Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Люкс ти вже вколовся?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

диви не лусни від злості  :gigi:  (Чому т.з ваксьори такі агресивні ? )
О, зрозуміла, ваксери вірять в вакцину і в безкоштовну медицину.
Дійсно, треба антиваксерам відмовитися від ліжок, насолоджуйтеся сповна.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

О, зрозуміла, ваксери вірять в вакцину і в безкоштовну медицину.
Дійсно, треба антиваксерам відмовитися від ліжок, насолоджуйтеся сповна.

йшла мова про кисень за гроші в наших лікарнях.
Ти БРЕШЕШ.... питання навіщо ?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Пані ДМХЗ реальна юзеркиня з Харкова. І вивилювати на неї явно не варто.
До того ж мій батько пролежав у лікарні з ковідом з 19.10.2020 до 30.12.2020. Із них тільки під цілодобовим киснем 1,5 місяці.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

По твоїм дописам зрозуміло, що ніхто із близьких з ковідом до лікарні не потрапляв. То що тебе спонукає оббріхувати наші лікарні? І мене разом.
Потрапляли. До речі, Білозерська батьків лікувала, поцікавитися, скільки тисяч в лікарні вона залишила?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

До того ж мій батько пролежав у лікарні з ковідом з 19.10.2020 до 30.12.2020. Із них тільки під цілодобовим киснем 1,5 місяці.
І ти ні копійки не витратила?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Потрапляли. До речі, Білозерська батьків лікувала, поцікавитися, скільки тисяч в лікарні вона залишила?

курво, за кисень платила ?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

курво, за кисень платила ?
Мої знайомі платили. І за ліки платили. І за вату платили.
А ви оце надумалися відродити міф про безкоштовність, чи що?
То й називайте одразу ці чарівні місця, це це безкоштовно.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

О, зрозуміла, ваксери вірять в вакцину і в безкоштовну медицину.
Дійсно, треба антиваксерам відмовитися від ліжок, насолоджуйтеся сповна.
---
В тому то й справа,що не вірять.
І бояцця,що їм кисню та ліжок не вистачить.
Але інших агітують робити те,в що самі не вірять.
Шизофренія якась,якщо чесно.
Колективна,до того ж,навіяна гівноЗМІ
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

І ти ні копійки не витратила?
На кисень ні. Реанімація обійшлася 700 грн. за 12 днів, тобто щось там безкоштовно надавалося. А так витрати були десь 2тис.грн на тиждень.
Цифри про 2тис.грн на день теж чула.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Мої знайомі платили. І за ліки платили. І за вату платили.
А ви оце надумалися відпґродити міф про безкоштовність, чи що?
То й називайте одразу ці чарівні місця, це це безкоштовно.

мова йде про кисень ? ти курво стверджуєш що у нас за кисень в лікарнях для ковід хворих потрібно платити ?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ну то есть локдауны будут по любому? Тогда зачем вакцинироваться? Если это ни на что не влияет.

Якщо смертність загальна від ковід та завантаженність місць для важкохворих ковідників дійде до якоїсь критичної межі, навіть попри вакцинацію, то будуть, звичайно.
Поки що вакцини, схоже, виконують свою функцію - зменшення госпіталізацій та смертельних випадків по мірі збільшення щеплених.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

На кисень ні. Реанімація обійшлася 700 грн. за 12 днів, тобто щось там безкоштовно надавалося. А так витрати були десь 2тис.грн на тиждень.
Цифри про 2тис.грн на день теж чула.
---
То в чому суть претензії тоді?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Цифри про 2тис.грн на день теж чула.
в приватних клініках цифри набагато більше але там місць нема. В добробут лише щоб встати в чергу треба було внести 100к
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

На кисень ні. Реанімація обійшлася 700 грн. за 12 днів, тобто щось там безкоштовно надавалося. А так витрати були десь 2тис.грн на тиждень.
Цифри про 2тис.грн на день теж чула.
Ну нарешті. "Щось там безкоштовно надавалося" - це правдоподібно. Ключове слово "Щось".
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

мова йде про кисень ? ти курво стверджуєш що у нас за кисень в лікарнях для ковід хворих потрібно платити ?
Так, стверджую, треба. Лягай перевір, якщо не віриш. Тобі дадуть порцію кисню на 5 хвилин, хочеш більше - за гроші.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так, стверджую, треба. Лягай перевір, якщо не віриш. Тобі дадуть порцію кисню на 5 хвилин, хочеш більше - за гроші.

ти курва брехлива
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ну нарешті. "Щось там безкоштовно надавалося" - це правдоподібно. Ключове слово "Щось".
Ти читати вмієш? 1.5 місяці цілодобового кисню. Рахунок за нього не виставлявся. Все що ми витратили було по чеках з аптеки.
То що реанімація за 12 днів коштувала менше ніж потім антибіотики на тиждень , осягнути розумом можеш?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

ти курва брехлива
Це ти гівнюк, як і всі тої прихильники певної політсили. Хто хоче жити, той платить за це.
До речі, саме цим також пояснюється низький рівень вакцинації - після безкоштовної вакцини платити 10-20 тисяч за реанімацію не всі собі можуть дозволити. А безкоштовно в лікарнях тільки дуля з маком.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Це ти гівнюк, як і всі тої прихильники певної політсили. Хто хоче жити, той платить за це.
До речі, саме цим також пояснюється низький рівень вакцинації - після безкоштовної вакцини платити 10-20 тисяч за реанімацію не всі собі можуть дозволити. А безкоштовно в лікарнях тільки дуля з маком.
Вакцина коштовна - закуплена за гроші платників податків.

Зате повністю безкоштовний ковід надає право на безкоштовну реанімацію.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Ти читати вмієш? 1.5 місяці цілодобового кисню. Рахунок за нього не виставлявся. Все що ми витратили було по чеках з аптеки.
То що реанімація за 12 днів коштувала менше ніж потім антибіотики на тиждень , осягнути розумом можеш?
І що? Тобі повезло знайти місце, де була апаратура і був невеликий попит на кисень.
У Києві було інакше, хоча деякі місця є також. Для богообраних.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Це ти гівнюк, як і всі тої прихильники певної політсили. Хто хоче жити, той платить за це.
До речі, саме цим також пояснюється низький рівень вакцинації - після безкоштовної вакцини платити 10-20 тисяч за реанімацію не всі собі можуть дозволити. А безкоштовно в лікарнях тільки дуля з маком.

Просто хвора на голову
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Вакцина коштовна - закуплена за гроші платників податків.

Зате повністю безкоштовний ковід надає право на безкоштовну реанімацію.
У вас є вакцини і реанімації, користуйтеся донесхочу.
А ми перечекаємо вдома. Навіть хліба можу в духовці спекти.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

У вас є вакцини і реанімації, користуйтеся донесхочу.
А ми перечекаємо вдома. Навіть хліба можу в духовці спекти.

Тіпа хочеш коронавірус вдома перечекати?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
То в чому суть претензії тоді?
В тому, що дописувачка не контролює свою лють. Змішала не розібравшись все почуте до купи і виставляє це на загал , як істіну в першій інстанції.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Опитування ще не інформативне, та десь 3:1 на користь злобності антіваксеров зараз.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

І що? Тобі повезло знайти місце, де була апаратура і був невеликий попит на кисень.
У Києві було інакше, хоча деякі місця є також. Для богообраних.
То що ти писала про ціну кисню 2 тисячі щоденно і так усюди. Визнай, що помилилась та вибачись за заокеанську падлюку.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Тіпа хочеш коронавірус вдома перечекати?
Так вже два роки перечікуємо. Ще з півроку почекаємо, поки ви обломаєтеся з тим шмурдяком.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

То що ти писала про ціну кисню 2 тисячі щоденно і так усюди. Визнай, що помилилась та вибачись за заокеанську падлюку.
Ок, майже всюди, є деякі виключення.
За заокеанську падлюку вибачаюся, ти просто везунчик, місцева, і знаєш місця.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

В тому, що дописувачка не контролює свою лють. Змішала не розібравшись все почуте до купи і виставляє це на загал , як істіну в першій інстанції.
---
На першій сторінці є гілочка прикріплена.
Про збір грошей.
І сума там... :facepalm1:
Ні на які думки вас це не наводить?
Ну,типу про безкоштовну медицину,чи про щось подібне.
Я не для сварки питаю... :shuffle:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Буду краток. Не п . зди.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

У вас є вакцини і реанімації, користуйтеся донесхочу.
А ми перечекаємо вдома. Навіть хліба можу в духовці спекти.

Ну, не все населення країни - домогосподарки на пенсії.
Причина Вашого (та й не тільки) непорозуміння щодо вакцин, Вія, що Ваше мислення закінчується на індивідуальному рівні і далі Вас, любимої, не йде.
А проблема урядів у тому, що вони не мислять на Вашому, індивідуальному рівні, їм до лампочки Ви особисто та індивідуально, а мислять вони стат.даними. Вони бачать, що хворих привозять до госпіталів і скирдують у проходах, бо нема більше ліжкомісць, бачать, що якщо пустити все самотьоком, то приходиться копати нові цвинтарі, а то й збирати ковбасні вироби на вулицях, як ото у Еквадорі, бачать, як економіка провалюється, а бюджет худне, то вводять локдаун, що все одно провокує рецесію і, отже, зменшення надходжень у бюджет з податків. Потім їм показують вакцини, які (кажуть), зменшать кількість коштовних хворих і коштовних трупаків і дозволить зняти локдаун і реактивувати економіку хоч якось, вони проводять масову вакцинацію і дійсно, доходяг у госпіталях стає менше, трупаків теж - все, час знімати локдаун.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

після попередніх хвиль у нас велетенський запас міцності. І ліжка, і концентратори. Нестача ресурсів на нещеплених - це волога мрія... ублюдків, з пісні слів не викинеш.

На практиці, я так зрозумів, у кого скільки нахабства, той стільки і заробляє на пацієнтах. Десь безкоштовно, десь гроші.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
На першій сторінці є гілочка прикріплена.
Про збір грошей.
І сума там... :facepalm1:
Ні на які думки вас це не наводить?
Ну,типу про безкоштовну медицину,чи про щось подібне.
Я не для сварки питаю... :shuffle:
ну, вас же не примушували гроши віддати. Так, медиціна в нас не безкоштовна майже завжди. Та за кісень грошей не беруть. Просто інколи його немає. Тож, можуть і очі закрити, як в суперечь нормам прітягнешь балона до палати. Так буває.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Мої знайомі платили. І за ліки платили. І за вату платили.
А ви оце надумалися відродити міф про безкоштовність, чи що?
То й називайте одразу ці чарівні місця, це це безкоштовно.
я лежал. в соломенской районной. не заплатил ни копейки.
И еще чел 5 моих знакомых лежали в Киеве. Платили только если не гос. больница
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Мав просту проблему. Розбитого надколінника. Можно було безкоштовно в шпіталі прооперувати, та добрі лікарі порадили, куди звернутися. Лікі мені передавали вчасно. Я оплатив тітанову кетайську хернюшку, наркоз та операцію. Я хожу не хромаючи. Люди бачіли. Щож, такови реаліі, медіцина в нас не безоплатна, як хочешь, щоб зробили добре.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Щось я не можу просікти точку зору "антиваксерів". Якісь лайки на вакцини разом зі стенаннями на коштовність лікування від ковіду. Чим вони незадоволені, хтось мені може пояснити?  :gigi:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Щось я не можу просікти точку зору "антиваксерів". Якісь лайки на вакцини разом зі стенаннями на коштовність лікування від ковіду. Чим вони незадоволені, хтось мені може пояснити?  :gigi:
---
Я можу пояснити,але якщо чесно, впевнений,що ти не зрозумієш.
Для тебе такі слова,як свобода та права людини- пустий звук.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Щось я не можу просікти точку зору "антиваксерів". Якісь лайки на вакцини разом зі стенаннями на коштовність лікування від ковіду. Чим вони незадоволені, хтось мені може пояснити?  :gigi:
-Берімор, що за вой на болотах?
-Антіваксери, сер.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Я, наприклад, цілком схвалюю діяльність "антиваксерів" - завдяки їм я і мої родичі змогли легко і безкоштовно вакцинуватися самими найпередовішими вакцинами  :shuffle: Цинічно, але що поробиш  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія