Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[KA] готовятся к войне

Re:  [KA] готовятся к войне

порада. Вам, зеленому гівну. Не стреміться образити опонента. Бо не видмиетеся, в деяких випадках.
Не звертай увагу на цього ольгінця, він у різних темах пише протилежне. Бот з РФ який він є.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Набагато небезпечніше буде коли 69-річного хуйла скине молодший.
скількі вам років, Людасе?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

То вони поки не понюхали юха війни, такі бойові, хоча повинні трохи розуміти чим воно їм всім загрожує.
Чого б це "повинні"? Це ж "руSSкий мир" - то звідки мізки?   8-:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

+100

Я вчора пробігся по їх каналах - там жаж. На повному форсажі іде накрутка на війну. Навіть не «єслі завтра вайна». А прямим текстом - «раздавить, унічтожіть фашістскую нєчість». Нємєдленно.

Якщо хто не знає, то у них хфовошисти це ми, українці.

24/7 накручують істерики - «нас акружілі са всєх старон і сабіраютса нападать. Мі єтога ждать нє будєм. Нє пазволім. Дадім рєшітєльний атпор».

І прямим текстом - «запад угражаєт нам рукамі українскіх маріонєток-хфвошістов. Запад бросил Украіну на заклінаніє, как жєртвєнного барана».

Я всякого Жіріновського бачив, але ТАКОГО ще ніколи. Натурально бився в припадку, з піною на губах. А Жірік просто так нічого не говорить. Він ОЗВУЧУЄ.
а що їм залишається
Економіка в гембель
Тільки зовнішній ворог
Якщо вибрати Америку, то "будет сплошное уныние и пораженческое настроение"
Залишається Україна
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

и Юго-востоком и Киевом,
;o

не ну я понимаю шо и в киеве полно ватоголовых..
но бля...здесь гораздо больше тех кто флаг рашки на хрещатике непотерпит.

будет суровая партизанщина
   
Re:  [KA] готовятся к войне

;o

не ну я понимаю шо и в киеве полно ватоголовых..
но бля...здесь гораздо больше тех кто флаг рашки на хрещатике непотерпит.

будет суровая партизанщина
просто будуть різати. Багато тут вже людей, якіх кров не лякає. Ебуче скотство, що з нами зробили.
   
Re:  [KA] готовятся к войне


Будут резать и грабить кацапню.
А если еще наши выйдут в кацапские города, то еще и золото отнимать как компенсацию за все горе.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я проти будьякіх вбивств, про всяк випадок, та чоловік, що мае обовьязок.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

а що їм залишається
Економіка в гембель
Тільки зовнішній ворог
Якщо вибрати Америку, то "будет сплошное уныние и пораженческое настроение"
Залишається Україна

плюс выборы на рашке осенью...(а им нужно маленькая очередная победоносная война)
им к концу  лета нужны победы...одесса..ил и мариуполь...или распиздячиная инфраструктура по украинским городам....в том числе и в киеве...(заводы...мосты..нап ример).. или на худой конец крымский канал и херсонская область...

думаю шо таки шото будет в направления херсона и харькова..а со стороны ордло пойдет атака на марик...
но на этот раз наверняка полеят и самолеты и вертолеты  с десантированием и бомбомеанием по инфраструкуре страны..

я только одного не пойму -накуя все это ему..накуя..
удержать Украину в повиновении серавно неполучится....
   
Re:  [KA] готовятся к войне


и Юго-востоком и Киевом,
;o

не ну я понимаю шо и в киеве полно ватоголовых..
но бля...здесь гораздо больше тех кто флаг рашки на хрещатике непотерпит.

будет суровая партизанщина
Не работает без внешней поддержки. Если будет подпитка , БК то да. Иначе вряд ли.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

плюс выборы на рашке осенью...(а им нужно маленькая очередная победоносная война)
им к концу  лета нужны победы...одесса..ил и мариуполь...или распиздячиная инфраструктура по украинским городам....в том числе и в киеве...(заводы...мосты..нап ример).. или на худой конец крымский канал и херсонская область...

думаю шо таки шото будет в направления херсона и харькова..а со стороны ордло пойдет атака на марик...
но на этот раз наверняка полеят и самолеты и вертолеты  с десантированием и бомбомеанием по инфраструкуре страны..

я только одного не пойму -накуя все это ему..накуя..
удержать Украину в повиновении серавно неполучится....
чаю випейте, заспокійтеся. Песда буде прі всіх випадках, тому, хто заняти Украіну прійде. Доньку вчу, та якась вона туповата, щодо зброі. Може діла й не буде. Будуть іньши.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Biden warning: US President’s terrifying hypersonic missile can hit Moscow in 20 minutes
нам от этого шо ??

если кацапы пойдут войной в Украину -америка будет бомбить этими ракетами русские войска?

я не думаю шо это будет Байден делать- обосрется как когда то и Обама...имхо.

Останнє редагування: 1 квітня 2021 12:54:22 від кноп
   
Re:  [KA] готовятся к войне

чаю випейте, заспокійтеся. Песда буде прі всіх випадках, тому, хто заняти Украіну прійде. Доньку вчу, та якась вона туповата, щодо зброі. Може діла й не буде. Будуть іньши.

я спокоен ксати...и живу с пониманием чего быть -того не миновать..морально я уже готов резать и убивать окупанта..
а как оно буде на самом деле..надеюсь не обосрусь.. :D
но если прийдется воевать..значит такая селяви.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

плюс выборы на рашке осенью...(а им нужно маленькая очередная победоносная война)
Десь згоден
Навіть якщо отримають по зубах, розтрезвонять що зжалилися над хохмами і відійшли
Загиблих бійців, за звичаєм, прикопають в лісосмузі, а після виборів урочисто освятять братські могили
   
Re:  [KA] готовятся к войне


Не работает без внешней поддержки. Если будет подпитка , БК то да. Иначе вряд ли.
в подпитке БК я даже не сомневаюсь..
   
Re:  [KA] готовятся к войне

я спокоен ксати...и живу с пониманием чего быть -того не миновать..морально я уже готов резать и убивать окупанта..
а как оно буде на самом деле..надеюсь не обосрусь.. :D
но если прийдется воевать..значит такая селяви.
йдить кроля забийте. На вечерю.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

То мерзенна дія, як кацапа, зате смачне жаркое в вас буде на вечір.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Еще может быть такой вариант- договорняк с китаезами.Мордор лезет в Украину а Китай одновременно на Тайвань.Западу придется разрываться между двумя психами.Для нас это будет не гуд.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Повторюсь:
Новости из-за поребрика:
Штурм Донбасса: 10 тыс. российских добровольцев уже сидят на чемоданах
Зеленский ждет отмашки из Вашингтона, чтобы начать наступление на ДНР и ЛНР до 2 мая
Полномасштабное наступление в Донбассе украинская армия может начать до 2 мая с нанесения массированного удара по Горловке и Донецку.
Ну и далее в таком же духе. Я уже давно говорил - они  просто с вожделением ждут, когда ВСУ пойдут в атаку, чтобы ударить в ответ, под флагом защиты российских граждан, не зря же рос. паспорта раздавали. Причем такая информация вбрасывается каждый день. А если почитать комментарии, там такой фонтан ненависти к украинцем, что я поражаюсь - как этот народ мог считаться братским.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

цікаво самих кацапів і крисян оця возня і бряцання зброєю не напрягає?
на випадок заруби куди вони всі будуть тікать.
Кацапи як завжди вважають що "малой кровью, могучім ударом" всі бойові дії будуть на теріторії України.
А кацапи будуть в якості "спостерігачів за футбольним матчем".
Наш обов'язок зробити щоб вони вийшли з цього стану.
Б-52 давно над Кримом та Херсонською областю не літали.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

РФ готує "Майнільський інцидент" на Сході України?
Дуже схоже, що РФ готує "Майнільський інцидент" на Сході України (радянська провокація, що була використана СРСР, як формальний привід для початку радянсько-фінської війни 1939 року).

Нагадаємо технологію (Зауважу, що в подібній ситуації дуже важко відрізнити політичний шантаж від підготовки до справжнього наступу).

1. 26 листопада 1939 на першій сторінці газети "Правда" з'явилась стаття "Шут гороховый на посту премьера", що стала сигналом до початку антифінської пропагандистської кампанії.

2. У цей же день, за донесенням у Москву командувача військами Ленінградського військового округу командарма II рангу К.П. Мерецкова штаб округу отримав термінове повідомлення про обстріл фінською артилерією підрозділу Червоної армії, дислокованого північніше селища Майніла.

За офіційним повідомленням уряду СРСР 26 листопада 1939 року о 15:45 фінська артилерія в районі Майніли випустила сім снарядів по позиціях 68-го стрілецького полку на радянській території. Загинуло три червоноармійці і один молодший командир. У той же день наркомат закордонних справ СРСР звернувся з нотою протесту до уряду Фінляндії і зажадав відводу фінських військ від кордону на 20-25 км.

3. Для розслідування обставин інциденту виїхав начальник оперативного відділу штабу округу полковник Тихомиров П.Г.

Результати розслідування, як і прізвища загиблих, в СРСР не публікувалися.

4. Фінський уряд заперечив факт обстрілу радянської території і запропонував спільно провести розслідування інциденту відповідно до Конвенції про прикордонних комісарів від 24 вересня 1928 року,...

...а також заявив про готовність "приступити до переговорів з питання про взаємне відведення військ на певну відстань від кордону".

5. 28 листопада уряд СРСР кваліфікував ноту уряду Фінляндії як неприйнятну, фактично відмовився від спільного розслідування інциденту й заявив, що "вважає себе вільним від зобов'язань, взятих на себе відповідно до пакту про ненапад" між Фінляндією і СРСР.

6. 29 листопада 1939 року посланнику Фінляндії в Москві була вручена нота про розрив дипломатичних відносин з Фінляндією. Голова Раднаркому (уряду) СРСР Вячеслав Молотов по московському радіо заявив: "ворожа по відношенню до нашої країни політика нинішнього уряду Фінляндії примушує нас вжити негайних заходів для забезпечення зовнішньої державної безпеки". У тому ж виступі, не згадуючи про Майнільський інцідент, В. Молотов повідомив про "артилерійський обстріл наших військових частин під Ленінградом, що привів до тяжких жертв у червоноармійських частинах". Увечері 29 листопада політичні й господарські представники СРСР були відкликані із Хельсінкі.

7. 29 листопада фінський уряд направив ноту у якій погоджувався відвести свої війська "на таку відстань від Ленінграду, за якої не можна було би говорити, що вони загрожують безпеці цього міста" .

На цю ноту уряд Фінляндії не отримав відповіді, за винятком усного зауваження, що "вже занадто пізно".

8. 30 листопада о 8 годині ранку війська Ленінградського фронту отримали наказ перейти кордон з Фінляндією.

А після війни, 17 квітня 1940 року, за 5 днів після підписання мирного договору між СРСР і Фінляндією, Йосип Сталін на нараді, присвяченій підсумкам війни із Фінляндією, розкрив причини, необхідність цієї війни, та її вчасність, з точки зору уряду СРСР:

"Нельзя ли было обойтись без войны? Мне кажется, что нельзя было. Невозможно было обойтись без войны. Война была необходима, так как мирные переговоры с Финляндией не дали результатов..."
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Б-52 давно над Кримом та Херсонською областю не літали.

я бы не надеялся на эти Б52.
как полетали так и улетят.
Они ничем нам не помогут. ВООБЩЕ ничем
   
Re:  [KA] готовятся к войне

просто будуть різати. Багато тут вже людей, якіх кров не лякає. Ебуче скотство, що з нами зробили.
Та не полізуть вони в Київ - кацапські генерали якраз "досвід Чечні" вже мають. Вони будуть лізти туди, де "вони вважають" що ватанів достатньо й не буде партизанського руху проти кацапів. Он Крим та частина Донбас були вибрані вірно. Ти там бачиш хоч якійсь партизанський рух проти кацапських окупантів? отож.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

нам от этого шо ??

если кацапы пойдут войной в Украину -америка будет бомбить этими ракетами русские войска?

я не думаю шо это будет Байден делать- обосрется как когда то и Обама...имхо.
Так, будуть бомбити російські війська на території України на прохання українського уряду захистити суверенітет країни.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Кацапи як завжди вважають що "малой кровью, могучім ударом" всі бойові дії будуть на теріторії України.
А кацапи будуть в якості "спостерігачів за футбольним матчем".
Наш обов'язок зробити щоб вони вийшли з цього стану.
Б-52 давно над Кримом та Херсонською областю не літали.
Лично для меня пример, не смейтесь, - КНДР. Маленький нищий народ сумел наклепать оружия, вплоть до баллистического, что даже США их боятся. А Украина, почему-то, с горем пополам рожает "Нептун", "Гром", "Ольха", и пр. но в очень мизерных количествах.
   
Re:  [KA] готовятся к войне
N88

Так, будуть бомбити російські війська на території України на прохання українського уряду захистити суверенітет країни.

Це якщо гівнокомандуючий таке прохання зробить.
Але гадаю в той момент він буде примотаний скотчем до стільця в якомусь підвалі.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Повторюсь:
Новости из-за поребрика:
Штурм Донбасса: 10 тыс. российских добровольцев уже сидят на чемоданах
Зеленский ждет отмашки из Вашингтона, чтобы начать наступление на ДНР и ЛНР до 2 мая
Полномасштабное наступление в Донбассе украинская армия может начать до 2 мая с нанесения массированного удара по Горловке и Донецку.
Ну и далее в таком же духе. Я уже давно говорил - они  просто с вожделением ждут, когда ВСУ пойдут в атаку, чтобы ударить в ответ, под флагом защиты российских граждан, не зря же рос. паспорта раздавали. Причем такая информация вбрасывается каждый день. А если почитать комментарии, там такой фонтан ненависти к украинцем, что я поражаюсь - как этот народ мог считаться братским.
Звідки цей наратив що українська армія збирається наступати?
Це кацапи самі себе "надрочують" бо атакувати збираються саме вони!
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Це якщо гівнокомандуючий таке прохання зробить.
Але гадаю в той момент він буде примотаний скотчем до стільця в якомусь підвалі.
Не мели дурниць, таке прохання вже заздалегідь підготовлене і тільки чекає коли рашка полізе війною.
Але хуйло не полізе, бо страшно отримати по сусалам. Якби не боявся вже давно поліз би.
Такшо все закінчиться черговим бряцанням зброї, а крисяни нехай пакують чумадани, бо без води буде дуже тяжко.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

я бы не надеялся на эти Б52.
как полетали так и улетят.
Они ничем нам не помогут. ВООБЩЕ ничем
Їх супроводжують наші літаки.
А отже будь-яка спроба кацапських ППО їм "заважати" буде причиною для розстрілу наземних кацапських військ вторгнення.
Кацапи не мають "перевагу" у небі, ось й надрочують себе "мультиками", ну ще одна батарея "МСТА-С" проїхалася залізницею  :facepalm:
До речі, щас маю можливість наблюдати як активно працюють наші лєтуни на летовищі у Василькові, прямо над головами відпрацьовують.
Так що готуємося, ми теж готуємося то все зустрічати.
Ех закрити би повністю кордон по Придністровью, та якось з Білорашкою "порєшати" щоб звідти ніхто не поліз!
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Звідки цей наратив що українська армія збирається наступати?
Це кацапи самі себе "надрочують" бо атакувати збираються саме вони!
Наратив такий, що хуйлу конче потрібно щоб Уркаїна напала і він вдарив у відповідь захищаючи мирне населення.
Але марні надії, будуть звичайно щось провокувати, щось там нагнітать, але то до сраки, до цього вже всі звиклли.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

йдить кроля забийте. На вечерю.

я в городе живу..
и кролей не держу..
но резануть живность или забить кроля..для меня не вызывает морального неспокойства..я это умею..
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Говнокомандуючий ще на колінах перед хуйлом не стоїть? Думає його виборець піде боронити свою землю? Дійсно? А какая разніца хто там керує: зеленскій, пушилін або сам хуйло? Аби ні Пітро...
   
Re:  [KA] готовятся к войне
PAL

Лично для меня пример, не смейтесь, - КНДР. Маленький нищий народ сумел наклепать оружия, вплоть до баллистического, что даже США их боятся. А Украина, почему-то, с горем пополам рожает "Нептун", "Гром", "Ольха", и пр. но в очень мизерных количествах.

ти ціну "наклєпать оружія" сплатить готовий?
миска рису на день, й так усе життя
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Так, будуть бомбити російські війська на території України на прохання українського уряду захистити суверенітет країни.

не думаю конечно шо будут помагать..
хотя возможно я и скептически отношусь ...
бо уже два придурка были ..шо обама шо трамп -реальной помощи ноль
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Наратив такий, що хуйлу конче потрібно щоб Уркаїна напала і він вдарив у відповідь захищаючи мирне населення.
Але марні надії, будуть звичайно щось провокувати, щось там нагнітать, але то до сраки, до цього вже всі звиклли.
отож
Україну можна було взяти тільки "голими руками" як в 2014 коли все керівництво силовиків було кацапське.
А зараз вже ні.
То у хуйла прояви "я псіхічєскій! віддайте Крим!"
США вже чітко йому вказали "забирайся та не виставляй умов!" Меркель з Макроном то все хуйлу передали та дуже чітко проартикулювали.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

не думаю конечно шо будут помагать..
хотя возможно я и скептически отношусь ...
бо уже два придурка были ..шо обама шо трамп -реальной помощи ноль
тоді хуйло обійшлося гібридною війною, формально їх там не було.
зараз ресурс гібридної війни повністю вичерпаний, треба нападати тільки у відкриту.
а це вже зовсім інші розклади і я думаю хуйла про них вже заздалегідь попередили.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

не думаю конечно шо будут помагать..
хотя возможно я и скептически отношусь ...
бо уже два придурка были ..шо обама шо трамп -реальной помощи ноль
зараз допомогають набагато більше.
Літаки один за одним сідають у Львові, в Одесі постійно розвантаження йде.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Говнокомандуючий ще на колінах перед хуйлом не стоїть? Думає його виборець піде боронити свою землю? Дійсно? А какая разніца хто там керує: зеленскій, пушилін або сам хуйло? Аби ні Пітро...
А ти не помітив як склади перестали вибухати з артою?
Прибрали Кнура, Муженка, Васька-їбанька й раптом навели порядок "по тилам".
Але куди ж тобі помічати то, у тебе штабна прихильники певної політсили методичка вже на всі випадки заготовлена.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія