Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

ты эпически обосрался про запрет на добычу нефти, я и так тебя завсегда за пидара держал здесь, а после этого с тобой серьезно о чем-то говорит западло уважаемым людям.


шаня,  я наоборот о запрете готов говорить часами. особенно с тобой. давай еще раз. проблема в том, что ты своей тупой башкой даже не понимаешь о чем идет речь.  :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Кацапський пропагандончик гіанні на чергуванні.  :weep:

татусь, так что там с поступлениями в бюджет при трампе? они упали или  выросли?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

шаня,  я наоборот о запрете готов говорить часами. особенно с тобой. давай еще раз. проблема в том, что ты своей тупой башкой даже не понимаешь о чем идет речь.  :)

это мне заявляет чорт, который из себя сподобился выдавить в ответ на аргументы ну и что :gigi: жань, ты кланяйся, говорить с тобой не о чем.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

тем временем, пока биде вступает в парижское соглашение, чтобы по словам мули очистить совесть и наехать на китай, китайские братья проводят массированные военно морские учения у берегов тайваня. старожилы не помнят такой эскалации. выражаясь по народному китайцы щупают биде за яйца. муля, может биде наезжать на китай нужно по другому? заодно и рашу пощупать? ведь как сговорились изверги. русские проводят массовые учения на границе с украиной,китайцы с тайванем, а иран объявляет об акселерации ядерной программы....
биде же  борется с глобальным потеплением и гробит американские бизнесы из своего бейсмента :good:
Ти ще скажи ,що після навчань  китайці перестануть відвантажувати товари в Штати та Європу .Задушать їх економічно . Я думаю ,що деми все прорахували .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

НУ да, как настоящий поц вы просто уверенны в чесности выборов. Цифирьки вас не интересуют. Ну и какой смысл спорить с поцем для которого критерий истини его собственная уверенность?   
Повторю .Якщо Трамп не зміг провести чесні вибори - він не достойний бути президентом .Це очевидно .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Повторю .Якщо Трамп не зміг провести чесні вибори - він не достойний бути президентом .Це очевидно .

Знаете Муля так оно работает только у вас в России. Когда выборы президента проводит президент.

Я же не зря говорю что вы поц который сам для себя является критерием истины. 
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я думаю что Трамп с охотой бы назначил честных членов избирательных комиссий по всей стране, вот бы визгу от поца Мули было   :laugh:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Якийсь недоброжелатель клепав на Олєчку, що вона працює уборщицею
Це неправда

Я провірив Олєчкіни ІР з листопада 2020 і получив таку картинку:

4 листопада 2020 IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
9 листопада IP/Host: 74.174.222.---Алабама
13 листопада 160.62.4.---Швейцарія
20 лстопада IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
29 листопада IP/Host: 67.143.160.---Теннесі
10 грудня IP/Host: 165.225.61.---Александрія/Вірджінія
16 грудня  IP/Host: 74.174.221.---Алабама
2 січня IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
5 лютого IP/Host: 67.143.160.---Теннесі
1 травня IP/Host: 168.149.140.---Джорджія

Виходить, що Олечка - путєшественніца
В часи лютого Ковіду в США?
Плєчевая?
У тракдрайвера Алекса Брежнєва?
Нє, Брежнев за копійку удавиться
Олєчка, за які кошти ти мандруєш по Америці, і навіть завітала в Швейцарію?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Якийсь недоброжелатель клепав на Олєчку, що вона працює уборщицею
Це неправда
Я провірив Олєчкіни ІР з листопада 2020 і получив таку картинку:

4 листопада 2020 IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
9 листопада IP/Host: 74.174.222.---Алабама
13 листопада 160.62.4.---Швейцарія
20 лстопада IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
29 листопада IP/Host: 67.143.160.---Теннесі
10 грудня IP/Host: 165.225.61.---Александрія/Вірджінія
16 грудня  IP/Host: 74.174.221.---Алабама
2 січня IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
5 лютого IP/Host: 67.143.160.---Теннесі
1 травня IP/Host: 168.149.140.---Джорджія
Виходить, що Олечка - путєшественніца
В часи лютого Ковіду в США?
Плєчевая?
У тракдрайвера Алекса Брежнєва?
Нє, Брежнев за копійку удавиться
Олєчка, за які кошти ти мандруєш по Америці, і навіть завітала в Швейцарію?

Кацапська пропагандонка просто змінює проксі сервери, а сидить вона десь в кацапстані.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Очередная пара гандонов занялась любимым делом поцев ФУПа - вычислять и изобличать. Вот просто поразительно сколько в старых совковых пердунах говна.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Очередная пара гандонов занялась любимым делом поцев ФУПа - вычислять и изобличать. Вот просто поразительно сколько в старых совковых пердунах говна.

Культура діскуссії Олєчка-стайл:
помоечная петрушка
болван
громкий пердеж
поц
Идиот
Бідон
коррумпированое говно
кучерявий ублюдок
Срачливый квадрат
пара гандонов
совковый пердун

Бажаючі можуть добавити другі Олєчка-стайл слова, які не несуть ніякої змістовноі нагрузки

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Культура діскуссії Олєчка-стайл:
помоечная петрушка
болван
громкий пердеж
поц
Идиот
Бідон
коррумпированое говно
кучерявий ублюдок
Срачливый квадрат
пара гандонов
совковый пердун

Бажаючі можуть добавити другі Олєчка-стайл слова, які не несуть ніякої змістовноі нагрузки

От нічого ти не розумієш, вона думає, що саме так дискутували

Гераклит в ответ на теорию Пифагора

та

Демокритом и Аристотелем


 :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Олєчка, гарні новини про Руді+Трампа:
Під час інтервю на цому тижні на  CNN, Cohenзаявив що Giuliani може здати Трампа в мгновеніє ока, якщо Руді засвітить строк.
"До того як Трамп став президентом, Руді і Дональд друг друга не переносили," Cohen claimed. "І Руді не хоче повторяти мою мандрівку на 36 місяців на нарах
https://edition.cnn.com/2021/04/30/politics/giuliani-raid-donald-trump-inner-circle/index.html

Чекаємо розшифровки арештованих носіїв інформації на комп'ютерах Джуліані
Інформація там в цілості і сохраннoсті, бо Руді розуміє, що знищення інфо дає дуже великий строк

Ти за кого болієш - за Руді чи Дональда?
Have a lovely day, мін херц




   
Re: Результати виборів в США 2020.

Якийсь недоброжелатель клепав на Олєчку, що вона працює уборщицею
Це неправда
Я провірив Олєчкіни ІР з листопада 2020 і получив таку картинку:

4 листопада 2020 IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
9 листопада IP/Host: 74.174.222.---Алабама
13 листопада 160.62.4.---Швейцарія
20 лстопада IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
29 листопада IP/Host: 67.143.160.---Теннесі
10 грудня IP/Host: 165.225.61.---Александрія/Вірджінія
16 грудня  IP/Host: 74.174.221.---Алабама
2 січня IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
5 лютого IP/Host: 67.143.160.---Теннесі
1 травня IP/Host: 168.149.140.---Джорджія
Виходить, що Олечка - путєшественніца
В часи лютого Ковіду в США?
Плєчевая?
У тракдрайвера Алекса Брежнєва?
Нє, Брежнев за копійку удавиться
Олєчка, за які кошти ти мандруєш по Америці, і навіть завітала в Швейцарію?
А канадійці  Джанні та колгоспниця Інанна  теж на проксі сидять ? 
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Якийсь недоброжелатель клепав на Олєчку, що вона працює уборщицею
Це неправда
Я провірив Олєчкіни ІР з листопада 2020 і получив таку картинку:

4 листопада 2020 IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
9 листопада IP/Host: 74.174.222.---Алабама
13 листопада 160.62.4.---Швейцарія
20 лстопада IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
29 листопада IP/Host: 67.143.160.---Теннесі
10 грудня IP/Host: 165.225.61.---Александрія/Вірджінія
16 грудня  IP/Host: 74.174.221.---Алабама
2 січня IP/Host: 160.62.14.---Нью Джерсі
5 лютого IP/Host: 67.143.160.---Теннесі
1 травня IP/Host: 168.149.140.---Джорджія
Виходить, що Олечка - путєшественніца
В часи лютого Ковіду в США?
Плєчевая?
У тракдрайвера Алекса Брежнєва?
Нє, Брежнев за копійку удавиться
Олєчка, за які кошти ти мандруєш по Америці, і навіть завітала в Швейцарію?

Може вона в пасажирських літаках прибирає? Чи тоді також був локдаун на авіарейси?

Останнє редагування: 2 травня 2021 10:03:19 від Cталкер
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Може вона в пасажирських літаках прибирає? Чи тоді також був локдаун на авіарейси?
Може ескорт послуги в літаках і готелях ?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Може вона в пасажирських літаках прибирає? Чи тоді також був локдаун на авіарейси?

Нє, Прігожін дав Олєчке Floating IPs
https://www.digitalocean.com/blog/floating-ips-start-architecting-your-applications-for-high-availability/#:~:text=A%20Floating%20IP%20is%20an,the%20addition%20of%20Floating%20IPs.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А може і flight/truck excort...
З таким вокабуляром!
помоечная петрушка
болван
громкий пердеж
поц
Идиот
Бідон
коррумпированое говно
кучерявий ублюдок
Срачливый квадрат
пара гандонов
совковый пердун
Дівчинка начилась/набачилась всякої брудності - понєволє запойош.......
Нє вініте єйо строго
Ми любім всяких дівчаток - старих, кривих, горбатих, сліпих.
Лішь би душа її була світлою.
Як у Олєчкі
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А може і flight/truck excort...
З таким вокабуляром!
помоечная петрушка
болван
громкий пердеж
поц
Идиот
Бідон
коррумпированое говно
кучерявий ублюдок
Срачливый квадрат
пара гандонов
совковый пердун
Дівчинка начилась/набачилась всякої брудності - понєволє запойош.......
Нє вініте єйо строго
Ми любім всяких дівчаток - старих, кривих, горбатих, сліпих.
Лішь би душа її була світлою.
Як у Олєчкі

Оля з перчинкою. То коли почуття прісними стають додати гостроти саме то. Правда терпіння надовго не вистачить.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Олєчка, гарні новини про Руді+Трампа:
Під час інтервю на цому тижні на  CNN, Cohenзаявив що Giuliani може здати Трампа в мгновеніє ока, якщо Руді засвітить строк.
"До того як Трамп став президентом, Руді і Дональд друг друга не переносили," Cohen claimed. "І Руді не хоче повторяти мою мандрівку на 36 місяців на нарах
https://edition.cnn.com/2021/04/30/politics/giuliani-raid-donald-trump-inner-circle/index.html

Чекаємо розшифровки арештованих носіїв інформації на комп'ютерах Джуліані
Інформація там в цілості і сохраннoсті, бо Руді розуміє, що знищення інфо дає дуже великий строк

Ти за кого болієш - за Руді чи Дональда?
Have a lovely day, мін херц

а в чем именно руди обвиняют?  а то громкий рейд. обамовский судья дал добро. а в чем преступление непонятно...

Останнє редагування: 2 травня 2021 11:57:58 від gianni
   
Re: Результати виборів в США 2020.

все с результатами выборов уже разобрались, пошли адреса вычислять. бабуины, такие бабуины.... :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ти ще скажи ,що після навчань  китайці перестануть відвантажувати товари в Штати та Європу .Задушать їх економічно . Я думаю ,що деми все прорахували .


чего. чего? я уже к дебильным скачкам мысли здесь привык, но этот пост достоин особого внимания. :pooh_lol: 
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я думаю что Трамп с охотой бы назначил честных членов избирательных комиссий по всей стране, вот бы визгу от поца Мули было   :laugh:

нет. нужно было национальную гвардию ввести на избирательные участки в пенсильвании и заставить бюллетени считать... вот жеж дебилы :laugh:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

это мне заявляет чорт, который из себя сподобился выдавить в ответ на аргументы ну и что :gigi: жань, ты кланяйся, говорить с тобой не о чем.

правильно шаня. я сказал, что биде заморозил выдачу лицензий на федеральных землях. добыча на федеральных землях составляет в районе 20 процентов от американской добычи нефти и газа.  в некоторых штатах больше половины. теперь твои аргументы.  я с удовольствием посмеюсь еще раз :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

чтобы оживить ветку. угнетаемые чернокожие из БЛМ ворвались в ресторан и стали оскорблять посетителей, пока один дядя не вытащил пистолет. революционерам пришлось отступить и пройтись дальше... за мужика тревожно. могут обвинить в расизме. теперь прогрессивные судьи и прокуроры чувствуют поддержку в белом доме...

   
Re: Результати виборів в США 2020.

а здесь первое мая в портленде. трудящиеся бьют витрины :good:

   
Re: Результати виборів в США 2020.

https://www.washingtonpost.com/national-security/rudy-giuliani-fbi-warning-russia/2021/04/29/5db90f96-a84e-11eb-bca5-048b2759a489_story.html?outputType=amp
Виявляється ФБР ще в 2019 році повідомляли Джуліані, що він зв'язався з кацапськими пропагандонами, і кацапські пропагандони використовують Джуліані та канал ОАN для розповсюдження кацапської пропаганди спрямованої проти Байдена.

Тут ОТ заламувала руки і билась в істериці "чим ФБР займається",  а виявляється ФБР займається розслідуванням кацапських пропагандонів, таких як вона.  :fuck:
Так скоро офіційно доведуть (бо тут жодних сумнівів вже немає), що рудий довбойоб Трамп був на підсосі у хуйла і співпрацював з кацапами, щоб змінити результати виборів. :bueee:

татусь, ты похоже очередной раз обосрался. и вашингтон пост и нью йорк таймс взяли свои слова обратно и извинились за то, что спиздели.... :)  читай, дурнику....

New York Times correction and retraction:

“Correction: May 1, 2021
An earlier version of this article misstated whether Rudolph W. Giuliani received a formal warning from the F.B.I. about Russian disinformation. Mr. Giuliani did not receive such a so-called defensive briefing.”

а здесь, если пойдешь по твоей ссылке, татусь.... :)
Correction: An earlier version of this story, published Thursday, incorrectly reported that One America News was warned by the FBI that it was the target of a Russian influence operation. That version also said the FBI had provided a similar warning to Rudolph W. Giuliani, which he has since disputed. This version has been corrected to remove assertions that OAN and Giuliani received the warnings.
https://www.washingtonpost.com/national-security/rudy-giuliani-fbi-warning-russia/2021/04/29/5db90f96-a84e-11eb-bca5-048b2759a489_story.html?outputType=amp

Останнє редагування: 2 травня 2021 13:01:11 від gianni
   
Re: Результати виборів в США 2020.

что скажете, бабуины? можно ли верить уважаемым газетам, если они так часто писдят? татусь. что скажешь? ну не хочешь ты про бюджет,давай про фбр, канал ОАН и джулиани. ты же сам начал :)



Останнє редагування: 2 травня 2021 12:59:43 від gianni
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вашінгтон пост - "вонюча помойка".  :weep:
А всякі OAN, MaxNews, NewYork Post, RT, гейтвейпундіти - це абсолютно чесні джерела інформації.  :fool:

Кацапських пропагандончиків почали брати за дупи, от вони і верещать, як недорізані.  :fuck:



этот пост, татусь, не выдержал проверку временем. как видишь и вашингтон пост и нью йорк таймс опубликовали опровержения. типа списдели немного. с кем не бывает. осторожней, с самыми честными джерелами, татусь. потом ведь отмываться... :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Джани а разве не понятно что поправок эти бабуины не заметят. Что, гавнусь, что квадратное кенгуру, что  поцоватый муля, что но учень любящий точность говносагин так и будут вечно размахивать этими вырезками из туалетной бумаги как реальным фактом.

Им проще IP читать и много по этому поводу думать.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тобто, виправили, що ФБР повідомило Джуліані, а не те що Джуліані був зв'язаний з кацапською пропагандою і кацапська пропаганда вмішувалась у вибори.
Цитувати
The FBI became aware of the Russian information operation at a time when Giuliani was deeply involved with former president Donald Trump’s 2020 reelection campaign and related activities in Ukraine to surface unflattering or incriminating information about the Biden family. The revelation comes as the FBI this week seized Giuliani’s cellphone and other electronic devices as part of a long-running criminal investigation into whether the onetime New York mayor and personal attorney for Trump acted as an unregistered foreign agent.
https://www.washingtonpost.com/national-security/rudy-giuliani-fbi-warning-russia/2021/04/29/5db90f96-a84e-11eb-bca5-048b2759a489_story.html?outputType=amp

  :fool:


То це ще гірше, бо в першому випадки виходило, що Джуліані просто ідіот, якого кацапи використовували в темну, а він не вірив попередженням ФБР.

А у виправленій версії виходить, що Джуліані свідомо співпрацював з кацапськими пропагандонами і ФБР розслідує його зв'язки, і тепер Джуліанні не невинна жертва, а свідомий співучасник кампанії кацапських пропагандонів по розповсюдженню дезінформації.   :good:

Саме тому кацапських пропагандонів ОТ та гіанні так корчить.  :fuck:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Типичный Гавнусь. Усрётся но не уступит. Есть такое психическое расстройство когда больной патологически не способен признать даже мельчайшей ошибки.

Останнє редагування: 2 травня 2021 14:35:03 від Olga Taylor
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Усрётся но не уступит. Есть такое психичесакое расстройство когда больной патологически не способен признать даже мельчайшей ошибки.

 ;o
А в шоці. ОТ хоче сказати, що останній рік вона постила всю цю маячню від кацапської пропаганди і на чорне казала біле, не ому, що вона проплачена кацапська пропагандонка, а тому що вона психічно хвора?
 :fool:

В такому випадку, я прошу пробачення у ОТ, бо насміхатись над психічно хворою людиною - це негарно.
Моя помилка, я не думав, що психічно хвора людина з такими сильними розладами психіки буде мати доступ до інтернету, де її хвороба лише буде загострюватись.

Останнє редагування: 2 травня 2021 14:51:15 від Tatus
   
Re: Результати виборів в США 2020.

;o
А в шоці. ОТ хоче сказати, що останній рік вона постила всю цю маячню від кацапської пропаганди і на чорне казала біле, не ому, що вона проплачена кацапська пропагандонка, а тому що вона психічно хвора?
 :fool:

Нет, я о том что вам прямо в хлебало тычут подтверждение что Вашингтон Пост соврала. Причём не просто подтверждение а явку с повинной.

И из вас вместо просто, ага понял, потоком понеслось говно что это мол только ещё больше доказывает вашу правоту. Поц вы гавнусь, просто поц.  (td)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

 У мене давно з’явилась така підозра. Щоправда, не тільки щодо неї. Просто мені трудно собі уявити, що нормальна людина може так свідомо і вперто писати відверту брехню.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

У мене давно з’явилась така підозра. Щоправда, не тільки щодо неї. Просто мені трудно собі уявити, що нормальна людина може так свідомо і вперто писати відверту брехню.

Тут лише два варіанти: 1) психічно хвора людина, та 2) кацапська пропагандонка на зарплаті.

Приймаючи до уваги постійні зміни ІР, логічним був висновок про кацапську пропагандонку на зарплаті, а виявилось, що це просто психічно хвора людина.  :tease:

Тепер зрозуміла ситуація із зникненням інанни, те просто відключили від ФУПу, бо вона стала буйною.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

чего. чего? я уже к дебильным скачкам мысли здесь привык, но этот пост достоин особого внимания. :pooh_lol: 
Ти дуже прямолінійний , сприймаєш все буквально . :) Невже ти до сих пір вважаєш що Байден і деми це суцільне зло і вони не роблять нічого хорошого ?
Продовжуючи так вважати ти наступиш другий раз на одні і ті ж самі граблі . Перший раз ти вибори просрав ,просереш і другий , якщо щось не поміняєш в голові .
Я можу помилятись ,але Байден завжди пам'ятає про респів .Він дуже непростий чоловік .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тобто, виправили, що ФБР повідомило Джуліані, а не те що Джуліані був зв'язаний з кацапською пропагандою і кацапська пропаганда вмішувалась у вибори.
https://www.washingtonpost.com/national-security/rudy-giuliani-fbi-warning-russia/2021/04/29/5db90f96-a84e-11eb-bca5-048b2759a489_story.html?outputType=amp

  :fool:


То це ще гірше, бо в першому випадки виходило, що Джуліані просто ідіот, якого кацапи використовували в темну, а він не вірив попередженням ФБР.

А у виправленій версії виходить, що Джуліані свідомо співпрацював з кацапськими пропагандонами і ФБР розслідує його зв'язки, і тепер Джуліанні не невинна жертва, а свідомий співучасник кампанії кацапських пропагандонів по розповсюдженню дезінформації.   :good:

Саме тому кацапських пропагандонів ОТ та гіанні так корчить.  :fuck:

вот жеж ты дурное... :pooh_lol:   татусь. ты хоть раз по мужски признаешь, что обосрался?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ти дуже прямолінійний , сприймаєш все буквально . :) Невже ти до сих пір вважаєш що Байден і деми це суцільне зло і вони не роблять нічого хорошого ?
Продовжуючи так вважати ти наступиш другий раз на одні і ті ж самі граблі . Перший раз ти вибори просрав ,просереш і другий , якщо щось не поміняєш в голові .
Я можу помилятись ,але Байден завжди пам'ятає про респів .Він дуже непростий чоловік .

не, я просто пытаюсь оперировать фактами, а не домыслами и использовать логику. для вашей же писдобратии важней всего вера. а о логике у ваших понятие отсутствует как таковое... :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

нет. нужно было национальную гвардию ввести на избирательные участки в пенсильвании и заставить бюллетени считать... вот жеж дебилы :laugh:
Розжую ще раз .Трамп - гарант дотримання Конституції на всій території Штатів. Тобто , забезпечення  проведення чесних виборів це його прямий обов'язок .
Далі два варіанти .1 . Вибори були фальсифіковані .Значить Трамп не ЗМІГ забезпечити їх чесність . Тому такий президент американському народу не потрібен .Нах з пляжу !
2. Вибори були чесні . Тоді Трамп молодець ,класний президент ,якому трішки не пощастило . Який варіант тобі до вподоби ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія