Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можливо примирення- так,можливо.

Чи можливо примирення- так,можливо.

 По перше -вибори закінчилися,і ми знаємо,що як за Петра 20% з 25% довбали того ж Петра всі 5 років,за Мінськ,за "особливий статус",за любих друзів та інші пройопи. Ми те ж знаємо,що десь як мінімум 50% за Зелю,це те ж патріоти і вони за Україну.Ну не сприн'яли Петра-таке життя. Ви не розуміли нас,ми вас... Але як реагувати було на "термос" та "на колінах",як було реагувати на якісь капітулянські вислови,та підтримку з Моцкви, чи нападки на Закон про мову. То може це не ви? Може ви це не поділяєте? А тут кацапоботи та риги підмазуються та кажуть від вашого імені?

 Примиритися дуже просто: є багато спільного. Є Незалежність Держави, є недопущення капітулянтсьтва,та протидія єднання з ригами та Х...йлом. Недопущення РЕВАНШУ та пуццінської експансії. І тут влада не має вже значення. Буде потреба довбати ЗЕ-тре буде довбати. Не буде- не будуть і довбати. А розенблядів нехай садять,якщо посадять... Хто проти?
 Бо Х...йло зараз розхитує і хоче розістрати патріотів. Якщо ви згодні,то спільні теми є і тоді не треба навіть виділяти,хто був та є гірше з влади. Бо є ВЛАДА,а є МИ.

 Ось проста формула,а хто проти,той кацап,або сепар, або риг,або мудачуковець-підкацапник.

 Все.

Останнє редагування: 27 квітня 2019 21:18:30 від Wolter
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

З лісу запах пішов.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Вольтер ти що гтовий Зе підтримати?  ;o
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

примирення можливе лише тоді, коли визнають, що в усіх проблемах України винні москалі, яким ми платимо дань. Хто не визнає - той ворог.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

 :-B


во істину мудро  і тверезо
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Вольтер ти що гтовий Зе підтримати?  ;o
-----------------------------
Ні. Я навіть Петра 5 років не підтримував. Я ж про інше...
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

 :facepalm1:


разве кто то с этим когда то спорил?
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

примирення можливе лише тоді, коли визнають, що в усіх проблемах України винні москалі, яким ми платимо дань. Хто не визнає - той ворог.
========================
Звісно,то нехай визнають та не бояться,коли що, довбати ЗЕлю,як ми в свій час довбали Петра.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

примирення можливе лише тоді, коли визнають, що в усіх проблемах України винні москалі, яким ми платимо дань. Хто не визнає - той ворог.

а свинарчуки з мамчурами луценками ніпричом)))) і питро олексійович який все це  бізобразіє кришує)) останній місяць)) в усьому винні москалі :weep:
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Невозможно примириться, да что там - просто нормально сосуществовать рядом, с теми, чей смысл жизни - уничтожить твою идентичность, если не физически, то морально.

Как я могу примириться с теми, кто говорит - давай, перестань быть собой, отрекись от семьи и родных и тогда, может быть, мы разрешим тебе считаться почти равным нам?

Это просто невозможно. Хотя бы потому, что говорят так люди, в массе своей откровенно глупые, необразованные или просто подлецы и моральные деграданты. В общем говоря - те, кто не является для меня авторитетом.

Ни у них, ни у меня нет другой страны. Нет другой земли, на которой ждут их или меня. Такие дела.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Невозможно примириться, да что там - просто нормально сосуществовать рядом, с теми, чей смысл жизни - уничтожить твою идентичность, если не физически, то морально.

Как я могу примириться с теми, кто говорит - давай, перестань быть собой, отрекись от семьи и родных и тогда, может быть, мы разрешим тебе считаться почти равным нам?

Это просто невозможно. Хотя бы потому, что говорят так люди, в массе своей откровенно глупые, необразованные или просто подлецы и моральные деграданты. В общем говоря - те, кто не является для меня авторитетом.

Ни у них, ни у меня нет другой страны. Нет другой земли, на которой ждут их или меня. Такие дела.
---------------------------------------
Та піднялося дуже багато ватної піни та Моцьва яка має багатий досвід вже давить як у мережах так і у житті по повній.Давить від імені голосувавших за ЗЕ. Довбайте владу,але збережіть Україну. Бо ми,хто не голосував за ЗЕ,все ж таки визнаємо пройопи Петра,а  до ЗЕ є багато питань вже зараз. Так що,давайте потихеньку якось всі станемо не на бік минулої чи майбутньої влади.а до Батьківщини. Бо розкол патріотів зараз значно гірше,ніж усі наши суперечки та лайки....

 Єднанням та примиренням може бути тільки захист Держави від реванщу та загарбників. Давайте здивуємо Х....йла!

Останнє редагування: 27 квітня 2019 21:32:20 від Wolter
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Невозможно примириться, да что там - просто нормально сосуществовать рядом, с теми, чей смысл жизни - уничтожить твою идентичность, если не физически, то морально.

Как я могу примириться с теми, кто говорит - давай, перестань быть собой, отрекись от семьи и родных и тогда, может быть, мы разрешим тебе считаться почти равным нам?

Это просто невозможно. Хотя бы потому, что говорят так люди, в массе своей откровенно глупые, необразованные или просто подлецы и моральные деграданты. В общем говоря - те, кто не является для меня авторитетом.

Ни у них, ни у меня нет другой страны. Нет другой земли, на которой ждут их или меня. Такие дела.
ніяк . тільки смерть, селяві.
або вбий мене, або я - тебе
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

---------------------------------------
Та піднялося дуже багато ватної піни та Моцьва яка має багатий досвід вже давить як у мережах так і у житті по повній. Довбайте владу,але збережіть Україну. Бо ми,хто не голосував за ЗЕ,все ж таки визнаємо пройопи Петра,а  до ЗЕ є багато питань вже зараз. Так що,давайте потихеньку якось всі станемо не на бік минулої чи майбутньої влади.а до Батьківщини. Бо розкол патріотів зараз значно гірше,ніж усі наши суперечки та лайки....
Тобто Птра за ґрати?  :S
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Тобто Птра за ґрати?  :S
-------------------------------------------
 Ось вже перший прокацапник та сепар спіймався. B-)  Доречі,якщо доведена вина,то виключень бути не може. Ти доведи...не хочу про це ж,кажу!
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

але ж є інший вихід, окрім смерті! Еміграція! Евріка! чемодан - вокзал - ...
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

але ж є інший вихід, окрім смерті! Еміграція! Евріка! чемодан - вокзал - ...
З вокзалу пишеш?  :super:
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

-------------------------------------------
 Ось вже перший прокацапник та сепар спіймався. B-)  Доречі,якщо доведена вина,то виключень бути не може. Ти доведи...не хочу про це ж,кажу!
Ну тоді примирення таки можливе  :-B
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

З вокзалу пишеш?  :super:
з хати. Готовий прийняти смерть, а ти?
до речі, як думаєш, мене буде хвилювати пенсія чи корупція?
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

з хати. Готовий прийняти смерть, а ти?
до речі, як думаєш, мене буде хвилювати пенсія чи корупція?
Свічку постав... (с)  :facepalm1:
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

 ППП перевзуваються.
 Але якось мляво.
 Як тільки визнають, що не усі, хто за Пе голосував, насправді за Пе - можна вважати що розшнурувалися.
 Коли визнають, що не усі, хто за Зе голосував, насправді голосували не за Зе, а проти Пе - то лівий чобіт знятий.
 А ще коли визнають, що насправді за Пе, саме за Пе і тільки за нього голосувало менше 10%, то чоботи скинуто і з'явиться можливість об'єктивного діалогу.

 А поки най торочать - Зе наркоман і тим тішаться.  B-)   
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

ППП перевзуваються.
 Але якось мляво.
 Як тільки визнають, що не усі, хто за Пе голосував, насправді за Пе - можна вважати що розшнурувалися.
 Коли визнають, що не усі, хто за Зе голосував, насправді голосували не за Зе, а проти Пе - то лівий чобіт знятий.
 А ще коли визнають, що насправді за Пе, саме за Пе і тільки за нього голосувало менше 10%, то чоботи скинуто і з'явиться можливість об'єктивного діалогу.

 А поки най торочать - Зе наркоман і тим тішаться.  B-)   
Ну десь так...
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

-------------------------------------------
 Ось вже перший прокацапник та сепар спіймався. B-)  Доречі,якщо доведена вина,то виключень бути не може. Ти доведи...не хочу про це ж,кажу!

Поддерживаю. Вину нужно доказать, как Петра так и Володи (Хуйло = Хуйло, Володей быть не может).
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

---------------------------------------
Та піднялося дуже багато ватної піни та Моцьва яка має багатий досвід вже давить як у мережах так і у житті по повній.Давить від імені голосувавших за ЗЕ. Довбайте владу,але збережіть Україну. Бо ми,хто не голосував за ЗЕ,все ж таки визнаємо пройопи Петра,а  до ЗЕ є багато питань вже зараз. Так що,давайте потихеньку якось всі станемо не на бік минулої чи майбутньої влади.а до Батьківщини. Бо розкол патріотів зараз значно гірше,ніж усі наши суперечки та лайки....
  Ок. Мені здається що перше що потрібно Батьківщини- це щоб свинюки та діамантові хлопчики та інши такиж самі отримали правосудний строк за решіткою... Після цього я буду готовий миритися з порохоботами та тими хто топив за Петра. Як що за ними нема кримінальних порушень Закону.

 Єднанням та примиренням може бути тільки захист Держави від реванщу та загарбників. Давайте здивуємо Х....йла!
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Єднанням та примиренням може бути тільки захист Держави від реванщу та загарбників. Давайте здивуємо Х....йла!
Ок. Мені здається що перше що потрібно Батьківщини- це щоб свинюки та діамантові хлопчики та інши такиж самі отримали правосудний строк за решіткою... Після цього я буду готовий миритися з порохоботами та тими хто топив за Петра. Як що за ними нема кримінальних порушень Закону.

   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Між ціми фракціями повина пролитися кров
така червона рідина яку проливали солдати
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Ок. Мені здається що перше що потрібно Батьківщини- це щоб свинюки та діамантові хлопчики та інши такиж самі отримали правосудний строк за решіткою... Після цього я буду готовий миритися з порохоботами та тими хто топив за Петра. Як що за ними нема кримінальних порушень Закону.
яка різниця, чи посадять 300 тис. чиновників, які працювали на владу , тобто на українську державу, та підворовували? 500 тис. бляхарів не заплатили податки, але працювали виключно на себе. Ще мільйон бариг приватних підприємців не платили податки, але працювали не на укр. державу, а виключно на себе. Всі ворували , але різниця між ними, що дехто працбвав на укр. державу. Тобто ви ненавидете укр. державу
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Ты ба, а еще вчера, в это время, этот уксус обзывал Зе наркоманом, народ - прихильники певної політсили и стращал шо он грозный поц. Резко пошел на поправку филозофф.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Ты ба, а еще вчера, в это время, этот уксус обзывал Зе наркоманом, народ - прихильники певної політсили и стращал шо он грозный поц. Резко пошел на поправку филозофф.
Може пальонка скінчилася  :shuffle:
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Може пальонка скінчилася  :shuffle:
Жена по макитре настучала шваброй, шо огрызки и стол заляпаный оставил на утро.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Ты ба, а еще вчера, в это время, этот уксус обзывал Зе наркоманом, народ - прихильники певної політсили и стращал шо он грозный поц. Резко пошел на поправку филозофф.
це про кого?
Зе - нарік і клоун, але наша влада, яку слід підтримувати, щоб обламати роги лохторату, який сподівається на популізм. Я проти бидла, яке обирає клоуна, а не проти самого клоуна
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

а свинарчуки з мамчурами луценками ніпричом)))) і питро олексійович який все це  бізобразіє кришує)) останній місяць)) в усьому винні москалі :weep:

коцапе, а якщо посадять свинарчуків   що ти тоді будеш співати?
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

  Ви, панове, не шаленійте.
  Є, як зауважив пан Вольтер, привід для єднання.
  Тепер тре визначити спільний грунт.

  А запекла сварка нічого не виправить.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Я проти бидла
то бийтеся головою об стінку, тому що ви проти себе
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Я проти бидла, яке обирає клоуна

  Тобто блазень, що каже "я не знав що підлеглі крадуть" - то таки блазень?
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

  Ви, панове, не шаленійте.
  Є, як зауважив пан Вольтер, привід для єднання.
  Тепер тре визначити спільний грунт.

  А запекла сварка нічого не виправить.
Сначала извинения. И хай научится обращаться по уставу - "Президент Украины Владимир Александрович Зеленский".  :pooh_lol:
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

коцапе, а якщо посадять свинарчуків   що ти тоді будеш співати?

нездійснення зазанченого в конституції вреховенства права це не лише свинарчукізм)))
та й свиинарчкізм в Україні вічний - )))
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Сначала извинения. И хай научится обращаться по уставу - "Президент Украины Владимир Александрович Зеленский".  :pooh_lol:

  Жабо собі спочатку почепіть, а потім вже вимагайте сатисфакції по усім правилам.
  Мені достатньо об'єктивного висвітлення поточної ситуації.
  Я не вибагливий.
  Та і нема часу на розшаркування.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

  Ви, панове, не шаленійте.
  Є, як зауважив пан Вольтер, привід для єднання.
  Тепер тре визначити спільний грунт.
для початку - перестати називати (хоча б називати) руками/ногами кремля, кацапами, ватою, вишиватою, хохлами, малоросами, укросами, бидлом, плебсом, сісілістами і таке інше ВСІХ, з ким не згоден
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

нездійснення зазанченого в конституції вреховенства права це не лише свинарчукізм)))
та й свиинарчкізм в Україні вічний - )))
Не тарапизь - ты ж бачыш - уже пошел процесс отрезвления маленьких свынячуков. Большие  - безнадежные, а маленьких еще можно приучить к лотку. :-B
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

  Жабо собі спочатку почепіть, а потім вже вимагайте сатисфакції по усім правилам.
  Мені достатньо об'єктивного висвітлення поточної ситуації.
  Я не вибагливий.
  Та і нема часу на розшаркування.
Как говорили немцам после войны - без покаяния нет прощения. Без отрезвления и осознания не будет никакого реального освещения.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія