Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи банять за образливе перекручування ніку?

Чи банять за образливе перекручування ніку?



Це відбувається не тільки з цим штабним порохоботом.
Вони звичайно "зграєю" нападають.
   
Показати зображення...
Це відбувається не тільки з цим штабним порохоботом.
Вони звичайно "зграєю" нападають.
Тобі не подобається інфа? Люкса пробують попередити, що це може бути проблеми, переживають за Люкса а ти відразу прекручування втулюєш...


Нитік ти наш, подивись трошки позитивніше на світ... Ато якась у тебе пасмурне бачення світу, депресії можуть закінчуватись погано)))
   
Кстати, должньі банить.

   
Кстати, должньі банить.
Чого це ???
   
Чого це ???

Не знаю, есть ли єто в правилах, может бьіть єто негласное -- не знаю, но озвучивалось не раз.

   
Не знаю, есть ли єто в правилах, может бьіть єто негласное -- не знаю, но озвучивалось не раз.
У люкса є можливість дати здачу у власній гілці... По куражаться і пройде це рівно на тиждень і знову по новому...
   
А з чого ти взяв, що це перекручування чийогось ніку?
   
андрій_ХЕРківець  теж  нормально ,  нє
   
андрій_ХЕРківець  теж  нормально ,  нє
Мійже постійно перекручують? Я нию за це?  :lol: І не жаліюсь... Мені це байдуже.
   
первый раз не баню, но предупреждаю
когда фупчик повторяет свою ошибку, баню
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

хотілося б почути думку фупчика нік якого перекрутили. таке прочтєніє для тебе є образливим?
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?
rst

первый раз не баню, но предупреждаю
когда фупчик повторяет свою ошибку, баню

а за второй ник?
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

Тобі не подобається інфа? Люкса пробують попередити, що це може бути проблеми, переживають за Люкса а ти відразу прекручування втулюєш...


Нитік ти наш, подивись трошки позитивніше на світ... Ато якась у тебе пасмурне бачення світу, депресії можуть закінчуватись погано)))

Таки про зграю правда. Один із зграї вже підтягнувся. Чекаємо наступних.
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

хотілося б почути думку фупчика нік якого перекрутили. таке прочтєніє для тебе є образливим?

ви ображаєтесь на тих хто заїкаються ? це хвороба, або ж особливості людини не може вона норомально говорити.
тут десь так само , людині не вистачає мізків правильно прочитати нік або ж написати, ну або особливості людини такі.
Ну або ж людина спеціально думає що це звучить образливо або принизливо.
І в першому і в другому і в третьому випадку я не ображаюсь, Нема змісту ображатись на таких людей.
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

Тобі не подобається інфа? Люкса пробують попередити, що це може бути проблеми, переживають за Люкса а ти відразу прекручування втулюєш...


Нитік ти наш, подивись трошки позитивніше на світ... Ато якась у тебе пасмурне бачення світу, депресії можуть закінчуватись погано)))

дякую за попередження але в мене мадярський паспорт виданий цілком законно і справедливо і мені нічого не загрожує.

   
дякую за попередження але в мене мадярський паспорт виданий цілком законно і справедливо і мені нічого не загрожує.
Помню ти шукав записи, що родичі мали громадянство Угорщини в другі світовій, в Берегівському архіві найшов?
   
Таки про зграю правда. Один із зграї вже підтягнувся. Чекаємо наступних.
Ти чого підтянулась сюди, ЗГРАЯ?
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

Ти чого підтянулась сюди, ЗГРАЯ?

не звертай уваги, тут сформований цілий мій фан-клюб :-) в них часто відбуваються збори в різних гілках  :laugh:  (tu) 
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

Помню ти шукав записи, що родичі мали громадянство Угорщини в другі світовій, в Берегівському архіві найшов?

все ок.
Але вирішальним є знання угорської мови. З родичами але без мови громадянство в більшості випадків не дадуть.
   
не звертай уваги, тут сформований цілий мій фан-клюб :-) в них часто відбуваються збори в різних гілках  :laugh:  (tu) 
Є таке))))  :rotate:
   
все ок.
Але вирішальним є знання угорської мови. З родичами але без мови громадянство в більшості випадків не дадуть.

Потім розповіси, ким працювали, бо багато хто мав угорське громадянство служив і воював проти каців у ті часи.  :D
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

Ти чого підтянулась сюди, ЗГРАЯ?
Нєа,  кантралірую зальоти вашої зграї, тьфу ти, пальоти. Фіксірую, карочь. А шо, ніззя?
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

Ти чого підтянулась сюди, ЗГРАЯ?
Після виборів ваша зграя буде називатися "зграя зрадойобів", а ваш "керівник"-Пєдрілко Мальдівський буде з маєтка в Марбел'ї керувати "військами".
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

Чи банять на ФУПі за систематичне написання Україна з маленької букви?
   
Чи банять на ФУПі за систематичне написання Україна з маленької букви?
Ще можна банити тих, хто на "літера" каже "буква"
   
Ще можна банити тих, хто на "літера" каже "буква"
+++
вело - красава! )
   
первый раз не баню, но предупреждаю
когда фупчик повторяет свою ошибку, баню
враньё ( пиз"ёж)

меня забанили на месяц без предупреждения.
прокремлёвский оппонент настучал, а правда молотком на месяц.

правда, ты это - или молчи и делай, или объявляй охоту на врагов кремля.
я первый враг оккупантов моего города, на меня и трави.
   
Нєа,  кантралірую зальоти вашої зграї, тьфу ти, пальоти. Фіксірую, карочь. А шо, ніззя?


Мабуть не помічаєш, що перегибаєш палку... Уже виглядаєш смішною і не помічаєш цього... :shuffle: сорі.
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

Ще можна банити тих, хто на "літера" каже "буква"
Звичайно, що можна. Але нажаль чомусь не можна банити тох  хто бажає щоб держава Україна зникла. Хто постійно принизливо з маленької літери пише Україна. Навіть якщо в у тому ж реченні чомусь Словатчина вже з великої. Хто коверкає нік, ображає одну людину, хто в принизливій формі пише Україна, набагато більше людей.  :(
   
Після виборів ваша зграя буде називатися "зграя сомневающийся*", а ваш "керівник"-Пєдрілко Мальдівський буде з маєтка в Марбел'ї керувати "військами".
У тебе особливе загострення неадекватності  :lol:
   
Re: Чи банять за образливе перекручування ніку?

У тебе особливе загострення неадекватності  :lol:

Мабуть не помічаєш, що перегибаєш палку... Уже виглядаєш смішно і не помічаєш цього... :shuffle: сорі. (с).
   


Все буде Україна.

Останнє редагування: 15 лютого 2019 23:04:26 від TimmiApostolMS
   
Після виборів ваша зграя буде називатися "зграя сомневающийся*", а ваш "керівник"-Пєдрілко Мальдівський буде з маєтка в Марбел'ї керувати "військами".


За "Любрикантус" можуть забанити.
"Пєдрілко Мальдівський" - на ФУПі вітається.
   
міс хіган? 8-)
   
Атак  иногда хочется про властных перевоплащенцев назвать истинным именем  , все поняли о ком я  ..  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія