Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мінсоц наніс іще один нищівний удар по корупції, або скільки украли на бебі-боксах

Уйобіще не безплатно, а за мої податки. Безплатно тільки ти хер шоколадний смокчеш...

Податки не твои, а державные.
Заебали вы, совки конченые, присваивать чужое себе.

Как только ты деньги отдал - они перестали быть твоими. Ето любой ребёнок знает.
   
Почитайте коменти під відео
Там знайшли тендери і суми і хто купував
Це робив ООН а не наші через прозоро
тягніть ссилку, перечитувати тисячу каментів ніколи
ви ж відкривали силку, в історіях у вас повинно бути
   
Ця ваша Супруніха гидотна та й той же Комаровський- вже просто огидні.
   
Податки не твои, а державные.

а держава то хто?  :facepalm1:
   
Ця ваша Супруніха гидотна та й той же Комаровський- вже просто огидні.

А Супрун то тут причём? :о)))
   
Ця ваша Супруніха гидотна та й той же Комаровський- вже просто огидні.
Комаровський норм чел, нікому нічого поганого не зробив, дітей в нашій інфекційній лікарня рятував
   
а держава то хто?  :facepalm1:

Держава - ето самостоятельный организм.

А вам нужно изучить шо такое ваше, а шо такое чужое, шобы не писать чушь про "ваши податки".
   
Задолбали уже путать свою шерсть с государственной.
   
Держава - ето самостоятельный организм.

А вам нужно изучить шо такое ваше, а шо такое чужое, шобы не писать чушь про "ваши податки".

 :facepalm1:
терпила, нас є... а ми крєпчаєм
   
Задолбали уже путать свою шерсть с государственной.
видихай, задовбаний ти наш
якщо тебе не хвилює куди йдуть гроші що в тебе взяли з податків, то інші не такі байдужі
   
:facepalm1:
терпила, нас є... а ми крєпчаєм

Вас ебут, а вы до сих пор думаете, шо податки - ваши. Кретины.
   
видихай, задовбаний ти наш
якщо тебе не хвилює куди йдуть гроші що в тебе взяли з податків, то інші не такі байдужі
я щось взагалі не розумію, з якої причини срач? не потрібен тобі бебі-бокс, віддай на благочинність, чи подаруй комусь. чого нити?
   
я щось взагалі не розумію, з якої причини срач? не потрібен тобі бебі-бокс, віддай на благочинність, чи подаруй комусь. чого нити?

На ето они не способны, патамуша привыкли получать халяву, даром, на шару. Ешо и морду кривят, мол не то.
   
Якби там не було але це набагато правильніше ніж добавляти пенсам які і так вмруть.

З точки зору демографії
   
Прикольно что все положили на основную идею беби бокса - это переносная кроватка чтобы мама могла быть рядом с ребенком. Наполнение коробки это уже вторично.
   
На таке варто платити податки. В пенс фонд - ні.
   
я щось взагалі не розумію, з якої причини срач? не потрібен тобі бебі-бокс, віддай на благочинність, чи подаруй комусь. чого нити?
прочитайте спочатку - зрозумієте
   
На таке варто платити податки. В пенс фонд - ні.

пипец, да ніхто не каже, що не варто, але той бебібокс не коштує тих грошей як волали урядовці. все
он ден каже, що він дешевший за 5 тис, я попросила силочку где можна ознайомитись з ціною. все
слідкуйте за дискусією
   
пипец, да ніхто не каже, що не варто, але той бебібокс не коштує тих грошей як волали урядовці. все
он ден каже, що він дешевший за 5 тис, я попросила силочку где можна ознайомитись з ціною. все
слідкуйте за дискусією

А логистику посчитайте?
Или вы из тех, которые картошку для детских садиков считают по текущей цене на базаре?
   
А логистику посчитайте?
Или вы из тех, которые картошку для детских садиков считают по текущей цене на базаре?
2500 за логистику? это нереальная цена за доставку 1 коробки
   
2500 за логистику? это нереальная цена за доставку 1 коробки

А чё не 4000? :о)))
   
А какие дают бесплатные лекарства для гипертоников  как мне сказали это прямая дорога в морг , они никому не нужны то что дают сами врачи говорят .

 (tu)
   
Логистика - ето не только доставка одной готовой коробки.
Ето закупка и доставка комплектующих из разных концов, сборка, промежуточное хранение, развозка по роддомам.
   
Ще раз - ГРОШІ ДАЮТЬ І ВЖЕ ДАВНО, Ще Ющенко запровадив виплати по народженню дитини.


ну для чого ж так брехати
запровадила Тимошенко, її уряд

а уряд Єханурова перестав їх індексувати і вони швидко знецінились
   
А чё не 4000? :о)))
видео посмотри  :facepalm1:
   
Логистика - ето не только доставка одной готовой коробки.
Ето закупка и доставка комплектующих из разных концов, сборка, промежуточное хранение, развозка по роддомам.
ты сам себя убеждаешь или меня? Я работала в логистике, а потом в аналитике затрат и свой бизнес был, что я не знаю сколько должна стоить логистика за 4 пачки памперсов, ножничики и 2 пеленки, да любому адекватному челвоеку понятно,что это не 2500? не надо вот это лапши только, себя обманывайте сколько угодно
   
Прикольно что все положили на основную идею беби бокса - это переносная кроватка чтобы мама могла быть рядом с ребенком. Наполнение коробки это уже вторично.

Ти серйозно думаєш що хтось покладе дитину в ту картонну коробку? В мене поки що два варіанти її використання: або на дитячі іграшки, або в кладовку на цибулю :)
   
Ти серйозно думаєш що хтось покладе дитину в ту картонну коробку? В мене поки що два варіанти її використання: або на дитячі іграшки, або в кладовку на цибулю :)

Запросто. Сам коморовский не отрицает такое её использование.
Думаю європейцы так и делают.
   
А хіба русскіє не знають,
що то гіпертонікам видають щурячу отруту?
 

Перекрестись и перекрести кума который с елки недавно слез.
   
ты сам себя убеждаешь или меня? Я работала в логистике, а потом в аналитике затрат и свой бизнес был, что я не знаю сколько должна стоить логистика за 4 пачки памперсов, ножничики и 2 пеленки, да любому адекватному челвоеку понятно,что это не 2500? не надо вот это лапши только, себя обманывайте сколько угодно

Ну вот  собери десять тысяч таких коробок и узнаешь их себестоимость :о)))

Задолбали бараны, которые не умеют в калькулятор.
   
ну для чого ж так брехати
запровадила Тимошенко, її уряд
Ну да. Тут президент ні при чому. Якшо якась фуйня, то президент винен. Якшо ніштяки - президент ні при чому, то всьо уряду і парламенту заслуга, а ше лучче особисто Юлії.
Але то фігня. От коли юля стане президентом - виплата при народженні першої дитини становитиме 50 тис. грн, другої – 100 тис. грн, а після народження третьої і більше – сума сягатиме 150 тис. грн.
Ех!!! Чекаю.
   
Ну вот  собери десять тысяч таких коробок и узнаешь их себестоимость :о)))

Задолбали бараны, которые не умеют в калькулятор.
сам ты баран которого стрегут  :laugh:
так он еще и доволен этим
   
Ти серйозно думаєш що хтось покладе дитину в ту картонну коробку? В мене поки що два варіанти її використання: або на дитячі іграшки, або в кладовку на цибулю
:facepalm1:
Дикари  :laugh:
https://www.bbc.com/russian/society/2016/04/160404_baby_box_round_the_world


Цитувати
существует мнение, что крайне низкий уровень детской смертности в Финляндии является, хотя бы отчасти, результатом использования этой самой коробки в качестве кровати в первые месяцы жизни ребенка.

Цитувати
Ребенок в коробке
«Мой ребенок будет спать в коробке?!» — самый популярный вопрос, с которым мы сталкиваемся. Да, в коробке. Сделанной из безопасных материалов гораздо более высокого качества, чем большинство люлек. Да, в коробке, которую можно поставить рядом с кроватью и дать спокойно спать и себе, и ребенку. В коробке, размеры которой подобраны таким образом, чтобы новорожденный чувствовал себя комфортно, как у мамы в животе. В коробке, которую, в отличие от кроватки, можно переносить куда угодно и, опять же, быть рядом с малышом. В коробке, которая никогда не перевернется и не даст малышу пораниться.  В коробке, в которую потом можно складывать знаковые вещи малыша или игрушки.

Как сказала одна из наших клиенток: «Благодаря тому, что малыш большую часть времени находится рядом со мной, путешествуя в коробке по всей квартире, он растет спокойным».


Останнє редагування: 10 грудня 2018 20:53:40 від Billi
   
:facepalm1:
Дикари  :laugh:
https://www.bbc.com/russian/society/2016/04/160404_baby_box_round_the_world



Тримати дитину в картонній коробці, яка їздила по фіг знає яких вагонах і фіг знає де валялася? На паролоновому матрасі товщиною 1 см? І де її тримати? На підлозі, ліжку, столі?
   
А какие дают бесплатные лекарства для гипертоников  как мне сказали это прямая дорога в морг , они никому не нужны то что дают сами врачи говорят .
Врачи торгуют этими рецептами аж бегом
   
Якби там не було але це набагато правильніше ніж добавляти пенсам які і так вмруть.

З точки зору демографії

Пенсам можно придумать похоронный бокс
Ну там раскладной картонный гроб,костюм, тапки, крест разборной и т.д.
   
Пенсам можно придумать похоронный бокс
Ну там раскладной картонный гроб,костюм, тапки, крест разборной и т.д.

 :lol:
   
Пенсам можно придумать похоронный бокс
Ну там раскладной картонный гроб,костюм, тапки, крест разборной и т.д.
подарунки від депів перед виборами  :=V
   
Тримати дитину в картонній коробці, яка їздила по фіг знає яких вагонах і фіг знає де валялася? На паролоновому матрасі товщиною 1 см? І де її тримати? На підлозі, ліжку, столі?
зараз глянула, що воно зараз популярне в світі. наберіть в гугл картинки baby bed box

 :D


Останнє редагування: 10 грудня 2018 21:10:39 від myshka naruzhka
   
Пенсам можно придумать похоронный бокс
Срочно патентуйте!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія