Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Учимся и учим готовить вкусно

Re: Учимся и учим готовить вкусно

Я не про частинки, а про підганяння смаку під індивідуальні запити
Ютуб на 99% - загальна кулінарія. Як будеш готувати за тими рецептами - їстимеш чиїсь уподобання, яким десятки, а то і сотні років.
в вас є ви. Щоб ви не робили, то буде частиною вас. Стосовно іжи то особливо актуальне. Ми самі стаемо частиною того, що йімо, зазвичай, навпаки, та то одне й те саме. Тож, важливо до іжи ставитися з повагою, та пріділяти іжи час, любов, та увагу. За неповагу до хлібу тато мене карав. До всій іжи має бути повага, не лише до хлібу. Пріготоване з любовью до попоісти, не може бути не смачним. Культ шлунку, я його адепт.

Останнє редагування: 13 березня 2021 20:46:11 від beggy
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Пан Пшениця знатний збоченец, що до іжи. Мені цікаві його досліди, всім раджу теж уважно його чітати.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Соррі, майже девьята, справи. Не хворійте! буду завтра. Як на те буде воля алаху.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Страшенний фанат кухні грузін. Сациві, чахохбілі, пельмені іхні, що не манти, а хінкалі,  то часта вдома іжа. Смачно, поживно, досить здорова іжа. Теща в Грузіі вирісла, в нас то друга за частотою пріготування зразу  за украінською іжою. Кажуть, що вдосконалив деяки рецепти. Ще фанат здоровезноі міскі із свіжою травою, зеленню на столі кожен прійом іжи. Зелень зайвою не буває.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А ще вмію пекти на вуглях "седло" барашка. То дуже швидко, м'ясо ніжне вкрай.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Швидка цікава пастоподібна маса розмазувати хліб

Всього 3 складника

Майонез
Натертий сир
Часник
, пропущений через часничницю

Сиру та майонезу десь однаково, сиру можна навіть більше
Який за смаком сир дасте - таке і отримаєте на виході.

Часнику теж багатенько - зубчик на півсклянки кінцевого продукту.

Намазувати як масло на хліб.

---------------

Оскільки і сир і майо зазвичай досить солоні обоє, можна частину майо замінити сметаною. А можна і повністю - тут на любителя.
Залежить як багато буде накладати на хліб.

---------------

Ну, і можна домішати хто що хоче. Спеції, пів ложечки цукру чи щось інше. Навіть креветок чи криля
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Шпакльовкі на хліб в нас теж є. Сало кручене на місорубке з часником та травами, то зимня, в іньший час - то саме, що в вас, сир коровьячий, часник , сметана, багато зелені, суха папріка. Наш варіант без майонезу. Наш варіант зветься "Видра", дітя вигадало - дітя назвало.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Оцей хлоп навчив мене городництву.
А ще він офігенно готує. Просто таки офігенно. В нього на каналі є чудові демонстрації чудових рецептів.

Ось один з них:

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Дуже не погано, то мій стайл, добіса різних перцив, та очи не вилазять. Едине, цибулю треба пасірувати до м'яса.  Спробую за два тижні. Вигляда смачно, на мій погляд, й бути не смачно не може. Гарна, та головне, проста іжа.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Дуже не погано, то мій стайл, добіса різних перцив, та очи не вилазять. Едине, цибулю треба пасірувати до м'яса.  Спробую за два тижні. Вигляда смачно, на мій погляд, й бути не смачно не може. Гарна, та головне, проста іжа.

У нього мексиканці в роду, його баба, по, по-моєму.
Частенько посить елементи мексиканських смаків.

Як на мене, забагато він того курячого бульйону кругом кидає. Але - кухня - то не догма - а керівництво до дії.
Я, наприклад, буду це робити з величезною кількістю кропу і не сухою паприкою, а свіжою.
+ трохи цукру і більше пекучого перцю.
+ обов"язково сметани зверху вже на готове.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Кроп, пане, з ним обережно. Французи чи то іспанци, взагалі за сорну майже траву вважають. Дуже смачно з омлетом, взагалі, де сир та яйця. До м'яса не дуже. Та то на мій смак. Петрушка нікоди не зашкодить, кріп - може.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Як на мене, забагато він того курячого бульйону кругом кидає.
ну не знаю... Я люблю щоб смачно та поживно. Курячій бульон, замість води, вітаю в будьякій страві!
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Кроп, пане, з ним обережно. Французи чи то іспанци, взагалі за сорну майже траву вважають. Дуже смачно з омлетом, взагалі, де сир та яйця. До м'яса не дуже. Та то на мій смак. Петрушка нікоди не зашкодить, кріп - може.

Жабоїди не поважають кріп :laugh:
У мене з дитинства смак на кріп
Любив раків до скаженості (та і зараз).
А вдома їх варили на кропові та листях горіха .

З тих пір кріп на мене має такий же ефект, як світло на павловських собак

Канадійці коропа та сома не їдять - гидують. Бо ті, типу, годуються "з дна".
А американці - за оби-дві щоки уплітають

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Ракі без кропу не бувають. Хочь в село за 12 км за ним бежи. Не бувають. Крапка. Та ракі не м'ясо.
А що ви там про листя горіха під раків? Кладеться один единий лист хрону, та жменя зеленоі трави, що росте поруч. Все.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Мені пріемно спілкуватися з вами, пан Пшениця, наши смакі може й трохі різняться, та обидва дуже любимо повеселитися, особливо пожерти. Ще пан Гонта з нашоі когорти, однак він більше до вудженого схільний.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Хто з чим хоче, з тим і варить
Хоч раків, хоч борщ, хоч гречку
Я звик до раків з кропом і листям горіха
Варені з магазину чи в ресотраві - просто варені у воді, навіть не солоній
Подаються з кисло-гоструватим соусом, від якого мене верне.
Зварив якось креветки для знайомих канадійців під пиво на прянощах і солонкуватими - ахали та охали

Хто читає гілку, зробіть горіхового масла
Обіцяю, що не пошкодуєте
Гарно підсмажити жменю горіхів до прямо таки коричньового стану, розтовкти гарненько і залити літром будь-якої олії
Хай постоїть бодай 24г
Трохи мороки відфільтрувати-відстояти, але,раз спробуваваши, зупинитися не вийде
Я сьогодні на такій олії тушкував капусту, то ледве з розуму не зійшов поки вона готувалася
І в салаті теж класной йде


Останнє редагування: 21 березня 2021 08:29:22 від Пшениця
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Одне невеличке зауваження з тою горіховою олією.
Її запаху-смаку позбутися дуже важко.
Чи воно випаровується легенями, чи зі слиною виходить - не знаю, але запах і присмак підсмажених горіхів потім переслідує майже добу. Навіть крізь сон. Як не чисть зуби і не промивай носа.
З"їсте зранку салату з нею, чи вівсянки - буде потім смак горіхів в роті і запах в носі до вечора.
Це як жити на олійніому заводі  :D
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Почему всё то, что хочется сожрать втихаря, завёрнуто в громко шелестящий целлофан или фольгу? :gigi:
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Почему всё то, что хочется сожрать втихаря, завёрнуто в громко шелестящий целлофан или фольгу? :gigi:
бо жинкі розумніши за нас.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А ще смачнюща ковбаса, що запаяна в вакуумну упаковку. Не вийде розкрити та відрізати непомітно.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Замутив вашу олію, пане. Настоюється, спробую в неділю.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Замутив вашу олію, пане. Настоюється, спробую в неділю.
(tu)
Ну-ну! ))
Цікаво, чи і у Вас будуть смаково-нюхальні галюніки

PS Та не треба чекати тиждень
У середу і пробуйте

Останнє редагування: 22 березня 2021 22:39:33 від Пшениця
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

(tu)
Ну-ну! ))
Цікаво, чи і у Вас будуть смаково-нюхальні галюніки

PS Та не треба чекати тиждень
У середу і пробуйте
очікування інколи пріемніше за результат.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Це зветься мазохізмом.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно



Із-за тіста вирішила цей рецепт зберегти, а зробити торт з смеанним кремом...
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Це також якось приготую

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

https://youtu.be/Az4hHqA-2oM
Із-за тіста вирішила цей рецепт зберегти, а зробити торт з смеанним кремом...

Цікавий момент в голові всплив.
Глянув на кількість інгрідієнтів і кроків приготування - і голова закрутилася
Одразу зловив себе на думці, що яке б смачне воно не було - в мене не вистачить моральних сил навіть приготуватися його зробити

От квас, хліб, тушену картоплю, борщ-суп, олів"є і що ще там.... - ок  :gigi:
А за тортом краще змотаюся в крамницю  :laugh:
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

А за тортом краще змотаюся в крамницю
щось таке саме відчуваю.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Шмат м'яса смачно пріготувати, то діло, а за сододкім, то до крамници.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Замутив вашу олію, пане. Настоюється, спробую в неділю.

Ну як горіхова масляна витяжка? Вона залишається трохи каламутнувата, я не парюсь особливо

А як смак-запах?
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Ну як горіхова масляна витяжка? Вона залишається трохи каламутнувата, я не парюсь особливо

А як смак-запах?
ви були праві. Це смачно. Щодо відрижкі горіхами теж праві. Вона є. Та то не саме гірше, що в світі існує.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

ви були праві. Це смачно. Щодо відрижкі горіхами теж праві. Вона є. Та то не саме гірше, що в світі існує.
Мені подобається присмак смажених горіхів.
Бо геть нейтральна олія взагалі "нікуди" і "ні про що". Як вода.

Можна натовкти розмарину чи апельсинових шкірок. Перша - до м"яса чи смажити на ній яєшню, друга - до салатів класно йде. Прямо таки класно.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Відкриття. Черемша дружить з водорослями. З яйцем, та вашою олійкою, пан Пшениця, дуже смачно. Такого рецепту не бачів.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Відкриття. Черемша дружить з водорослями. З яйцем, та вашою олійкою, пан Пшениця, дуже смачно. Такого рецепту не бачів.
Ну, в принципі, це те саме, що полити звичайною олією і потім притрусити підсмаженими горіхами.
У мене стоїть з півдесятка таких різних олій для страв.

Олією з мускатним горіхом і розмарином, перебовтаним з солодким домашнім вином і оцтом, люблю на шашлик побризкати перед тим, як знімати його з вогню
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Ну, в принципі, це те саме, що полити звичайною олією і потім притрусити підсмаженими горіхами.
У мене стоїть з півдесятка таких різних олій для страв.

Олією з мускатним горіхом і розмарином, перебовтаним з солодким домашнім вином і оцтом, люблю на шашлик побризкати перед тим, як знімати його з вогню
олійка на розмаріні, то те, чого м'ясо  потребує. Так просто є. Мускатний горіх теж не зайвий до смаженого м'яса. В мене тут фанаткі кінзи водяться, так я проти отого.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

олійка на розмаріні, то те, чого м'ясо  потребує. Так просто є. Мускатний горіх теж не зайвий до смаженого м'яса. В мене тут фанаткі кінзи водяться, так я проти отого.

З цими оліями треба лише не робити їх більше, ніж споживається десь за 3 тижні. Вони потім пропадають.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

З цими оліями треба лише не робити їх більше, ніж споживається десь за 3 тижні. Вони потім пропадають.
ну місяц, може. Так вони не надто стійки. Та як в холодильніку, в якому сонечко не світить, місяц, то норм.
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

Доречі. Як ви такій гурман. Яка вам краща, червнева, чи вереснева розмарінова олійка?
   
Re: Учимся и учим готовить вкусно

   
Re: Учимся и учим готовить вкусно
Пшениця

Доречі. Як ви такій гурман. Яка вам краща, червнева, чи вереснева розмарінова олійка?
;o
 :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія