Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мовчання узкоязиких ягнят

Мовчання узкоязиких ягнят

Чому узкоязикі вперто мовчать і не реагують на заяви хуйло що він їх збирається захищати?
Хіба вони не бачать як добре живуть узкоязикі в ордло, які вже знаходяться під захистом?
Чому вони не подають сигнал що вони не потребують захисту?
Чому довбнянський не напише простиню на УП і не скаже  - ненанаданаш защіщать??
Чому їхні ЛОМи, романєнкі, влащєнкі, дацюкі, мураєви, гордони, бойки  як води у рот набрали, чому вони не нівелюють потребу у захисті?

Я думаю що вони просто чекають хуйло, квіти вже купили, сидять і чекають.
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Очередной высер упоротого ублюдка. Пока в том числе русскоязычные солдаты защищают его жопу на фронте, оно строчит оскорбления не только солдатам, но и как минимум половине страны. Это идеальные полезные идиоты для хуйло, которые в  силу своей упоротисти не понимают в какой стране живут. 
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

ну написав же, що мовчання ягнят. Чого ви на нього. Savanter, скажіть, що це означає?
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

То зазомбована залякана публіка.

Я постійно пишу, що МЗС РФ своїми шаленими пуськами робить атаки по всьому всіту зокрема на українське населення.

Тим, хто мовчить, допомога від власної держави або людей потрібна.

А кажуть росіяне, що вони визволяти йдуть когось в Україні?
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

то мої пости повідомляють про методи зомбування на рівні свідомості на відстані з боку шалених пусек у складі МЗС РФ. Просто через пошук за останній рій все підряд. Там просто багато деталей, я б читала навашому місті взагалі-то. Я дуже гарно пишу, лугко читати, має бути легко, краще ту тему мені подати не вдалося.
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Пуська прийшла)
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Я думаю що вони просто чекають хуйло, квіти вже купили, сидять і чекають.

А я думаю вы понимаете, что вы натворили...
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Чому узкоязикі вперто мовчать і не реагують на заяви хуйло що він їх збирається захищати?
Хіба вони не бачать як добре живуть узкоязикі в ордло, які вже знаходяться під захистом?
Чому вони не подають сигнал що вони не потребують захисту?
Чому довбнянський не напише простиню на УП і не скаже  - ненанаданаш защіщать??
Чому їхні ЛОМи, романєнкі, влащєнкі, дацюкі, мураєви, гордони, бойки  як води у рот набрали, чому вони не нівелюють потребу у захисті?
1. Хуйло собирается защищать не кацапоязычных а только тех у кого есть кацапские паспорта. В луганде их выдали, как и в крыму в свое время.
2. Ты идиот.
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

И да, в лугандоне ждут анексии, они этого хотят.
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

І справді, як це ми не здогадалися, якщо таке сказати хуйло, це 100% попередить війну!!!

Останнє редагування: 12 квітня 2021 15:27:41 від Келаврик
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Очередной высер упоротого ублюдка. Пока в том числе русскоязычные солдаты защищают его жопу на фронте, оно строчит оскорбления не только солдатам, но и как минимум половине страны. Это идеальные полезные идиоты для хуйло, которые в  силу своей упоротисти не понимают в какой стране живут. 

коцапе, ти на питання відповідай  а не маніпулюй солдатами, вони там не за узкій язик!
 Чому не протестуєш проти того що тебе збираються захищати?
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Картинка, де кацмамашки стоять на параді з візочками у вигляді танків, а у однієї на візочку біла пелюшка з цифрами "200", дає відповідь на всі подібні запитання
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Очередной высер упоротого ублюдка. Пока в том числе русскоязычные солдаты защищают его жопу на фронте, оно строчит оскорбления не только солдатам, но и как минимум половине страны. Это идеальные полезные идиоты для хуйло, которые в  силу своей упоротисти не понимают в какой стране живут. 
:facepalm:
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

коцапе, ти на питання відповідай  а не маніпулюй солдатами, вони там не за узкій язик!
 Чому не протестуєш проти того що тебе збираються захищати?
У цапа одна пісТня.
 Іншої не зна. B-)
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

однієї на візочку біла пелюшка з цифрами "200", дає відповідь на всі подібні запитання


Не-не, есть вопрос, ага. Не в курсе что есть на свете фотошоп? Прелюбопытная штука, эге ж.
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Не-не, есть вопрос, ага. Не в курсе что есть на свете фотошоп? Прелюбопытная штука, эге ж.
припустимо
то справа лише у тому одному візочку?
а недавно оприлюднені події у "концтаборі"?
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

припустимо
то справа лише у тому одному візочку?
а недавно оприлюднені події у "концтаборі"?

Не "допустим", а так и есть. Вместе с тем, парад детских  колясок в виде военной технике - полная чушь и откровенная глупость. А отой Фотошоп только подчёркивает весь идиотизм "парада".
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Не "допустим", а так и есть. Вместе с тем, парад детских  колясок в виде военной технике - полная чушь и откровенная глупость. А отой Фотошоп только подчёркивает весь идиотизм "парада".
Ну - і? а я хіба не про це ж саме? Коцапи посунуті на війні, як такій, їм постійно мариться що їм усі заздрять через їхню скрєпність і велич, а відтак мріють знищити
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Велесові, сметани та інша хуйломразь не мовчить
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

скоро с денеэрии скажут  :(
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Велесові, сметани та інша хуйломразь не мовчить

Некогда нам, караваи печём  :laugh:
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Розміщу текст, який не новий але вступає в деяку полеміку з тим що я написав, але з ціквого ракурсу

Внизу лист з 2014  року узкоязикої яка просить щоб  її не треба захищати, а під ним  коментар  анонімної феміністки




Мне 31 год, всю жизнь я живу в Харькове, говорю по-русски. Моя мама родилась в России.
Я поддерживала и поддерживаю майдан. Там мои друзья и близкие. Их Харькова, Львова, Одессы и других городов стран
Украинцы, русские, евреи, беларусы. Весь смысл той борьбы был - достойная жизнь. Без силовых разгонов мирных демонстраций, без взяток и откатов, с нормальными судами и милицией, которую не надо бояться. Да, там присутствуют радикальные правые, но они только часть происходящего. За все время протестов ни одного человека не обидели по национальному или языковому признаку. Правый сектор вытаскивал людей из под пуль снайперов, не проверяя паспорт.

Я не знаю какими словами написать, чтобы меня услышали. НИКТО. НИКОГДА. НИГДЕ в Украине не обидет человека, говорящего на русском. Я была во Львове и на западной украине и везде говорила по-русски. Я плохо говорю на мове. И всегда мне улыбались в ответ.

Меня не нужно ни от кого защищать. Меня нужно просто оставить в покое.




і не розуміє вона, бідося, що саме завдяки таким, як вона -- що за 30 (прописом -- ТРИДЦЯТЬ) років не знайшла часу вивчити державну мову -- хуйло до нас і приперся. якби не вона і такі, як вона, в нього б не було приводу -- а тепер вони війни бояться. раніше треба було боятися. вони -- п"ята колонна. і найсумніше, що п"ята колонна вони мимовільно. але від цього менш п"ятою вони не стають.

бо кожного разу, як вони скаржилися на засилля української мови і культури чи на документи, які треба заповнювати українською, чи повторювали байки про штучність української мови -- воин наближали оцей день, коли хлопчикам у Криму невідомі в масках роблять ультиматум -- вивісити російський прапор і віддати зброю, чи вони стрілятимуть.

чесно вам скажу -- мені осто.. чортіли завивання російськомовних (яких я за останні тижні начиталася і надивилася купу) -- мовляв, не треба війни, нас тут ніхто не ображає, нам тут добре. бо це "добре" забезепечувался прямо і безпосередньо коштом україномовних.
звичайно, їм добре -- російськомовні преса, журнали, телебачення із побіжними і паскудної якості українськими субтитрами, дешевша література російською -- за рахунок державних пільг і дотацій в Росії, розмаїття російської попси і шансону, російські телеканали зі своєю брехнею і ненавистю, вивіски і реклама російською, кращі можливості для працевлаштування (скільки за ці роки я чула про те, що україномовних В КИЄВІ завертали зі співбесіди чи навіть не читали їхніх резюме) -- все для них. і спробуй сказати щось проти -- тебе одразу таврують як бенедрівця і націоналіста, ага.

вони дуже схожі в цьому на чоловіків, які кажуть, що в них в родині / на роботі все чудово -- і чашки самі миються, і їжа сама собою потрапляє до хати, і діти самі по собі вмиті і нагодовані. вони не бачать своїх привілеїв. а ті, які раптом, з якогось дива, починають брати участь у догляді за дітьми чи у виконанні хатньої роботи, сприймають самі себе як герої -- і всі інші так само.
і найгірше, що жінки їхні теж. в нас настільки низькі очікування від чоловіків, що найменша спроба поводитися як доросла відповідальна людина спримається як щось круте, за що ми мусимо їм бути по гроб жизни об"язани.


   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

те саме з російськомовними -- дійсно, хто вам хамитиме у відповідь на вашу російську, якщо за вами -- 300 років гноблення української мови? 300 років розповідей, що це штучна мова, чи мова селюків (ніби в тому, аби бути селюком, є щось принизливе), що культурна людина говорить російською? вам нічого навіть не треба робити -- ваші привілеї працюють без вашого втручання.

і якщо ви таки вивчили українську і навіть не забуваєте нею спілкуватися -- україномовні з того мають бути такі втішені і вдячні, еге ж?

така сама ситуація і з росіянами -- ми маємо до них настільки низькі очікування, що коли вони раптом кажуть, що їм соромно за їхню країну, це ми (МИ! народ, проти країни якого їхня держава розпочала військові дії) їх втішаємо і заспокоюємо, і дякуємо.

гноблені говорять своєю мовою і мовою гнобителів -- і розуміють тих значно краще, ніж самі гнобителі коли-небудь зрозуміють.

зі.
ті російськомовні, які в ці дні приймають для себе рішення перейти на українську у щоденному / професійному спілкуванні, чинять правильно -- і я їх в цьому рішенні повністю підтримую.
запізно -- але все одно правильно.
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

Гонсалес цей срач ні до чого

Навпаки шкоди в рази більше

Час давно припинити мовні срачі
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

в Украине не обидет человека, говорящего на русском. Я была во Львове и на западной украине и везде говорила по-русски. Я плохо говорю на мове.
І пішу па русскі с ашіпкамі
   
Re: Мовчання узкоязиких ягнят

А я думаю вы понимаете, что вы натворили...
+===================================================+
На жаль, недознищили п"яту кацапську колону ворогів України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія