Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Як завжди Зе  збрехав та не  сказав , що літати гелікоптером понтовіше та зручніше  .

Ти знову судиш виключно по собі? Чи тобі за твою брехню шістки вилупокa бабло платить?  :shuffle:
   
Ти знову судиш виключно по собі? Чи тобі за твою брехню шістки вилупокa бабло платить?  :shuffle:
Сьома ,ти знову про гроші . Проблеми ? Зателефонуй в Рошен ,тобі дадуть посмоктати вкусну канхфету. :)
Про гелікоптер я написав правду .Набагато зручніше в Гуту летіти гелікоптером , тим більше таким модним ,
червоненьким для  надзвичайних ситуацій  .Політ Зеленського та Єрмака це дійсно  надзвичайна ситуація .
   
на вертольоті ві казав. Бо Дуся не відремонтувала літак
Як літак буцімто поламався, то нехай сидить на припічку вдома і не шастає в гори. Нічого екстренного не відбулося, щоб забирати гвинтокрили у МНС-ників.
На питання про ДН Єрмака так і не відповів.
   
нещасні свиноботи, яка проблема у використанні гвинтокрила?

Останнє редагування: 28 листопада 2021 10:23:04 від Seroga
   
Посмотрел в записи прессуху.
Ну что скажу - никакой прям "новой" для себя зрады не заметил.
Вертолеты, наезды на прессу - то все фигня.
Ермак - та и хер с ним, пусть хоть ипут друг друга.
Про вагнеровцев уже кучу сказано. Тоже в профильных ветках высказывался. ПреЗЕк засцал, перенес операцию. Это привело к ее срыву. Ту то такоЭ. То, что он сцыкун было давно понятно и видно.
Как был в 19- ом дурко, так им и остался.
Не хуже и не лучше за прошедшие годы .
Моя позиция как порохобота такова. Никаких резких движений, типа Майдана и прочего, сейчас и не будет. Да и не надо. Если будет - поддерживать не буду.
Хай эта мультяшка досидит свой срок. А там видно будет.
Собственно ничего прям ужас...ужас ...за эти 2,5 года со страной не произошло. Я ожидал , что будет намного хуже.
Любой революсион сделает ситуацию, хуже чем сейчас. Сейчас терпимо. В бизнессе все боль Мень ровно стало. Народ зарабатывает потихоньку. Ну и добре.
На выборах посмотрим , что запоют 73-х процентные идиоты. Какого нового себе кумира найдут
Говорю сразу. Если во втором туре будут преЗЕк и Мудачук - на выборы не пойду
   
   
Re: Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Як літак буцімто поламався, то нехай сидить на припічку вдома і не шастає в гори. Нічого екстренного не відбулося, щоб забирати гвинтокрили у МНС-ників.
На питання про ДН Єрмака так і не відповів.
як казав Зе-папа, син не бідна людина
міг би й оплатити той трансфер сам
   
нещасні свиноботи, яка проблема у використанні гвинтокрила?

ніяких, достатньо звільнити Єрмака та й годі, ми навіть пробачимо, що його не осудять за 364 статтєю ККУ.
   
Чи всі тут пам'ятають Шрайка? :)

«❗️Володимир Зеленський заявив, що українська розвідка надала йому дані про держпереворот, який готується 1-2 грудня»
пришла пора сказать правду - разведкой руководит лиза богуцкая.

_cft__[0]=AZVrtifMLgV0sm_6gc9W9yPGzDfDobgHRJgDGZHnHqM0I4z1igPG5fQUr3hRwQS-KcdGE2Q0c4l3wwQw77pUtYuKit2xWVYHZhwRXY7NZpSNwM0JoUUUfO1qf7VU6Zrg8Ipl5xQ57GMnV2KftmsPgasimEwR-avamQSgACpsloOpzQ&__tn__=%2CO%2CP-R
   

Жив собі на світі маленький паровозик, який зміг.
І ось одного разу в глибині рейтингів він їхав у вороже електоральне поле - чіх-чіх-чіх-чіх, чіх-пах-пух, ту-туууу!
Народом України паровозику було віддано наказ посадити усіх навесні і закінчити епоху брехні, саме для 73%.
Чи варто говорити, що ворогів довкола було море.
Вважаєте, це зупинило паровозика, який зміг?
Біса лисого!
Він їхав собі і їхав - чіх-чіх-чіх-чіх, чіх-пах-пух, ту-туууу!
Навіть коли підступні вороги залізли в "кабіну" і вичавили очі здоровому глузду.
У останнього шмарклі течуть із сльозами.
Але вважаєте це зупинило паровозика?
Правильно!
Він так і їхав далі - чіх-чіх-чіх-чіх, чіх-пах-пух, ту-туууу!
І все б нічого... Але тут бутусови-ткачі підклали під міст через екватор терміну два незручні питання.
І щойно паровозик його переїхав - БАААМ! Вибух!
Навколо лахміття електорального поля, розкидані фракції, і тут звідкись виповзає недурачьок, без рейтингу.
Йому боляче.
Але він підповзає і каже: - Андрюша! Я рейтингу не відчуваю.
А Андрюша йому: - Недурачьок, у тебе його немає!
Дивиться, а залишки рейтингу у нього смикаються швидко-швидко, от так!
Андрюша каже: Недурачьок! До найближчих виборів два роки. Якщо не зможеш припинити клеїти дурня - тобі срака!
Але тут звідусіль повибігали журналісти і порошенки, а у Андрюші зі зброї тільки офшори.
Але робити нічого, тре прориваться!
Аааааааааааа!!!!! Аааааааа!!!! Аааааа!!!
P.S. Так, я подивився уривки. А Ви тим часом гляньте мій попередній пост про те, як сьогодні жахнули по Конституційному суду.

_cft__[0]=AZWKiuYDp12tDignonupQRA_uofdgwtGq5Pwye5DNuksHBWqe2Y1c2DdrxJOhgf4OLGrTO-oRaS1ADibjD9-VX8m-wmYcO1hCaP-6AdcFSg67zYJ9frTXt-Lkni-96umDxUrS9_hmw79GpFUWPYnMMkGUmq6OolfD0JPS2CAYPNsBQ&__tn__=%2CO%2CP-R
   
угомонитесь  уподобаться бутусогардонам,
гнать.. всякую хрень заряженную, на власть законную Украины,
 уже с.ка по всем рашканалам  , показывают зарисовки
"журналистов"  про вертолет  и вагнергейт,
 своими ж руками...  :-G
   
«Вирок Порошенку» дав прес-конференцію. Господи, як мені це розбачити?!
Я навіть не буду писати тут про «потужну людину Єрмака», про «Бутусов, на вашій совісті смерті людей» і про іншу дурню.
У президента нашої країни проблеми. В тому числі з апаратом мовлення. Нагромадження слів. Перескакує, не закінчує фрази, не розуміє питаннь, перебиває. А ще звинувачує, погрожує, бреше. Я вже мовчу про міміку. Як можна ТАК не володіти обличчям?
На фоні українських журналістів президент нагадує гопника на районі, який прийшов на розборки з пацанами. Але «пацани» виявились випускниками університетів і просто в шоці дивляться на кривляння того, хто випадково потрапив не туди, куди збирався.
Все це ще треба перетравити. Бажано, щоб і його ми перетравили. Якнайскоріше. Поки уражене его не наробило ще більшої біди.

_cft__[0]=AZVpRuQ7ghTMWcaUPO4e-TVMQk90tc9YL2pTnbuD5wHplX13ljxqsZdNphFZA3L0kxMJDGc_2I6EtZF2nAC4j4jVMuky_Ut-g_Yf3I8bLG-p88LOgibIiuSPAQjA6F3w5DHft_OxNUTctClTQcY9Qp_cvmWfrnlTmoCEUeLdgDckeQ&__tn__=%2CO%2CP-R
   
угомонитесь  уподобаться бутусогардонам,
гнать.. всякую хрень заряженную, на власть законную Украины,
 уже с.ка по всем рашканалам  , показывают зарисовки
"журналистов"  про вертолет  и вагнергейт,
 своими ж руками...  :-G

Гівно з своєї хати треба вичищати самим.

Особливо якщо самі його туди і натаскали, 73%.
   
   
дебільнішої пресухи я ще не бачив.... але в зєлєбобів мантра- ми не всрались, ми не вспрались... а що ж то так від вас смердить, га?
   
Фрау лохушка  :facepalm1:

Показати зображення...

Люблю такі німецькі будинки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія