Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Ясно. У Бондарева тупо отжали его банк и бизнес. Табличка с финансированием партии о чем говорит? Ну поддерживают некоторые бизнесмені партию, как и все остальные. Так в чем преступление Бондарева? За что задержан на взлетке? Шо ж за история с Домом офицеров?

ну нафуя таке відверте штабне пускати на форум?

юльки тут якось тишком нишком, а це тупо чекає нову сторінку форуму і без цитат видає якусь нову ахінею.

доповідь.
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Ясно. У Бондарева тупо отжали его банк и бизнес. Табличка с финансированием партии о чем говорит? Ну поддерживают некоторые бизнесмені партию, как и все остальные. Так в чем преступление Бондарева? За что задержан на взлетке? Шо ж за история с Домом офицеров?


та нє, банк то уже в далекому минулому
Тут СБУ на злітній смузі...  просто кошмарять, на нервах грають

це добре, Лєксєіч повинен сісти і в соплях просити про пощаду
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Свиноферма піднімає рейтинг косатій
Ідіоти
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

та нє, банк то уже в далекому минулому
Тут СБУ на злітній смузі...  просто кошмарять, на нервах грають

це добре, Лєксєіч повинен сісти і в соплях просити про пощаду

до чого тут лексєіч? цього болдарєва ще з 92 року кошмарять, і по статтям за відвертий чорний кримінал. бандитизм.

тобто цей кадр він скоріше ближче до Савлохи Черепа та Прища ніж до офшорних комірців типу Гонтарєвої і Петра.
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

до чого тут лексєіч? цього болдарєва ще з 92 року кошмарять, і по статтям за відвертий чорний кримінал. бандитизм.

тобто цей кадр він скоріше ближче до Савлохи Черепа та Прища ніж до офшорних комірців типу Гонтарєвої і Петра.
три роки далеке минуле  :facepalm1:
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

ну нафуя таке відверте штабне пускати на форум?

юльки тут якось тишком нишком, а це тупо чекає нову сторінку форуму і без цитат видає якусь нову ахінею.

доповідь.
Я пишу свои мысли, какие нужны цитаты? Стучи, стукач. Боитесь, это прекрасно!
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

до чого тут лексєіч? цього болдарєва ще з 92 року кошмарять, і по статтям за відвертий чорний кримінал. бандитизм.

тобто цей кадр він скоріше ближче до Савлохи Черепа та Прища ніж до офшорних комірців типу Гонтарєвої і Петра.
И шо, с 92 года ни Петр Алексеич, ни его кум Дрыщ, ни Петров начальник Федорыч так и не закрыли этого матерого бандюгана?  Неуловимый Джо кокойто.
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

до чого тут лексєіч? цього болдарєва ще з 92 року кошмарять, і по статтям за відвертий чорний кримінал. бандитизм.

тобто цей кадр він скоріше ближче до Савлохи Черепа та Прища ніж до офшорних комірців типу Гонтарєвої і Петра.


ну ти дурачком не прикидуйся
ти ще розкажи, що і грузинів депортували через виявлену помилку в документах, а не тому, що Лєксєіч наказав
і сміття із Львова не вивозили, бо Садовий завод не побудував
і в будинку офіцерів терористи міну заклали перед форумом Батьківщини
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

до чого тут лексєіч? цього болдарєва ще з 92 року кошмарять, і по статтям за відвертий чорний кримінал. бандитизм.

тобто цей кадр він скоріше ближче до Савлохи Черепа та Прища ніж до офшорних комірців типу Гонтарєвої і Петра.
С 92 года можно было бы и нарыть что-то. Вот именно- просто кошмарят. В стиле Януковича. Не в Бондареве дело. А в методах работы.
   

На злітному полі відразу по прильоту


А откуда прилетели не рассказали еще?
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Підніматт необов'язково- достатньо посилання.
А по хостам: тут репетуєте, Юлькиних й Батьківщини добробатів не бачите, а свій прояв патріотизму демонструєте боротьбою з юльками за допомогою російських сайтів.
І це на 4 році війни. Вже ж можна було би й гидувати кацапським

steol!

А чому Ви не зробите зауваження Вершині? Он як на кацапському строчить! Лозунгами! Про себе - в множині!

Чи Ви тицяєте носом  тільки тих, хто не дуже полюбляє Юлію Володимірівну, а своїм - то все можна?

Останнє редагування: 17 липня 2018 16:20:24 від шуша
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

ну ти дурачком не прикидуйся
ти ще розкажи, що і грузинів депортували через виявлену помилку в документах, а не тому, що Лєксєіч наказав
і сміття із Львова не вивозили, бо Садовий завод не побудував
і в будинку офіцерів терористи міну заклали перед форумом Батьківщини

та я не знаю про грузинів і не буду нічого розказувати.. не з*їзжай з теми. конкретно цей поц тягне за собою такий шлейф і статті (дивись жирним шрифтом), в ті дремучі роки коли пеці ще в проекті не було. був би такий поц в БПП я би написав те саме.

конкретно тут я бачу:

1.     Підробка документів
У 1992 здійснив злочин був осуджений за ст. 194 (підробка документів, штампів і печаток, збут їх та використання підроблених документів, використовував підроблене посвідчення працівника торгівлі) КК України (1960 року), відбував покарання з 07.1993 по 07.1994.

 

2.     Шантаж та викрадення людей
1997 - 2000 - директор компанії «Макси-К». Потрапляє в поле зору правоохоронців під час загадкового викрадення його компаньйона та директора фірми «Система Маркет». Особисто озвучує суму викупу в розмірі 30 тис. дол. його близьким. Гроші рідні зібрали та віддали викрадачам. Викрадений директор фірми «Система Маркет» до цього часу не повернувся.

 

3.     Контрабанда
У той же самий час Бондарєв К.А. знаходився в розшуку СБУ за контрабанду та розкрадання у особливо великих розмірах. У 1999 році за його допомоги через митний пункт пропуску «Коростень», приховуючи від митників були перемішені 50 т. пічного мазуту марки м-100 на загальну суму 1,129,673 грн. За контрабанду перебував у СІЗО СБУ чотири місяця. З 05.2000 строк перебування продовжено до 06.2000., того ж місяця відбулась перекваліфікація статей на ст.ст. 70 (контрабанда), 148 (шахрайство з фінансовими ресурсами), 165 (зловживання владою та службовим становищем), 172 (посадовий підлог) УПК України (1960). 07.2000 відповідно до ст. 7 КПК України арешт замінено на заставу та матеріали справи направлені до Суду.

 

4.     Фінансове шахраство
2004 - будучи керівником фірми ТОВ «Ремжитлофонд-2000» здійснює фіктивні зовнішньоекономічні операції для незаконного отримання відшкодованого податку на додану вартість шляхом вивезення за кордон «заготовок оптичних елементів на 1 мільярд гривень. Фіктивно експортував лінзи для окулярів в Гонконг. У підприємства утворився фіктивний податок на додану вартість в розмірі декількох сотень мільйонів гривень. МВС України порушено кримінальну справу. Маючи корумповані зв’язки в митниці та податковій, а також використовуючи політичну кришу, (на той момент він стає заступником Київської обласної організації СПУ очолювану Олександром Морозом) закриває проти себе усі кримінальні справи.


Останнє редагування: 17 липня 2018 16:23:07 від DeL1T
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Пока Порошенко ходил на переговоры к ВВ-шникам, соратник Юлии Владимировны перевозил оружие с украинских военных частей в российские.

Док, прокомментируешь, за сколько миллионов долларов Юлия Владимировна взяла сдавшего Крым министра с российским паспортом в свой список в 2006 г., чтобы дать ему старт в большой политике?

Показати зображення...
бесплатно взяла, по указке фсб

приказы начальства не обсуждаются

   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

та ось же
це ж пише людина, яка в "кіпішах" була в самій гущі, на відміну від тилових крис

так що колись, розказуй про подвиги   :gigi:

ну и где там хвастовство мое?
Очередная попытка спрыгнуть с темы))
Опровергни меня.
Натыцяй меня носом в факты своего присутствия под Качановкой хотя бы.
А то твои фоты с Юльой-премьеркыней все видели..
И список депутатов от дурдома тобой возглавляемый тож видели все.
(если не видел кто, то я покажу))
И какую деятельность ты тогда бурную развил, чтоб процесс возглавить
тож помнят некоторые..
А потом сник как-то.  И агорафобией захворал.
Когда у Йули проблемы начались.
Странным образом отак всьо совпало :)


Останнє редагування: 17 липня 2018 16:24:53 від Veni-vidi
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

юльки в данній темі хочуть сказати мовляв яка різниця який кримінал в панаму прибутки вивести чи замочить партнера співзасновника свого бізнесу.

да і ті і ті злочинці. але те що тянете у владу ви - це відвертий кримінал з братви 90-х, який чудом вижив під час зачистки цієї плісняви УБОЗовцями ще при Кучмі.

нічого таке сміття рівняти до білих комірців-оптимізаторів типу гонтарєвої. бабця ні разу не помінялася, як і у 2000-ні тяне у владу відвертих бандюків на яких клейма ніде ставити.

Останнє редагування: 17 липня 2018 16:37:09 від DeL1T
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Боитесь, это прекрасно!

ога.  Ты злой и страшный серый волк..
РРРРРР...


   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

steol!

А чому Ви не зробите зауваження Вершині? Он як на кацапському строчить! Лозунгами! Про себе - в множині!

Чи Ви тицяєте носом  тільки тих, хто не дуже полюбляє Юлію Володимірівну, а своїм - то все можна?

Розумієте, я й російською не пишу, й фото полонених СБУшників не викладаю, й скріни на кацапські хости не вантажу.
А зауваження саме вам було тому, що попрікаючи дописом Олдбоя, ви скрін з цим дописом завантажили на кацапський хост. Тобто, якщо когось тицяєте носом, то будьте ласкаві, й самі будьте послідовні. Інакше, це виглядає ще гидкіше. Чи своїм можна?
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Розумієте, я й російською не пишу, й фото полонених СБУшників не викладаю, й скріни на кацапські хости не вантажу.
А зауваження саме вам було тому, що попрікаючи дописом Олдбоя, ви скрін з цим дописом завантажили на кацапський хост. Тобто, якщо когось тицяєте носом, то будьте ласкаві, й самі будьте послідовні. Інакше, це виглядає ще гидкіше. Чи своїм можна?

Ага, тобто питання по своїм друзям Ви тактовно, но обішли, зате мене ще раз потицяли.

Все, як завжди: своим - все, чужим - закон. :gigi:

Ось в цьому - всі юльки.

У себе - дуб с корінням не помітять, у чижих - все до нитки перетрусять у пошуках компромату.


Останнє редагування: 17 липня 2018 17:03:45 від шуша
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?


Pavlo Nuss
1 год ·
Чего боится клан Тимошенко...?
Сегодня ночью Юлия Тимошенко разразилась угрозами в адрес Службы Безопасности Украины и украинской власти в целом, комментируя ночной инцидент в аэропорту «Борисполь», в котором был временно задержан к осмотру глава киевской региональной парторганизации «Батькивщина» Константин Бондарев «неизвестными лицами».
Тимошенко заговорила о политических репрессиях, наверное, имея ввиду «репрессии» против бызнес партнера своей семьи Бондарева, в офисе у которого насчитывает 20 отделений ломбардов, принадлежащих Тимошенко.
Да. Прописаны ломбарды по адресу ул. Героев Севастополя 48, оф. 207.
В этом здании находится и офис Киевского областного отделения "Батькивщины", председатель которой и есть тот самый экс-нардеп, руководитель «Родины-Батькивщины» Константин Бондарев.
Само здание принадлежит компании с именем Бондарева.
Это тот самый Бондарев, который проходит по криминальному делу о несанкционированном финансировании партии Тимошенко, историю о котором расследовало «Чесно» и бышвими активистами партии Бориспольского района.
Как сообщалось ранее, в марте прошлого года движение «Честно» обнародовал расследование относительно партии «Батькивщина», в котором говорилось о том, что партия задекларировала 7500 000 грн пожертвований от граждан, но часто фальсифицирует происхождения этих средств.
За всеми этими махинациями стоит тот самый «репрессированный» Бондарев и его Банк «Велес».
Другими словами, «репрессированный неизвестными» Бондарев является финансовым кардиналом партии и семьи Тимошенко, и, судя по всему, полиции, при всем желании руководства МВД, не удастся помочь Тимошенко и затормозить данное расследование, которое может касается и очень темных финансовых махинаций Бондарева и Тимошенко, которая и приехала ночью в «Борисполь» спасать свой «кошелек».
Короче говоря, друзья мои хорошие, в этой партии как и в самом клане Тимошенко, аферист на аферисте сидит и аферистом погоняет.
В Президенты, говорите? Угу. ЩаЗ! Максимум, смотрящими в Качановку.
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Ага, тобто питання по своїм друзям Ви тактовно, но обішли, зате мене ще раз потицяли.

Все, як завжди: своим - все, чужим - закон. :gigi:

Ось в цьому - всі юльки.

У себе - дуб с корінням не помітять, у чижих - все до нитки перетрусять у пошуках компромату.

В цьому вашому дописі про властиве всім сторонам, але в цій гілці справедливість не на вашому боці  :gigi:
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

ну и где там хвастовство мое?
Очередная попытка спрыгнуть с темы))
Опровергни меня.
Натыцяй меня носом в факты своего присутствия под Качановкой хотя бы.
А то твои фоты с Юльой-премьеркыней все видели..
И список депутатов от дурдома тобой возглавляемый тож видели все.
(если не видел кто, то я покажу))
И какую деятельность ты тогда бурную развил, чтоб процесс возглавить
тож помнят некоторые..
А потом сник как-то.  И агорафобией захворал.
Когда у Йули проблемы начались.
Странным образом отак всьо совпало :)


невже тобі похвастати нічим, як герою Майдану?
то чого піддувало відкрив?  сиди тихо
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

В цьому вашому дописі про властиве всім сторонам, але в цій гілці справедливість не на вашому боці  :gigi:

Да прям.

Гидотство від Олдбоя, звісно, ніщо, і  саме тому, що це гидоцтво запостили сюди з російського хостінгу.

Я ж можу запостити і з українського.


steol, тепер це таки гидоцтво від Олдбоя чи знову ні? І ссилка на контекст  є.






Останнє редагування: 17 липня 2018 17:43:44 від шуша
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?


в этой партии как и в самом клане Тимошенко, аферист на аферисте сидит и аферистом погоняет.
В Президенты, говорите? Угу. ЩаЗ! Максимум, смотрящими в Качановку



красной строкой и золотыми буквами  (tu)
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

невже тобі похвастати нічим, як герою Майдану?
то чого піддувало відкрив?  сиди тихо

примитивное передергивание труса и подлеца
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

примитивное передергивание труса и подлеца


ти гунди там тихенько собі, промокашка свиноботська   :facepalm:
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

ти гунди там тихенько собі, промокашка свиноботська   :facepalm:

Ну ось, крити немає чим, тому можна включити особисті образи.

Зауважте, будь ласка, все це пише шанована людина: врач-психіатр, якщо не бреше.
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Да прям.

Гидотство від Олдбоя, звісно, ніщо, і  саме тому, що це гидоцтво запостили сюди з російського хостінгу.

Я ж можу запостити і з українського.


steol, тепер це таки гидоцтво від Олдбоя чи знову ні? І ссилка на контекст  є.



Моя імха, що ілюстрація до доречного допису не зовсім вдала.
Але ваш скрін з кацапською адресою перекреслює весь пафос вашого патріотичного обурення.
Патріотизм має бути без кацапських милиць- така моя імха  :gigi:
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Моя імха, що ілюстрація до доречного допису не зовсім вдала.
Але ваш скрін з кацапською адресою перекреслює весь пафос вашого патріотичного обурення.
Патріотизм має бути без кацапських милиць- така моя імха  :gigi:

Моя мася!  :lol:

Та ясєн пень, все перекреслює! :weep:

Головне, що допис Олдбоя у Вас не визвав ніякого обурення. Це ж свій. А ось хостінг - таки да. Неподобство!

   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?


Моя імха, що ілюстрація до доречного допису не зовсім вдала.
Але ваш скрін з кацапською адресою перекреслює весь пафос вашого патріотичного обурення.
Патріотизм має бути без кацапських милиць- така моя імха  :gigi:


а чим невдала?
це робота професійних СБУшників, офіцерів, які все життя сраки гріли і корупцією займались за бюджетні гроші, а коли прийшов час показати себе в ділі, виявились повними профанами, яких довелось витягувати із полону віддавши кацапам полонених, захоплених ціною чийогось життя.
То після таких просерів наше СБУ звичайно вважає за краще митницею і газоліном займатись, а не посилати когось на контрольовану ворогом територію.
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

а чим невдала?
це робота професійних СБУшників, офіцерів, які все життя сраки гріли і корупцією займались за бюджетні гроші, а коли прийшов час показати себе в ділі, виявились повними профанами, яких довелось витягувати із полону віддавши кацапам полонених, захоплених ціною чийогось життя.
То після таких просерів наше СБУ звичайно вважає за краще митницею і газоліном займатись, а не посилати когось на контрольовану ворогом територію.

Триндіти - не мішки ворочати.

Та звісно, Ви без штанів та з замотаним скотчем обличчям виглядали б куди як героїчніше, ніж ці хлопці. Якби Ви не всралися і не впісялися б з перепугу, звісно. Що наймовірніше і було б. А може, ще й гірше було б.
=================

Мало того, що Олдбой написав гівно про наших пацанів та фото тицьнув, так він ще й свою мислю далі намагається розвивати.

Оце обличчя юльків.

Останнє редагування: 17 липня 2018 18:35:16 від шуша
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

а чим невдала?
це робота професійних СБУшників, офіцерів, які все життя сраки гріли і корупцією займались за бюджетні гроші, а коли прийшов час показати себе в ділі, виявились повними профанами, яких довелось витягувати із полону віддавши кацапам полонених, захоплених ціною чийогось життя.
То після таких просерів наше СБУ звичайно вважає за краще митницею і газоліном займатись, а не посилати когось на контрольовану ворогом територію.

Ну, можливий просєр в можливому полюванні на Гіркіна я би не так криваво проілюстрував. А з дописом погоджуюсь  :)
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Триндіти - не мішки ворочати.

Та звісно, Ви без штанів та з замотаним скотчем обличчям виглядали б куди як героїчніше, ніж ці хлопці. Якби Ви не всралися і не впісялися б з перепугу, звісно. Що наймовірніше і було б. А може, ще й гірше було б.
=================

Мало того, що Олдбой написав гівно про наших пацанів та фото тицьнув, так він ще й свою мислю далі намагається розвивати.

Оце обличчя юльків.


жалюгідні спроби пересмикування
для тупих поясню іще раз
героїчний чи негероїчний вигляд мають полонені, це не має жодного значення. Полон така штука, що людина собою вже не розпоряджається. Все залежить від гуманності тих, хто має владу над полоненими
тут же мова про ілюстрацію хрестоматійної історії, котра показує, чим є насправді наше СБУ
і це дійсно обличчя
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

жалюгідні спроби пересмикування
для тупих поясню іще раз
героїчний чи негероїчний вигляд мають полонені, це не має жодного значення. Полон така штука, що людина собою вже не розпоряджається. Все залежить від гуманності тих, хто має владу над полоненими
тут же мова про ілюстрацію хрестоматійної історії, котра показує, чим є насправді наше СБУ
і це дійсно обличчя

Ну в мене просто нема слів.

То Ви кожного нашого полоненого покидьком вважаєте? Яка різниця - СБУ це чи не СБУ? Своїм дописом та фото Ви просто образили всіх полонених.

Чи Ви такий дурник, що наївно думає, що СБУшники мають такий плащ-невидимку та лазер-шмазер з суперпатронами, а також машину часу, щоб у випадку чого вони могли усіх постріляти та непомітно зникнути?

"Людей-Х" передивилися? Чи це наслідки професії?
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Ну в мене просто нема слів.

То Ви кожного нашого полоненого покидьком вважаєте? Яка різниця - СБУ це чи не СБУ? Своїм дописом та фото Ви просто образили всіх полонених.

Чи Ви такий дурник, що наївно думає, що СБУшники мають такий плащ-невидимку та лазер-шмазер з суперпатронами, а також машину часу, щоб у випадку чого вони могли усіх постріляти та непомітно зникнути?

"Людей-Х" передивилися? Чи це наслідки професії?

А вам що заважає користуватись українськими хостами?
Певно вважаєте, що вони менш надійні?
Як так можна, будучи патріотично налаштованою, лізти за допомогою в зону.ру?
Виходить вам байдуже?
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Ясно, Стеол злився.

   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Ясно, Стеол злився.

Ага.
Ви звинувачуєте Олдбоя в непатріотичному відношенні до СБУ, в цей же час користуєтесь кацапським хостом. То це ваш такий патріотизм?
Може деколи на себе в дзеркало треба глянути?
А так да, стєол злився  :weep:
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

жалюгідні спроби пересмикування
для тупих поясню іще раз
героїчний чи негероїчний вигляд мають полонені, це не має жодного значення. Полон така штука, що людина собою вже не розпоряджається. Все залежить від гуманності тих, хто має владу над полоненими
тут же мова про ілюстрацію хрестоматійної історії, котра показує, чим є насправді наше СБУ
і це дійсно обличчя

показав би я тобі твоє обличчя,
але юзані презервативи
непрезентабельно виглядають
і не комільфо таке постити.
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

Ну в мене просто нема слів.

То Ви кожного нашого полоненого покидьком вважаєте? Яка різниця - СБУ це чи не СБУ? Своїм дописом та фото Ви просто образили всіх полонених.

Чи Ви такий дурник, що наївно думає, що СБУшники мають такий плащ-невидимку та лазер-шмазер з суперпатронами, а також машину часу, щоб у випадку чого вони могли усіх постріляти та непомітно зникнути?

"Людей-Х" передивилися? Чи це наслідки професії?


це цікаво, чим же це я "образив усіх полонених"?
тільки конкретно, без води, дурного пафосу і театрального заламування рук. по суті

а щодо плаща-невидимки я, звичайно, нічого такого не думаю. Мені навіть цікаво, що вони думали, коли із ксівами і табельною зброєю їхали ланосом. на територію, де на кожному вуглі блок пости бойовиків. От як вони собі це уявляли?

Останнє редагування: 17 липня 2018 21:43:02 від OldBoy
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

це цікаво, чим же це я "образив усіх полонених"?
а щодо плаща-невидимки я, звичайно, нічого такого не думаю. Мені навіть цікаво, що вони думали, коли із ксівами і табельною зброєю їхали ланосом. на територію, де на кожному вуглі блок пости бойовиків. От як вони собі це уявляли?

Та канєшно, заднім умом, коли сидиш на дивані с бутером в зубах, дуже приємно потриндіти, що ж саме уявляли собі ті хлопці.

Авжеж, якщо б тобі дали порулити у той час армією, ми б і Крим не просрали, і Донбас узбагоїли б, так?
   
Re: Що там в Борисполі ніччю трапилось?

ну кагбе у мене своя робота, у них своя

це якби мене послали Безлера брати, і я в такому стилі щось викинув, мене можна було б пожаліти
я ж дилетант

а тут чуваки все життя до цього готувались, мільярди на них витрачали, щоб у вирішальний момент вони показали свою кваліфікацію.... і вони показали   :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія