Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

.    Видиш ли, каждый кэрманыч кричит: «Вперёд!». ЛДНРовские тоже. Но никто не говорит - где тот перед. Получается, что в Украине и в ЛДНР - разные переды, диаметрально противоположные. Ровно на 180 градусов. Вот возьми реформы Порошенко: 1. Децентрализация = Земская реформа 1863 года. Т.е., откат на 158 лет назад. 2. Медреформа - откат лет на 100 назад. 3. Реформа образования - откат за 1863 год. В феодализм. Ибо впервые стали закрывать школы. 4. Пенсионная реформа - это уничтожение народа. Вместо того, что бы поднять пенсионный возраст для полицаев и военных - подняли всем остальным до 65. Эти все реформы ужаснули народ, вот и результат выборов 2019 года. Так что нужно разбираться - где перед, а где - зад, ж… .

таке враження шо ви на островi живете
все вже давно придумано до вас - бери, прилаштовуй до сучасних реалiй i користуйся
не, ну якщо бажаєте винайти укро-квадроколесний лiсапед
нiхтож не заважає ...
а Петро дiйсно програв що його лозунг армовiр - бiльшостi незайшло
хотiлосяж чуда, i кiнець войне але такий щоб не буже соромно й боляче ..
але факiр був обдовбаний i фокус не вдався

   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

майдан дав дві фундаментальні речі, країна визначилась з прозахідним вектором розвитку, і зберегла свободу вибору влади, все інше справа еволюційного розвитку і дорослішення суспільства.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Таки явно свежий темник. Что бы не надорватся сидим дома, пьём кофеёк, радуемся вектору и ждём когда манюпас повзрослеет.  :comando:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Ми вперше по правильний бік залізної завіси  :shuffle:

я розумію, що нам не дав майдан - не дав перестріляти всю владну, прокурорську та суддівську "еліту"

писи: румунія ще глибше по правильний бік

   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

легше сказати чого нам не дали Майдани...
щоб позбавитись олігархічної системи потрібна Антиолігархічна революція з націоналізацію всіх олігархічних монополій.

Пора повернути народу вкрадене!
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

легше сказати чого нам не дали Майдани...
щоб позбавитись олігархічної системи потрібна Антиолігархічна революція з націоналізацію всіх олігархічних монополій.
Пора повернути народу вкрадене!

"Фабрики - рабочим, землю - крестьянам."
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Как думали пузом так оно и осталось, вечно голодные манюпасы мечтают о тортиках  и колбаске.   :facepalm1:
================

Ковбасники, що поробиш. :shuffle:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?
U2

таке враження шо ви на островi живете
все вже давно придумано до вас - бери, прилаштовуй до сучасних реалiй i користуйся
не, ну якщо бажаєте винайти укро-квадроколесний лiсапед
нiхтож не заважає ...
а Петро дiйсно програв що його лозунг армовiр - бiльшостi незайшло
хотiлосяж чуда, i кiнець войне але такий щоб не буже соромно й боляче ..
але факiр був обдовбаний i фокус не вдався
.    Ото все - деградация. Народ не принял.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Слушайте кацап, я и так на вас лишнего времени потратила, лекции оно будет о демократии читать.
Байден сказав що світ поділится на два лагеря і цівілізовані ,демократичні країни будуть боротись с диктатурами та автаркіями!

Що каже товарищ Ольга,адепт товарища Трампа --що з України треба зробити діктатуру !
Нікому не здается що ця персона "кашу з топора варить" прекрасно розумія що діктатура то е прямий шлях від заходу в русский мир?

А кацапом називае мене , ниби то кацапи антогоністи сексота Трампа та діктатури!
Товарищ Ольга ви кокошнік знялі а лапті забули!  :D

   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Байден сказав що світ поділится на два лагеря і цівілізовані ,демократичні країни будуть боротись с диктатурами та автаркіями!

Що каже товарищ Ольга,адепт товарища Трампа --що з України треба зробити діктатуру !
Нікому не здается що ця персона "кашу з топора варить" прекрасно розумія що діктатура то е прямий шлях від заходу в русский мир?

А кацапом називае мене , ниби то кацапи антогоністи сексота Трампа та діктатури!
Товарищ Ольга ви кокошнік знялі а лапті забули!  :D

Оно понятно что кацапам вроде вас бидон нравится. Всё хуйло слил.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Эта бесарабия - типичное наглое кацапское хлебало. Потихоньку СП-2 достраивает и громко беспокоится что бы у украинцев глаза не раскрылись чего кацапские хари горой за "демократию" в Украине.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

я розумію, що нам не дав майдан - не дав перестріляти всю владну, прокурорську та суддівську "еліту"
Тю. Та які ж то еліти? То твої й мої однокласники, родичі, сусіди...
Себе ж не перестріляєш..
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?
U2

Тю. Та які ж то еліти? То твої й мої однокласники, родичі, сусіди...
Себе ж не перестріляєш..
.     Они об этом забыли - забронзовели.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Ми вперше по правильний бік залізної завіси  :shuffle:


 :laugh:  (tu)

жесть
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

.     Они об этом забыли - забронзовели.
І ті, що прийдуть на їх місце, забронзовіють через півроку-рік.
Но нєт, кумедні інфантили вперто вірять, що є офуєнні чесні "ми", і кровопивці-иліти, спущені нам з неба за гріхи.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

І ті, що прийдуть на їх місце, забронзовіють через півроку-рік.
Но нєт, кумедні інфантили вперто вірять, що є офуєнні чесні "ми", і кровопивці-иліти, спущені нам з неба за гріхи.

Вопрос не в этом а в хотя бы условной сменяемости. Скажем не больше десяти лет на госслужбе.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Вопрос не в этом а в хотя бы условной сменяемости. Скажем не больше десяти лет на госслужбе.
Вапрос в етом. Поки субстрат, з якого виростають еліти, лишається доволі паршивим, іншими стати вони не мають жодних шансів. Хіба що щаслива випадковість - і раптом чесний патріотичний, жорсткий і прагматичний "піночет" з нагайкою, що закличе до порядку не добрим словом єдиним, аиі пістюлями животворящими. Але то на межі хвантастики.
За пару років здібний манюпас виростає до хрестоматійного "представника иліти", що дасть та змінність через 10 років?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Да если бы я точно знала ответ. Но с другой-то стороны когда народу "служат" на одном месте по 30 лет. Они же просто прирастают к табуретке.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?
U2

І ті, що прийдуть на їх місце, забронзовіють через півроку-рік.
Но нєт, кумедні інфантили вперто вірять, що є офуєнні чесні "ми", і кровопивці-иліти, спущені нам з неба за гріхи.
.    Шото у тебя противоречие между первым и вторым предложениями.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

.    Шото у тебя противоречие между первым и вторым предложениями.
Спробуй прочитати їх ще раз.
Я кажу про те, що манюпас вперто розділяє себе і "иліти", хоча тотальна більшість тих иліт - такі ж вчорашні селюки, просто більш нахабні, сміливі, активні.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

все що здобуто катиться в 3,14..

   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?
U2

Спробуй прочитати їх ще раз.
Я кажу про те, що манюпас вперто розділяє себе і "иліти", хоча тотальна більшість тих иліт - такі ж вчорашні селюки, просто більш нахабні, сміливі, активні.
.    Ніт. Посмотри на типа «элиту»: все ж мажорчики, молодая поросль за бабло. Потому и идёт противопоставление - мажоры его закладывают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія