Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А от я не хочу стати Президентом! B-)

А от я не хочу стати Президентом!  B-)

   Ніколи всім не догодиш тому що...  :shuffle:
  Старожили розповідали комічний випадок, котрий стався у перший рік комуністичного правління. Заможний чоловік, наслухавшись пропаганди, купив та й вивіз у центр села бочку пива. Сказав:
  - Беріть, хлопці, кожен по потребі - комунізм об'являю!
  Накинулись селяни на халявне пиво й при розподілі виникла бійка. Дядька викликали в район як зачинщика безпорядків. Той у міліції пояснив:
  - А я хотів побачити, який комунізм ви побудуєте із нашим народом…  :shuffle:                                   
   При новій владі наверх стала спливати усіляка непотріб, всі оті мутні, кручені хитруни, мерзотники. Очевидці розповідали типову історію пристосуванця, котрий своєчасно зрозумів спосіб виживання у цьому лицемірному, продажному світі. Прийшли "визволителі" й той хитрун відразу вступив у партію нової влади. І ось він уже не ніхто, а ВСЕ - він же тепер уповноважений представник радянської влади!
  Одного дня той колишній лежень, а сьогодні вже партієць приїхав у складі делегації комуністичних активістів у село й на сільському зібранні натхненно говорив про переваги комуністичного способу життя та усіляко агітував односельчан вступати у колгосп. В кінці свого виступу сказав землякам просто, по-мужицьки: "Люди добрі! Вступайте в колгосп! Не вступите - здохнете, як собаки".
Після мітингу на той час багаті родичі (а на даний момент уже так звані куркулі) та колишні приятелі запросили новоспеченого управлінця в гості. Напившись та наївшись, той родичам та друзям сказав довірливо уже інакше: "Люди добрі! Не вступайте в колгосп! Вступите - здохнете, як собаки..."
  Односельчани тільки очима від подиву кліпали - оце така влада прийшла, оце таке життя настало: так чи інакше здохнеш, як собака... Спостережливі селяни зрозуміли суть комуністичного виживання: наплюй на заповіді Бога, на совість, на мораль й живи так як вигідно на даний історичний момент. Оскільки усі ми люди хитрі, то так й жили...
  Так й зарах виживаємо. Кому війна а кому і матінка рідна. Працював чесно отож не зумів розбагатіти - ти ніщеброд.
  Не зумів відкупитися від армії - ти лох.
  Не зумів переплисти Тису - ти невдаха. І т. д. і т. п.  :facepalm1:
  П.С. Навіщо мені той гемор - бути керманичем над таким народом?  8-)
                                                                                                                             
   
таким народом

народ формується під дією політичної системи
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)


Тартак, до речі, в ЗСУ
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

               Книга Ісуса Навина 7:
  Господь наказав не брати з ворожого табору нічого і тоді їм буде перемога.
2 Ісус послав людей з Єрихона до Аї. Він наказав їм: «Ідіть і розвідайте, що то за земля». І люди пішли на розвідку до Аї. 3 Потім повернулися вони до Ісуса й кажуть: «Не варто всьому народу йти туди. Достатньо буде двох-трьох тисяч, щоб піти й ударити по Аї. Військо там нечисленне, тож не утруднюй всіх іти туди».
  4 Близько трьох тисяч воїнів пішли туди, але айці змусили їх відступити. 5 Тридцять шість з них було вбито. І гнали вони ізраїльтян від брами міста й аж до каменоломень і громили вздовж по схилу. Мужність залишила людей, серця їхні охопив жах. 6 І розірвав тоді Ісус на собі одяг, і впав долілиць перед ковчегом Заповіту Господнього, і пролежав так до вечора разом зі старійшинами Ізраїлю. І посипали вони голову попелом в ознаку глибокого суму.
  7 Ісус сказав: «О, Господи мій, Володарю! Навіщо ти взагалі переправив цей народ через Йордан? Чи для того, щоб віддати на поталу аморійцям? Краще б ми залишилися на тому боці Йордану! 8 О Господи мій, що маю я казати після того, як ізраїльтяни зазнали поразки? 9 Ханаанці й усі мешканці землі цієї, почувши про це, оточать і повбивають усіх нас. Тоді що зробиш Ти, аби захистити велике Своє ім’я?»
  10 І сказав Господь на це Ісусу: «Підведися! Навіщо ти впав долілиць? 11 Ізраїльтяни вчинили гріх, вони порушили Угоду, не виконали того, що я звелів їм. Вони взяли з собою те, що я наказав знищити. Вони вкрали, збрехали і привласнили собі. 12 Отож не могли ізраїльтяни протистояти ворогам своїм, бо прокляті вони на знищення. І більше не буду Я з вами, якщо не знищите ви все те, що Я наказав знищити. 13 Іди і освяти свій народ і скажи їм: „Очистьтесь назавтра, бо так каже Господь, Бог Ізраїлю: „Ізраїльтяни, у когось із вас є те, що Я наказав знищити. І не зможете ви протистояти ворогам своїм, доки не позбудетеся того, що Я наказав знищити”. 14 Отож завтра вранці підходитимете ви коліно за коліном. А те коліно, на яке вкаже Господь, буде підходити рід за родом. Той рід на який вкаже Господь, буде підходити дім за домом. Той дім, на який вкаже Господь, буде виходити людина за людиною. 15 І той, хто взяв заборонене, у вогні спалений буде, з усім його майном. Бо порушив він Угоду з Господом і вчинив ганебне в Ізраїлі”».
  16 Отож устав Ісус рано-вранці й вивів усі коліна Ізраїлю. І на Юдине коліно було вказано. 17 Тоді він вивів рід за родом роди Юдині, і на рід Зери було вказано. І на дім Зимрі було вказано. 18 Тоді Ісус почав виводити кожну людину з цього дому. І Ахан, син Кармія, онук Зимрі і нащадок Зери, з Юдиного коліна був виявлений.
 
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

19 Тоді звернувся Ісус до Ахана: «Сину мій, воздай славу Господу Богу Ізраїлю і зізнайся Йому. Розкажи мені, що ти вчинив. Нічого не приховуй». 20 І Ахан відповів Ісусу: «Правда твоя. Я той, хто вчинив гріх проти Господа, Бога Ізраїлю, а зробив я таке. 21 Серед речей, що ми захопили, побачив я гарне вбрання вавилонське і двісті шекелів срібла і кавалок золота вагою в п’ятдесят шекелів[c]. Спокусився я ними і взяв їх собі. Усе те закопано в землі під моїм наметом, а срібло—насподі».
  22 Тоді Ісус послав людей до намету. Там усе й було знайдено, заховане під наметом, і срібло—насподі. 23 Вони взяли все те добро з намету і принесли Ісусу та всім ізраїльтянам і розклали перед Господом. 24 Тоді Ісус і усі люди Ізраїлю взяли Ахана, сина Зери, і срібло, і одяг, і зливок золота, і синів його, і дочок, і рогату худобу, і віслюка, й овець, і намет, і все, що йому належало, і повели його в долину Ахор[d].
  25 Ісус сказав: «Навіщо накликав ти лихо на нас? Тепер же Господь насилає лихо на тебе». І почали люди Ізраїлю закидати його камінням, аж до самої смерті. Вони спалили у вогні всю його родину і все їхнє добро, і закидали їх камінням. 26 Тоді ізраїльтяни накидали купу каміння на тіло Ахава, яка є й досі.
  Тоді тільки і вщух Господній гнів. Ось чому донині те місце зветься долиною Ахора.
  П.С. До чого я веду: Усі кому не лінь крадуть як в останній день! Вся гуманітарна та військова допомога - все воно табу для розкрадання. Вкрав - навів гнів на весь народ! Навіщо мені, ставши Керманичем, побивати злодіїв на Майдані камінням?
  Нехай вже інші...  B-) А я налию келих розбавленого спирту й на все те дійство з боку подивлюся...  ;)
 двісті шекелів Приблизно 2,3 кг.
 п’ятдесят шекелів Приблизно 600 гр.  :shuffle:


Останнє редагування: 3 лютого 2024 14:03:19 від antik
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

так чи інакше здохнеш, як собака...
Молись. Ходи в церкву. Дописуй на ФУПі оптимістичні дописи, з любов'ю до країни і до людей, з ненавистю до агресора. І життя буде мати смисл.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

   Ніколи всім не догодиш тому що...  :shuffle:
  Старожили розповідали комічний випадок, котрий стався у перший рік комуністичного правління. Заможний чоловік, наслухавшись пропаганди, купив та й вивіз у центр села бочку пива. Сказав:
  - Беріть, хлопці, кожен по потребі - комунізм об'являю!
  Накинулись селяни на халявне пиво й при розподілі виникла бійка. Дядька викликали в район як зачинщика безпорядків. Той у міліції пояснив:
  - А я хотів побачити, який комунізм ви побудуєте із нашим народом…  :shuffle:                                   
   При новій владі наверх стала спливати усіляка непотріб, всі оті мутні, кручені хитруни, мерзотники. Очевидці розповідали типову історію пристосуванця, котрий своєчасно зрозумів спосіб виживання у цьому лицемірному, продажному світі. Прийшли "визволителі" й той хитрун відразу вступив у партію нової влади. І ось він уже не ніхто, а ВСЕ - він же тепер уповноважений представник радянської влади!
  Одного дня той колишній лежень, а сьогодні вже партієць приїхав у складі делегації комуністичних активістів у село й на сільському зібранні натхненно говорив про переваги комуністичного способу життя та усіляко агітував односельчан вступати у колгосп. В кінці свого виступу сказав землякам просто, по-мужицьки: "Люди добрі! Вступайте в колгосп! Не вступите - здохнете, як собаки".
Після мітингу на той час багаті родичі (а на даний момент уже так звані куркулі) та колишні приятелі запросили новоспеченого управлінця в гості. Напившись та наївшись, той родичам та друзям сказав довірливо уже інакше: "Люди добрі! Не вступайте в колгосп! Вступите - здохнете, як собаки..."
  Односельчани тільки очима від подиву кліпали - оце така влада прийшла, оце таке життя настало: так чи інакше здохнеш, як собака... Спостережливі селяни зрозуміли суть комуністичного виживання: наплюй на заповіді Бога, на совість, на мораль й живи так як вигідно на даний історичний момент. Оскільки усі ми люди хитрі, то так й жили...
  Так й зарах виживаємо. Кому війна а кому і матінка рідна. Працював чесно отож не зумів розбагатіти - ти ніщеброд.
  Не зумів відкупитися від армії - ти лох.
  Не зумів переплисти Тису - ти невдаха. І т. д. і т. п.  :facepalm1:
  П.С. Навіщо мені той гемор - бути керманичем над таким народом?  8-)
                                                                                                                           

Нууу тут з тобою згоден бо всі ці уебани при владі то ті самі "ніхто" а тут влада...
Що хуйло що зеля що порох і т.д були собі таки хлопчики на кварталі ...


Була собі така при совке приказка ... навіть дві ..
"Після 20 років люди з часом не змініються" , "жизнь прожил"..
Та і зараз іх іноді чую...
Якщо людина вірить в це - то в її житті так і станется. Це не приказки - тупо психічний код - закладена програма.
Ось тому навіть якщо був президентом - то в тебе були б і кумовмтво і корупція ... полюбе.
Іі більшисть дописувачив ФУПа так само міркують і таким самим чином : піду у владу-> там гроши.


Три причини розвалу совка : несуни, припіски і показуза"
Ось такі самі несуни так само допіляли заводи в 90-х.
Приписки - та же сама корупція...
Показуха - понти о "яйобу яка ідея.".

Бо це тупа "жизнь прожил і з часом незмінюються".

Все бля одно виховання, це все одні знання і в більшості випадкив 0 критичного мислення.
І зараз в залежності від займаємої посади хтось кіздить лампочки в парадних, хтось мило в туалеті , хтось заводи і мільарди а хтось 100 гривень і рулон туалетного папіру..

Вчинки однакові..

Останнє редагування: 3 лютого 2024 15:12:35 від Аeternitas
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Молись. Ходи в церкву. Дописуй на ФУПі оптимістичні дописи, з любов'ю до країни і до людей, з ненавистю до агресора. І життя буде мати смисл.
І складай славні Петру!  [ua]
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

   Ніколи всім не догодиш тому що...  :shuffle:
  Старожили розповідали комічний випадок, котрий стався у перший рік комуністичного правління. Заможний чоловік, наслухавшись пропаганди, купив та й вивіз у центр села бочку пива. Сказав:
  - Беріть, хлопці, кожен по потребі - комунізм об'являю!
  Накинулись селяни на халявне пиво й при розподілі виникла бійка. Дядька викликали в район як зачинщика безпорядків. Той у міліції пояснив:
  - А я хотів побачити, який комунізм ви побудуєте із нашим народом…  :shuffle:                                  
   При новій владі наверх стала спливати усіляка непотріб, всі оті мутні, кручені хитруни, мерзотники. Очевидці розповідали типову історію пристосуванця, котрий своєчасно зрозумів спосіб виживання у цьому лицемірному, продажному світі. Прийшли "визволителі" й той хитрун відразу вступив у партію нової влади. І ось він уже не ніхто, а ВСЕ - він же тепер уповноважений представник радянської влади!
  Одного дня той колишній лежень, а сьогодні вже партієць приїхав у складі делегації комуністичних активістів у село й на сільському зібранні натхненно говорив про переваги комуністичного способу життя та усіляко агітував односельчан вступати у колгосп. В кінці свого виступу сказав землякам просто, по-мужицьки: "Люди добрі! Вступайте в колгосп! Не вступите - здохнете, як собаки".
Після мітингу на той час багаті родичі (а на даний момент уже так звані куркулі) та колишні приятелі запросили новоспеченого управлінця в гості. Напившись та наївшись, той родичам та друзям сказав довірливо уже інакше: "Люди добрі! Не вступайте в колгосп! Вступите - здохнете, як собаки..."
  Односельчани тільки очима від подиву кліпали - оце така влада прийшла, оце таке життя настало: так чи інакше здохнеш, як собака... Спостережливі селяни зрозуміли суть комуністичного виживання: наплюй на заповіді Бога, на совість, на мораль й живи так як вигідно на даний історичний момент. Оскільки усі ми люди хитрі, то так й жили...
  Так й зарах виживаємо. Кому війна а кому і матінка рідна. Працював чесно отож не зумів розбагатіти - ти ніщеброд.
  Не зумів відкупитися від армії - ти лох.
  Не зумів переплисти Тису - ти невдаха. І т. д. і т. п.  :facepalm1:
  П.С. Навіщо мені той гемор - бути керманичем над таким народом?  8-)
                                                                                                                           
ПНХ маразматику  і  :fuck: рабу кацапів
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

І складай славні Петру!  [ua]
(tu)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  На ялтинській конференції зустрілися Черчіль, Рузвельт та Сталін. Поговорили про те та се. Добряче випили.  :-)o
  Вранці зустрілися з бодуна. Черчіль каже: - Наснилося, що мене призначили Президентом планети Земля.
  Рузвельт в тон: - А мені настилося, що мене призначили Президентом нашої Сонячної системи.
  Сталін розкурив трубку й їм повчально: - А мені наснилося, що я ваші призначення не підписав! :gigi:
  П.С. Про що це я? Голосуй, не голосуй а кому бути у нас наступним Презом вирішить Зе.  :pofig:

   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Молись. Ходи в церкву. Дописуй на ФУПі оптимістичні дописи, з любов'ю до країни і до людей, з ненавистю до агресора. І життя буде мати смисл.

Читать мантры: яневсрався - это смысл?
 :facepalm:
   
  
  П.С. Навіщо мені той гемор - бути керманичем над таким народом?  8-)
                                                                                                                           

Ок.
Не хочеш——не будеш.
Скасовуємо твою кандидатуру та викреслюємо зі списку.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

   
 :D Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Ок.
Не хочеш——не будеш.
Скасовуємо твою кандидатуру та викреслюємо зі списку.

Анекдот в тему:

Сидят евреи, меряются у кого больше денег.
Да уменя столько денег, говорит Яша, что я мог бы весь Бенк оф Америка купить;
Да у меня столько денег, что я мог бы этот Дженерал моторз с потрохами купить, говорит Фима;
А у меня столько денег, что я мог бы весь Майкрософт купить, говорит Мойша...
Только Изя сидит молча, мешает ложечкой кофе... наступила пауза, все смотрят на Изю, и ждут что он ответит...

Изя вытягивает ложечку, аккуратно ложит ее на блюдечко и говорит: шо смотрите? Я вам ничего не продам...  :D
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Читать мантры: яневсрався - это смысл?
 :facepalm:
не втрачай оптимізму якщо всрався.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  А от уявіть, що Ви успішний у всіх відношеннях: здоровя, краса, розум, статки тощо. Ви досягнули всього мислимого та немислимого. 
  Вас переповнює енергія - Вам хочеться стати керманичем України, що зробити усіх українців щасливими. Як Ви...  ;)
  Ви в пориві ейфорії запросили усіх своїх друзів на вечірку. ФУПчиків теж ради приколу. ;)
  Все просто супер. Як у тій пісні: "Сидели, пили вразнобой Мадэру, Старку, Зверобой..."
  "И посредине этого разгула я пошептал на ухо жениху: Милий друже, а Ви впевнені, що доживете до тих виборів? Я, знаєте, був знайомий із В"ячеславом Чорноволом...
   8-)
 
 
   
Анекдот в тему:

Сидят евреи, меряются у кого больше денег.
Да уменя столько денег, говорит Яша, что я мог бы весь Бенк оф Америка купить;
Да у меня столько денег, что я мог бы этот Дженерал моторз с потрохами купить, говорит Фима;
А у меня столько денег, что я мог бы весь Майкрософт купить, говорит Мойша...
Только Изя сидит молча, мешает ложечкой кофе... наступила пауза, все смотрят на Изю, и ждут что он ответит...

Изя вытягивает ложечку, аккуратно ложит ее на блюдечко и говорит: шо смотрите? Я вам ничего не продам...  :D

   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Добре коли бажання збігаються з можливостями  :love:
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Чув таку бувальщину:
 Видатного вченого, котрий був спецом в онкології (і водночас атеїстом) запросили на симпозіум. (ФІО не пам"ятаю але нехай в нашій історії це буде Джон Сміт)
  Джон сів в літак але... сталися дуже несприятливі погодні умови отож пілоти зробили вимушену посадку неподалік від пункту призначення. Джон не розгубився - взяв на прокат автівку й рушив. Серед ночі в тумані заблукав отож вирішив переночувати у першому-ліпшому будинку. Господарка оселі відкрила двері, накрила гостеві стіл й заявила:
  - Почекайте. У мене зараз час молитви. Мій син хворий на рідкісне онкологічне захворювання. Знаю, що його може врятувати лише видатний спеціаліст в цій галузі - Джон Сміт але я не маю грошей, щоб його запросити...
  Почувши ці слова, Джон Сміт заплакав...
  П.С. О, скільки подібних випадків я чув...  8-)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Слухай, ти походу сюди всі свої вумні міслі пишеш... :-)o
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

А от я не хочу стати Президентом!
не любиш бабло?
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

народ формується під дією політичної системи

та ні то політична система формується під дією народу
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

не любиш бабло?

Був такий чоловік у країні Уц а ім"я йому було Іов:
Він пережив те що й я, але як і я не зрікся Всевишнього!:
http://osbm-buchach.org.ua/Bibliya/Iova.html
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

та ні то політична система формується під дією народу
насправді вони взаємно впливають одне на іншого
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

   Ніколи всім не догодиш тому що...  :shuffle:
  Старожили розповідали комічний випадок, котрий стався у перший рік комуністичного правління. Заможний чоловік, наслухавшись пропаганди, купив та й вивіз у центр села бочку пива. Сказав:
  - Беріть, хлопці, кожен по потребі - комунізм об'являю!
  Накинулись селяни на халявне пиво й при розподілі виникла бійка. Дядька викликали в район як зачинщика безпорядків. Той у міліції пояснив:
  - А я хотів побачити, який комунізм ви побудуєте із нашим народом…  :shuffle:                                  
   При новій владі наверх стала спливати усіляка непотріб, всі оті мутні, кручені хитруни, мерзотники. Очевидці розповідали типову історію пристосуванця, котрий своєчасно зрозумів спосіб виживання у цьому лицемірному, продажному світі. Прийшли "визволителі" й той хитрун відразу вступив у партію нової влади. І ось він уже не ніхто, а ВСЕ - він же тепер уповноважений представник радянської влади!
  Одного дня той колишній лежень, а сьогодні вже партієць приїхав у складі делегації комуністичних активістів у село й на сільському зібранні натхненно говорив про переваги комуністичного способу життя та усіляко агітував односельчан вступати у колгосп. В кінці свого виступу сказав землякам просто, по-мужицьки: "Люди добрі! Вступайте в колгосп! Не вступите - здохнете, як собаки".
Після мітингу на той час багаті родичі (а на даний момент уже так звані куркулі) та колишні приятелі запросили новоспеченого управлінця в гості. Напившись та наївшись, той родичам та друзям сказав довірливо уже інакше: "Люди добрі! Не вступайте в колгосп! Вступите - здохнете, як собаки..."
  Односельчани тільки очима від подиву кліпали - оце така влада прийшла, оце таке життя настало: так чи інакше здохнеш, як собака... Спостережливі селяни зрозуміли суть комуністичного виживання: наплюй на заповіді Бога, на совість, на мораль й живи так як вигідно на даний історичний момент. Оскільки усі ми люди хитрі, то так й жили...
  Так й зарах виживаємо. Кому війна а кому і матінка рідна. Працював чесно отож не зумів розбагатіти - ти ніщеброд.
  Не зумів відкупитися від армії - ти лох.
  Не зумів переплисти Тису - ти невдаха. І т. д. і т. п.  :facepalm1:
  П.С. Навіщо мені той гемор - бути керманичем над таким народом?  8-)
                                                                                                                           
  :umnik2: такий народ обирає собі керманичів не вмикаючи мізки
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Бажав/не бажав але вже став !   :weep:



   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

такий народ обирає собі керманичів не вмикаючи мізки

Той, хто вмикає мізки то не переймається такою дургею, як вибори керманича.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Почувши ці слова, Джон Сміт заплакав...
згадався анекдот про ржевського - їпу і плачу
   
Я теж не хочу та не можу.  бо для цього треба мати яйці як у шерстистого носорога.



   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Бажав/не бажав але вже став !   :weep:

https://youtu.be/cCgT2bfMkGc?si=xSTVJxNKb4qn38NW
  Запитання від президента Антіка (ви усі президенти (С)  ;) ) до президента Зеленського: - Ви то хоч ту Євангелію читали на котру при інавгурації руку клали? Чи ви на неї щось інше клали?  :gigi:
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  А от уявіть, що Ви успішний у всіх відношеннях: здоровя, краса, розум, статки тощо. Ви досягнули всього мислимого та немислимого. 
 
 
Не для тебе,
Ти говорив "вечір в хату", у Польшті
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Запитання від президента Антіка (ви усі президенти (С)  ;) ) до президента Зеленського: - Ви то хоч ту Євангелію читали на котру при інавгурації руку клали? Чи ви на неї щось інше клали?  :gigi:
Ти ж чорнокнижник, ярий та не сховавшийся від нас!
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Ти унилий. Таких не оберуть.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

   Мене позбавили можливості створювати теми отож пишу тут. До речі, мені завтра 71. Відкрийте хто завтра гілку.  ;)
 А вас колись вербували?
  Початкова школа. Установка така: сказати вчительці про негарний вчинок однокласника – геройство, промовчати – злочин. А втім,  в дитячі роки доносчиків називають ябедами. Далі урочистий прийом в піонери. Серед нас був завербований вчителями стукач. Як ми про це дізналися? Частина однокласників підпільно зустрічали Новий 1968 рік. На столах було спиртне. Після зимових канікул  усіх учасників тієї пянки по одному викликали в учительську й там лупцювали, смикали за вуха, принижували. Викликали в учительську й тих, корті на Різдво колядували в оселях селян – прославляли народження вигаданого Ісуса. (Список колядників був в учительській на столі.)
  Пізніше і мене не оминула ота чаша. Товариш вранці зайшов – просив заховати портфкль бо він посварився з батьками отож хоче прогуляти школу. Посеред першого уроку в класс вбігла розлючена класна керівничка й кинулася лупцювати мене. Значиться хтось бачив як той зайшов до мене з портфелем а вийшов без. Якими коврижками завертували одного із нас ми могли лише здогадуватися.
  Далі була праця на державному підприємстві. Хтось із ображених працівників написав на начальство анонімку й багатьох стали смикати у міліцію. Слідчий спочатку став мене лякати карами а потім подобрішав – заявив, що якщо ми подружимось то я зможу красти відкрито – він дозволяє.  ;) Я відмовився. А тому, що логіка тут проста: проданий тобою чоловік потрапить за грати а ти нагороду (Іудини срібняки) отримаєш… А далі ти вже довіку у влади на гачку.
  Далі було ув"язнення за антирадянщину. По традиції усі в"язні проходять вербовку. Підпишеш договір про співпрацю – будеш купатися як вареник у сметані а головне – звільнишся достроково. Усе то воно так, але й після звільнення тобі спокою не дадуть. Там вхід рубль, вихід – два. До чого це я веду? Он молодий Янукович підписав угоду про співпрацю і жив в таборах безтурботно. Після звільнення мафія просувала свого агента по службовій драбині – і завгаром був, і за кордон його випускали, і партію допомогли створити, і профінансували передвиборчі перегони. Як то кажуть, потягнули за нього мазу. І В.Ф.Янукович таки переміг! І на посаді Президента за звичкою крав все безбожно, брехав та бив людей. У нас щоб стати Гетьманом великого розуму не потрібно – потрібна розкрутка у ЗМІ. Вірно хтось пожартував: "Дайте мені телеканал і я табуретку зроблю Президентом".
  Чим все закінчилося? Розлючений народ прогнав Яніка. Так той за звичкою серед всього іншого гетьманську булаву поцупив. 
 надіється, що та булава йому ще знадобиться…  :gigi:
  П.С. Колишніх сексотів не буває. Підписав угоду про співпрацю – довіку будеш змушений працювати на ту мафіфю. Здавати позиції ЗСУ, відслідковувати переміщення живої сили та техніки, наводити ворожі ракети на обєкти критичної інфраструктури тощо…
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Десь тут була гілка: "Громадянське суспільство". Не знайшов отож про громадянське суспільство пишу у давній своїй.
  Повчальний приклад про нашу ментальність:
  1979. Туристична поїздка у Болгарію. Усі ніби свої але взаємопідозра таки відчувається. Усі знають що серед нас є стукачі. Давно мріяв придбати іноземний радіоприймач. У валютному магазині представлено широкий вибір радіоапаратури. Одне погано: немає валюти. Принагідно звернувся до кількох хлопців із нашої групи: "Може, якийсь іноземець буде продавати долари чи марки, повідомте, будь ласка, мене".
  Увечері того ж дня до мене підійшов керівник групи й сказав: "Цікавишся валютою? Зачекай, вдома у КДБ ми ще поговоримо про це". Настрій зіпсувався – розчинившись у атмосфері розкутості, щирості, втратив пильність. При тоталітаризмі нікому вірити не можна...
  А от у болгар все інакше. Наочний приклад: біля школи молодь влаштувала дискотеку. Один протягнув із дому кабель, другий приніс магнітофон, третій - світломузику. Молодь танцювала. Було чути сміх, жарти, але ніхто не розпивав спиртне, не лаявся, не розмахував кулаками. Якби не бачив на власні очі, що так можна веселитись на тверезу голову - не повірив би. У нас же подібна ситуація викликає з боку молоді скарги: "Заливаємо нудьгу самогоном, бо ніхто про нас не турбується - ні колгосп, ні комсомол, ні управління культури".
  От там молодь зібралася й сама вирішила проблему. Громадянське суспільство тому що.
  А у нас сьогодні що? Ви тільки на наш форум погляньте. Суцільний срач. Щось не так написав так відразу "Забаньте уебана!"
  Знайома телефонує: - Поїхала автобусом у Польщу. Вийшла а мобільник забула в автобусі.
  - Не переживай, мо повернуть, - заспокоїв її я.
_- Малоймовірно що наші повернуть - не ті у нас в переважній більшості люди. А от якби я забула мобільник в середовищі поляків - ті повернули б. Громадянське суспільство там тому що...

 
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

   Ніколи всім не догодиш тому що...  :shuffle:
  Старожили розповідали комічний випадок, котрий стався у перший рік комуністичного правління. Заможний чоловік, наслухавшись пропаганди, купив та й вивіз у центр села бочку пива. Сказав:
  - Беріть, хлопці, кожен по потребі - комунізм об'являю!
  Накинулись селяни на халявне пиво й при розподілі виникла бійка. Дядька викликали в район як зачинщика безпорядків. Той у міліції пояснив:
  - А я хотів побачити, який комунізм ви побудуєте із нашим народом…  :shuffle:                                  
   При новій владі наверх стала спливати усіляка непотріб, всі оті мутні, кручені хитруни, мерзотники. Очевидці розповідали типову історію пристосуванця, котрий своєчасно зрозумів спосіб виживання у цьому лицемірному, продажному світі. Прийшли "визволителі" й той хитрун відразу вступив у партію нової влади. І ось він уже не ніхто, а ВСЕ - він же тепер уповноважений представник радянської влади!
  Одного дня той колишній лежень, а сьогодні вже партієць приїхав у складі делегації комуністичних активістів у село й на сільському зібранні натхненно говорив про переваги комуністичного способу життя та усіляко агітував односельчан вступати у колгосп. В кінці свого виступу сказав землякам просто, по-мужицьки: "Люди добрі! Вступайте в колгосп! Не вступите - здохнете, як собаки".
Після мітингу на той час багаті родичі (а на даний момент уже так звані куркулі) та колишні приятелі запросили новоспеченого управлінця в гості. Напившись та наївшись, той родичам та друзям сказав довірливо уже інакше: "Люди добрі! Не вступайте в колгосп! Вступите - здохнете, як собаки..."
  Односельчани тільки очима від подиву кліпали - оце така влада прийшла, оце таке життя настало: так чи інакше здохнеш, як собака... Спостережливі селяни зрозуміли суть комуністичного виживання: наплюй на заповіді Бога, на совість, на мораль й живи так як вигідно на даний історичний момент. Оскільки усі ми люди хитрі, то так й жили...
  Так й зарах виживаємо. Кому війна а кому і матінка рідна. Працював чесно отож не зумів розбагатіти - ти ніщеброд.
  Не зумів відкупитися від армії - ти лох.
  Не зумів переплисти Тису - ти невдаха. І т. д. і т. п.  :facepalm1:
  П.С. Навіщо мені той гемор - бути керманичем над таким народом?  8-)
                                                                                                                           
Я теж - не хочу щоб ти став президентом.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Старий yєбaн-ексгібіціоніст розчухує на людях свою девіацію плідно генерує контент.

Пи3дyй накацапію, раб нікчемний!
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Старий yєбaн-ексгібіціоніст розчухує на людях свою девіацію плідно генерує контент.

Пи3дyй накацапію, раб нікчемний!
От із-за мільйонів таких як ти я й не хочу очолити Україну, щоб вивести її з суспільно-економісної кризи.  8-)
"Устоявшаяся форма государственности — политический кризис". (С)  B-)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

От із-за мільйонів таких як ти я й не хочу очолити Україну, щоб вивести її з суспільно-економісної кризи.  8-)
"Устоявшаяся форма государственности — политический кризис". (С)  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія