Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

95% людей не розбираються у мистецтвi

Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

сорре
Я в ХЛАМ играть музон
Лайв на фб
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

для прикладу: це дороге мистецтво чи мазня копійчана?

Показати зображення...
а оце?

Показати зображення...

верхню я б повісив в квартирі
нижню ні
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

ну так шо "ценітєлі"? де шлак, а де "шедевр?

даю ще раз:

Показати зображення...
Показати зображення...

з цих мені обидві не кращі але якщо обирати вибрав би верхню

коротше з чотирьох повісив би найпершу
потім третю
а 2 і 4 (нижні)  не подобається взагалі

Останнє редагування: 17 листопада 2017 18:55:50 від Potato
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

То вообше розмазюкана палітра

Я тоже так сперва подумала, но потом - а вдруг концепция ?  8-)
   
А арт взагалі можливий без концепту?
нет. сделать что-то новое красками и прочими малюющими предметами невозможно - уже все было. Остается что? Поговорить. Тут можно еще вывернуться
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

нет. сделать что-то новое красками и прочими малюющими предметами невозможно - уже все было. Остается что? Поговорить. Тут можно еще вывернуться

Мудро сказано!
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

В все-таки и все-таки...Я рыдала и буду рыдать перед вот этим....

Показати зображення...

це я в квартирі не повісив би
   
Мудро сказано!
и задолго до меня  :D
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

сорре
Я в ХЛАМ играть музон
Лайв на фб
а яка программа сьогодні? 
Рок-группы выступают? ©
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi
Ice9192

А як на мене - то ні.То Вам так здається, що саме Ви - можете.

А ні.

У Вас сразу прокидається дядечка Хрущов, коли Ви бачете те, що не розумієте або вважаєте "нє іскусьтвом".

Гадаю, що в ті 1960-роки, на тій виставці в Манєже Ви б іскрєннє підтримали б Хрущова, коли він громив Ернста Неізвестного та називав його роботи «дегенеративным искусством»

Еге ж?  :rotate:

1 декабря 1962 года в Москве, в Манеже, состоялась выставка произведений художников-авангардистов под названием "Новая реальность", приуроченная к 30-летнему юбилею Московского отделения Союза художников СССР. Выставку почтил своим присутствием тогдашний глава СССР Никита Сергеевич Хрущев.
Увиденное крайне возмутило генерального секретаря и Хрущёв честно высказал свое мнение о художниках и их авангардистском творчестве. "Это педерастия в искусстве! Так почему я говорю, педерастам 10 лет, а этим орден должен быть?"
Ильичев, курировавший в ЦК искусство, говорит: "Никита Сергеевич, , главный вот тот", указывает на Неизвестного. "Ты пидарас?", интересуется Хрущев. "Нет, говорит Неизвестный. Дайте мне девушку, и я сейчас докажу".

Показати зображення...
И его же иллюстрации к "Преступлению и наказанию"

Показати зображення...

Який кайф, мабуть ніколи не звернув би увагу.

Всього 30 рокі до згаданої виставки в антиподі країни рад сталася схожа подія. Ернст Барлах потрапив під роздачу нацистів за теж незрозумілі більшості твори - мабуть ще не такі витончені і чудеранцькі як у Неизвестного (все ж таки інша епоха, 30 років раніше). Штамп - дегенеративне мистецтво (Entartete Kunst) - і вже нічого не допоможе, навіть протегування серьйозних поціновувачів штибу Йозефа Гебельса. Митця запхали в психлікарню. 

... все вказує на те що ім'я Ернст якесь не щасливе у мистецтві.

Хоча якщо подивитися з позиції сьогодення - його пластика нічого особливого - наочний приклад що таке мистецтво і як воно зявляється.

Памятник німецьким воїнам першої світової на цвинтарі в Магдебурзі за замислом замовників мав прославляти героїзм і велич - в головах вже починали роїтися тевтони - 1929 рік - до нацистів залишилось 4 роки.
Получилося наступне:


ніби нічого особливого, ця пластика вже стала елементом нашого буття, але повернімося у часі у рік 1929 - і тоді це було дійсно новацією, перед цим нічого схожого ще не було.
Коротше: місце, точка в часі, і унікальність відчуттів - це те що роблять мистецтво - мистецтвом.
   
Пан лівандовіч. Ви програли спір пану настойці.
Авторитетно заявляю!
Как бы не так! Настойка банально пересказал общепринятую в искусствоведении точку зрения. А Левандович изобрел свое, перпендикулярное. А в современном искусствоведческом дискурсе  банальность - грех страшный.
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

це Віллем де Кунінг, один з найдорочи авторів сучасності





а це палітра



   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Как бы не так! Настойка банально пересказал общепринятую в искусствоведении точку зрения. А Левандович изобрел свое, перпендикулярное. А в современном искусствоведческом дискурсе  банальность - грех страшный.

я нічого не вигадував! це факт
вигадка - чос настойки
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

це я в квартирі не повісив би

А чого ? Я повісила. Було мені десь 13-14....так я проперлась від неї....
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

А чого ? Я повісила. Було мені десь 13-14....так я проперлась від неї....

тому що не подобається
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

я нічого не вигадував! це факт
вигадка - чос настойки

Ще раз питаю. Чом цей квадрат - майже невідомий? Без Гугля, плиз.

   
я нічого не вигадував! це факт
А то, что черный квадрат - учебник по композиции, не вы придумали? Жаль - экстравагантное, саркастичное утверждение
   
Без Гугля, плиз.
черный квадрат, как и всякий манифест - вещь одноразового использования. Все последующие квадраты - попытка вскочить в поезд, который давно ушел. Но это меня так в универе учили, и было это давненько. Может, что новое придумали?
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

тому що не подобається
Висновок: в мистецтві не розбирається 100% людей!
Бо що подобається одному - не подобається іншому.
Це вам не програмування... :)
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Це повна фігня. Я розумію багато течій у живописі, але це якась мазня.
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

це Віллем де Кунінг, один з найдорочи авторів сучасності

Показати зображення...
Показати зображення...
а це палітра

Показати зображення...
Показати зображення...

Ну ти порівняв. Якраз це і є мистецтво, тут хоча якось кольори добиралися один до одного.
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Шото мне подсказывает, что вот это - нравится 100% :)

   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

А то, что черный квадрат - учебник по композиции, не вы придумали? Жаль - экстравагантное, саркастичное утверждение

Ну  я бы с сарказмом не согласилась бы. Работы Малевича приводят  как пример,  студентам начальных курсах. По ним действительно учат студентов композиции, равновесию в картине и цветовым пятнам.

Повторюсь, например, вот такая работа:




А это образец отличных работы абитуриентов, будущих художников на вступительных экзаменах по композиции, за которые они получили высший балл, а по утверждению Ливандовича - фигня и мазня.





   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Шото мне подсказывает, что вот это - нравится 100% :)

Показати зображення...

Для свого часу це було революційним
   
Я розумію багато течій у живописі, але це якась мазня.
Ну, это не живопись как таковая. Это концепт  :D
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

черный квадрат, как и всякий манифест - вещь одноразового использования. Все последующие квадраты - попытка вскочить в поезд, который давно ушел. Но это меня так в универе учили, и было это давненько. Может, что новое придумали?

Я спрашиваю конкретно про эту работу. :rotate:
Она почти неизвестна. Почему?
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Близко но не точно.

И что считать искусством? Изображение или несомый им смысл?

А ну розкрий нам смисл чорного квадрату?
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Ну, это не живопись как таковая. Это концепт  :D

Та в нього всі картини такі )))
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Я спрашиваю конкретно про эту работу. :rotate:
Она почти неизвестна. Почему?
Во-первых, потому что это - не квадрат.
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

А ну розкрий нам смисл чорного квадрату?
Полистай предыдущие странички - уже написал.
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Во-первых, потому что это - не квадрат.

Нет :rotate:
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Шото мне подсказывает, что вот это - нравится 100% :)

Показати зображення...

це в квартиру пшонкє
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

це в квартиру пшонкє

У него денюх не фатит :lol:
   
Ну  я бы с сарказмом не согласилась бы. Работы Малевича приводят  как пример,  студентам начальных курсах. По ним действительно учат студентов композиции
Малевич был философом в том числе. Черный квадрат - очень доходчивый, я бы сказала попсовый, энергичный, яркий, на то время свежий пример выражения философской мысли невербальным способом (хотя растолковывать словами все-таки пришлось)
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

а я б собі шось з далі повісив...
або ше краще портрет котячої морди  :D
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Малевич был философом в том числе. Черный квадрат - очень доходчивый, я бы сказала попсовый, энергичный, яркий, на то время свежий пример выражения философской мысли невербальным способом (хотя растолковывать словами все-таки пришлось)
Так вже ж пояснили. Квадрат Малевiча - це абсолютний нуль живопису, невербальний манiфест, що вiдчиняе дверцi для охуiтельних вербальних iсторiй. Правда, консул ще не вiдписався.
   
Я спрашиваю конкретно про эту работу. :rotate:
Она почти неизвестна. Почему?
Я ж вроде объяснила - потому что вторична. Не? ну не томите уже Шуша, поднимите нам веки   :)
   
Так вже ж пояснили. Квадрат Малевiча - це абсолютний нуль живопису, невербальний манiфест
И пояснили 100 лет назад  :gigi: На фоне этих пояснений Левандович звучит свежо и саркастично
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

И пояснили 100 лет назад  :gigi: На фоне этих пояснений Левандович звучит свежо и саркастично
Жалко, я думав справдi Настойка придумав. Значить, так собi експерт, багато грошей за таке не дадуть, потрiбно щось новеньке, манiфест.
   
Re: 95% людей не розбираються у мистецтвi

Полистай предыдущие странички - уже написал.
не помітив глибинного змісту в написаному.
Пропорційність композиції чорного квадрату і світлого фону?
Я питаю, який смисл чорного квадрату. Що саме він символізує для мене - пересічного манюпаса?
Які він в мене викликає почуття? Як діє на мою психіку і органолептику?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія