Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль


Реєстраційна угода

Реєструючись на Форумі Української Правди (forum.pravda.com.ua), Ви підтверджуєте що ознайомились і згодні дотримуватись наступних правил:

                                                                                         ПРАВИЛА ФУП

Ми не банимо за погляди – ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати.


1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією; інших тем, які пов'язані з загальною тематикою ресурсу "Українська Правда" та перебувають у руслі редакційної політики порталу.

2. Ці Правила є продуктом спільної згоди зареєстрованих дописувачів ФУПу та власника ресурсу. Правила можуть доповнюватися або змінюватися, якщо в цьому виникне потреба.


3. Реєстрація

3.1. Через діючий мейл з підтвердженням від адміністрації Форуму (+ див.Перехідні положення)

3.2. Одразу після реєстрації користувач не може створювати нові теми у будь-якому розділі ФУПу. При цьому інші види спілкування – відповіді в цікавих темах, приватне листування тощо – надається у повному обсязі. Обмеження на створення тем знімається модератором через деякий час, після подання заявки користувачем у спеціальній темі в Адмінфорумі та перегляду його повідомлень.

3.3. Якщо модератор виносить негативне рішення щодо подальшого знаходження користувача на ФУПі, його переводять в "Передбанник" – спеціальний закритий розділ для злісних порушників, де вони мають змогу зробити висновки та переглянути власну поведінку і способи спілкування на Форумі.

3.4. В окремих випадках модератор на власний розсуд може одразу винести рішення про безперспективність перебування новоприбулого користувача на Форумі, обминаючи Передбанник.


4. Заборони і порушення

4.1. Пам'ятайте, що ви знаходитесь на ресурсі "УП". Заборонені безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції. Покарання визначає особисто адміністратор Pravda.

4.2. Суперечки по ідеологічних питаннях не повинні виходити за межі Конституції, законів України та здорового глузду.

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи.

4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

4.9. У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор.

4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.


5. Покарання

5.1. Покарання користувачеві по кожному окремому випадку виноситься на особистий розсуд модератора. Модератор при визначенні ступеня порушення керується цими Правилами та власною совістю.

5.2. Зазвичай практика строків покарання здійснюється за схемою (кількість діб бану): 1-3-3-10-30-30-999 (або "ніколи"). Однак застосування цієї схеми не обов'язково повинно бути саме таким.

5.3. Кожне покарання (на будь-який строк) одразу відображується у Банлисті.

5.4. В окремих випадках модератор може винести покарання у вигляді тимчасової заборони на створення власних гілок – за зловживання однотипними темами. Таке покарання не заноситься у Банлист та має тимчасову дію, на розсуд модератора. Покарань у вигляді усних або письмових попереджень на Форумі немає.

5.5. Модератор не моніторить усі теми та дописи без винятку. Для повідомлення про порушення Правил існує кнопка "Доповідь".


5. Права та обов'язки учасників ФУПу

Даний розділ має бути самостійно створений користувачами Форуму та погоджений з адміністратором Pravda.


6. Перехідні положення.

Пункт 3.1. розділу "Реєстрація" у майбутньому буде доповнений додатковими можливостямі реєстрації через наявні акаунти у соцмережах (FB, Twitter, Google+ тощо). Наразі вирішуються технічні та організаційні питання з цього приводу.

Повна версія