Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Помер активіст, побитий в Бахмуті за українську мову. :(


Zoya Kazanzhy

1 hr ·
Це – Артем Мірошниченко. Йому 37 років. І сьогодні він помер у місті Бахмут Донецької області.

Знаєте, чому? Тому що 29 листопада його побив 16-річний боєць ММА, не професійний спортсмен. За нападом спостерігав ще один неповнолітній. Цей спостерігач перебуває на умовно-достроковому терміні за грабіж.

Артем отримав тяжку черепно-мозкову травму і впав в кому.

Знаєте, за що було бито і тепер вже вбито Артема? За те, що він розмовляв українською мовою.

Очевидці розповідають, що нападники були напідпитку, почали чіплятися до Артема, а коли він відповів їм українською, це їх дуже розлютило. Почалася бійка і Артема кинули на бетонну плиту головою.

І справді, хіба в Україні варто/можна розмовляти українською?!

Підозрюваного затримали. Суддя вирішила відпустити його під домашній арешт. Просто така риса, як милосердя – це головна риса судді, що розглядав справу. Ну і правда, дитина ж, 16 років, що з нього візьмеш? Нехай собі йде додому, до мами.

Артем Мірошніченко був активістом волонтерської групи «Бахмут український». Був...

Я не знаю жодного випадку, коли били і вбивали за вживання російської мови. Зате я знаю купу випадків, коли били за вживання української мови. І вбивали. Як зараз Артема.
   
А ФУП не помітив!
   
Москвомовні оголосили нам відкриту війну.
А на українських форумах навіть немає правила про дописи лише українською мовою. Так далі бути не може.
   
Так, в Україні знову вбивають за українську мову... :(
Там ще на ФБ писали, що той малолітній вбивця на судовому слуханні вимагав перекладача, бо "нє панімаєт на украінском".
   
Як після таких новин ставитися до будь-якого москвомовного дописувача ФУПу?
Вони всі по суті співучасники вбивства.
   
шкода, що у нас немає смертної кари
   
Зачекайте, ще не те буде, коли по зєлєній амністії запустять в Україну бандюків з ОРДЛО...
   
Таки помер ???  :cray:
   
Не вбиваєш ти, вбивають тебе.
На жаль з кацапомірними по іншому не можна.
Не відплатив Тягнибок-лайно за звіряче побитих свободівців в Криму, от воно й тягнеться до цього часу, непокаране зло й вилазить радісне по нові жертви.
   
Начинаются разводы Рабиновича. Гопник ударил его, потому что хотел ударить. Украинский язык был только поводом, а не причиной. Так же как и для хуйло русский язык был лишь поводом.
   
Начинаются разводы Рабиновича. Гопник ударил его, потому что хотел ударить. Украинский язык был только поводом, а не причиной. Так же как и для хуйло русский язык был лишь поводом.

Москвомовне бидло невиліковне.
   
А на українських форумах навіть немає правила про дописи лише українською мовою

Украинских или националистических?
Разберитесь в себе
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве
   
   
Украинских или националистических?
Разберитесь в себе
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве
Хлебало завали
   
Хлебало завали

Не хами, не на Майдане!
   
Украинских или националистических?
Разберитесь в себе
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве


пропоную нарешті забанити навічно кацапського підараса
   
Украинских или националистических?
Разберитесь в себе
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве

Це нормально вбивати за мову ? Як ця людина її нав*язувала ? Кому  ? оцим тупим дебілам ? Таким як ти ?
   
пропоную нарешті забанити навічно кацапського підараса

Убитый тоже так с людьми разговаривал?
   
Зачекайте, ще не те буде, коли по зєлєній амністії запустять в Україну бандюків з ОРДЛО...
:X
   
Не хами, не на Майдане!


Такі як ти суки  і провокують  ненависть в Україні. Падло ти кончене.
   
Украинских или националистических?
Разберитесь в себе
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве
Ну от підтвердження мого допису - рускомірні лікуються лише повним їх знищенням.
   
Це нормально вбивати за мову ?

Нет, не нормально.
Ни за мову, на язык, ни за инглишь или суахили.
Так может пора прекратить нагнетать?

   
Не хами, не на Майдане!
Ты плохо понимаешь па руски, шовинист?
   
Такі як ти суки  і провокують  ненависть в Україні. Падло ти кончене.

То есть это я запрещаю русский язык в стране, вызывая злобу у русскоязычных украинцев?
   
Не хами, не на Майдане!

Изыди, нечисть колорадская !!!  :diablo:
   
Ты плохо понимаешь па руски, шовинист?

ты голову помыла, Маруся?
   
забаньте мразоту, яка глумиться над смертю людини
   
То есть это я запрещаю русский язык в стране, вызывая злобу у русскоязычных украинцев?

Конечно ты - в своих и кацапо-сми больных бреднях.
   
Украинских или националистических?
Разберитесь в себе
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве
а якщо у Києві чи Львові заб"ють до смерті когось розмовляючого російською, ви схвалите?
адже почалося все з того, що саме Українцям нав"язали масковську мову, і насаджували її протягом навіть не десятиліть, а століть
   
И вот из-за вас - именно из-за вас - ни за что отгребают добрые украиноязычные украинцы.
Из-за вашей жывотной русофобии.
То ли еще будет?
   
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве
Ну от,Вєлєсов, котрий поки жив, не сперечається, що Мирошниченко вже не живий тому, що нав'язував свою мову.
Дуже, дуже рідко бажаю зла людині, та й то згарячу. Оцій здихоті - бажаю, цілком спокійно і помірковано. Воно не людина.
   
ты голову помыла, Маруся?
У своей собаки спрашивай, чмошник
   
а якщо у Києві чи Львові заб"ють до смерті когось розмовляючого російською, ви схвалите?
адже почалося все з того, що саме Українцям нав"язали масковську мову, і насаджували її протягом навіть не десятиліть, а століть

Сами придумали, сами возмущаетесь

   
То есть это я запрещаю русский язык в стране, вызывая злобу у русскоязычных украинцев?
злоба у нащадків завезених з Костроми і Алапаєвська у телятниках на звільнені від Українців землі
   
И вот из-за вас - именно из-за вас - ни за что отгребают добрые украиноязычные украинцы.
Из-за вашей жывотной русофобии.
То ли еще будет?

Не буде. Якщо такі нелюди як ти не будуть роздмухувати мовну ненависть.
   
И вот из-за вас - именно из-за вас - ни за что отгребают добрые украиноязычные украинцы.
Из-за вашей жывотной русофобии.
То ли еще будет?

Схоже до вас москвомовних донбасюків не дійшло. Ну то скоро дійде.
   
Сами придумали, сами возмущаетесь
що я придумала?
що в Україні протягом століть насаджувалася масковська мова?
   
Ну от,Вєлєсов, котрий поки жив, не сперечається, що Мирошниченко вже не живий тому, що нав'язував свою мову.
Дуже, дуже рідко бажаю зла людині, та й то згарячу. Оцій здихоті - бажаю, цілком спокійно і помірковано. Воно не людина.

Не держите в себе, выпустите всё.
Это же основа украинского национализма - люто ненавидеть всех вокруг.
Но ножи! Ризаты! Сдохните! Караты! Палыты!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія