Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Немцы в Украине

Re: Немцы в Украине

А що, є якийсь неофіційний поділ? В Алді бідні скупляються? Це взагалі смішно, супермаркети для бідних і супермаркети для багатих.
ну посмійтеся
а потім приїздіть в Україну з Португалії і запитайте у бабусі з пенсією 2.5 тисячі як часто воно відкриває двері Сільпо зі своїм гаманцем
   
Re: Немцы в Украине

З однієі сторони дійсно немає такого поділу на " супермаркет для бідних" та "для багатих"))
В першу чергу тому що люди скупляються там де ім ближче та зручніше.
А з іншоі сторони якщо до Алді та до Реве однакова відстань від місця проживання——то в Алді скупити набір продуктів такий самий як в Реве буде процентів на 5—7 дешевше.
Дехто вибере з таких міркувань.
   
Re: Немцы в Украине

то в Алді скупити набір продуктів такий самий як в Реве буде процентів на 5—7 дешевше
більше
я вже наводила вище приклад
упаковка курячого філе 600 гр в Реалі більш як на 50% дорожча такої ж упаковки в Лідлі чи АЛДІ
Овочі теж дешевші в цих маркетах
   
Re: Немцы в Украине

В першу чергу тому що люди скупляються там де ім ближче та зручніше.
та киньте
"ближче"...
всі на автівках, тому скоріш поїдуть туди, де є зручна парковка, і якомога менше арабських родин з купою верещачих дітей
   
Re: Немцы в Украине

більше
я вже наводила вище приклад
упаковка курячого філе 600 гр в Реалі більш як на 50% дорожча такої ж упаковки в Лідлі чи АЛДІ
Овочі теж дешевші в цих маркетах

Алді дійсно процентів на 5—7 дешевший за інші.
Але не більше.
пс. І якщо ближче буде в Алді——підуть до Алді, а як до Едеки——підуть до Едеки.
Без поділу на "дорогий—дешевий"))
В першу чергу має бути комфортно))
   
Re: Немцы в Украине

та киньте
"ближче"...
всі на автівках, тому скоріш поїдуть туди, де є зручна парковка

Парковки майже всюди більш—менш однаково зручні.
Якщо машиною——то поідуть в Кауфланд або в Реал якийсь.
   
Re: Немцы в Украине

більше
я вже наводила вище приклад
упаковка курячого філе 600 гр в Реалі більш як на 50% дорожча такої ж упаковки в Лідлі чи АЛДІ
Овочі теж дешевші в цих маркетах
У нас саме дешеві, свіжі риба і м'ясо, а також овочі, це в Pingo Doce. Дешевше ніж в Алді чи Лідлі. То, що то магаз для самих бідних?  :facepalm1:
   
Re: Немцы в Украине

Алді дійсно процентів на 5—7 дешевший за інші.
Але не більше.
пс. І якщо ближче буде в Алді——підуть до Алді, а як до Едеки——підуть до Едеки.
Без поділу на "дорогий—дешевий"))
В першу чергу має бути комфортно))
Чоловік моєї доньки їде у той маркет, де він може купити свій улюблений сир - магазинська упаковка 3 скибки за 22 Ойро
В АЛДІ є такий?
   
Re: Немцы в Украине

Парковки майже всюди більш—менш однаково зручні.
Якщо машиною——то поідуть в Кауфланд або в Реал якийсь.
Ну от наприклад Лідль на Хауптбанхоф в Ессені не має парковки.
І АЛДІ на Рюттеншайд - теж.
   
Re: Немцы в Украине

Чоловік моєї доньки їде у той маркет, де він може купити свій улюблений сир - магазинська упаковка 3 скибки за 22 Ойро
В АЛДІ є такий?

Ну то ж він і не іде в той магаз——бо там "дорого—дешево"?
А іде саме за певними продуктами.
І до "дорого—дешево" це не має жодного відношення.
   
Re: Немцы в Украине

Немає супермаркетів для бідних чи багатих. Для бідних є червоний хрест, для багатих всякі бютіки. Все крапка. Я спати.
На добраніч!
   
Re: Немцы в Украине

Немає супермаркетів для бідних чи багатих. Для бідних є червоний хрест, для багатих всякі бютіки. Все крапка. Я спати.
На добраніч!
А з іншоі сторони в центрі Кьольна є Кауфхофф гурман))—— і там такий собі преміальний вибір продуктів))
   
Re: Немцы в Украине

Ну то ж він і не іде в той магаз——бо там "дорого—дешево"?
А іде саме за певними продуктами.
І до "дорого—дешево" це не має жодного відношення.
та ні, він йде в той магаз, де менше народу, де чистіше і краще вибір продуктів
а кращі продукти, як загальновідомо, коштують дорожче
а те що дорожче, часто не по кишені тим хто має менші доходи
а ті, хто має менші доходи...
   
Re: Немцы в Украине

Немає супермаркетів для бідних чи багатих.
є, причому не тільки в Німеччині чи Україні
але наївно було б закидати мені що на вивісці маркету значиться для бідних він чи для багатих
   
Re: Немцы в Украине

От ви даєте.
Ви що, особливо Сірожа, не чули такого слова як діскаунтер?

Альді, Лідл, Норма, Пені це і є діскаунтери.

Лідл, наприклад, це діскаунтер Шварцгруп. Його старший брат Кауфланд.
Пені це Реве, Нетто то Едека.

Це така форма малоформатних магазинів, головним в яких є, а точніше був, продаж товарів з мінімальною націнкою під особистими брендами.
Наприклад кока-колу в Лідлі почали продавати тільки років 5 тому. Раніше не було.
В Альді буваю дуже рідко, не знаю як зараз, але раніше там маркен-продуктів, ну тіпа шоколадки мілка або ліндт, кока-коли або мюллєра там не було.
Тільки особисті бренди, які їм постачали всі ті ж самі фірми, які виробляють брендований товар.
Але за іншою ціною. Тому що там диктат мережі. Сказали йогурт буле по 20 центів, то давай за такою ціною. Не хочеш вали продавай під гучним брендом в Едеку.
Але ж всі хочуть, тому що дивись вище виручку.

В інеті навіть є сайт, де викладають назви фірм та брендів, які стоять за особистими назвами товарів німецьких діскаунтів.
   
Re: Немцы в Украине

CountdownX, дякую, просвітили)))
   
Re: Немцы в Украине

У нас саме дешеві, свіжі риба і м'ясо, а також овочі, це в Pingo Doce. Дешевше ніж в Алді чи Лідлі. То, що то магаз для самих бідних?  :facepalm1:

по логіці цієї курки якщо продукт дешевший в якомусь супер чи магазі то це магазин для бідних  :facepalm1:

от в інтершпарі кока кола десь євро з копійками, в алді трошки дешевше, таж кока, то виходить алді для бідних?

а в ТЕСКО таж кока вполовину від ціни в АЛДІ, то виходить що ТЕСКО взагалі для жебраків?  :lol:
   
Re: Немцы в Украине

От ви даєте.
Ви що, особливо Сірожа, не чули такого слова як діскаунтер?

Альді, Лідл, Норма, Пені це і є діскаунтери.

Лідл, наприклад, це діскаунтер Шварцгруп. Його старший брат Кауфланд.
Пені це Реве, Нетто то Едека.

Це така форма малоформатних магазинів, головним в яких є, а точніше був, продаж товарів з мінімальною націнкою під особистими брендами.
Наприклад кока-колу в Лідлі почали продавати тільки років 5 тому. Раніше не було.
В Альді буваю дуже рідко, не знаю як зараз, але раніше там маркен-продуктів, ну тіпа шоколадки мілка або ліндт, кока-коли або мюллєра там не було.
Тільки особисті бренди, які їм постачали всі ті ж самі фірми, які виробляють брендований товар.
Але за іншою ціною. Тому що там диктат мережі. Сказали йогурт буле по 20 центів, то давай за такою ціною. Не хочеш вали продавай під гучним брендом в Едеку.
Але ж всі хочуть, тому що дивись вище виручку.

В інеті навіть є сайт, де викладають назви фірм та брендів, які стоять за особистими назвами товарів німецьких діскаунтів.

Насправді там вони один одному належать—— але тіпа динстанціюються))
Наприклад Пенні—— це та сама Реве Груп))
Або Медіа Маркт та Сатурн—— виглядають як конкуренти, а насправді теж одна група.
   
Re: Немцы в Украине

по логіці цієї курки якщо продукт дешевший в якомусь супер чи магазі то це магазин для бідних
А ти тупа лайлива свиня
буде моя цитата?
   
Re: Немцы в Украине

От ви даєте.
Ви що, особливо Сірожа, не чули такого слова як діскаунтер?

Альді, Лідл, Норма, Пені це і є діскаунтери.

Лідл, наприклад, це діскаунтер Шварцгруп. Його старший брат Кауфланд.
Пені це Реве, Нетто то Едека.

Це така форма малоформатних магазинів, головним в яких є, а точніше був, продаж товарів з мінімальною націнкою під особистими брендами.
Наприклад кока-колу в Лідлі почали продавати тільки років 5 тому. Раніше не було.
В Альді буваю дуже рідко, не знаю як зараз, але раніше там маркен-продуктів, ну тіпа шоколадки мілка або ліндт, кока-коли або мюллєра там не було.
Тільки особисті бренди, які їм постачали всі ті ж самі фірми, які виробляють брендований товар.
Але за іншою ціною. Тому що там диктат мережі. Сказали йогурт буле по 20 центів, то давай за такою ціною. Не хочеш вали продавай під гучним брендом в Едеку.
Але ж всі хочуть, тому що дивись вище виручку.

В інеті навіть є сайт, де викладають назви фірм та брендів, які стоять за особистими назвами товарів німецьких діскаунтів.

то було давно
всі великі бренди залізли в дискаунтери вже давно і міцно
ніхто такий ринок не віддасть
просто Алді та Лідли нагинають ті бренди по повній
тому і націнки там мізерні
   
Re: Немцы в Украине

Доречи, назва ALDI це Albrecht Diskont.

Від прізвища братів Karl und Theo Albrecht
   
Re: Немцы в Украине

А ти тупа лайлива свиня
буде моя цитата?

тупа курка щось квокче

це хто писав?


Myroslavacьогодні в 13:04
IP/Host: 46.98.128.---
Palermo, cьогодні в 12:52
Хороший магазин?
Для найбідніших прошарків населення

не для бідних, не для бюджетних, а саме для "найбідніших"  :facepalm1:

Останнє редагування: 8 вересня 2021 23:51:32 від ivan ukrainets1
   
Re: Немцы в Украине

Насправді там вони один одному належать—— але тіпа динстанціюються))
Наприклад Пенні—— це та сама Реве Груп))
Або Медіа Маркт та Сатурн—— виглядають як конкуренти, а насправді теж одна група.

так, пені маркт це таки найнижча цінова категорія
з відповідною публікою
належить Реве Груп в котру входить Білла і Меркур

але ж місті Ессен певно мало пені марктів
   
Re: Немцы в Украине

є, причому не тільки в Німеччині чи Україн
+
абсолютно чітка градація існує, хоч і не на папері.

в Британії Waitrose - це зовсім ніший рівень і якості, і інтерєру магазину, і туди ходить скуплятися зовсім інша публіка ніж в Tesco , чи со-ор
   
Re: Немцы в Украине

Часто в пресі публікують статті, де досліджують різницю в цінах.
Так от останнім часом вона на більшість товарів доволі маргинальна.
Особливо мережа Нетто за цінами взагалі може переплюнути такий собі супермаркет як Кауфланд.

Але є товари, які там дешевше і є такі що взагалі найдешевші.
Знов таки не знаю як зараз, але років 10 тому Альді пробавав молоко взагалі без націнки, а казали навіть що у збиток.
Тому що молода мамаша, наприклад прийде купити коробку молока саме до них. А заодно купить ще багато іншого.
Так само хліб, фони поставили свої пічки і продають доволі дешевий хліб. Правда інші теж це зробили.

Короче, щось дешевше, щось так само.
Але там урізаний асортимент. Якщо мені потрібна пляшка Чіваса або Бургундського то який нах Альді або Лідл.
   
Re: Немцы в Украине

купили недавно в магазині "Для найбідніших прошарків населення" телевізор Sharp, вигрібав всю мідь з кишень

а до того купив болгарку в них то здавав пляшки щоб вистачило  :(

мля, коли розказують про продукти в Німеччині то люди в Австрії не кажучи про Італію чи Францію плачуть
ото де жестяк, а не всякі там Англії
синє мнясо в котрому залишиш всі пломби - це зі слів португалки котра пару років в Берліні прожила
певно в Алді скуповувалась  :lol:
   
Re: Немцы в Украине

+
абсолютно чітка градація існує, хоч і не на папері.

в Британії Waitrose - це зовсім ніший рівень і якості, і інтерєру магазину, і туди ходить скуплятися зовсім інша публіка ніж в Tesco , чи со-ор

В німеччині то не так сильно розділено.
Важливіше що конкретно людині треба.
Тому Х5 на парковці Лідла то звичайна справа, як і стадо циган з повними тачками Персіла або Нутели, який по акції в Маркткауфі
   
Re: Немцы в Украине

Часто в пресі публікують статті, де досліджують різницю в цінах.
Так от останнім часом вона на більшість товарів доволі маргинальна.
Особливо мережа Нетто за цінами взагалі може переплюнути такий собі супермаркет як Кауфланд.

Але є товари, які там дешевше і є такі що взагалі найдешевші.
Знов таки не знаю як зараз, але років 10 тому Альді пробавав молоко взагалі без націнки, а казали навіть що у збиток.
Тому що молода мамаша, наприклад прийде купити коробку молока саме до них. А заодно купить ще багато іншого.
Так само хліб, фони поставили свої пічки і продають доволі дешевий хліб. Правда інші теж це зробили.

Короче, щось дешевше, щось так само.
Але там урізаний асортимент. Якщо мені потрібна пляшка Чіваса або Бургундського то який нах Альді або Лідл.

ми у Франції зайшли в Алді, то в нас традиція така, заходити і шукати щось місцеве, то скажу що вийшли з пару пляшок бургундського і мерло
вибір вин там був супер

заходили в той же АЛДІ під Мюнхеном, то вже зовсім інше вино, зато пивом затарилися  :D
   
Re: Немцы в Украине

ми у Франції зайшли в Алді, то в нас традиція така, заходити і шукати щось місцеве, то скажу що вийшли з пару пляшок бургундського і мерло
вибір вин там був супер

заходили в той же АЛДІ під Мюнхеном, то вже зовсім інше вино, зато пивом затарилися  :D

Пиво в Альді теж гівно.
Хоча може зараз щось і продають пристойне. Але ж вибору там немає все одно.
Я в Альді якось купував Ронське вино, ну таке. На 3 євро піде.
Але за вином все одно краще в Кауфланд той же. Мені треба щоб одна стіна Італія, друга Франція, потім ще Баден.
   
Re: Немцы в Украине

Кстати Алди под себя заказывает у Самсунга( вроде) целую линейку собственного брэнда—— Медион.
И говорят неплохая техника))
   
Re: Немцы в Украине

Я у Франції завжди в Карефур. Моя любов
 :gigi:
   
Re: Немцы в Украине

тупа курка щось квокче

це хто писав?


Myroslavacьогодні в 13:04
IP/Host: 46.98.128.---
Palermo, cьогодні в 12:52
Хороший магазин?
Для найбідніших прошарків населення

не для бідних, не для бюджетних, а саме для "найбідніших"  :facepalm1:
Повторюю питання
Я не знаю, що таке Хофер
але я знаю що то для найбідніших
Лайлива свинюко, де моя цитата про Хофер?
   
Re: Немцы в Украине

Я у Франції завжди в Карефур. Моя любов
 :gigi:

А я вот не могу вот так сказать что мне предпочтительней)))
Часто закупаемся в Пенни—— недалеко и после ремонта все норм))
Хотя под домом есть Реве—— а там все— таки дороже время от времени точно такие же продукты.
   
Re: Немцы в Украине

+
абсолютно чітка градація існує, хоч і не на папері.

в Британії Waitrose - це зовсім ніший рівень і якості, і інтерєру магазину, і туди ходить скуплятися зовсім інша публіка ніж в Tesco , чи со-ор
Те ж саме в Україні : в АТБ здебільшого скуповується небагата публіка, яка зазирає в дорогий Сільпо хіба що у розрахунку на якісь акції
   
Re: Немцы в Украине

А я вот не могу вот так сказать что мне предпочтительней)))
Часто закупаемся в Пенни—— недалеко и после ремонта все норм))
Хотя под домом есть Реве—— а там все— таки дороже время от времени точно такие же продукты.
Ну і? Хіба ви не підтвердили те, що в певних маркетах скуповується здебільшого небагата публіка ?
   
Re: Немцы в Украине

А я вот не могу вот так сказать что мне предпочтительней)))
Часто закупаемся в Пенни—— недалеко и после ремонта все норм))
Хотя под домом есть Реве—— а там все— таки дороже время от времени точно такие же продукты.

Та у кожного свої вподобання.
Я 99% купую Кауфланд, Лідл, Маркткауф.
Іноді Нетто, Едека. Ще був Реал, хай спочиває з миром

Реве груп, якось не зайшло.
   
Re: Немцы в Украине

Та у кожного свої вподобання.
Я 99% купую Кауфланд, Лідл, Маркткауф.
Іноді Нетто, Едека. Ще був Реал, хай спочиває з миром

Реве груп, якось не зайшло.
А що, Реалу вже нема? Пару років тому чула, що наче закривається мережа, але в Ессені поки що є, той що в Ратуші
   
Re: Немцы в Украине

та киньте
"ближче"...
всі на автівках, тому скоріш поїдуть туди, де є зручна парковка, і якомога менше арабських родин з купою верещачих дітей
припиніть кацапізми вживати)
Є гарне слово украінське:  облиште
   
Re: Немцы в Украине

Я у Франції завжди в Карефур. Моя любов
 :gigi:
я в Італії теж тіки туди полюбляв ходити.
""Карфур" правильно вимовляється,  без "е"
   
Re: Немцы в Украине

Мироська ещё раз подтвердила своё реноме ЗЕ!дегенераткой ТП :D

Ещё и гонорова :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія