Війка он в красках розписувала як Зе у Франції підпише капітуляцію і там його жде літак Хуйла, щоб забрати його...

А протести "ні капітуляції"? Невже забули?

Ваша "вийка" это глас народа или оппозиции. Делать выводы космического масштаба по мнению одного человека как то не совсем корректно, не думаете?

   
Re: Чому Зеленський має піти...

Не п***а - нема ніяких 5 мільйонів жінок біженців як і 5 мільйонів їх воюючих чоловіків, а то це вже схоже на 8 лєт дамбілі бамбас)

статистика ООН вас не переконує?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ваша "вийка" это глас народа или оппозиции. Делать выводы космического масштаба по мнению одного человека как то не совсем корректно, не думаете?
Це як приклад. Тут десятки ніків оті 2п. проштовхували.
І нікапітулянтів не було?  ;o

Цитувати
Рух опору капітуляції неофіційно діяв з початку літа 2019 року. Зокрема, засновники руху разом з іншими громадськими організаціями та партіями 10 червня 2019 року провели акцію протесту «Ні капітуляції!» під Офісом Президента України. 17 вересня 2019 року активісти Руху підготували звернення до Президента України Володимира Зеленського «Не допустимо капітуляції!»


Останнє редагування: 17 серпня 2022 21:50:50 від Spin
   
Re: Чому Зеленський має піти...

статистика ООН вас не переконує?
Ти вже з усіма 5млн поспілкувався чи встиг тільки 4 999 999?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Стоят..
Я свидетель, как Зе бежал с буковеля в хайфу  и ростов.
И как войска обкд будут стоять под радой по призыву Зе. И ники помню, кто топил эту фуйню тут.
И в истории есть.
С начало войны был договор, прекратить полит войну местную и подавляющая часть фупа присоеденилась. Ни кто почти из прошлого не тащит посты, по тому и я не стану. А Вы по моему провоцируете, типо такого не было..

Где вы у меня увидели полит войну? Человек утверждает что кто то придумал нарратив о побеге Зеленского, я спросил кто?
То что кто то здесь на форуме в прошлом что то подобное и писал, не значит что он это придумал. Прописные истины вроде, а глянь.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

це логічно, якщо єрмаки не йдуть, то має піти президент - це і є демократія
+==========================================+
Демократія - це влада народу, а не окремих поців.
На виборах народ висловить свою думку.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Где вы у меня увидели полит войну? Человек утверждает что кто то придумал нарратив о побеге Зеленского, я спросил кто?
То что кто то здесь на форуме в прошлом что то подобное и писал, не значит что он это придумал. Прописные истины вроде, а глянь.
Пля :facepalm:  ті хто тут на форумі придумали ті і "восторгаються" і всі вони належать до відомої секти! Ті хто не вважав,що Зе має кудись збігти і не пишуть пасквілі типу "молодець боневтік". Так зрозуміло? Чи знову не доходе?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Гадаю на місці Зеленського будь який інший  учасник останніх президентських виборів прийняв би рішення евакуюватися з Києва
І Кошулинський? Ну дійсно, де вже йому Вови..
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

статистика ООН вас не переконує?
Не переконує - лінк дайте на цю статистику
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Гадаю на місці Зеленського будь який інший  учасник останніх президентських виборів прийняв би рішення евакуюватися з Києва
І Кошулинський? Ну дійсно, де вже йому Вови..
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Це як приклад. Тут десятки ніків оті 2п. проштовхували.
І нікапітулянтів не було?  ;o


Ну вот, уже дискуссия получается.

К этой организации и протестам я никакого отношения ни имею.

Фразу о том что Зеленский убежал и типо за это ему респект я встречаю довольно часто у абсолютно разных людей, что для меня лично это странно так как это его прямая обязанность. Никакого политического подтекста у меня в этом нет.  ;)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

============================
Та не смеши! Надоел
+===============================+
Кацапоязіке! Ти набридло - йди бухай!
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ти вже з усіма 5млн поспілкувався чи встиг тільки 4 999 999?

якщо ви обізнані на статистиці то скажіть скілько громадян залишилося на тимчасово окупованих територіях. Ця цифра навіть більш важлива за трагічностю ситуації. Відповідальність за провалену евакуацію теж лежить на президенті.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

=============================
 Просити не х... сосити.
+==================================+
Що, вже набухався і лика не в"яжеш???
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

І Кошулинський? Ну дійсно, де вже йому Вови..
Враховуючи шо в перші два тижня війни з Києва виїхало три чверті населення, ми зараз не можемо знати хто і як би себе повів, це вже за медами раціонального, але маємо факт - Зеленський не втік і цього було досить щоб не розвалилась система управління державою та військом
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

якщо ви обізнані на статистиці то скажіть скілько громадян залишилося на тимчасово окупованих територіях. Ця цифра навіть більш важлива за трагічностю ситуації. Відповідальність за провалену евакуацію теж лежить на президенті.
Евакуацію кого? Половини України? Ви там зовсім зглузду з’їхали?)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Пля :facepalm:  ті хто тут на форумі придумали ті і "восторгаються" і всі вони належать до відомої секти! Ті хто не вважав,що Зе має кудись збігти і не пишуть пасквілі типу "молодець боневтік". Так зрозуміло? Чи знову не доходе?

Я бы с вами согласился если бы разделял допысувачив на секты, а так не опровергнуть не доказать не могу.
Могу вспомнить арестовича, он восторгался. Он в какой секте?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Евакуацію кого? Половини України? Ви там зовсім зглузду з’їхали?)
Вони притомними ніколи і не були.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ой не треба ля-ля! Перемовини щодо забезпечення західною зброєю веде саме команда Зеленського.
Звідки ти знаєш, хто веде ці перемовини?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну вот, уже дискуссия получается.

К этой организации и протестам я никакого отношения ни имею.

Фразу о том что Зеленский убежал и типо за это ему респект я встречаю довольно часто у абсолютно разных людей, что для меня лично это странно так как это его прямая обязанность. Никакого политического подтекста у меня в этом нет.  ;)

Я щось про "респекти" писав?  ;o
Я і не голосував за Зе.
А той рух "ні капітуляції" тут півФУПу підпримувало. Можете знайти теми того часу...
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Не переконує - лінк дайте на цю статистику

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців станом на 7 червня зазначило, що в 44 європейських країнах зараз знаходиться 4,8 млн біженців.
https://www.slovoidilo.ua/2022/07/03/novyna/suspilstvo/kilkist-vyyizhdzhayuchyx-ukrayiny-znovu-zrosla
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців станом на 7 червня зазначило, що в 44 європейських країнах зараз знаходиться 4,8 млн біженців.
https://www.slovoidilo.ua/2022/07/03/novyna/suspilstvo/kilkist-vyyizhdzhayuchyx-ukrayiny-znovu-zrosla

Та забаньте вже цього сліпого.
Як можна так не поважати форумчан?
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців станом на 7 червня зазначило, що в 44 європейських країнах зараз знаходиться 4,8 млн біженців.
https://www.slovoidilo.ua/2022/07/03/novyna/suspilstvo/kilkist-vyyizhdzhayuchyx-ukrayiny-znovu-zrosla
Там і написано - приблизно, і не 5 млн а 4.8, і не на 17 серпня а на 7 червня і не жінок а жінок, чоловіків і дітей- далі продовжувати?)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Евакуацію кого? Половини України? Ви там зовсім зглузду з’їхали?)

прошу надати офіційну статистику. Чи ОПа це нецікавить?
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Доречі як думаєте - ті хто виїхали з Закарпаття і осіли в Європі вони біженці від війни чи ні?)
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

прошу надати офіційну статистику. Чи ОПа це нецікавить?
Яка Опа? Я за Порошенко голосував. Просто я пам’ятаю евакуацію після Чорнобиля, і неможу уявити як можна евакуювати цілу область і куди?)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Там і написано - приблизно, і не 5 млн а 4.8, і не на 17 серпня а на 7 червня і не жінок а жінок, чоловіків і дітей- далі продовжувати?)

читайте уважніше мої дописи - "переважно жінки з дітьми", і додайте до 4.8 млн кількість виїхавших до США, Канади і Австралії. До речі, багато хто при грошах не реєструється як біженці, про таких в Іспанії була ціла стаття.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Гадаю на місці Зеленського будь який інший  учасник останніх президентських виборів прийняв би рішення евакуюватися з Києва
Гадать ви можете що завгодно. На сьогодні маємо що ні президент і його суперник по виборам Київ не покинули.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

спілкуюся з біженцями які переважно жінки з дітьми яких вже біля 5 мільонів. Вони живуть за правилами казарми або в приймах. Їх чоловіки залишилися в Україні, воюють. А як воюється при Зе, можете дізнатися наприклад тут
https://censor.net/ua/blogs/3360877/snaryadniyi_golod

Елементарний приклад - родина біженців - чоловік, дружина, 3-є дітей.
На 5 біженців - 1 жінка і 0 воюючих чоловіків.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Яка Опа? Я за Порошенко голосував. Просто я пам’ятаю евакуацію після Чорнобиля, і неможу уявити як можна евакуювати цілу область і куди?)

це гірше за Чорнобиль, вже стали відомі попередні данні по загиблих в Маріуполі. :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія