Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Війна затягується, війна переходить в стадію затяжної,а тому військове виробництво перетворюється на її ключовий елемент. Пропоную кидати сюди новини з відкритих джерел як розгортається гонка озброєнь на Україні,Заході і Кацапії.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

А що Китай з Іраном?
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

ну, китай,здається, поки що тільки підторговує товарами двійного призначення. а дрони кацапи уже і в себе збирають.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

Давайте исключим Украину
У нас промышленности (в частности военной) уже нет
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Для чого за аналітиків РФ робити їх роботу?
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Сама гонка цікава тіьки те що робить реально РФ, але вона поширює куча дези про економіку і про військові заводи.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Для чого за аналітиків РФ робити їх роботу?

Ну тоді давайте закриємо форум. я ж не кажу якусь секретну інформацію постити,от зараз чекаю статтю на тему в wired потім запощу дещо з неї
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Давайте исключим Украину
У нас промышленности (в частности военной) уже нет
Не правда. Якби її зовсім не було, ми нічого б нового і не бачили. Але щось то робиться. Снаряди, міни, які не які безпілотники, танки можемо робити, катери, машини піхоти ітд. Питання навіть не в наявності виробничих потужностей, проблема в бажанні їх об'єднати для загальної цілі. Так що буде бажання і толкові голови, буде і наша зброя.
   
Війна затягується, війна переходить в стадію затяжної,а тому військове виробництво перетворюється на її ключовий елемент. Пропоную кидати сюди новини з відкритих джерел як розгортається гонка озброєнь на Україні,Заході і Кацапії.

 :facepalm1:
Для порівняння необхідні об'єктивні дані. Така інформація секретна.
Чи ти пропонуєш оцінювати обороноздатність москалів по виступам Конашенкова?
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

:facepalm1:
Для порівняння необхідні об'єктивні дані. Така інформація секретна.
Чи ти пропонуєш оцінювати обороноздатність москалів по виступам Конашенкова?

тут така справа.. Щоб москалі брели чи не брехали - нам від того ні тепло,ні холодно.  Нам своє робити. ланцети літають,значить якусь кількість виготовляють, ракети іще не скінчились ,значить і їх десь виготовляють. Інша справа в кількості,якості,логістиці,технології.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

доречі,в передостанньому The economist  за 8 липня був цілий цикл статей на тему,особливо про взаємодію наших розвідок і нато, про блокування gps  і його ефективність.  І там дуже багато цікавого.
   
тут така справа.. Щоб москалі брели чи не брехали - нам від того ні тепло,ні холодно.  Нам своє робити. ланцети літають,значить якусь кількість виготовляють, ракети іще не скінчились ,значить і їх десь виготовляють. Інша справа в кількості,якості,логістиці,технології.

Ну ок, літають. Ну так, виготовляють. Де, скільки хто тобі скаже? Ну ок, припустимо скаже. Навіть правду. Далі що?
Що ти пропонуєш далі?
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Мий брат двоюрідний у ПВО, стоять на Донеччині.. Каже що ланцетів і орланів як грязі.
Так що у ніх е виробництво на потоці. І буде. Головне, що треба щось для протидії створювати.
   

Найкращій засіб проти дрона- інший дрон, який натренований на виявлення та знищення певного виду «електронних літаючих комах».
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

Не правда. Якби її зовсім не було, ми нічого б нового і не бачили. Але щось то робиться. Снаряди, міни, які не які безпілотники, танки можемо робити, катери, машини піхоти ітд. Питання навіть не в наявності виробничих потужностей, проблема в бажанні їх об'єднати для загальної цілі. Так що буде бажання і толкові голови, буде і наша зброя.

грят
не можем сделать свой миномет и даже мины

пример
в моем городке было более 10 заводов и фабрик
из них 4-5 союзного значения (в каждом был отдельный цех работавший на оборонку)

не  осталось ни одного
у половины даже стены разобрали


Останнє редагування: 24 липня 2023 19:17:17 від slp
   

Сьогодні зранку вундервафля на даху мінубивсв расії навіть не поворухнулася, коли дрон літав за 300 метрів од неї.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Давайте исключим Украину
У нас промышленности (в частности военной) уже нет
+===========================================================+
Не тринди! В червні випуск снарядів і став більше ніж за весь минулий рік.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

грят
не можем сделать свой миномет и даже мины

пример
в моем городке было более 10 заводов и фабрик
из них 4-5 союзного значения

не  осталось ни одного
у половины даже стены разобрали
+==============================+
Плюнь в морду тим хто таке бреше!
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

+==============================+
Плюнь в морду тим хто таке бреше!

Я живу в этом городе сейчас
И вижу как промышленность превратилась в руины

в ссср работал на одном из таких заводов города
сейчас его просто нет

а ведь он гремел на весь союз
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

Ну ок, літають. Ну так, виготовляють. Де, скільки хто тобі скаже? Ну ок, припустимо скаже. Навіть правду. Далі що?
Що ти пропонуєш далі?

Дававйте лучше обсуждать как провести Новую Индустриализацию и создать новую нашу промышленность
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Я живу в этом городе сейчас
И вижу как промышленность превратилась в руины

в ссср работал на одном из таких заводов города
сейчас его просто нет

а ведь он гремел на весь союз
Ти скрізь тільки ниєш і не пропонуєш шляхів вирішення проблем. Я ж кажу, що ресурси і виробництва є. Так, щось морально застаріло і мусить бути викинуто на звалище. Країна без впк і промисловості не може розробити і виробити Грім, Нептун, Вільху, Буревій, танки Оплот, сау Богдана, птрк Стугна і ще купу всього. Але все це може випускатись в мізерних кількостях через херове керування процесами і відсутність координуючої сили. Тобто проблема не в наявності виробництва і ресурсів, а в розпорядженні ними.
Дай дураку будь які технології і ресурси, він нічого не зробить і тільки просере час і гроші. Допоможи розумному з доступом до технологій і ресурсів, і не заважай, він зробить і з обмеженими ресурсами те що треба. Було б бажання у тих, від кого залежить все це.

Останнє редагування: 24 липня 2023 19:44:24 від Kren
   
Давайте исключим Украину
У нас промышленности (в частности военной) уже нет

Не бреши, бо на кацапа схожий  (td)

Україна має амбіції стати найбільшим виробником зброї в Європі і вже може говорити про перші успіхи, зокрема, як виробник ракет.
Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин в інтерв'ю PAP.
"Ми розбудовуємо міць України як виробника зброї. Ми вже маємо перші успіхи, я не можу розкривати більше, але найбільший акцент робиться на виробництві ракет", – зазначив міністр.
Камишин наголосив, що виробничі потужності українського ОПК за останній місяць зросли вдвічі.

https://www.epravda.com.ua/news/2023/07/24/702534/
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Дубль

Останнє редагування: 24 липня 2023 19:57:14 від авжеж
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Рейнметал планує відкрити в Україні завод з виробництва важкої техніки.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

Не бреши, бо на кацапа схожий  (td)

Україна має амбіції стати найбільшим виробником зброї в Європі і вже може говорити про перші успіхи, зокрема, як виробник ракет.
Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин в інтерв'ю PAP.
"Ми розбудовуємо міць України як виробника зброї. Ми вже маємо перші успіхи, я не можу розкривати більше, але найбільший акцент робиться на виробництві ракет", – зазначив міністр.
Камишин наголосив, що виробничі потужності українського ОПК за останній місяць зросли вдвічі.

https://www.epravda.com.ua/news/2023/07/24/702534/

Министр не сказал когда решится проблема с минометами и минами ?
ведь это намного легче чем ракеты
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

Ти скрізь тільки ниєш і не пропонуєш шляхів вирішення проблем. Я ж кажу, що ресурси і виробництва є. Так, щось морально застаріло і мусить бути викинуто на звалище. Країна без впк і промисловості не може розробити і виробити Грім, Нептун, Вільху, Буревій, танки Оплот, сау Богдана, птрк Стугна і ще купу всього. Але все це може випускатись в мізерних кількостях через херове керування процесами і відсутність координуючої сили. Тобто проблема не в наявності виробництва і ресурсів, а в розпорядженні ними.
Дай дураку будь які технології і ресурси, він нічого не зробить і тільки просере час і гроші. Допоможи розумному з доступом до технологій і ресурсів, і не заважай, він зробить і з обмеженими ресурсами те що треба. Було б бажання у тих, від кого залежить все це.

Богдана - 1 шт
Стугна безнадежно устарела на фоне Джавелинов
Оплот - усовершенстованный Т-80, 5 шт (+49 шт в таиланде) И это за 23 года
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
dmp

Богдана - 1 шт
Стугна безнадежно устарела на фоне Джавелинов
Оплот - усовершенстованный Т-80, 5 шт (+49 шт в таиланде) И это за 23 года

Так-так. Нічого нема, голі і босі.

   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Війна затягується, війна переходить в стадію затяжної,а тому військове виробництво перетворюється на її ключовий елемент. Пропоную кидати сюди новини з відкритих джерел як розгортається гонка озброєнь на Україні,Заході і Кацапії.

зразу нахуй бота пі9арського
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Так-так. Нічого нема, голі і босі.

це два пі9ора. один заводить провокаційну тему, щоб вийти на наратив "україна нічого не виробляє, вона прогрАє" а інший підгавкує  і скавчить, що всьому - пі3да.
Думають, шо пі3дєц які розумні і находчіві кмітливі.

В воєнніній гілці цих пєтухов тусить штук сім. Пугатєлі ядрьонкою, вивідники "союсничків" на чисту воду, всепропальці та пораженці.
Там в акупірованого лішенца-пі9орка slp амплуа ждуна ВСУ, яке все не приходить і не приходить, аж всі очі виглядів і виплакав.

Адміністрація, чи тупа, що всього цього не бачить, чи їй пох, аби контент генерували.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

І будуть втиратися і сидіти тихо. Бо влізти в срач - це бан, а бан це недоотримана получка.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

Так-так. Нічого нема, голі і босі.

Кое-что есть
Но это крохи по сравнению с временами ссср
Надо срочно восстанавливать промышленность
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Кое-что есть
Но это крохи по сравнению с временами ссср
Надо срочно восстанавливать промышленность

Ти, унилий клоун, за легендою, навіть з'єбнути з під окупації не спромігся, лішенєц.
І ще когось повчаєш  :facepalm1:
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

Ти, унилий клоун, за легендою, навіть з'єбнути з під окупації не спромігся, лішенєц.
І ще когось повчаєш  :facepalm1:

Пошли личные оскорбления
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

чого б це нам хвилюватися через те що там де живе слп не працює промисловість. Там і не треба

Україна має амбіції стати найбільшим виробником зброї в Європі і вже може говорити про перші успіхи, зокрема, як виробник ракет.

Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін в інтерв'ю PAP.

"Ми розбудовуємо міць України як виробника зброї. Ми вже маємо перші успіхи, я не можу розкривати більше, але найбільший акцент робиться на виробництві ракет", – зазначив міністр.

Камишін наголосив, що виробничі потужності українського ОПК за останній місяць зросли вдвічі.

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України є одним зі співзасновників проєкту Brave 1, який надає підтримку розробкам defense tech в Україні. За словами Камишіна, цей проєкт має дозволити виробникам швидше пройти шлях від ідеї до контракту з Міністерством оборони України.

Проєкт також орієнтований на іноземних інвесторів.

"Якщо вони вирішать виробляти в Україні під час війни, то зможуть протестувати свій продукт на полі бою. Це, своєю чергою, дасть їм можливість його модернізувати. Я думаю, що будь-яка зброя, яка піде цим шляхом, буде продаватися не тільки в Україні", – сказав Камишін.

За його словами, Україна прагне стати експертом у веденні звичайної війни.

"Україна стане збройовим арсеналом вільного світу та експертом у веденні звичайної війни. Ми хочемо, щоб наша країна стала найбільшим виробником зброї в Європі",– сказав він.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Пошли личные оскорбления

давай я тебе ще більше "аскарблю"
ти - гнойний пі9ор, що працює на кацапів.
і не факт, що ти сидиш і скавчиш в окупації, а не десь в Лахті.
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

давай я тебе ще більше "аскарблю"
ти - гнойний пі9ор, що працює на кацапів.
і не факт, що ти сидиш і скавчиш в окупації, а не десь в Лахті.

Похоже вы напились или по жизни психически неуравновешены
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія
slp

чого б це нам хвилюватися через те що там де живе слп не працює промисловість. Там і не треба

Україна має амбіції стати найбільшим виробником зброї в Європі і вже може говорити про перші успіхи, зокрема, як виробник ракет.

Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін в інтерв'ю PAP.

"Ми розбудовуємо міць України як виробника зброї. Ми вже маємо перші успіхи, я не можу розкривати більше, але найбільший акцент робиться на виробництві ракет", – зазначив міністр.

Камишін наголосив, що виробничі потужності українського ОПК за останній місяць зросли вдвічі.
Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України є одним зі співзасновників проєкту Brave 1, який надає підтримку розробкам defense tech в Україні. За словами Камишіна, цей проєкт має дозволити виробникам швидше пройти шлях від ідеї до контракту з Міністерством оборони України.

Проєкт також орієнтований на іноземних інвесторів.

"Якщо вони вирішать виробляти в Україні під час війни, то зможуть протестувати свій продукт на полі бою. Це, своєю чергою, дасть їм можливість його модернізувати. Я думаю, що будь-яка зброя, яка піде цим шляхом, буде продаватися не тільки в Україні", – сказав Камишін.

За його словами, Україна прагне стати експертом у веденні звичайної війни.

"Україна стане збройовим арсеналом вільного світу та експертом у веденні звичайної війни. Ми хочемо, щоб наша країна стала найбільшим виробником зброї в Європі",– сказав він.

 :-o
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Похоже вы напились или по жизни психически неуравновешены

"вежливий человек" ;)
   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

Похоже вы напились или по жизни психически неуравновешены

Я ж кажу, ти, чмо обісцяне, будеш всіми способами вертітись, як гівно в ополонці, аби не потрапити в бан. Бо буде недовиконання плану і зріжуть получку. Саме получку, а не заробітну плату, бо роботою те, що ти тут робиш, може вважати лише такий як ти кінчений уєбан.

Коротше, нишкни, сволото.

   
Re: Гонка озброєнь - Україна/Захід vs Кацапія

У вас у всієї вашої пі9орської бригади - одні й ті самі амплуа і наративи. З початку війни. На вас, їбаньках дирявих, шапки горять. А ви думаєти що ви такі хитрющі й винахідливі, що ніхто цього не помічає.
Ну-ну.
Дєрзайтє далі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія