Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Террориста в рясе убили

Террориста в рясе убили

Причина смерти митрополита Луганского и Алчевского Митрофана из УПЦ МП - закрытая травма головы.


В УПЦ МП говорят, что митрополит упал с лестницы во время сердечного приступа. Спикер ПЦУ Евстратий Зоря говорит, что митрополита могли убить.
Врачебное свидетельство о смерти митрополита УПЦ МП Митрофана опубликовало издание "Религиозная правда", информирует Цензор.НЕТ.

В документе указано, что причиной смерти митрополита стала "закрытая тупая травма головы с переломом костей черепа и кровоизлиянием под оболочки и в ткань головного мозга". Документ составлен находящимся в оккупированном Луганске врачом Любавцевым.
   
Re: Террориста в рясе убили

На всё воля божья B-)
   
Re: Террориста в рясе убили

Показательно

У него явно был высокий чин в ФСБ
   
Re: Террориста в рясе убили
N88

Нє аправдал вазложенніх на нєго вісокіх надєжд.
   
Re: Террориста в рясе убили

кажуть, що МПшники хочуть його в Києві, в Лаврі закопати ?  :shuffle:
   
Re: Террориста в рясе убили

Показательно

У него явно был высокий чин в ФСБ

От з нього і впав.
   
Re: Террориста в рясе убили

кажуть, що МПшники хочуть його в Києві, в Лаврі закопати ?  :shuffle:
Нехай везуть, буде можливість громадськості  поставити питання руба: росіян в Київі не  шанують і не дозволяють їм тут ховати своїх неканонічних лжесвячеників.


   
Re: Террориста в рясе убили

Дєла амурніє ?  8-)
   
Re: Террориста в рясе убили

Бог (МПЪ)  забрал
   
Re: Террориста в рясе убили

Бог (МПЪ)  забрал
БОГ у МП - диявол. У них навіть у молитві слова: не введи нас во іскушеніє. В іскушеніє вводіт диявол.
   
Re: Террориста в рясе убили

БОГ у МП - диявол. У них навіть у молитві слова: не введи нас во іскушеніє. В іскушеніє вводіт диявол.
ну так а я ж про кого? )))
   
Re: Террориста в рясе убили

ну так а я ж про кого? )))
Так, я от знаеш чого не розумію, як так мозок курячий у росзалежних такий примітивний, томосу немає мп, попи всі житрі і воровиті, а вони вірять що тою мертвою мовою ( молитва мертвою мовою тому що немає такої мови, вона мертва ) єжи єси на небесі. Ежа істи на небі чи що? Примітивні створіння.
   
Re: Террориста в рясе убили

Так, я от знаеш чого не розумію, як так мозок курячий у росзалежних такий примітивний, томосу немає мп, попи всі житрі і воровиті, а вони вірять що тою мертвою мовою ( молитва мертвою мовою тому що немає такої мови, вона мертва ) єжи єси на небесі. Ежа істи на небі чи що? Примітивні створіння.
Схоже, що коцапи сумніваються в існуванні бога
воно б то і нічого...але ж не в молитві!
ну, коцапи..чого іншого від них чекати?...
   
Re: Террориста в рясе убили

Бог є!
   
Re: Террориста в рясе убили

Причина смерти митрополита Луганского и Алчевского Митрофана из УПЦ МП - закрытая травма головы.
Спіткнувся напевно.
   
Re: Террориста в рясе убили

Спіткнувся напевно.

Головою?  :gigi:
   
Re: Террориста в рясе убили

Так, я от знаеш чого не розумію, як так мозок курячий у росзалежних такий примітивний, томосу немає мп, попи всі житрі і воровиті, а вони вірять що тою мертвою мовою ( молитва мертвою мовою тому що немає такої мови, вона мертва ) єжи єси на небесі. Ежа істи на небі чи що? Примітивні створіння.
тебе бы в 1920-х жить. Хороший был бы комиссар. Дал бы попам просраться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія