Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

в українському селі гарно  (tu)  :D




как-то не гармонирует у меня в голове курятник, пыль, гавно, и голая баба в этом всем, тем более в чулках. Если деревенские мотивы, то лучше уж на речке крестянка раком стирающая белье.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

как-то не гармонирует у меня в голове курятник, пыль, гавно, и голая баба в этом всем, тем более в чулках. Если деревенские мотивы, то лучше уж на речке крестянка раком стирающая белье.

це фотомистецтво. як малярство.
гармонія - вторинне.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

в українському селі гарно  (tu)  :D



ніфуя собі куриця, топтав би і топтав її  ;o
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ніфуя собі куриця.  ;o

гарна порода ?
українська степова. елітна.
 :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ніфуя собі куриця, топтав би і топтав її  ;o
Девушка тоже ничего.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

класна хата  (tu)
200 000 у США.


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

как-то не гармонирует у меня в голове курятник, пыль, гавно, и голая баба в этом всем, тем более в чулках. Если деревенские мотивы, то лучше уж на речке крестянка раком стирающая белье.
Сэкономить на чулках и поштукатурить мазанку... :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тест драйв тарілок від пані Тидищ

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тест драйв тарілок від пані Тидищ


Ты где в англии гречку нашел ))?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Саме так. Насправді просто люди люблять булінг. Булінгом, як каже наука психологія, займаються невпевнені у собі люди з низькою самооцінкою.

Це все.
(tu) я ще додала б: і з чорною гнилою сцикливою душонкою
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ты где в англии гречку нашел ))?
Та ладно, тут склепів валом + в усіх великих магазах (як теско) є польський відділ.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мене взагалі добило, як він у відео кричав - а у тебе є такий годинник?  ;o

Пан Турч, Ваша поведінка на форумі мене шокує. Не пам"ятаю, щоб Ви так себе поводили раніше.
то ти мабуть просто не звертала уваги на його дописи.

Ви і до бомжа під мостом будете кричати і тицяти йому свій годинник і похвалятися?

Ви серйозно вважаєте, що Ви вищі і кращі за інших людей, бо Ви більш багатий і "графф", а вони менше і "холопи"?
(tu)  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та ладно, тут склепів валом + в усіх великих магазах (як теско) є польський відділ.
Прикольно . Никогда не видел ))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та ладно, тут склепів валом + в усіх великих магазах (як теско) є польський відділ.
Помідори мають смак, чи пластикові?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гречку в Чехії почали продавати майже в кожному маркеті але більшість чехів все одно не знають що цє таке.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я не спорю и не ругаюсь с женским полом.
це прогрес, похвально що графін вже не організовує колективних цькувань жіночих ніків.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А питання було в принципі риторичне. Я не потребую ні Вашої відповіді, ні Ваших реакцій. Просто ще додам, що мені за Вас соромно як за 48-річного чоловіка, президента відомої компанії, чоловіка, батька і просто форумчанина.
теж давно дивуюсь що успішний бізнесмен має за хоббі цькування неугодних на форумах.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну що ж, пора завершати своє тимчасове перебування тут. Труба бекярд город реал завйот  :take_exam:

Умова залишається - якщо Фома розшифрує, може, і повернусь. Заодно і відновить свою дефакто втрачену цноту репутацію математика-криптолога, ухахаха
приходь, незалежно від результатів Фоми
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Помідори мають смак, чи пластикові?
Мають, але і коштують (не буду казати бо Віка читає)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Булінгуючим рекомендую переглянути свою поведінку і подумати про вічне.
це нереально, адже такі деструктивні персонажі живуть отим булінгом і купаються в срачах,
їм необхідно когось жерти, принижувати і знищувати.
Завжди співчуваю їх рідним які змушені жити поряд з такими огидними істотами.

Бо виглядаєте дуже некрасиво як для матьорих половозрілих чоловіків.
в силу своєї інтелектуальної немочі і моральної ницості вони цього не зрозуміють :nea:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Булінгу - бій! Нормальні хлопці і дівчата, продовжуйте давати бій недолугим заздрісникам з низькою самооцінкою і пороти їх з виховною метою.
(tu) таких треба ставити на місце
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Він співпрацював по приватах з ось цими асцями і булькастими, а також з фімою. Не даремно вона звернулася до нього у адмінці, питаючи, під яким він ніком пише.

Для брудних справ (як висловився Сержик А, "бєлінгкет") можна було притягти лише осіб, здатних на брудні справи. Рст-ВВВ має відповідне резюме - його забанили навічно за публікацію приватних даних іншої особи.
(tu) Асті кинулася розшукувати ВВВВ аби отримати від нього мої особисті дані і фото,
як тільки в одній з гілок я написала що воно викладало те все на ДД.
Я підказала Асті що ті всі мої дані воно колись отримало від Мирослави,
тому краще звернутись до неї, і відразу після того Бандер1вець в цій гілці
почав обговорювати моє фото, а медвед пізніше опублікував його тут і на СУПі.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

в українському селі гарно  (tu)  :D



та навряд чи в селі пляті так виглядають :nea:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та навряд чи в селі пляті так виглядають :nea:

чому ти на неї так кажеш.
вона порядна дівчина  (tu)
справжня господиька о 5 ранку в чому була - вискочила курей годувати.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

чому ти на неї так кажеш.
вона порядна дівчина  (tu)
справжня господиька о 5 ранку в чому була - вискочила курей годувати.
И кто вообще говорил о женщинах легкого поведения.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Кстати, с запозданием, но с признательностью, спасибо Печенегу за открытие этой ветки.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

tracker
Прикольно . Никогда не видел ))


в ОслЕ, в субботу брали, в польческом склепе



   
Re: Как выглядеть в 45 лет
Ice9192

ой можно я тоже влезу? Люди делают коррекцию по старинке значительнт дешевле и тоже совершенно счастливы потом
добре, поважна Naitli, що ви пропонуєте?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

tracker
Прикольно . Никогда не видел ))


в ОслЕ, в субботу брали, в польческом склепе
Польский склеп у нас называется магазином. А то возникает впечатление, что вы питаетесь с ккладбища.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

tracker
Прикольно . Никогда не видел ))


в ОслЕ, в субботу брали, в польческом склепе

Показати зображення...
Показати зображення...
Офигеть, буду в командировке обязательно загляну в подобный сельмаг)). А то всегда думал куда наш экспорт идёт  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А то всегда думал куда наш экспорт идёт
У мене на районі самі поляки. Знаю є український магаз СССР, але з такою назвою хай в них хтось інший купує.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пане Бронтозавере, як проходить підготовка до єкспдіціі Хорватія -2021?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У мене на районі самі поляки. Знаю є український магаз СССР, але з такою назвою хай в них хтось інший купує.
Да я тоже обхожу десятой дорогой всякие березки или подобные им магазины за бугром.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Офигеть, буду в командировке обязательно загляну в подобный сельмаг)). А то всегда думал куда наш экспорт идёт  :D

ценьі сильно завьішеньі - на "ностальгию" давят

мьі пару раз бьіли, дома смотришь - нафига купив?

сейчас берем только литовскую селедку, украинскую гречку и крупьі

 
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(tu) Асті кинулася розшукувати ВВВВ аби отримати від нього мої особисті дані і фото,
як тільки в одній з гілок я написала що воно викладало те все на ДД.
Я підказала Асті що ті всі мої дані воно колись отримало від Мирослави,
тому краще звернутись до неї, і відразу після того Бандер1вець в цій гілці
почав обговорювати моє фото, а медвед пізніше опублікував його тут і на СУПі.

Я мав це фото але не публікував.
Ведмед опублікував ?
Дивно шо він теж його мав :)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Офигеть, буду в командировке обязательно загляну в подобный сельмаг)). А то всегда думал куда наш экспорт идёт  :D

По світу.
Аграрії останні роки - найбільший експорт . Наша земля знову дає гроші країні і підприємцям.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ценьі сильно завьішеньі - на "ностальгию" давят

мьі пару раз бьіли, дома смотришь - нафига купив?

сейчас берем только литовскую селедку, украинскую гречку и крупьі

В мене друг із сім’єю в Осло живе.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ценьі сильно завьішеньі - на "ностальгию" давят

мьі пару раз бьіли, дома смотришь - нафига купив?

сейчас берем только литовскую селедку, украинскую гречку и крупьі
Я максимум за пределами страны был полгода. Тогда ещё бухал))), когда нам через месяца два привезли в ипучую Африку водку (Немиров чёрный штоф самая дешовая)) ) хлеб, цыбулю и сало... пля, я вкусней ничего не ел и не пил  :))).
 Водку заморозили до состояния подсолнечного масла, ее в рюмку наливаешь и рюмка изморозью покрывается, сальцо тонко на хлеб цыбульку... пісня  :D .
Наверно то была ностальгия ))). А когда говор борышпильский)))  услышал чуть не заплакал
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я максимум за пределами страны был полгода. Тогда ещё бухал))), когда нам через месяца два привезли в ипучую Африку водку (Немиров чёрный штоф самая дешовая)) ) хлеб, цыбулю и сало... пля, я вкусней ничего не ел и не пил  :))).
 Водку заморозили до состояния подсолнечного масла, ее в рюмку наливаешь и рюмка изморозью покрывается, сальцо тонко на хлеб цыбульку... пісня  :D .
Наверно то была ностальгия ))). А когда говор борышпильский)))  услышал чуть не заплакал

Водку не верно класть в морозильник и морозить до густоты. Водка охлаждается до +4 грд. Достаточно дверки холодильника
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Водку не верно класть в морозильник и морозить до густоты. Водка охлаждается до +4 грд. Достаточно дверки холодильника
Согласен.
Но мы тогда вмазали именно так. При таком охлаждении ещё недостаток есть, она потом мгновенно накрывает ))). Промежуточного опьянения нет, пьётся легко и быстро, а потом щелк и азс выключены )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія