Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Захворіла неясною фігнею, може це Омікрон?
Температура 38,3, морозить , крутить ноги.
Що там у нас нині з тестуванням? Куди бігти і навіщо?
   
Захворіла неясною фігнею, може це Омікрон?
Температура 38,3, морозить , крутить ноги.
Що там у нас нині з тестуванням? Куди бігти і навіщо?

От якби вакцинувалась, то точно знала б чи Омікрон, а так тепер вгадуй. А у вакцинованих при омікроні сильне чхання.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

От якби вакцинувалась, то точно знала б чи Омікрон, а так тепер вгадуй. А у вакцинованих при омікроні сильне чхання.
А у мене нема чхання. І у сина нема. Кашлю нема, соплів нема.  Тільки температура.
То куди бігти бідним пейзанам тестуватися на Омікрон? Чи прл на корону, штамм пофіг?
До лікаря записала дитину аж на п'ятницю, раніше місць нема. Хворіє з п'ятниці, буде 7-й день.
   
Захворіла неясною фігнею, може це Омікрон?
Температура 38,3, морозить , крутить ноги.
Що там у нас нині з тестуванням? Куди бігти і навіщо?

який день від дня зараження? парацетамол діє?
   
А у мене нема чхання. І у сина нема. Кашлю нема, соплів нема.  Тільки температура.
То куди бігти бідним пейзанам тестуватися на Омікрон? Чи прл на корону, штамм пофіг?
До лікаря записала дитину аж на п'ятницю, раніше місць нема. Хворіє з п'ятниці, буде 7-й день.

це напевно Омікрон. Невже лінькі було перечекати хвилю десь на дачі?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

який день від дня зараження? парацетамол діє?
Син хворіє з п'ятниці ночі, я сьогодні зранку розкисла.
Парацетамол діє, дитині разів 5 за добу давала, у нього 39,3 постійно було.
Сама випила нурофен, морозити перестало і руки стали теплі, але температура з 38,3 стала 38,0. 
На ніч таки бахну парацетамолу або перетерплю.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

це напевно Омікрон. Невже лінькі було перечекати хвилю десь на дачі?
1. Дитину з дачі у школу щодня возити? 100 км від Києва.
2. Топити піч дровами і з криниці воду тягати по снігу? Нє, я на таке нездатна.
3. Омікрон кажуть легкий. Заодно і потестую.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Захворіла неясною фігнею, може це Омікрон?
Температура 38,3, морозить , крутить ноги.
Що там у нас нині з тестуванням? Куди бігти і навіщо?
терміново штирся чотирма бустерами. Поможе, 146%
   
Син хворіє з п'ятниці ночі, я сьогодні зранку розкисла.
Парацетамол діє, дитині разів 5 за добу давала, у нього 39,3 постійно було.
Сама випила нурофен, морозити перестало і руки стали теплі, але температура з 38,3 стала 38,0. 
На ніч таки бахну парацетамолу або перетерплю.

дитина з  39,3 на протязі тижня без медичної допомоги?!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Йому двадцятка світить за напад на члена екіпажу, а не за те, що маску не одягнув

Читай далі, там ще цікаве написано

Цитувати
The Federal Aviation Administration said in January 2021 it would observe a zero tolerance policy toward people who reject federal rules mandating mask-wearing on US domestic flights.


Ідіотам антиваксерам/антимасочникам скоро літаки будуть недоступні. Після такого автоматотично попадають в "no-fly" список, навіть, якщо обійдеться без тюрми.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

38.3 не привід лля паніки і пожирання пігулок.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

дитина з  39,3
 на протязі тижня без медичної допомоги?!

Одну добу. З п'ятниці ночі до неділі ранку була 39,3, збивали парацетамолом. Зараз 37,2.
А яку медичну допомогу ми могли отримати, цікаво? Додому лікарі не ходять, ліків нема.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

38.3 не привід лля паніки і пожирання пігулок.
Точно. Почекаю, поки 41 буде  :D
   
1. Дитину з дачі у школу щодня возити? 100 км від Києва.
2. Топити піч дровами і з криниці воду тягати по снігу? Нє, я на таке нездатна.
3. Омікрон кажуть легкий. Заодно і потестую.

та яка там школа?! ковід гірший за війну!!!

кіко сину років?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ідіотам антиваксерам/антимасочникам скоро літаки будуть недоступні. Після такого автоматотично попадають в "no-fly" список, навіть, якщо обійдеться без тюрми.

Дебіли-вакцинодрочери таки угадошать залишки авіакомпаній на ринку. Вже й так зараз літаки порожняком ганяють щоб не втратити слоти у аеропортах. Застав дурня богу молитися...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Точно. Почекаю, поки 41 буде  :D

Як буде вище 39, тоді вже ... А зараз імунітет бореться, не заважай йому
   
Одну добу. З п'ятниці ночі до неділі ранку була 39,3, збивали парацетамолом. Зараз 37,2.
А яку медичну допомогу ми могли отримати, цікаво? Додому лікарі не ходять, ліків нема.

саме тому і треба ховатись по дачам і хуторам. Краще мерзнути від холоду ніж морозитись від температури.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

та яка там школа?! ковід гірший за війну!!!

кіко сину років?
Через місяць буде 10 років. 4-й клас.
Два роки на дистанційному, знань негусто, я і так в печалі.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

саме тому і треба ховатись по дачам і хуторам. Краще мерзнути від холоду ніж морозитись від температури.
Неа. Я вже якось два дні померзну в квартирі :)
   
Через місяць буде 10 років. 4-й клас.
Два роки на дистанційному, знань негусто, я і так в печалі.

знання потрібні для виживання, нажаль такого в школі не вчать. А от на дачі могла б сина навчити виживати як пращури нащі виживали.
   
Неа. Я вже якось два дні померзну в квартирі :)

от-от, життєдіяльність залежить від батареї  :weep:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

от-от, життєдіяльність залежить від батареї  :weep:
Я б сказала так - комфорт залежить від батареї.
Бігати по морозу дрова рубати - то вже як зовсім життя притисне.
А от влітку на дачі класно. Тютюн знову посію.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Як буде вище 39, тоді вже ...
танунах.
у мене якось було 39, то чуть не подох нахер.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Місяць тому що подібне було з моїм малим. Після 38.5 збивав температуру парацитамолом та анальгіном та заставляв пити чаї з липи, малини, смородини, калини... Заставляв їсти цибулю. Його задача була пити та сцять. Один вечір температура трималась 39.6. Вже думав викликати швидку. Перевіряв, чи не холодні кінцівка, давав нюхати технічний спирт (чи є нюх). Дав таблетку, робив компрес та заставляв пити чаї. На четвертий день температура була вже в нормі.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Тютюн знову посію.

Технологію розкажеш?
   
Я б сказала так - комфорт залежить від батареї.
Бігати по морозу дрова рубати - то вже як зовсім життя притисне.
А от влітку на дачі класно. Тютюн знову посію.

ну це типова помилка - недооцінка загрози і впевненість що якось обійдеться. Це ж не тількі відносно пандемії але і війни.
Інвестиції в безпеку коштують дорого, але це запорука виживання.
   
Місяць тому що подібне було з моїм малим. Після 38.5 збивав температуру парацитамолом та анальгіном та заставляв пити чаї з липи, малини, смородини, калини... Заставляв їсти цибулю. Його задача була пити та сцять. Один вечір температура трималась 39.6. Вже думав викликати швидку. Перевіряв, чи не холодні кінцівка, давав нюхати технічний спирт (чи є нюх). Дав таблетку, робив компрес та заставляв пити чаї. На четвертий день температура була вже в нормі.

Місяць тому Омікрон і з"явився в Європі.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Технологію розкажеш?
Купуєш насіння тютюну за 5-10 гривень, самий живучий сорт Берлі. Висипаєш насіння на мокру марлю, накриваєш плівкою, через пару днів проросте - садиш у стаканчики. Поливаєш місяць-два, без фанатизму, на сонечку тримай.
Потім висаджую на поле. Якщо холодно чи спека, накриваю агроволокном. Поливаю.
Виростають двометрові  лапаті будяки, обламую листя, чекаю, поки пожовкне, нанизую на нитку, сушу в тіньочку. Потім пару років висить у сараї, ферментується.
Коли треба тютюн, обдираю з центральної жилки, подрібнюю і смалю цигарки, гільзи купую і машинка для набивки є.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Купуєш насіння тютюну за 5-10 гривень, самий живучий сорт Берлі. Висипаєш насіння на мокру марлю, накриваєш плівкою, через пару днів проросте - садиш у стаканчики. Поливаєш місяць-два, без фанатизму, на сонечку тримай.
Потім висаджую на поле. Якщо холодно чи спека, накриваю агроволокном. Поливаю.
ти мабуть уже забула, я давним давно у темі про подорожчання сигарет порадив вирощувати сортовий тютюн для сигар  :D


обламую листя, чекаю, поки пожовкне, нанизую на нитку
перед сушінням на два дні в целофановий пакет з а п и х у й. Буде  (tu)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Купуєш насіння тютюну за 5-10 гривень, самий живучий сорт Берлі. Висипаєш насіння на мокру марлю, накриваєш плівкою, через пару днів проросте - садиш у стаканчики. Поливаєш місяць-два, без фанатизму, на сонечку тримай.
Потім висаджую на поле. Якщо холодно чи спека, накриваю агроволокном. Поливаю.
Виростають двометрові  лапаті будяки, обламую листя, чекаю, поки пожовкне, нанизую на нитку, сушу в тіньочку. Потім пару років висить у сараї, ферментується.
Коли треба тютюн, обдираю з центральної жилки, подрібнюю і смалю цигарки, гільзи купую і машинка для набивки є.

Дякую! Насіння пацани привезли, тільки не знаю в який період краще сіяти.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

тільки не знаю в який період краще сіяти.
:S
кінець лютого або початок березня - розсада. Чероез місяць-півтора - на висадку та і всьо


ps
Висипаєш насіння на мокру марлю, накриваєш плівкою, через пару днів проросте - садиш у стаканчики.

садив зразу в коробки, без всякої фуєти типу марлі.

pps
можна вообще без розсади, тіки тре сіяти уже коли тепло, і схожість десь близько 1%, якшо не менше
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

:S
кінець лютого або початок березня - розсада. Чероез місяць-півтора - на висадку та і всьо

Ок
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Дякую! Насіння пацани привезли, тільки не знаю в який період краще сіяти.
В кінці лютого або на початку березня. Пару місяців розсаді треба. Я спочатку сію в коробку з-під яєць, а потім розсаджую в окремі стаканчики глибокі, дно обрізаю, прямо так і висаджую на поле, це захищає від шкідників.
І пару раз садила кращу розсаду раніше, а слабеньку через пару тижнів, то вона вже не росте толком чомусь. Цьогоріч садитиму всю одночасно. І відро води у кожну яму, приймається гарно і поливати рідше потім.
Ще гідрогель цьогоріч хочу попробувати.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Via чому б вам не попити противірусний препарат?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

:S
кінець лютого або початок березня - розсада. Чероез місяць-півтора - на висадку та і всьо


ps
садив зразу в коробки, без всякої фуєти типу марлі.

pps
можна вообще без розсади, тіки тре сіяти уже коли тепло, і схожість десь близько 1%, якшо не менше
Сміюся, як ти потім ту схожість знайдеш без розсади? Не годиться.
Можна у коробку і плівкою накрити, але я люблю пророщувати на марлі, прокльовуються всі 100%.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Via чому б вам не попити противірусний препарат?
Який? Вони всі фуфломіцини.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Сміюся, як ти потім ту схожість знайдеш без розсади?
ну як це як знайдеш.
Робиться рядок, допустімо, на рядку висіюється добряча пригоршня із декількох тисячь насінин.
Ну штук двадцять таки виросте.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

ну як це як знайдеш.
Робиться рядок, допустімо, на рядку висіюється добряча пригоршня із декількох тисячь насінин.
Ну штук двадцять таки виросте.
Несерйозно. За цей же час виросте тисяча бур'янів і вони заглушать той десяток.
Колись пробувала, без толку.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Несерйозно. За цей же час виросте тисяча бур'янів і вони заглушать той десяток.
не тисяча.
Бур'ян дерти руками, і тіки той шо доволі великий. Ну або по кольору. Все шо темне - рвати нафуй.

ну я так робив, тіки уже з тим насінням, яке сам збирав. Бо, сама розумієш, так сіяти купленим буде архідорого :D
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

не тисяча.
Бур'ян дерти руками, і тіки той шо доволі великий. Ну або по кольору. Все шо темне - рвати нафуй.

ну я так робив, тіки уже з тим насінням, яке сам збирав. Бо, сама розумієш, так сіяти купленим буде архідорого :D
Я насіння трохи збирала, але посію все одно розсаду.
Дерти щось можна, коли там живеш, а я на дачі аж з травня. Коли трава рвоне весною - заростає миттєво, через тиждень приїду, а там вже щітка пирію.
Чоловік мене називає Джеком Восьмеркіним і сусіди посміються, але мені пофіг.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія